Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi

poruka: 38
|
čitano: 7.587
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene specifi".
12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
southy kaže...
EZY-E kaže...

 Ovo nije istina i bilo je istraživanje napravljeno, članak negdje na bugu pa potraži, rezultati su upravo suprotni bili - više crashanja na iphoneu.

A da li na tom članku piše "sponsored by Samsung" ili su to prikriveno odradili?

 

 

 Zavera bre!

Sve što u prednost stavlja Apple je istina, a sve što govori o bilo kakvim manama je zavera, sponzorirana od Samsunga.

Ako slučajno imate i jedan i drugi OS i čini vam se da je Android u nečemu bolji, to je zato jer vam je Samsung pojeo mozak.

Ako vam se čini da iOS featurese dobiva s 2-3-4 godine zakašnjenja, to je zato jer vam ranije nisu trebali.

Apple valja, ostalo ne valja.

Ako vam netko kaže da je iOS govno i da samo budala može dati novca koliko iPhone košta to je zato jer je on najobičnija ljubomorna sirotinja koji si ga ne može priuštiti.

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
BlueMax kaže...

Zavera bre!

Sve što u prednost stavlja Apple je istina, a sve što govori o bilo kakvim manama je zavera, sponzorirana od Samsunga.

Ako slučajno imate i jedan i drugi OS i čini vam se da je Android u nečemu bolji, to je zato jer vam je Samsung pojeo mozak.

Ako vam se čini da iOS featurese dobiva s 2-3-4 godine zakašnjenja, to je zato jer vam ranije nisu trebali.

Apple valja, ostalo ne valja.

Ako vam netko kaže da je iOS govno i da samo budala može dati novca koliko iPhone košta to je zato jer je on najobičnija ljubomorna sirotinja koji si ga ne može priuštiti.

 

 

 

Kenjuckaš. Takav stav da valja samo vaše šire uglavnom fanovi Androida i kenjaju po iPhonu i svi koji nemaju Android neko iPhone su glupi i ovce. Ja nikad nisam tvrdio da Andriod ne valja niti nekome rekao da je glup radi toga, dok hrpa likova ovdje kenja po nekome jer koristi iPhone. Argumenti sirotinja i slični ne stoje jer Note i slični uređaji u "bijelome svijetu" stoje otprilike kao i iPhone tako da se u tom slučaju radi isključivo o preferencama korisnika.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Da, kenjuckam. Za razliku od tvog posta za opis kojega se ne može upotrijebiti umanjenica.
Jedina prednost iOSa u odnosu na Android je bolja kontrola storea. Sve ostalo je već odavno na strani Androida. Nije Samsung lud sponzorirati istraživanja za koja se rezultat unaprijed zna.
5 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
southy kaže...
Posmatrač kaže...

 Klinjo je relevantan nema sta. Mene si ubijedio ;)

Nije ni bila poanta da on bude referenca već me podsjetilo da se za iPhone kaže "da jednostavno radi" raširila i među klincima. Naravno je Samsung Axy bolji odabir od rabljenog iPhonea Plus.

 Sta misli neki klinjo od 12 godina je potpuno nebitno.... Klinjo misli ono sto vidi na televiziji ili cuje od drugara....

 

Posebno  mi je smijesno kada procitam kako iphonbe jednostavno radi a poredi se sa neki androidom od 100 EUR. Zasto nikad ne procitam kako iphone jednostavno radi u poredjenju sa flagshipovima sa andopridom????

 

Imao sam kineza od 1000 kn i to je smece naspram iphonea... To sto iphone kosta 5-10x vise cemo zanemariti.... ;)


Tako gledajuci i S klasa je tesko smece koje se vuce ko krepana kokos naspram mclaren sena... To jednostavno ide....

12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Posmatrač kaže...
southy kaže...
Posmatrač kaže...

 Klinjo je relevantan nema sta. Mene si ubijedio ;)

Nije ni bila poanta da on bude referenca već me podsjetilo da se za iPhone kaže "da jednostavno radi" raširila i među klincima. Naravno je Samsung Axy bolji odabir od rabljenog iPhonea Plus.

 Sta misli neki klinjo od 12 godina je potpuno nebitno.... Klinjo misli ono sto vidi na televiziji ili cuje od drugara....

 

Posebno  mi je smijesno kada procitam kako iphonbe jednostavno radi a poredi se sa neki androidom od 100 EUR. Zasto nikad ne procitam kako iphone jednostavno radi u poredjenju sa flagshipovima sa andopridom????

 

Imao sam kineza od 1000 kn i to je smece naspram iphonea... To sto iphone kosta 5-10x vise cemo zanemariti.... ;)


Tako gledajuci i S klasa je tesko smece koje se vuce ko krepana kokos naspram mclaren sena... To jednostavno ide....

 Nedavno čitam jednu usporedbu iPhonea i Android mobitela. Kategorija "kamera" - pobjednik iPhone - objašnjenje: iako postoje mnogi Android mobiteli s boljom kamerom od iPhonea postoji ih još više koji imaju goru kameru.

 

 

While most of the current crop of Android flagships sport good, or sometimes great, cameras, there’s a fair bit of variance and the camera quality of many midrange devices doesn’t come close to the quality of iPhone cameras. As you’d expect, most budget Android phones have lower-quality cameras. Winner - iOS

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.9.2019 23:09 (BlueMax).
14 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
BlueMax kaže...
Posmatrač kaže...
southy kaže...
Posmatrač kaže...

 Klinjo je relevantan nema sta. Mene si ubijedio ;)

Nije ni bila poanta da on bude referenca već me podsjetilo da se za iPhone kaže "da jednostavno radi" raširila i među klincima. Naravno je Samsung Axy bolji odabir od rabljenog iPhonea Plus.

 Sta misli neki klinjo od 12 godina je potpuno nebitno.... Klinjo misli ono sto vidi na televiziji ili cuje od drugara....

 

Posebno  mi je smijesno kada procitam kako iphonbe jednostavno radi a poredi se sa neki androidom od 100 EUR. Zasto nikad ne procitam kako iphone jednostavno radi u poredjenju sa flagshipovima sa andopridom????

 

Imao sam kineza od 1000 kn i to je smece naspram iphonea... To sto iphone kosta 5-10x vise cemo zanemariti.... ;)


Tako gledajuci i S klasa je tesko smece koje se vuce ko krepana kokos naspram mclaren sena... To jednostavno ide....

 Nedavno čitam jednu usporedbu iPhonea i Android mobitela. Kategorija "kamera" - pobjednik iPhone - objašnjenje: iako postoje mnogi Android mobiteli s boljom kamerom od iPhonea postoji ih još više koji imaju goru kameru.

 

 To su te mentalne gimnastike i opravdanja.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
5 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
BlueMax kaže...
.....

 Nedavno čitam jednu usporedbu iPhonea i Android mobitela. Kategorija "kamera" - pobjednik iPhone - objašnjenje: iako postoje mnogi Android mobiteli s boljom kamerom od iPhonea postoji ih još više koji imaju goru kameru.

 

 

While most of the current crop of Android flagships sport good, or sometimes great, cameras, there’s a fair bit of variance and the camera quality of many midrange devices doesn’t come close to the quality of iPhone cameras. As you’d expect, most budget Android phones have lower-quality cameras. Winner - iOS

 Gluplji zakljucak odavno nisam procitao.... Jesu poredili mobitel ili OS? Ako su poredili mobitele onda se porede u istom cjenovnom rangu a ako su poredili OS-ve kakve to veze ima sa kamerom???????

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 9:33 (Posmatrač).
12 godina
offline
Re: Tjedan dana prije predstavljanja otkrivene spe
Posmatrač kaže...

 Gluplji zakljucak odavno nisam procitao.... Jesu poredili mobitel ili OS? Ako su poredili mobitele onda se porede u istom cjenovnom rangu a ako su poredili OS-ve kakve to veze ima sa kamerom???????

 To ti je kad od početka ideš na konačni neriješen rezultat a to je već 3-4 godine nemoguće postići bez ovakvih eskapada.

Pazi ovo, u kategoriji "calls and messaging" pobjednik je opet iOS. Razlog - predinstalirani FaceTime i iMessage :) (ni spomena o lošem i tihom zvuku iPhonea s kojim je u malo većoj gužvi nemoguće razgovarati)

Tu je još i kategorija "accessibility" - pobjednik iOS - objašnjenje: It’s uniform across all iOS devices, whereas Android is slightly different on devices from different manufacturers. We also think iOS is less cluttered and more streamlined than most Android phones, although Google’s stock Android is every bit as elegant and accessible.

 

Izvrtanje istine. Kao da sad ja idem komentirati kameru (ili bilo što drugo) na iPhoneu i napišem kako je za 10 000kn nemoguće naći mobitel s gorom kamerom. Istina, jeli?

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 13:27 (BlueMax).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice