Kupujete li tiskovine?

poruka: 17
|
čitano: 7.895
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kupujete li tiskovine?".
13 godina
offline
Kupujete li tiskovine?

Kupujem Bug. Pitam se zašto.

Kupujem i Auto Klub. Idealno štivo za wc.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
natko kaže...

Kupujem Bug. Pitam se zašto.

Kupujem i Auto Klub. Idealno štivo za wc.

 I ja kupujem (samo) ta dva časopisa.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
Najbolji su mi likovi koji na poslu nose časopise na kenjaru i onda ih natrag vrate da svi dalje čitaju.
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
14 godina
offline
Kupujete li tiskovine?

Pretplata na Bug se podrazumijeva pod kupujem ?

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupujete li tiskovine?

southy kaže...

Najbolji su mi likovi koji na poslu nose časopise na kenjaru i onda ih natrag vrate da svi dalje čitaju.

 

Misliš da brišu guzicu tvrdim listovima??

hit sound
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 16:00 (hrvoje_vk).
15 godina
offline
Kupujete li tiskovine?

samo knjige. prave. u knjižari. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
Sorry Buze, kupovina tiskovina nije dobra za okolis.
 
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
Da, naručim iz vana, specijalizirane tiskovine iz područja računala. Kod nas nema. Malo je tržište.


Ne bi naručivao da ima na internetu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.7.2021 17:36 (Theophilus Ruy).
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Kupujete li tiskovine?

 

Ponosni pretplanik na BUG&Mrežu.

 

Eto, više volim print izdanje, mada je cool i čitati digitalno.

Kalibar kao mjesečnik kupujem redovito, a ponekad Nacional, Globus, Doktor u kući, te uvijek kada vidim neku tiskovinu vezano za ručne satove. Ovo za vure ne izlazi redovito, nego par puta godišnje.

 

Kaj se dobije džaba, ne zna se cijeniti. Tako je to u ljudskoj naravi.

 

Kaj vrijedi to se i plaća. Npr. PluralSight,...razmišljam da zemem pretplatu za Medium.

 

Ni jedna tehnologija koja dolazi ne ubija onu staru, nego eto ona stara dobije novu dimenziju.

 

BTW, BUG je institucija i rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
0 8 hvala 0
14 godina
offline
Kupujete li tiskovine?

Naravno, autori zaboravili da u pitanje uključe e-tiskovine. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
hrvoje_vk kaže...

 

Misliš da brišu guzicu tvrdim listovima??

Nije bitno da li uopće brišu ili ne, već sama pomisao da je netko kenjao i dirao taj časopis tim rukama mi je dovoljno. Nije me briga da li doma i jedeš kad kenjaš, ali kad dijeliš prostor sa drugim kolegama onda bi se trebao malo prilagoditi. A i općenito ne shvaćam to čitanje na wc-u, odeš i obaviš što treba u najkraćem potrebnom vremenu, zar ljudi žele toliko dugo uživati u ambijentu wc-a da im treba nešto za čitanje? Meni je to bolesno

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
11 godina
neaktivan
offline
Kupujete li tiskovine?

Ne, nisam kupio nešto na papiru barem 15 godina. Ne priznajem nikakve novine koje nemaju komentare ispod članka a to papirnata izdananja sigurno nemaju. I portali bez komentara su za mene mrtvi, nekada sam čitao net.hr, nisam bio tamo od dana kada su ugasili komentare. Možda bi bilo i najbolje da se ugase komentari na svim portalima, onda se koknačno više ne bi živcirao oko hrvatskih gluposti jer ne bi ni znao šta se dešava jer ionako antenu nemam spojenu u TV 15 godina i pogled na portale mi je jedini način da vidim neke novosti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
southy kaže...
hrvoje_vk kaže...

 

Misliš da brišu guzicu tvrdim listovima??

Nije bitno da li uopće brišu ili ne, već sama pomisao da je netko kenjao i dirao taj časopis tim rukama mi je dovoljno. Nije me briga da li doma i jedeš kad kenjaš, ali kad dijeliš prostor sa drugim kolegama onda bi se trebao malo prilagoditi. A i općenito ne shvaćam to čitanje na wc-u, odeš i obaviš što treba u najkraćem potrebnom vremenu, zar ljudi žele toliko dugo uživati u ambijentu wc-a da im treba nešto za čitanje? Meni je to bolesno

 Čekaj šta ti uvijek obaviš sve u 30 sekundi??? Jbt meni se zna desit da se po 20 min ne mogu dignut i šta da radim da gledam u vrata od WC-a 20 min a mogao sam 1 seriju od 20 min pogledat na mobu... Btw nisam bez moba (smartphone naravno) otišao na WC barem 10 godina a prije toga je uvijek uvijek neki stari strip bio kraj WCa.

6 godina
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
Jedini papir kojeg kupujem je Zewa
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
HCMAA kaže...
Jedini papir kojeg kupujem je Zewa

 a za printer? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
Taj printer je 3D printer i koristi posebnu smjesu:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
10 godina
offline
Re: Kupujete li tiskovine?
southy kaže...
Najbolji su mi likovi koji na poslu nose časopise na kenjaru i onda ih natrag vrate da svi dalje čitaju.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice