Intel se svim silama trudi dokazati da je Apple po

poruka: 118
|
čitano: 18.266
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Intel se svim silama trudi dokazati da je Apple po".
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Whaaaaaaaaat... sve prelazi na ARM procesore, sve...  ma pratis malo trziste sta se desava ili? Nemogu se sjetit dali je bio to reko tadasnji izvrsni direktor ili neki menager, no citiram... "nasa najveca greska je bila odbit Apple kad su htjeli da proizvodimo za njih mobilne procesore"..."da smo tada to prihvatili danas bi trziste kud i kamo bilo drugacije"... "nismo gledali dugurocni profit vec samo trenutni i to nam je bila velika greska"... ceska sobarice, zasto je on to rekao? Zato jer Apple je sad dokazao da inhouse ARM procesori imaju jaaaaaaako puno potencijala, i cekaj tek perverziju koju spremaju za malo zahtjevnije korisnike... AMD im snizuje cjene trzista pogotovo u highend segmentu... Ako si ti u pravu i eto ja trabunjam kao lokalni pijanac koji prica u birtiji da su ga silovali vanzemaljci... zasto Intel placa bivseg "Mac guy" glumca da promovira PC? Zar ako su im procesori dio zarade koliko i krmelj u oku tjekom jutarnjeg budenja, zasto imaju potrebu se tako blamirat.... hmmmm 🤔... ili sam ja u krivu ili ti zivis u svejtu post LSD trip prdezima... i pratis trziste koliko i ja arapske sapunice...l

LM
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 12:40 (maslinastimufo).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
maslinastimufo kaže...

 zasto Intel placa bivseg "Mac guy" glumca da promovira PC? Zar ako su im procesori dio zarade koliko i krmelj u oku tjekom jutarnjeg budenja, zasto imaju potrebu se tako blamirat.... hmmmm 🤔... ili sam ja u krivu ili ti zivis u svejtu post LSD trip prdezima... i pratis trziste koliko i ja arapske sapunice...l

 

Pa normalno da im je bitan svaki segment trzista. I normalno da covjek koji je na celu tog odredjenog djela firme zeli da se prodavaju sto bolje jer njegov bonus ovisi o tome jebote. Ali postaviti pricu tako da ispada da intel samo sto nije propao zbog ryzen procesora - to je totalna debilana. I onda jos u pricu uvedes to da AMD prodaje i graficke i da je to big deal. Pa covjece jel ti znas koliko intel zaradjuje u odnosu na AMD?

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Prvo je koliko je zaradivaO... drugo, jel znas koja je razlika u proizvodnji procesora Intela i AMD-a i zasto su ih presli?

LM
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
maslinastimufo kaže...

Prvo je koliko je zaradivaO...

 

Cek, ti to govoris kao da je u pitanju neka davna proslost?

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Aaaaa hvatas se za cmarne dlake sada.... znaci shvatio si... Napao si me kao vojskovodja koji prvi izvlaci mac i dere se u napad a u biti izvukao si zenin roza vibrator koji uz to ti je veci od pimpica... Nisi informiraaaaan i trabunjas gluposti... Da ti objasnim tebi shvatljivim rjecima... AMD koristi tehniku kojom pri proizvodnji multicore procesora nemoraju brinut o greskama koliko i Intel pri printanju istih...zato imaju jeftinije procesore i JEDU IM TRZISTE... Molimte samo budi 🤫🤫🤫🤫

LM
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 14:39 (maslinastimufo).
16 godina
odjavljen
offline
Intel se svim silama trudi dokazati da je Apple po

Znaci nisi shvatio ipak...

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Shhhhh... Ja sam tu za tebe kad god pozelis... Informiraj se, stvori neko svoje SMISLENO misljenje, elaboriraj ga i predstavi nam... Ja cu te cekat dragi... ja sam tu... 💋

LM
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 16:27 (maslinastimufo).
16 godina
odjavljen
offline
Intel se svim silama trudi dokazati da je Apple po

Kontam da je ovo neki ramboxov duplic ali nikako da pocne sve pisati sa č

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
maslinastimufo kaže...

Aaaaa hvatas se za cmarne dlake sada.... znaci shvatio si... Napao si me kao vojskovodja koji prvi izvlaci mac i dere se u napad a u biti izvukao si zenin roza vibrator koji uz to ti je veci od pimpica... Nisi informiraaaaan i trabunjas gluposti... Da ti objasnim tebi shvatljivim rjecima... AMD koristi tehniku kojom pri proizvodnji multicore procesora nemoraju brinut o greskama koliko i Intel pri printanju istih...zato imaju jeftinije procesore i JEDU IM TRZISTE... Molimte samo budi 🤫🤫🤫🤫

 ništa amd nije jeftiniji od intela čak su i skuplji a jedu im tržište je su ponudili puno bolje perfomanse nego amd prije 5-6 godina,ima tu i bunta prema intelu,raznih recenzenata koji u nebo hvale ryzen a i bahatost intela u zadnjih 10-15 godina,evo izbacili su najnoviju generaciju koja je i dalje na 14 nm

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Ma jok... ako dam 500€ za procesor koji ima XX performanse i ako konkurent za tih 500€ nudi mi manje, onda mi je logicno, taj prvi jeftiniji jer ovaj drugi te iste performanse nudi mi za 600€ No... cjene od Intela su bile do nedavno prakticki monopol, ali sada vise nisu jer su morali prilagodit cjene NOVOM(starom) trzistu... Tvrdit da ljudi skacu na AMD jer eto iz inata ne zele Intel ne drzi bas vodu, mozda nekima ali broj je zanemariv... S druge strane imam osjecaj ( i nisam jedini ) da Intel bas se trudi i sere kamenje dok AMD ne pokazuje puni potencijal procesora vec cisto ih drzi za kap dvije iznad procesora u kateoriji u koji se natjece...

LM
16 godina
odjavljen
offline
Intel se svim silama trudi dokazati da je Apple po

Osjecajan neki lik...

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Ne... hvata me neka alergija na mentole... Blackalbum je lijepo argumentirao svoje stajaliste... dok ti dragi ti djelis floskule... 🤫

LM
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
maslinastimufo kaže...

Ne... hvata me neka alergija na mentole... Blackalbum je lijepo argumentirao svoje stajaliste... dok ti dragi ti djelis floskule... 🤫

 

Cek, tebi stvarno treba argumentirati da Intel zaradjuje enormno vise od AMD-a?? Tebe su dostavili sa Marsa ili sta?

To je kao da kazes da ti moram argumentirati da Apple vrijedi vise od Ine

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Nemoj,molim te... peku me oci od citanja tvojih "njoka"... daj samo 🤫

LM
15 godina
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
Friday kaže...

Znaci nisi shvatio ipak...

Da mu Doktor objasni ili da uzmem kokice?  

14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

nastavi... 🤭

LM
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
Envy kaže...
Friday kaže...

Znaci nisi shvatio ipak...

Da mu Doktor objasni ili da uzmem kokice?  

 

Ma pusti. To je jedan od onih sto se silno uzbudi kad njegova omiljena kompanija ima dobre proizvode. Kao kad citam linux temu pa pocnu sa "ovo je kraj microsofta". Tako i on sada. Intel u jednom kvartalu zaradi vejrojatno vise nego AMD od ryzen pocetaka ali eto covjek se veseli kao da je intel na koljenima.

(a da ne spominjem da su digli cijene u nebesa i da su se samo karte okrenule ali za nas obicne smrtnike je high end i dalje uzasno skup)

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Dragi nemoj tako... Nemoj... Smiri se, volim te veselog i sa osmjehom... Ja iskreno ne mislim da ce AMD bit presudan Intelu, ma kaki, ali jebeno ce im otezat i otezavaju... Ali sta mislim da bi moglo bit presudno je Apple-ov potez... Po mom skromnom misljenju kojeg TI JAKO CJENIS, M1 je kao Teslin auto... dokaz da se moze drugacije i bolje... 

LM
11 godina
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
Daleko je amd još, jedva su dostigli 20% udjela na desktop tržištu i zastali tu radi manjka kapaciteta. Po prihodima i zaradi je intel pogotovo daleko, ali jbga, intel zarađuje na daleko više različitih strana
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Ah zaboravio... AMD nije moja omiljena kompanija, ni blizu... OSX je za mene taman jer je kao motika, windows i linux su mi pri ruci kad mi zatreba na istoj masini... NO ako mi zamirisi da je moguce na 3990X pokrenut hackic hmmm mogao bi ga isprobat... 😍

LM
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 19:04 (maslinastimufo).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
maslinastimufo kaže...

Ali sta mislim da bi moglo bit presudno je Apple-ov potez... Po mom skromnom misljenju kojeg TI JAKO CJENIS, M1 je kao Teslin auto... dokaz da se moze drugacije i bolje... 

 

Presudno?? Ajme meni...

Morali bismo se poznavati jako dugo da cjenim tvoje misljenje. Ili barem da sam procitao koju tvoju knjigu. Po ovome sto pises a pogotovo zbog nacina kako pises - radije bih se obrezao poklopcem od flomastera nego cijenio takav izbljuvak "necega".

Zar nam je nakon silnih godina koristenja ARM procesoa trebao DOKAZ da su dobri??

Tesla je za sada dokaz da se moze drugacije. Samo drugacije, ne nuzno bolje

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
Friday kaže...
Envy kaže...
Friday kaže...

Znaci nisi shvatio ipak...

Da mu Doktor objasni ili da uzmem kokice?  

 

Ma pusti. To je jedan od onih sto se silno uzbudi kad njegova omiljena kompanija ima dobre proizvode. Kao kad citam linux temu pa pocnu sa "ovo je kraj microsofta". Tako i on sada. Intel u jednom kvartalu zaradi vejrojatno vise nego AMD od ryzen pocetaka ali eto covjek se veseli kao da je intel na koljenima.

(a da ne spominjem da su digli cijene u nebesa i da su se samo karte okrenule ali za nas obicne smrtnike je high end i dalje uzasno skup)

Pametnom dosta:

 

Trebao nam je samo još Marko napisati i koju peglu koristi, koji frižider ima na raspolaganju.

PS: Kako volim što mi se 800ms podigne Photoshop... šteta što nemam M1 da mi se podigne za 4 puta brže tj. za 200ms, Mislim da ovaj post ne bi bio poslat u 17:14:45 nego u 17:14:42. 
Uređivano:

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 19:18 (Envy).
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Ja znam... ti mene volis, znam, ta nasa vatra goriiii goooooriiii puna strasti...  i ja iskreno nesto osjecam prema tebi... 😘 Zasto ne bolje... ne zelim pobjec iz teme ali elektricni auti su na putu tako i ARM u desktop i server svjetu... polako... ali snazno kao i nas odnos... 🥰

LM
16 godina
odjavljen
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl
Envy kaže...

Trebao nam je samo još Marko napisati i koju peglu koristi, koji frižider ima na raspolaganju.

 

Kao ona jedna panjina sto dolazi na forum samo kad kupi neki novi hardver. 3-4 godine nista ne pise, onda dodje i posta slike u moj desk temu (prvi puta je postao slike cijele dnevne sobe - post izgledao kao clanak iz Glorije), posta u sve benchmark teme i onda ga opet nema do iduce kupovine. To su od onih sto polako voze kroz centar grada, pojacaju glazbu glasno i gurnu lakat kroz prozor da ih svi vide.

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.3.2021 19:22 (Friday).
16 godina
odjavljen
offline
Intel se svim silama trudi dokazati da je Apple po

Ahahahahahaha Envy  pa gdje si ovo iskopao??

 

Jaooooooo... i onda takav ovdje dodje i nadje se pricati o arhitekturi i bilancama. Jao Radovane, idem sada van vristati

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Ahahahaha ma znas od kad je to... ali znimljivi ste kao ekipa, kako se cuvate da vam neko upada u dvoriste... svidjate mi se

LM
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Dragi sad me se sramis... ali kad smo sami sve ti pase 😘

LM
11 godina
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Ma pusti, vidiš da stavlja slikice pc tržišta koje izračunava neki benčmark softver 

Kao amd prestigao intel 

Jest da su poduplali prodaju u rajzen eri, ali to je još uvijek rast sa 10 na 20% tržišta. Trebat će bar još 10 godina da ih stignu i to sigurno neće ako ne povećaju kapacitete, pod uvjetom naravno da intel nastavi jest govna

16 godina
odjavljen
offline
Intel se svim silama trudi dokazati da je Apple po

Najjace mi je kako okrece sve na neku ko fol lezernu zajebanciju. A zapravo nista pametno ni normalno jos nije rekao. Sad ce vjerojatno okrenuti sve na "ne kuzite vi to". Ili ce pokusati ugurati jos jedan M1 procesor u svoj mac

Freak Show Inc.
 
1 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Intel se svim silama trudi dokazati da je Appl

Ej ej Tigerman... M1 je pokusni kunic, a prvi tigrici se bacaju u vodu... 

LM
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice