Garminova nova Epix Pro serija satova donosi AMOLE

poruka: 11
|
čitano: 5.485
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Garminova nova Epix Pro serija satova donosi AMOLE".
10 godina
offline
Garminova nova Epix Pro serija satova donosi AMOLE

 

 

Gubica satovi za prave survivaliste i avanturiste.

A, mogu proć u office, kao gubica ćukice.

 

Specke statova nisu za zanemarite, kada znamo da živimo u burnim vremenima ratova, poplava, potresa, pandemija....

 

Lajkam, Garminovo vjerovanje sa službene stranice:"every day is an opportunity to innovate and a chance to beat yesterday."

dzg
Moj PC  
0 9 hvala 0
16 godina
offline
Garminova nova Epix Pro serija satova donosi AMOLE

Cijene su im u zadnje vrijeme otišle nebu pod oblake. Svako malo nova spravica s par điđa, isto kao i proizvođači mobitela. Trebaš pričekati barem 3 generacije da se isplati preći na noviji model.

 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Garminova nova Epix Pro serija satova donosi A
zdgrunf kaže...

Cijene su im u zadnje vrijeme otišle nebu pod oblake. Svako malo nova spravica s par điđa, isto kao i proizvođači mobitela. Trebaš pričekati barem 3 generacije da se isplati preći na noviji model.

Ma užas! A mobitel bar nekako možeš i paziti, ovo čudo ti je na ruci i u moru i zapinje po štokovima i krepavaju ko muhe.
Garmin ima dobru garanciju - samo zamijene sat i ide ti nova garancija od dvije godine, ali pitanje je samo vremena kada će ti riknuti nakon dvije godine. Okej i u tom slučaju se zna dobiti neki popust na kupnju novog ali ove cijene su totalna besmislica za spravicu takve prirode.

Gledam te!
13 godina
offline
Re: Garminova nova Epix Pro serija satova donosi A
zdgrunf kaže...

Cijene su im u zadnje vrijeme otišle nebu pod oblake. Svako malo nova spravica s par điđa, isto kao i proizvođači mobitela. Trebaš pričekati barem 3 generacije da se isplati preći na noviji model.

U kontekstu cijena, Garmin je skorom od FENIX 6 serije bio blizu, ili preko 1000.00€urića, tako da uz neke stvarno dobre i velike nadogradnje držim da cijena nije overpriced! 

Osobno imam skorom nekih slabih četri godine 6X Pro, i od nekih većih neočekivanih problema imao sam jednu totalnu blokadu kada je SW prošvikao, uopće ništa nije htjelo delati osim prvog skina! Riješio u garancijskom roku dobio novi watch koji evo dela opet skorom dvije godine pa si malo gruntam izmjenu! 

 

Razlog zbog čega bih mijenjao, prvi ne tako bitan, staklo, makar je na 6ici još uvijek bez i jedne ogrebotine safirno staklo bih baš rado probao. Drugi detalj koji mi je relevantan je rezolucija sa 240x240 na 480x480 što nije zanemariva činjenica, treća OLED/AMOLED display, mora da su one vivid boje opako dobre za korištenje, a još jedan detalj, ono baterijsko svjetlo, koristan feature! 

 

Ako Apple ne učini novi Watch 52 dijagonale i poboljša u WatchOSu uporabu karata, najvjerojatnije ću nagodinu se ponoviti sa nekim 51mm Garminom u svakom slučaju! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
Re: Garminova nova Epix Pro serija satova donosi A
Ja sam iznimno zadovoljan sa Venu2 plus. Garmini imaju odličan battery life i ne kompliciraju sa 1000 gluposti koje ne trebaš.
Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Garminova nova Epix Pro serija satova donosi AMOLE

Nemam Garminov sat, jer su mi (od)uvijek bili preskupi.

Dati preko 1000 EUR za pametni sat mi je naprosto puno previše. Mogao bih si ga priuštiti, ali to mi ne vrijedi toliko.

Imam Samsung Galaxy Watch Active 2, bit će uskoro 3 godine i za sad radi odlično.

Ima puno dobrih funkcionalnosti koje su mi važne (između ostalog i mjerenje krvnog tlaka koje je prilično precizno, kao i detekciju srčanih aritmija) uz priličnu količinu praćenja sportskih aktivnosti.

I koštao je manje od 250 EUR. 

Očito da ja nisam ciljna publika za ovakve satove, namijenjene ozbiljnim avanturistima i sportašima koji provode puno vremena po šumama i gorama. 

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Garminova nova Epix Pro serija satova donosi A
Veliki Brat kaže...
zdgrunf kaže...

Cijene su im u zadnje vrijeme otišle nebu pod oblake. Svako malo nova spravica s par điđa, isto kao i proizvođači mobitela. Trebaš pričekati barem 3 generacije da se isplati preći na noviji model.

Ma užas! A mobitel bar nekako možeš i paziti, ovo čudo ti je na ruci i u moru i zapinje po štokovima i krepavaju ko muhe.
Garmin ima dobru garanciju - samo zamijene sat i ide ti nova garancija od dvije godine, ali pitanje je samo vremena kada će ti riknuti nakon dvije godine. Okej i u tom slučaju se zna dobiti neki popust na kupnju novog ali ove cijene su totalna besmislica za spravicu takve prirode.

Razumijem tvoj nacin razmisljanja, ali satovi su im toliko dobro napravljeni da nemas brige. Imam Epix2 otkako je izasao i nakon vise od godinu dana nema crticu na sebi, a koristim ga svaki dan. Dao sam 900e i nisam pozalio niti sekunde. Prije toga sam koristio Suunto Ambit2, te Samsung i Huawei smartwatch. Nijedan nije ni blizu Epixu. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.6.2023 15:55 (Knez_007).
16 godina
offline
Re: Garminova nova Epix Pro serija satova donosi A
Da se razumijemo, i ja koristim fenix 6 pro, nije mi to prvi njihov uređaj. Imam i drugih, edge i senzore... ali brate, gdje je kraj.
16 godina
offline
Re: Garminova nova Epix Pro serija satova donosi A
Knez_007 kaže...

Razumijem tvoj nacin razmisljanja, ali satovi su im toliko dobro napravljeni da nemas brige.

Ma moj problem je sto sam se opekao na Fenix trojci.

Triput mi je riknuo. Dvaput unutar garantnog roka, treci naravno izvan.

Ne da mi se dati hrpu para za sat kojeg cekam po mjesec-dva da mi se odobri garancija (mozda su danas bolji ne znam).

Sada imam G-Shock koji me ne gnjavi s informacijom da sam lose spavao (da, znam to i sam), niti me pili da se moram ustati ili raditi korake jer ga ne zanima sto sam satima vozio bicikl. Niti mi se blokira usred aktivnosti, niti mi krivo snima plivanje, niti me kosta bubreg i prvorodjeno dijete.

Casio G-Shock ima povezivanje na BT pa mogu pozvati sat, sto mi je bitno. Ima korake koje bas ne pratim ali ipak me malo potjera da se pomaknem. I vodootporan je do 200m, za razliku id ovog "predvidjenog" za plivanje. A kostao je ravno 7.5345 puta manje.

 

Hvala ali - ne hvala.

Gledam te!
12 godina
offline
Garminova nova Epix Pro serija satova donosi AMOLE

Kupio sam prosle godine Samsung Clasic watch 4 (44 ili 46mm). Cijena je bila 1600kn. 

Sat je dobar i ima masu funkcija. Suprotno komentarima, baterija traje stvarno dugo. 

 

Prije najezde digitalnih satova ima sam namjeru uzeti jedan bolji mehanicki (Corum Admirals Cup). 

Cijena za takav ili slican sat je prevelika, ali bih ga kupio bez razmisljanja. 

 

Cijena od 1000 eura za svaki pametni sat je prevelika i neopravdana. 

 

vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Garminova nova Epix Pro serija satova donosi A
Garmin ne prodaje pametne satove. Garmin prodaje (po ovoj cijeni) vrhunski sportski uređaj sa masom senzora i razvijenim ekosustavom sagrađenim oko ultramaratonskih aktivnosti. To nije pametni sat u klasičnoj klasifikaciji.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice