Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

poruka: 17
|
čitano: 10.037
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m".
16 godina
neaktivan
offline
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

A djeca su snažnija od njega, pa im nije mogao oduzeti mobitele?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
14 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
Danas svatko ima svoje inovativne odgojne metode.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
10 godina
offline
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

:) .. :) ..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 19:23 (W2000).
 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
W2000 kaže...

Isti očito živi , kao i mnogi, u "svom vremenu" - boji se ovisnosti o internetu, igrama, društvenim mrežama .. "Problem je samo taj" što dugoročan boravak djeteta pred ovdje opisanim "problemima" uopće ne mora stvoriti ovisnost kod djece.

 Tip je gasio internet izmeđe ponoći i 3 sata. Koje traume djeca dobiju ako u tom periodu ne mogu na društvene mreže?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
Visak kaže...

A djeca su snažnija od njega, pa im nije mogao oduzeti mobitele?

 Meni je ova metoda sjajna. Elengantna i neinvazivna.

Nemas potrebe ici u konfrontaciju sa dijecom i time urusiti odnose, vec postognes ono sto si htio bez imalo efforta.

A cilj nije neka velika zivotna lekcija, vec samo zelja da ujutro naspavani odu u skolu a time imaju energije nesto i nauciti.

 

 

Kada bi bilo vise takvih roditelja a ne nabrijanih alfa muzijaka(krkana, kretena) koji jedino sto poznaju je nasilje bilo fizicko ili psihicko, zivijeli bi u lijepsem i boljem drustvu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 18:06 (LudaRajcica).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
LudaRajcica kaže...

 Meni je ova metoda sjajna. Elengantna i neinvazivna.

Nemas potrebe ici u konfrontaciju sa dijecom i time urusiti odnose, vec postognes ono sto si htio bez imalo efforta.

A cilj nije neka velika zivotna lekcija, vec samo zelja da ujutro naspavani odu u skolu a time imaju energije nesto i nauciti.

 Znači djecu ne treba odgajati, da im se objasni zašto nešto ne trebaju raditi i izgraditi autoritet da to poštuju, nego potajno pizdunski sabotirati? Umjesto da ih se nauči da ne kradu treba skrivati vrijedne stvari po kući? Stavljati im brom u hranu umjesto razgovora o seksu...

 

Konfrontacija s djecom je urušavanje odnosa? Nekoć se to zvalo odgoj.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

Malo glupo ako je  želio "da umjesto da spavaju, da koriste internet" da koristi taj jammer... Neki glupav lik. Ima drugih načina da spriječi djecu od spavanja

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.2.2022 18:52 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

 

Pa, i treba u zatvor. Zašto da roditelj odgaja djecu, kada to može Internet?

 

 

Bit' roditelj je najteži posao na svijetu. Ne dajte da vam itko odgaja djecu, sem vas.

Da im knjige, a Internet makni. 

 

Samo ne odgajaju se djeca komandama, nego primjerom.

 

Kakvi roditelji, takva djeca!

dzg
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

....

 

 

To Each His Own.
Moj PC  
5 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
Ima li povoljno za nabaviti jammer?
Pitam za druga, rekreativno bi ometao signal u citavoj zgradi... ;)
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

Lik je budala, jer je neko od njegovih komšija mogao doći u situaciju da ne može pozvati hitnu službu. S obzirom na to, ne bih ga poslao u zatvor i uništio mu život (nije mu bila namera da bilo koga ošteti), ali smatram da je primereno da dobije dovoljno visoku novčanu kaznu da to zaista oseti. 

 

Roditeljstvo je teško. Autoritet se gradi od prvog trenutka, a isto važi i za usađivanje pravih vrednosti. Recept za to ne bih umeo da dam, ali iz ličnog iskustva je od bilo kog tehnološkog rešenja mnogo delotvornije bilo što su moji praktično od mog rođenja neumorno sa mnom pričali, objašnjavali mi, pružali mi kvalitetne sadržaje, interesovali se za ono što radim i trudili se da dobijem osećaj odgovornosti (moj otac je, do određenog uzrasta, svaki dan znao šta se radilo u školi; istovremeno, mislim da ni jednom tokom celog mog školovanja ni on ni mama nisu seli sa mnom da zajedno radimo domaći). Nasuprot tome, pokušaji da ograniči moju prepodnevnu upotrebu kompjutera kada idem popodne u školu, koje je imao tokom jednog perioda, su u praksi ispadali više kao tehničke zagonetke koje sam gotovo uvek uspešno rešavao.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
LudaRajcica kaže...

Problem je sto ti ignonriras cinjenice a to je da se ocito vec konfrotirao i nije islo...

Nasilje koje ti potices, to je odgoj i rjesenje?

Niti ti imaš pojma je li se možda on konfrontirao, niti se uopće treba konfrontirati, nego odgajati, niti Visak igdje potiče nasilje. To je samo u tvojoj glavi.

Nije lako, za biti roditelj treba i pameti i truda i volje i vremena, lik očito nema barem prvo, a lako moguće i ovo ostalo.

Ali od svih mogućih opcija ovo je najgluplja i samo budale mogu misliti da je ovo okej način za usmjeravanje djeteta.

Ako su djeca mala, nisu niti glupa niti nesposobna, od najmanjih godina su u stanju preuzimati neke obaveze i odgovornosti i poštivati roditelje koji su dosljedni. Samo to. Ne treba biti neki genijalan pedagog, ne treba biti super ispravan, samo dosljedan. I da vidiš kako te djeca slušaju i vole i paze što rade, jer vide da i ti tako radiš.

Gledam te!
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.2.2022 0:35 (Veliki Brat).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
boxer kaže...
Ima li povoljno za nabaviti jammer?
Pitam za druga, rekreativno bi ometao signal u citavoj zgradi... ;)

 Pošalji liku mail, možda ima neki polovni koji mu više ne treba 😬

15 godina
offline
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

alo, alo? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel
Visak kaže...

A djeca su snažnija od njega, pa im nije mogao oduzeti mobitele?

 To je i meni bilo prvo što mi je palo na pamet kako bih ja učinio. Ali ko zna te okolnosti, npr. ako djeca nisu njegova, nego ih je dobio kao gotov proizvod sa ženom, pa ne smije ništa reći djeci da se ne bi požalila mami pa bi dobio oklagiju po glavi umjesto ono zašto se oženio.

8 godina
offline
Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijelom m

čovjek je idiot koji ne misli na druge, kako je netko napisao iznad susjedi su mogli nastradati jer nebi mogli dobiti hitnu/policiju/vatrogasce, ovo je onemogucavanje osnovnih komunalnih usluga, kao da imas susjeda kojem smeta jer mu djeca pustaju i trose vodu pa zavrne ventil cijeloj ulici, idiota opaliti po dzepu da to dobro osjeti pa mu vise nece padati na pamet ovakve gluposti

 

idiotu je bilo lakše naručiti uređaj i terorizirati susjedstvo nego postaviti Google Family Link ili Screen Time i imao bi i bolju kontrolu nad tim sto mu djeca rade na mobitelima

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Francuz pokušao disciplinirati djecu, pa cijel

ako imate podivljalo derište, preporučam:

 

https://www.qustodio.com/en/

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice