Čitatelji biraju - miš godine

poruka: 23
|
čitano: 5.506
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitatelji biraju - miš godine".
12 godina
offline
Čitatelji biraju - miš godine

G903

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Čitatelji biraju - miš godine

miš godine je onaj što mi se mota po tavanu, ronda, grize sve i svašta i ne da se uloviti niti na sir, niti na čokoladu, niti na špek. zove se milan - "miki". od računalnih imam dva razera - diamondback i imperatora (svaki stroj ima svoj, ojojojoj) i izvrsni su već godinama. daju se uloviti i rukom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
12 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
Ajar kaže...

miš godine je onaj što mi se mota po tavanu, ronda, grize sve i svašta i ne da se uloviti niti na sir, niti na čokoladu, niti na špek. zove se milan - "miki". od računalnih imam dva razera - diamondback i imperatora (svaki stroj ima svoj, ojojojoj) i izvrsni su već godinama. daju se uloviti i rukom. 

 +1

Mene već danima muči jedan, a danas baš ugledali nagrižen otrov, neće još dugo...

Svaka čast na odabiru imena, ja ću svoga nazvati juričan, tek tolko da ne ispadne da sam te pokrao, a isto je 

 

P.S. ako vidim da se mota oko flaša rakije i vina, nazvat ću ga kolindić, ili kolindica ak je žensko 

 

Kruha i igala...
9 godina
neaktivan
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
fer-de-lance kaže...
Ajar kaže...

miš godine je onaj što mi se mota po tavanu, ronda, grize sve i svašta i ne da se uloviti niti na sir, niti na čokoladu, niti na špek. zove se milan - "miki". od računalnih imam dva razera - diamondback i imperatora (svaki stroj ima svoj, ojojojoj) i izvrsni su već godinama. daju se uloviti i rukom. 

 +1

Mene već danima muči jedan, a danas baš ugledali nagrižen otrov, neće još dugo...

Svaka čast na odabiru imena, ja ću svoga nazvati juričan, tek tolko da ne ispadne da sam te pokrao, a isto je 

 

P.S. ako vidim da se mota oko flaša rakije i vina, nazvat ću ga kolindić, ili kolindica ak je žensko 

 

 ako je oko rakije onda je šeks :) no dok su u vas miševi moj mačak nedavno štakora ubio vani pored kuće

12 godina
offline
Čitatelji biraju - miš godine

G703 lightspeed  

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
hanteed kaže...

 ako je oko rakije onda je šeks :) no dok su u vas miševi moj mačak nedavno štakora ubio vani pored kuće

 Ma, hoće i Kolinda drmnut - ima guc ko šeks:

(ili su neke druge psihoaktivne tvari u pitanju ).

 

A kaj se mačaka tiče, imao sam i ja jednog, skroz bijeli mrcina od metra dužine i 8 kila, isto je znao i štakora zaklat, a kad nije bilo glodavaca za klat, napadao je njemačke ovčare po ulici 

Opasan mačak je prava stvar, još ako ima iskonske nagone...

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
ProTeinZ kaže...

G703 lightspeed  

Prema specifikaciji, baterija mu traje 1.5  dan!? I to ako je svjetlo ugašeno, inače je 24h:

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g703-wireless-gaming-mouse.html

 

Idi i radi nešto korisno!
12 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine

trenutno mi je baterija na 75%, punio sam ga necu lagat ima tjedan dana, stime da svaki dan minimalno 3.5 / 4 sata provedem na pcu

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 12:43 (ProTeinZ).
13 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
Keso kaže...
ProTeinZ kaže...

G703 lightspeed  

Prema specifikaciji, baterija mu traje 1.5  dan!? I to ako je svjetlo ugašeno, inače je 24h:

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g703-wireless-gaming-mouse.html

 

To je verzija sa PMW3366 senzorom. Sa Hero senzorom Default lighting: 35 hours, No lighting: up to 60 hours

https://www.logitechg.com/en-us/products/gaming-mice/g703-hero-wireless-gaming-mouse.html#910-005638

9 godina
neaktivan
offline
Čitatelji biraju - miš godine

Steelseries Sensei Ten

 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Čitatelji biraju - miš godine

Viper ultimate i mm710 bez razmišljanja. Ne mogu vjerovati da je većina opredjeljena za teške miševe koji nisu ništa specijalno. Valjda u HR ljudi znaju samo za logitech, što nije ni čudno s obzirom na kriminalnu dostupnost hardware-a po domaćim dućanima.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
Jakovp kaže...

Viper ultimate i mm710 bez razmišljanja. Ne mogu vjerovati da je većina opredjeljena za teške miševe koji nisu ništa specijalno. Valjda u HR ljudi znaju samo za logitech, što nije ni čudno s obzirom na kriminalnu dostupnost hardware-a po domaćim dućanima.

 Većina forumaša su casual igrači ili ne igraju igre i za to su Logitech miševi sasvim dovoljni plus što su kvalitetno izrađeni i Logitech ima dobru podršku. A ove koje si ti naveo su ipak za malo naprednije korisnike i competitive igrače. Ima tu još tih brendova nepoznatih kod nas npr. Endgame, Finalmouse, DM pa čak i Zowie kojeg ima u HR dućanima.

14 godina
offline
Čitatelji biraju - miš godine

G305 - lagan, savršen senzor, nema laga, odlična potrošnja baterije, relativno jeftin

 

i btw, koriste ga i pro gameri

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 13:51 (AFARON).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
AFARON kaže...

G305 - lagan, savršen senzor, nema laga, odlična potrošnja baterije, relativno jeftin

 

i btw, koriste ga i pro gameri

 Da, ok je cijena i može se dodatno olakšati sa AAA baterijom.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Čitatelji biraju - miš godine

Razer Naga. Za MMO i MOBA dušu dala...

just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine

Logitech Performance MX, nakon prelemljenih retardiranih Omronovih switcheva i zamjena s Kailh-ovima, najbolji miš do sada...

7 godina
protjeran
offline
Čitatelji biraju - miš godine

MX 518 2019

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Čitatelji biraju - miš godine

G502 hero.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
Logitech MX Master
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
Pero Dinamit kaže...
Logitech MX Master

 Da, zaista neobično da niste stavili na listu Logitech MX Master 3 .......

Na njemačkom Amazonu MX Master 3 ima prosječnu ocjenu 4.3 i to nakon više od 2200 procjena......

https://www.amazon.de/Logitech-Fortschrittliche-Kabellose-Ultraschnelles-Oberfl%C3%A4che/dp/B07W6JG6Z7


Ako ste se isključivo orijentisali na miševe za igranje onda ste trebali preimenovati anketu u "Gaming miš godine".

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 14:40 (1student).
16 godina
offline
Čitatelji biraju - miš godine

Ha, ovo je prilično glupa anketa jer nitko od nas običnih čitatelja nema i nije paralelno upotrebljavao sve miševe - dakle klikanje (miševima) se svodi na lajkanje onoga što imaš. 
Da i ja sam onda kliknuo na logitech g 502. Dali je on onda najbolji? nebih rekao. Rekao bih samo da je najpopularniji, tj najviše nas ima priliku klikati s njime. Tu "anketu".

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
overhaul kaže...

Ha, ovo je prilično glupa anketa jer nitko od nas običnih čitatelja nema i nije paralelno upotrebljavao sve miševe - dakle klikanje (miševima) se svodi na lajkanje onoga što imaš. 
Da i ja sam onda kliknuo na logitech g 502. Dali je on onda najbolji? nebih rekao. Rekao bih samo da je najpopularniji, tj najviše nas ima priliku klikati s njime. Tu "anketu".

 Pogotovo sada kad je bio na akciji skoro cijeli 12mj za 300kn

16 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - miš godine
Bozicko007 kaže...
overhaul kaže...

Ha, ovo je prilično glupa anketa jer nitko od nas običnih čitatelja nema i nije paralelno upotrebljavao sve miševe - dakle klikanje (miševima) se svodi na lajkanje onoga što imaš. 
Da i ja sam onda kliknuo na logitech g 502. Dali je on onda najbolji? nebih rekao. Rekao bih samo da je najpopularniji, tj najviše nas ima priliku klikati s njime. Tu "anketu".

 Pogotovo sada kad je bio na akciji skoro cijeli 12mj za 300kn

 E to nisam ni znao, ja imam dva komada, ali ni to nije neki garant da sam ih uzeo jer su nezamjenjivi nego jer radim na 7 kompjutera, a nijedan nisam složio kao remote desktop ili spojio kvm switchem. Jednome sam već uspio izlizati gumiranu podlogu za palac. Ta gumiranja su općenito sranye, jer se nakon nekog vremena u dodiru s masnoćom ili neznam čime doslovno razgnjeca i postane ljepljivo ruglo. To mi se dogodilo i sa logitech illuminated tipkovnicom njihovim starijim miševima (g9, performance mouse mx) a i njihovim "profi odjelom" 3dconnexion sa space mouse pro i  compact.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice