Amazon.de/amazon.com

poruka: 662
|
čitano: 377.054
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
online
Amazon.de/amazon.com

Indijski prime?

 

Sto time dobijes? I dostava do nas + carina, nisam bas siguran da ce bit tako prejeftino kako izgleda :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
sandokan111 kaže...

Indijski prime?

 

Sto time dobijes? I dostava do nas + carina, nisam bas siguran da ce bit tako prejeftino kako izgleda :)

 ma ovo za gledati filmove i serije njihove na amazonu

http://trakt.tv/user/MjezZza
9 godina
online
Amazon.de/amazon.com

A to sam cuo da ljudi koriste. I ruski servisi se znaju radi tih stvari koristit itd. To je "legit" mislim. Nisam nikad koristio.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com

Imao sam .ae jedan mjesec - isto jeftinije nego ako uzimaš .de ili .com.

Nisam baš nešto gledao previše, ali čini mi se da je sav sadržaj šljakao.

 

Znam samo da prije cca. 2-3 godine sadržaj s .com nije šljakao, jer pola filmova nije imalo licencu produkciju sadržaja u EU. Ne znam kakva je sad situacija.

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.10.2020 10:49 (MrDD).
15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
.com sadrzaj se gleda preko VPNa.
10 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

jel netko narucivao sta sa amazona u zadnje vrijeme? Narucio sam si nesto iz UK 16.10 trebalo bi doci izmedu 26.10 i 3.11

 

Cudno mi je jer jos nisu poslali i prije sam narucivao i dosta brze je to bilo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Za Prime day prošli tjedan je sve bilo ok.

Šalje ti baš Amazon ili ide preko neke treće firme?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Hexfire kaže...
Za Prime day prošli tjedan je sve bilo ok.

Šalje ti baš Amazon ili ide preko neke treće firme?

 bas amazon,zato mi je i cudno...

10 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Opet ja...pa jel ovo moguce joa mi nisu poslali paket...ok reko idem otkazati,otkazem dobijem mail da je odbijeno mogu vratiti paket kad ga dobijem wtf?! Ne mogu otkazati narudzbu,a nije ni poslana onda jos kliknem na proizvod i vise ga nema...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 10:26 (toma20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Amazon.de/amazon.com
toma20 kaže...

Opet ja...pa jel ovo moguce joa mi nisu poslali paket...ok reko idem otkazati,otkazem dobijem mail da je odbijeno mogu vratiti paket kad ga dobijem wtf?! Ne mogu otkazati narudzbu,a nije ni poslana onda jos kliknem na proizvod i vise ga nema...

 Kontaktiraj ih tu na chat

https://www.amazon.de/gp/help/contact-us/english-speaking-customer.html

13 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Ja sam nedavno uzimao par stvari sa .De

17.10 naručio, 22.10 su poslali, 5 dana dakle. 26.10 stiglo, iako je tamo pisalo da će se dostaviti 29.10

Ništa ne ostavljam nezavrš
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Javio sam se na chat,uglavnom trebalo bih stici do 3.11 I ovo azuriranje statusa posiljke se kao moze promjeniti naglo ili kako vec ne kuzim...uglavnom trebalo bi stici na vrijeme...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Imam preko 300 kupovina sa amazon.de I nikad nikakvi problema. Ne kužim zašto kupiti nešto pa ići na storno?! Posebno jer si iz druge države i sva ta gnjavaža oko vraćanja se nebi desila da u startu nisi skužio da ti to ne treba.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon.de/amazon.com

Mali offtopic. Naime primio sam mail od mailbox.de da su primili pošiljku za mene od Google commerce limited, paket tezine 0.5kg. Postoji tracking number gdje se vidii da je pošiljka poslana iz Nizozemske prema mailboxu. 

Nemam pojma o čemu se radi jer nisam ništa naručivao. Interesantno mi je što je Google u pitanju, a s druge srane ne znam ko im je mogao dati moj broj mailboxa? 

Da se igram malo za tih 12 eura ili da odbijem to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
SHELBY_09 kaže...

Mali offtopic. Naime primio sam mail od mailbox.de da su primili pošiljku za mene od Google commerce limited, paket tezine 0.5kg. Postoji tracking number gdje se vidii da je pošiljka poslana iz Nizozemske prema mailboxu. 

Nemam pojma o čemu se radi jer nisam ništa naručivao. Interesantno mi je što je Google u pitanju, a s druge srane ne znam ko im je mogao dati moj broj mailboxa? 

Da se igram malo za tih 12 eura ili da odbijem to?

 Interesantno! Mogao bi dobiti neki Google uređaj. Mobitel ili Smart home...

Ali, s druge strane, ako paket nije za tebe, ovi idu istraživati, i onda te zamole da ga vratiš...

 

P.S. sigurno nisi ništa naručio? Izgleda mi jako neobično da je netko unio sve tvoje točne podatke...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
CyberDemonVZ kaže...

 Interesantno! Mogao bi dobiti neki Google uređaj. Mobitel ili Smart home...

Ali, s druge strane, ako paket nije za tebe, ovi idu istraživati, i onda te zamole da ga vratiš...

 

P.S. sigurno nisi ništa naručio? Izgleda mi jako neobično da je netko unio sve tvoje točne podatke...

 Nisam 100%. Mailbox nisam nikad koristio. Napravi ga prije par mjeseci jer sam mislio nešto kupovati preko amazona. Podaci su mi jedino upisani u Amazon account. Tamo gledam i nema ništa u narudžbama. Vidim ima opcija na mailboxde da slikaju sadržaj pošiljke, al izgleda da funkcionira tek kad potvrdim slanje pošiljke.

12 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
SHELBY_09 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Interesantno! Mogao bi dobiti neki Google uređaj. Mobitel ili Smart home...

Ali, s druge strane, ako paket nije za tebe, ovi idu istraživati, i onda te zamole da ga vratiš...

 

P.S. sigurno nisi ništa naručio? Izgleda mi jako neobično da je netko unio sve tvoje točne podatke...

 Nisam 100%. Mailbox nisam nikad koristio. Napravi ga prije par mjeseci jer sam mislio nešto kupovati preko amazona. Podaci su mi jedino upisani u Amazon account. Tamo gledam i nema ništa u narudžbama. Vidim ima opcija na mailboxde da slikaju sadržaj pošiljke, al izgleda da funkcionira tek kad potvrdim slanje pošiljke.

 Sretno s odlukom i javi što se dogodilo! :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
online
Re: Amazon.de/amazon.com
SHELBY_09 kaže...

Mali offtopic. Naime primio sam mail od mailbox.de da su primili pošiljku za mene od Google commerce limited, paket tezine 0.5kg. Postoji tracking number gdje se vidii da je pošiljka poslana iz Nizozemske prema mailboxu. 

Nemam pojma o čemu se radi jer nisam ništa naručivao. Interesantno mi je što je Google u pitanju, a s druge srane ne znam ko im je mogao dati moj broj mailboxa? 

Da se igram malo za tih 12 eura ili da odbijem to?

 Mislim da oni imaju opciju za 2-3 eura da ti posalju slike proizvoda koji se nalazi u paketu.

15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
sandokan111 kaže...

 Mislim da oni imaju opciju za 2-3 eura da ti posalju slike proizvoda koji se nalazi u paketu.

 Imaju! Poslao sam zahtjev. Rok je 24 sata, pa cemo vidjeti. 

15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
CyberDemonVZ kaže...

 Sretno s odlukom i javi što se dogodilo! :D

Unutra je bio Pixel 5, ni manje ni više! 

Ali veselje nije dugo trajalo. Danas se ulogiram, na accountu nema ničega.

 

Šaljem mail. Stiže odgovor da je krivo poslano. Al i dalje mi nije jasno kako su na DHL-ovom paketu bili točno moji podaci i ID od mog mailboxa...  

4 godine
protjeran
offline
Amazon.de/amazon.com

jel mi se isplati narucivat uredski/gaming stol preko amazona ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
Stani pred ogledalo i pitaj se.

Al ono sta ocekujes da ti kazemo?
Ne znamo ni sto hoces kupit, ni kolko to kod nas dode, ni dali se stvar dostavlja u Hr il ces morat nesto sa strane i kurirskim sluzbama odradit.
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
CyberDemonVZ kaže...

Nekoliko puta smo završili na crnoj listi i Amazon (i AliExpress) nisu dostavljali u HR.

Vjerojatno se više ljudi sjetilo ovakvih dobrih ideja , ali su i ostali pri njoj :)

 E tek na ebayu..

4 godine
protjeran
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
AmonZero kaže...
Stani pred ogledalo i pitaj se.

Al ono sta ocekujes da ti kazemo?
Ne znamo ni sto hoces kupit, ni kolko to kod nas dode, ni dali se stvar dostavlja u Hr il ces morat nesto sa strane i kurirskim sluzbama odradit.

 kod nas su takvi stolovi od 1500 na više.

 pitam iz razloga jer nisam nikada nista narucio preko amazona.

 sto iz razloga jer mi je sam koncept njihove stranice zbunjujuc sto

 jer 90% stvari za koje i jesam bio zagrizao nisu slali za hrv.

 pa me cisto zanima iskustvo ako je netko narucivao nesto tako

 "veliko" kakva je procedura i iskustvo.

12 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com
bloodborne kaže...
AmonZero kaže...
Stani pred ogledalo i pitaj se.

Al ono sta ocekujes da ti kazemo?
Ne znamo ni sto hoces kupit, ni kolko to kod nas dode, ni dali se stvar dostavlja u Hr il ces morat nesto sa strane i kurirskim sluzbama odradit.

 kod nas su takvi stolovi od 1500 na više.

 pitam iz razloga jer nisam nikada nista narucio preko amazona.

 sto iz razloga jer mi je sam koncept njihove stranice zbunjujuc sto

 jer 90% stvari za koje i jesam bio zagrizao nisu slali za hrv.

 pa me cisto zanima iskustvo ako je netko narucivao nesto tako

 "veliko" kakva je procedura i iskustvo.

 Ako dostavljaju u hr i cijena dostave je razumna, naruči. Dalje je na dostavi da se pobrine za ostatak.

 

P.S. uvijek imaj spremnog nekog za pomoć na dan kad stiže paket, ako je ogroman paket nećeš moći sam.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 12:35 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Amazon.de/amazon.com

NE znam kako se krecu cijene na amazonu, al kontam da ce te oderat za dostavu tak velike stvari, bilo da ides preko posrednika (Mailbox recimo) ili direktno od amazona (doda ti razliku u pdu i svoju dostavu koja garant nece bit free).

Ja takve stvari koje se lako mogu ostetit zbog glomaznosti nebi narucivo iz Njemacke.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
9 godina
online
Amazon.de/amazon.com

Mislim da mailbox ni ne salje tako velike stvari, treba pogledat koji su limiti za gabarit paketa. Ako ti ne salju u HR onda je s razlogom, vjerojatno je paket velik. Ako salju, mislim da ce postarina bit jeftinija nego bilokoje dostavne sluzbe, pa svakako naruci.

 

I nemas straha s narudzbom, bolje ce te ispostovak kao kupca u amazonu nego kod nas, ali ipak mislim da neces nac na dovoljno velik izbor obzirom na dostavu velikih stvari u HR.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Amazon.de/amazon.com

hmm, evo primjer Link

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Amazon.de/amazon.com

Pa odmah ti piše da ne šalju za hrvatsku.

Edit: Isprike, nisam vidio da se spominje mailbox. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.11.2020 15:50 (darkborg).
9 godina
online
Re: Amazon.de/amazon.com
bloodborne kaže...

hmm, evo primjer Link

 Product Dimensions 140 x 60 x 75 cm; 27 Kilograms

 

Sad jos posaljes poruku seleru recimo kolike su dimenzije paketa kad je spakiran i znas koliki je i onda vidis s mailboxom dal bi poslali ili ne.

 

Iako kod ovog salju direktno nama tako da nema straha. Jedini strah koji tu vidim je da ne prodaje amazon vec netko drugi, i da nema nijedne recenzije, tako da uvijek postoji sansa da te netko scama ili da proizvod bude sub kvalitete i slicno, ali dobro si pokriven kod amazona od toga jedino eto, malo peripetije dok se to rjesi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice