Acquisitum Magnum - ADM

poruka: 2.575
|
čitano: 806.767
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
mArKo17 kaže...

Vidim da svi imaju samo riječi hvale za ADM...Zanima me dali bi ja dobio odma robu kad bi došo do njih ili prvo moram napraviti naruđbu pa doći po robu za dan dva,znači pitanje je dali oni imaju robu već u prodavaonici,u pitanju je roba:procesor,matična,graf.i ostali glavni djelovi pc-ija...Hvala unaprijed...

Imaju vecinu robe tak da odmah mozes kupit, nisu oni kao diskont24.

otpor je uzaludan!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Jojan 5 kaže...

Molim vas ako je netko imao iskustva ili mi zna odgovoriti zanimalo bi me da li se može jedan dio konfiguracije platiti u gotovini a jedan na Diners kredit, i da li je i u tom slučaju plačanja slaganje konfiguracije besplatno?

Hvala na odgovoru ;)

 

 

Ako mi netko može odgovoriti na pitanje gore, puno Hvala ;)

 

15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

ja još nisam ništa kupio ali cjene su najeftinije koliko sam vidio pa sad uskoro planiram kupit proc mat i ram jeino što nije dobro kod njih nikad se ne javljaju kad ih zoveš a ne primaju narudžbe jer kao neki naruče pa nikad ne kupe.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Jojan 5 kaže...
Jojan 5 kaže...

Molim vas ako je netko imao iskustva ili mi zna odgovoriti zanimalo bi me da li se može jedan dio konfiguracije platiti u gotovini a jedan na Diners kredit, i da li je i u tom slučaju plačanja slaganje konfiguracije besplatno?

Hvala na odgovoru ;)

 

 

Ako mi netko može odgovoriti na pitanje gore, puno Hvala ;)

 

 

Možeš tako napravit, samo da znas da je ova cijena koju vidis za gotovinu, za diners je 5% gore pa mislim da ti se to ne isplati. Konfiguracija se slaze besplatno.

14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ja bi narucio 7 dijelova ( cijela konfiguracija) pa me zanima u kojem bi to roku doslo i kako bi bilo zaparakirano?? jedan pojedan dio il?!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
fijaka kaže...

Ja bi narucio 7 dijelova ( cijela konfiguracija) pa me zanima u kojem bi to roku doslo i kako bi bilo zaparakirano?? jedan pojedan dio il?!?

 

Ako su tih sedam dijelova cijelo kuciste lijepo im u mailu napises da zelis sve slozeno(ako oces) pa ti oni posalju slozeno ali i prazne kutije jer sami kazu da je kasnije stvari puno lakse prodat zapakirane
Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
15 godina
protjeran
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
BORG kaže...
mArKo17 kaže...

Vidim da svi imaju samo riječi hvale za ADM...Zanima me dali bi ja dobio odma robu kad bi došo do njih ili prvo moram napraviti naruđbu pa doći po robu za dan dva,znači pitanje je dali oni imaju robu već u prodavaonici,u pitanju je roba:procesor,matična,graf.i ostali glavni djelovi pc-ija...Hvala unaprijed...

Imaju vecinu robe tak da odmah mozes kupit, nisu oni kao diskont24.

a jeli znas jeli protis ima kao adm odma, ili ko diskont24?

Immortal Technique in the streets back on the hustle cuz three strikes'll get you life for stuffng cracks in a duffel
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Ajd da ih i ja pohvalim... Napravim u ponedjeljak narudzbu kod njih za Corsair 2x2 GB kit, potvrdim narudzbu oko 3 popodne, te se oboruzam strpljenjem jer sam racunao na bar 3 dana za dostavu. Drugo jutro je paket stigao Overseasom. Zaista svaka cast.  Jedini bed mi je bio raspakirat to cudo, jer su originalno pakovanje stavili u bubblewrap, pa potom u kutiju od graficke kartice i sve oblijepili ljepljivom trakom u tri sloja... :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...

nebi se pohvalio sto si narucio :)

Evo ovo:

1 x XFX HD4890 1GB DDR5 HAWX XXX Dual DVI, HDTV , 900MHz 1.640,77Kn

1 x SM T220, 22", Wide, 1680x1050,300 cd/m2, 20.000:1 1.654,78Kn

1 x Miš PRESTIGIO PJ-MSO3, veliki, žični, optički 1600dpi, USB 95,76Kn (ovo je bratu)

1 x Procesor Intel Core 2 Quad Q9550 , 4x2.83GHz, socket 775, 12Mb 1.984,05Kn

1 x DDR2 4GB (2x2GB) PC8500 Corsair, 1066MHz, CM2X2048-8500C5C 424,82Kn

1 x Napajanje CORSAIR 650W, TX Series CMPSU-650TXEU, 12cm vent,ATX2 712,27Kn

 

To su cjene sa onim 6%, al dobijes popust tih 6% radi nacina plaćanja (skuplje je ako karticama)

n00bz3r kaže...

Ajd da ih i ja pohvalim... Napravim u ponedjeljak narudzbu kod njih za Corsair 2x2 GB kit, potvrdim narudzbu oko 3 popodne, te se oboruzam strpljenjem jer sam racunao na bar 3 dana za dostavu. Drugo jutro je paket stigao Overseasom. Zaista svaka cast.  Jedini bed mi je bio raspakirat to cudo, jer su originalno pakovanje stavili u bubblewrap, pa potom u kutiju od graficke kartice i sve oblijepili ljepljivom trakom u tri sloja... :D

Ma to oni za sigurnost, i meni su harddisk obomotali vele, i ostale djelove,...

Evo poslao sam im potvrdu da sam uplatio na njihov racun, ali tek oko 22:30 - 11h.
Tako da neznam pre kasno sam posla, nadam se da ce ovaj tjedan doć.

A Kad sam narucivao headset (creative Fatal1ty) i optiku(Pioneer 216 dbk), praktički mi došlo za dan, narucio u Srijedu kasno navecer dana, U petak je bilo jutri kod mene :), mozda cak i u cetvrtak, nemogu se dobro sjetit

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2009 3:09 (markoal).
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Danas sam poslao narudžbu za dvije stvari koje plaćam pouzećem, te sam kasnije od njih dobio mail da imaju traženu robu na skladištu te da im obvezno potvrdim narudžbu.

 

Pitanje kako da to napravim? Nema nigdje točno navedeno kako, pa sam samo napravio reply na taj mail gdje sam naveo da mi mogu poslati robu. Jel to sad uredu?

 

Hvala na odgovorima.

 

--- Kontaktirao telefonom, dovoljan je samo reply na mail---

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2009 18:43 (iprodano).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
epic kaže...

a jeli znas jeli protis ima kao adm odma, ili ko diskont24?

 

Zadnji put kad sam nešto uzimao u Protisu, bila je ista shema kao i kod Diskonta. Naručiš i podigneš. Mali dućan.

 

Osobno nemam ništa protiv takvog načina poslovanja, jedino malo cucla vrijeme to dok ja dođem do njih (2x) ali ajde...nisu mi na kraj svijeta.

15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
iprodano kaže...

Danas sam poslao narudžbu za dvije stvari koje plaćam pouzećem, te sam kasnije od njih dobio mail da imaju traženu robu na skladištu te da im obvezno potvrdim narudžbu.

 

Pitanje kako da to napravim? Nema nigdje točno navedeno kako, pa sam samo napravio reply na taj mail gdje sam naveo da mi mogu poslati robu. Jel to sad uredu?

 

Hvala na odgovorima.

 

--- Kontaktirao telefonom, dovoljan je samo reply na mail---

To je Dovoljno, samo kazes da mogu slat, potvrdis.

Ja sam im sinoć uplatio na račun, ali oni u banci su rekli da ce im tek to sutra stić,(valjda jer sam kasno), i evo gledam sad je status Isporučeno, nadam  se da će sutra stić, valjda rade ovi koji voze Subotom?? (ili pak ne?)

I don't care...
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
iprodano kaže...

Danas sam poslao narudžbu za dvije stvari koje plaćam pouzećem, te sam kasnije od njih dobio mail da imaju traženu robu na skladištu te da im obvezno potvrdim narudžbu.

 

Pitanje kako da to napravim? Nema nigdje točno navedeno kako, pa sam samo napravio reply na taj mail gdje sam naveo da mi mogu poslati robu. Jel to sad uredu?

 

Hvala na odgovorima.

 

--- Kontaktirao telefonom, dovoljan je samo reply na mail---

To je Dovoljno, samo kazes da mogu slat, potvrdis.

Ja sam im sinoć uplatio na račun, ali oni u banci su rekli da ce im tek to sutra stić,(valjda jer sam kasno), i evo gledam sad je status Isporučeno, nadam  se da će sutra stić, valjda rade ovi koji voze Subotom?? (ili pak ne?)

Meni su rekli da će doći u ponedjeljak, najvjerovatnije onda i tvoje također.

15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
iprodano kaže...

Meni su rekli da će doći u ponedjeljak, najvjerovatnije onda i tvoje također.

Evo razoćarenja, ali je izgleda do Overseasa, još mi nije stigla roba, a danas je Ponedjeljak, sad ja mislim da nedostavljaju u popodnevnom termnu, sto znaci da moram cekat još, a jedva sam do sada cekao.

I don't care...
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Evo sry na duplom postu, evo došla roba, hahahaa pet minuta nakon slanja ove poruke oni zovu, i evo sad ce bit rastavljanja.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Evo došao sam s posla, došla je i meni naručena roba, baš onako kako su rekli.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Danas su u ADM-u skočile cijene svih proizvoda! Mršti se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
ivann.n kaže...

Danas su u ADM-u skočile cijene svih proizvoda! Mršti se

Danas su u svim ducanima skocile cijene svih proizvoda... :(

Failure is always an option...
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM

Da i to zbog PDV-a koji je narastao... dakle cijene su u prosjeku skočile samo 1% što opet nije tako puno....

16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Imam jedan problem, vama mozda banalan, ali meni ne... Neznam kako popuniti uplatnicu za ADM ? Moze pomoc ? Ima tko od vas kakvu sliku od uplatnice da mi posalje primjer ?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Batista kaže...

Imam jedan problem, vama mozda banalan, ali meni ne... Neznam kako popuniti uplatnicu za ADM ? Moze pomoc ? Ima tko od vas kakvu sliku od uplatnice da mi posalje primjer ?

Evo.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369...A možda se stanje i promijeni
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

mislim u adm naručivat više komponenti (do sad sam samo 1-2) ali je problem u tome što ako nedaj bože neka komponenta ne valja i htio bi je zamjenit i pitanje je sad Dali ja moram ići u zagreb do zamjenit ili (TJ. kakve su reklamacije) ? (mislim naručivat preko njihove dostave)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

kako se odvija plaćanje kupovinom u adm-u?

nazovem to poduzeće i kažem želim to to i to, oni mi daju broj ž.r. ja odem uplatiti njima (banci platim 1% proviziju od iznosa). i oni mi to u roku par dana dostave poštom (kući ili u poštu pa ja sam moram pokupiti). i ne platim nikakvu proviziju pošti (hp expresu ili overseasu)

 

ili platim pouzećem znači poštaru platim cijeil iznos kada mi dostavi paket (onda se naplati prijevoz, ali koliki je prijevoz jer recimo ako ja platim 70kn proviziju banci možda mi je jeftinije platiti pouzećem, jer nekako mi je sigurnije i platiti kada mi dostave na vrata nego kad trebam ja nekome platiti a onda čekam da mi dostave, da ne bi bilo nekakvog muljanja)

 

i još 1 stvar koju cijenu gledam? ako plaćam uplatnicom ili pouzećem

gotovina + pdv

ili

kupovina webom jer je malo jeftinija webom nego gotovina + pdv

i ista stvar kao i kolega kakva je procedura u slučaju reklamacije? jer mi je zg 300 km udaljen šaljem njima na svoj trošak ili?
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2009 1:11 (domac1986).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
domac1986 kaže...

kako se odvija plaćanje kupovinom u adm-u?

nazovem to poduzeće i kažem želim to to i to, oni mi daju broj ž.r. ja odem uplatiti njima (banci platim 1% proviziju od iznosa). i oni mi to u roku par dana dostave poštom (kući ili u poštu pa ja sam moram pokupiti). i ne platim nikakvu proviziju pošti (hp expresu ili overseasu)

 

ili platim pouzećem znači poštaru platim cijeil iznos kada mi dostavi paket (onda se naplati prijevoz, ali koliki je prijevoz jer recimo ako ja platim 70kn proviziju banci možda mi je jeftinije platiti pouzećem, jer nekako mi je sigurnije i platiti kada mi dostave na vrata nego kad trebam ja nekome platiti a onda čekam da mi dostave, da ne bi bilo nekakvog muljanja)

 

i još 1 stvar koju cijenu gledam? ako plaćam uplatnicom ili pouzećem

gotovina + pdv

ili

kupovina webom jer je malo jeftinija webom nego gotovina + pdv

i ista stvar kao i kolega kakva je procedura u slučaju reklamacije? jer mi je zg 300 km udaljen šaljem njima na svoj trošak ili?

To prvo si sam odgovorio, oni to dovezu zovnu te na telefon i popricas s covikom, u mom slučaju ja sam malo otisao s i nasli smo se da covjek nemora dolazit bas ispred kucu jer ce proc vise vremena dok mu objasnim.
Neplatis ovima nista, jedino ako je manje od 2000 kn i ako plaćas preko njih(pouzećem) onda 3%.

To skroz zadnje, procedura reklamacije, gle ja sam postom poslao njima svoje  djelove uz koirani račun i objašnjenje kvara, i pitao covjeka na email jeli doslo(email imas na stranici) i pricam s njim svaki dan, izgleda da moj "pokvareni" E8400 nije pokvaren, neznam al eto ionako cu ga davat bratu pa...

Nadam se da sam pomogao, btw sad sam se dogovorio s tim likom da ću mi posalju kad djelove s popravka zajedno s nekom narudžbom jer on sam mi je to predlozio jer je jeftinije.
Ljubazni su!

I don't care...
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
markoal kaže...
domac1986 kaže...

kako se odvija plaćanje kupovinom u adm-u?

nazovem to poduzeće i kažem želim to to i to, oni mi daju broj ž.r. ja odem uplatiti njima (banci platim 1% proviziju od iznosa). i oni mi to u roku par dana dostave poštom (kući ili u poštu pa ja sam moram pokupiti). i ne platim nikakvu proviziju pošti (hp expresu ili overseasu)

 

ili platim pouzećem znači poštaru platim cijeil iznos kada mi dostavi paket (onda se naplati prijevoz, ali koliki je prijevoz jer recimo ako ja platim 70kn proviziju banci možda mi je jeftinije platiti pouzećem, jer nekako mi je sigurnije i platiti kada mi dostave na vrata nego kad trebam ja nekome platiti a onda čekam da mi dostave, da ne bi bilo nekakvog muljanja)

 

i još 1 stvar koju cijenu gledam? ako plaćam uplatnicom ili pouzećem

gotovina + pdv

ili

kupovina webom jer je malo jeftinija webom nego gotovina + pdv

i ista stvar kao i kolega kakva je procedura u slučaju reklamacije? jer mi je zg 300 km udaljen šaljem njima na svoj trošak ili?

To prvo si sam odgovorio, oni to dovezu zovnu te na telefon i popricas s covikom, u mom slučaju ja sam malo otisao s i nasli smo se da covjek nemora dolazit bas ispred kucu jer ce proc vise vremena dok mu objasnim.
Neplatis ovima nista, jedino ako je manje od 2000 kn i ako plaćas preko njih(pouzećem) onda 3%.

To skroz zadnje, procedura reklamacije, gle ja sam postom poslao njima svoje  djelove uz koirani račun i objašnjenje kvara, i pitao covjeka na email jeli doslo(email imas na stranici) i pricam s njim svaki dan, izgleda da moj "pokvareni" E8400 nije pokvaren, neznam al eto ionako cu ga davat bratu pa...

Nadam se da sam pomogao, btw sad sam se dogovorio s tim likom da ću mi posalju kad djelove s popravka zajedno s nekom narudžbom jer on sam mi je to predlozio jer je jeftinije.
Ljubazni su!

Znaci kada narucim robu i dovezu mi doma, a roba je vece vrijednosti od 2000 kn, onda ne placam dostavu, ne ? - jer ja bih platio postaru kada mi doveze robu. Ili sam opet nekaj krivo shvatio... I sta ovo znaci - ako placam preko njih ? Nisam nikad kupovao online pa mi je to bad.

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2009 15:31 (Batista).
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

zaboravite...

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2009 18:15 (Batista).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Poštovani, ovo je ponuda sa dostupnim artiklima.
Ako Vam ova ponuda odgovara slobodno po njoj izvršite uplatu.

Kod uplate nam samo javite da li računalo slažemo ( besplatno ) ili Vam
šaljemo u dijelovima. Hvala na povjerenju.

 

 

Ovo je citat koji sam dobio iz ADM-a. Meni nije jasno kako da im javim kod uplate ako placam preko FINE-e ? (uplatnice)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Acquisitum Magnum - ADM
Batista kaže...

Poštovani, ovo je ponuda sa dostupnim artiklima.
Ako Vam ova ponuda odgovara slobodno po njoj izvršite uplatu.

Kod uplate nam samo javite da li računalo slažemo ( besplatno ) ili Vam
šaljemo u dijelovima. Hvala na povjerenju.

 

 

Ovo je citat koji sam dobio iz ADM-a. Meni nije jasno kako da im javim kod uplate ako placam preko FINE-e ? (uplatnice)

ma odi ti u Finu to lijepo uplatit, i onda im na taj mail replayas da zelis ili ne zelis da ti oni sloze komp

"Prediction? Pain."
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Uđeš u poslovnicu Fine, platiš, pozdraviš tetu i izađeš. Doma upalis komp, odes na mail, odgovoris im da hoces da ti sloze komp ili ne.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Acquisitum Magnum - ADM

Mogu li ovi iz adm nabavit nešto što nemaju u ponudi(cjeniku)

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice