Apple iPhone 8/8 Plus, rasprava! izdvojena tema

poruka: 637
|
čitano: 210.048
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

iPhone 8 je ok za onoga tko hoće tipku a ne smetaju ga bezeli... meni je ok, makar mislim da ću na desetku.

 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

i nekom kom ne smeta dati pare isti dizajn vec 3 godine.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ja uzimam x 100% oko bozica.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Indestructible kaže...

i nekom kom ne smeta dati pare isti dizajn vec 3 godine.

Ne bih se uopće složio da je ISTI dizajn, generalno! 

 

Utvaram si da je staklena izvedba, što je jedan od ljepših noviteta, fenomenomenalno u bijeloj boji posebno. 

U svakom slučaju, čak su i rješenja za antene u tom slučaju moguće bile sasvim drukčije, tako da kažem, niste u pravu kolega! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
omomomomoomm kaže...

Ja uzimam x 100% oko bozica.

Hvala što si to podijelio s nama.

 

Još mi ne ide u glavu onaj bezobrazluk sa odvojenim brzim punjačem za iPX. Sramota.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 11:37 (Crljo).
15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Ne znam jel se sprdaš, ali od iphone 6 nisu promjenili dizajn, to kaj su antena linije pomaknuli malo gore i to sad kaj veliš da su stavili iza staklo ti nije promjena dizajna, eventualno dorada...

12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
A sta imaju znacajno mijenjati u dizajnu? Kakve je promjene samsung radio na S seriji od Galaxy s5 pa na dalje osim promjene materijala, tek su sa s8 napravili promjenu i dalje vise nece imati prostora ista mijenjati, huawei P8 do P10 isti, xperie su sve cigla dizajn godinama..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Blade18 kaže...

Ne znam jel se sprdaš, ali od iphone 6 nisu promjenili dizajn, to kaj su antena linije pomaknuli malo gore i to sad kaj veliš da su stavili iza staklo ti nije promjena dizajna, eventualno dorada...

Ne, ne sprdam se, već pomalo generaliziram kako je došao kraj jednog dizajna, ili tek dolazi obzirom dolazi novi, bezelless design. 

Ali kada iz kućišta od jednog komada aluminija staviš staklenu pozadinu, jebi ga, to je novi dizajn, svidjelo se to tebi ili ne. 

Da se mene kojim slučajem nešto pita, mobiteli, posebice iPhone uopće nebi imao rounded uglove, nego skorom skroz u 90'. 

Na kraju krajeva, pa koliko to NOVIH dizajna nekog gadgeta se može ponuditi u dvadeset godina, kada govorimo o flat bar gadgetima?! 

ATJ Lučko
15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Kaj si prespavao par godina? S6 je kompletno drugi dizajn  od s5, s7 isti dizajn sa sitnim preinakama, s8 je opet kompletno drugi dizajn od s7... znači mijenjaju dizajn svake dvije godine. Normalno  da moraju mijenjati dizajn jer treba prodati nove mobitele... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Brzo punjenje se naplacuje dodatno jer je potreban USB-C to Lightning kabel i jos adapter, eto necu pljuvat da ne ispadnem Samsung fanboy ali prosudite sami... LINK - cca 84 USD ovisno o snazi adaptera

Dirtbike - most fun you can have with your clothes on
15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
bbbmarko01 kaže...

Brzo punjenje se naplacuje dodatno jer je potreban USB-C to Lightning kabel i jos adapter, eto necu pljuvat da ne ispadnem Samsung fanboy ali prosudite sami... LINK - cca 84 USD ovisno o snazi adaptera

Joj pa kak ne razmiješ, to ti je fičr.

14 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Oprostite ako sam neuk (vjerojatno po Vama vjernima Apple-u ću biti) ali njihov dizajn od prvog iPhone-a pa do zadnjeg iPhone 8 je totalno identičan (ne uključujem iPhone X - koji je doslovno revolucija što se tiče iPhone dizajna, ostali prroizvođači su takav dizajn odavno prihvatili).

U iPhone dizajnu se nije ništa mjenjalo znači od iPhone 1 - iPhone 8 jer je bilo malte ne identičan samo se je mijenjala veličina ekrana i hardware, te mijenjanje materijala kućišta (plastika, aluminij, staklo, keramika) - TO NIJE MIJENJANJE DIZAJNA!!!!!!!

Dizajn se manifestira promjenom vizualnog doživljaja nekog proizvoda, a to iPhone nije nudio, tko kaže da je, malo je žešće zabrijao - prijedlog - posjetiti dobrog psihijatra.

 

Da se razumjemo ne pljujem po iPhone-u, on je uredu uređaj (naravno debelo precjenjen), ali dizajn se nije mijenjao sve do iPhone-a X - a to je žalosno - ali očito Apple korisnici to vole.

 

Dolje prilažem slikice tog famoznog "mijenjanja dizajna".

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 14:40 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Znači da ni Sony nije mijenjao dizajn? Bogme po tvom nije ni samsung već duže vrijeme... 

11 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Crljo kaže...
omomomomoomm kaže...

Ja uzimam x 100% oko bozica.

Hvala što si to podijelio s nama.

 

Još mi ne ide u glavu onaj bezobrazluk sa odvojenim brzim punjačem za iPX. Sramota.

 To je problem jer sam to napisao ili? 

PSN:Tomislav025
14 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Blade18 kaže...

Znači da ni Sony nije mijenjao dizajn? Bogme po tvom nije ni samsung već duže vrijeme... 

Pa zar ti hoćeš reći da je Sony mijenjao svoj dizajn zadnjih 4 godina??????????? - LINK

Sve su iste ciglice i posjeti optičara jer ti je vid definitivno u banani, ako misliš da je Sony mijenjao dizajn zadnjih 4 godine.

Ni Samsung nije puno bolji.

 

 

9 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

 

slazem se s ovim

pogotovo taj komad ekrana koji "nedostaje", za gledanje necega u full screen- katastrofa.. fali jedan dio slike..

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.9.2017 18:06 (digitall).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Usprkos svemu, nekako sam se pomalo zabrinuo, koliko će ekipa navaliti na iPhone 8/8 Plus, obzirom dolaskom i X gadgeta ?! 

No, sudeći po informacijama sa terena, ide 8-ica kao vruće kifle, ili će barem ići !!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/as_more_people_preorder_iphone_8_and_8_plus_shipping_estimates_lengthen_-news-27299.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!

Ma ti gluposti pises... kak apple nije mijenjao dizajn od 1. generacije?? u najmanju ruku to reci je idiotski, kaj treba kompanija napraviti po tebi da promjeni dizajn? 

12 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
ATJLučko kaže...
Indestructible kaže...

i nekom kom ne smeta dati pare isti dizajn vec 3 godine.

Ne bih se uopće složio da je ISTI dizajn, generalno! 

 

Utvaram si da je staklena izvedba, što je jedan od ljepših noviteta, fenomenomenalno u bijeloj boji posebno. 

U svakom slučaju, čak su i rješenja za antene u tom slučaju moguće bile sasvim drukčije, tako da kažem, niste u pravu kolega! 

 ja se izvinjavam, do mene je, moracu ipak na očni pregled

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Malo o "SNAZI"  zar ne, najnovijeg Apple gadgeta !!!! 

 

LINK; http://www.gsmarena.com/a11_in_iphone_x_crushes_top_android_competition_in_geekbench-news-27302.php

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

deru baš sa procesorima, baš me interesuje koliko će zauzimati 4k@60fps

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!
ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 22:05 (ATJLučko).
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ova prica s dizajnom je kao s dizajnom Porschea. Rafiniranje postojeceg, a ne revolucija. Neki to cijene, a neki mrze. 

 
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Jel neko zapamtio kad ce se moc preorderat osmica i kad dolazi u Hrvatistan?

I kolika je bila cijena 7 plus po izlasku? Oće li i 8+ koštati isto il?

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 18:27 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Zin8 kaže...

Jel neko zapamtio kad ce se moc preorderat osmica i kad dolazi u Hrvatistan?

I kolika je bila cijena 7 plus po izlasku? Oće li i 8+ koštati isto il?

Koliko se ja sjećam, u T-Com-u su javili da će iPhone 8/8 Plus imati u sklopu početk globalno svjetske prodaje! , 

I kolega, NE VRIJEĐAJTE HRVATSKU , da mogu, opalio bih vam samo takv crveni karton, mjesec dana!!!!! 

ATJ Lučko
12 godina
odjavljen
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Ajde najs da smo u istom kosu s velikim igracima bar u necem

ma nemoras ti kolega, dali su mi ga sanader, dalicka i ekipa..otici cu ja van igre ( citaj van drzave ) cim skupim neka slova ispred imena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.9.2017 19:54 (Zin8).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
(Novi) iPhone 8, rasprava!

Dali je netko skinuo iOS11 na svoj gadget ?! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Dolazi danas ja mislim u 19 h po nasem vremenu
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Indestructible kaže...

i nekom kom ne smeta dati pare isti dizajn vec 3 godine.

 

S istim dizajnom nemam problem, meni je telefon lijep.

13 godina
offline
Re: (Novi) iPhone 8, rasprava!
Syke kaže...
Indestructible kaže...

i nekom kom ne smeta dati pare isti dizajn vec 3 godine.

 

S istim dizajnom nemam problem, meni je telefon lijep.

Do sada sam se PALIO isključivo na one tamne komade gadgeta , ali sada u ovakvoj konstelaciji razvoja događaja, palim se na bijelog, velikog bijelog !!!!! 

Malo mi je samo bed, izostanak gadgeta sa 512GB interne memorije 

ATJ Lučko
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice