Viber, WhatsApp

poruka: 46
|
čitano: 28.072
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Viber, WhatsApp

Bok svima. Evo , nalazim se u Kanadi i vec skoro godinu dana muku mucim s mobilnim internetom. Neznam vise kome da se obratim pa ako netko ima rijesenje bilo bi fenomenalno. 

Uglavnom , kada zovem iz Kanade svoju obitelj u Hrvatsku sa vibera ili whatsappa, druga strana uopce ne dobiva poziv ili poruku u to vrijeme vec kasnije ,npr.  drugi dan. Iz t-mobila kazu da je s njihove strane sve ok. S moje strane je isto valjda sve ok jer internet mi je ukljucen. Zasto se to desava , u cemu je poanta?  

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Viber, WhatsApp

Probaj preko Skypea.

 
2 1 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Viber, WhatsApp

probaj putem izvanzemaljaca ?!

 

Čovjek pita za viber ili whatsapp

 
0 9 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp
Povoljni reketari.com kaže...

probaj putem izvanzemaljaca ?!

 

Čovjek pita za viber ili whatsapp

 Pa nek proba pa da se ima više podataka za analizu.

 

Vrlo vjerovatno im nešto gasi(imaju neki security app koji gasi) viber ili whatsapp i ne dolaze poruke/pozivi dok ne upala app. A i whatsapp nema opciju poziva afaik.

16 godina
offline
Viber, WhatsApp

Probaj preko Skype. Puno je bolji za pozive, na Viberu i Whatsapp se zna desiti da zvuk kasni, a ne Skype se to ne desava, isprobano. Takoder, meni se to prije desavalo na mobitelu da mi Viber i Whatsapp ne reagiraju, ne znam zasto, iako sam spojen na net. Recimo poruka mi dode tek kada ja rucno upalim jedan od ta dva.

 

U svakom slucaju moja preporuka je probaj Skype. Nije problem napraviti acc, ni instalirati na mob, tako da nista ne sprjecava.

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
Povoljni reketari.com kaže...

probaj putem izvanzemaljaca ?!

 

Čovjek pita za viber ili whatsapp

Rekao sam mu da proba preko Skypea jer je moguće da mu WhatsApp i Viber nisu dobro namješteni. Ako Skype normalno radi, znači da je do WhatsAppa i Vibera, a ako Skype ne radi, onda je do interneta ili nečeg drugog.

 

Prije nego što postaš takve gluposti, razmisli malo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.2.2016 11:02 (Marko :D).
11 godina
neaktivan
offline
Viber, WhatsApp

Ne znam za whatsapp, ali imao sam iste probleme s Viberom. Jednostavno loš komad softvera.

 

Messenger je najbolje rješenje.

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

Ako ne nađeš rješnje onda upotrijebi  facebook da si na whats up, ili viberu!

8 godina
neaktivan
offline
Viber, WhatsApp

Hvala svima! Netko je pitao da li watsapp ili viber. Oboje.  A skype ima drugi problem a to je da ako ja zovem nekog, taj netko prvo treba ukljuciti skype na mobu da bi primio poziv, inace ne dobiva poziv. I obrnuto. Tako da ni skype nije najbolje rijesenje. Ili?  Mozda nesto neznam?  Inace ja se ne kuzim u tehologiju...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
Kanada kaže...

Hvala svima! Netko je pitao da li watsapp ili viber. Oboje.  A skype ima drugi problem a to je da ako ja zovem nekog, taj netko prvo treba ukljuciti skype na mobu da bi primio poziv, inace ne dobiva poziv. I obrnuto. Tako da ni skype nije najbolje rijesenje. Ili?  Mozda nesto neznam?  Inace ja se ne kuzim u tehologiju...

To nije onda do tebe. Osoba koju zoveš vjerojatno ima task killer instaliran koji prisilno zaustavlja aplikacije. Skype, Viber i WhatsApp moraju stalno raditi u pozadini jer ako ne rade, osoba neće primiti ni poziv ni poruku.

 

Neka osoba koju zoveš pogleda malo postavke notifikacija i neka deinstalira task killer (ako ga ima instaliranog). Ako nema, neka isključi automatsko gašenje aplikacija u upravitelju zadataka (ili bar pokuša). O kojem se mobitelu radi?

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.2.2016 8:51 (Marko :D).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

Jao hvala ti , probat cu, javim ti za par sati o kojem se mobitelu radi , ako to rijesim ja sam ti duznik 

 

8 godina
neaktivan
offline
Viber, WhatsApp

Mobitel je huawei ascend Y530 . 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Viber, WhatsApp

I usla sam u notifikacije koje su i bile iskljucene . 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Viber, WhatsApp

Jel ti sad sve radi?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

Ja nista u postavkama nisam promjenila, sve je isto kako je i bilo, trenutno radi, ali pratit cu par dana. Inace ,cesce ne radi nego kaj radi. Uglavnom javim . Jer se ti kuzis u Iphone ? Promjenila sam 5 mobitela u par mjeseci , sada imam phone al neke stvari ne kuzim  

14 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
Ne znam na kojoj si mrezi u Kanadi, meni je sestra na Bell-u i ima iPhone 5S. WhatsApp pozivi prema i od mene joj rade uredni. Ja sam u HR na VIPu.
ptspclan.com | visit us ^^
8 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

Ja imam Koodo mobilni i Shaw kucni. Doma moji imaju T-mobile. Primjetila sam da sa svoga. U kojem dijelu kanade je sestra? Ja sam u Calgaryu. A ti? 

14 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
Toronto :)
ptspclan.com | visit us ^^
8 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

I kako joj je ? Duze je tamo? A ti? 

Za sada su pozivi pod kontrolom, nije savrseno, ali snalazim se. 

14 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
Ona je 20 godina u Kanadi, zadnjih 9 u Torontu. Ja sam u Splitu :)
ptspclan.com | visit us ^^
8 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

Aha, onda je ona "starosjedioc".. Iz lijepog si hrvatskog grada :) Ja sam inace iz Zagreba.  Ok ! Thanks za pomoc, vidjet cu kako ce dalje funkcionirati sve to, pa javim. 

15 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
udarnik60 kaže...
Povoljni reketari.com kaže...

probaj putem izvanzemaljaca ?!

 

Čovjek pita za viber ili whatsapp

 Pa nek proba pa da se ima više podataka za analizu.

 

Vrlo vjerovatno im nešto gasi(imaju neki security app koji gasi) viber ili whatsapp i ne dolaze poruke/pozivi dok ne upala app. A i whatsapp nema opciju poziva afaik.

 A da probas nadograditi ti svoj whatsapp sa verzije 0.1 na 2.12...whats ima pozive i to vec par mjeseci.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

Probat cu , sutra ,pa javim 

10 godina
offline
Viber, WhatsApp

Prijedlog za razmisliti. Prvo posalji sms (valjda nisu tako skupi kanada->hr) osobi koju zoves da ukljuci skype/viber... pa je onda za par minut nazovi.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Viber, WhatsApp

Pozdrav, 

evo nisam bas imala vremena ovih dana, uglavnom instalirala sam novu verziju pa opet nista , sve isto.

Ja sam se pomirila sa tim. Vidim da i drugi imaju isti problem. 

Hvala svima , necu se nervirati vise jer nema pomoci. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
Mreze u kanadi su u banani. Najbolje mi se pokazao line, viber i whatsup stalno stekali. Line trosi najmanje prometa i tu bi trebala imati najmanje smetnje. Ja sam cesto razgovarao preko line ( Vancouver). Pogledaj da nema mozda neka mreza besplatne pozive za hrv. Npr Lebara( nje) ima besplatno 500min prema kanadi i jos pun klinac drzava ukljucujuci i australiji i jos neke zemlje. Mozes i instalirati mobilevoip na mob imas isto jako jeftino zvanje nekih 50lip min
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Viber, WhatsApp

Nervira me to sto na web whatapp ne mogu koristiti ako mob nije upaljen ili povezan. Kad spraznim barteriju ili se nesto desi onda ne mogu koristiti.

Dali se to može omogučiti bez obzira jel mob uključen ili nije ??? 

 

Viber barem ima tu mogučnost 

9 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp

Nije moguće nažalost, niti će vjerojatno bit u skorijoj budućnosti (ako ikad uopće).

16 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
9 godina
offline
Re: Viber, WhatsApp

Ja govorim o toj opciji "službenim" putem, a to nije moguće. (Pretpostavljam da ako netko pita tako nešto, a ne zna sam proguglat, vjerojatno se neće zezat sa emulatorima i takvim stvarima..)

 

Jesi probao nešto od toga sa linka?

Može se instalirati Wap unutar emulatora, ali onda opet ne koristiš WhatsApp web nego app pa je pitanje hoće li app raditi u isto vrijeme i na mobitelu ako se već tvoj broj koristi u emulatoru..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice