Torrenthr i proxy

poruka: 45
|
čitano: 16.030
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Torrenthr i proxy
Što se to dešava s torrenthr? Pokušavam otvoriti stranicu i neće, a preko proxy otvara. Iskon ISP
Isprobao http://freesurfproxy.org/ proxy
www.MojPortal.com.hr | http://twitter.com/MojPortal
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

Neće ni meni, BiH...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

Nista od toga strpite se malo i ja stalno pokusavam.........

The quieter you become, the more you are able to hear...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Torrenthr i proxy
Ivan 992 kaže...

Nista od toga strpite se malo i ja stalno pokusavam.........

 

Stranica radi preko proxy-a

www.MojPortal.com.hr | http://twitter.com/MojPortal
14 godina
offline
Torrenthr i proxy

Ma koji q?!?!

Nije valjda da nam je ISP blokirao torrent hr..

Ni meni ne radi (t-com).

Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec)
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

evo ni meni

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

stranica radi preko proxya a radi i irc fora je kada loadira mibbit trebate kopirat link onaj sto pocinje widget.mibbit... u novi prozor ili neki drugi browser i radit ce

nitko na ircu nezna sta se dogada a usput neki francuski serveri su isto nedostupni pa je velika mogucnost da tcom nesto blokira

btw svi useri na ircu su korisnici alt providera znaci svi osim iskona i tcoma...pozdrav

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Torrenthr i proxy
thabigjc kaže...

stranica radi preko proxya a radi i irc fora je kada loadira mibbit trebate kopirat link onaj sto pocinje widget.mibbit... u novi prozor ili neki drugi browser i radit ce

nitko na ircu nezna sta se dogada a usput neki francuski serveri su isto nedostupni pa je velika mogucnost da tcom nesto blokira

btw svi useri na ircu su korisnici alt providera znaci svi osim iskona i tcoma...pozdrav

i ja sam na irc-u(t-com), razlog je tome što je irc na drugoj domeni pa ga ne zahvača blokada torrenthr-a

I was here. | http://www.bug.hr/forum/topic/44412.aspx
15 godina
offline
Torrenthr i proxy

Radi server ali mi nemozemo pristupiti njemu cuo sam da se i na neke seedbox servere nemože pristupiti osim ako se neide sa proxyjem.

Želite upasti na hr-invites? Javite se na IRC interview: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

Prijatelju su mi iskljucili net zbog skidanja sa torrenta,  i slali mu mailove upozorenja prije toga ali ih on nije citao (ne koristi taj mail), opet su mu ukljucili za 1 dan net kad ih je zva i rekli su mu da je to zbog torrenta, i cak su mu dali primjer sta je skida (epizode southparka sa TPB-a).

Ima Iskon CARnet

Moguce je da provode goru verziju francuskih zakona, tako mi se cini.

 

 

ŽIVA ISTINA!

 

Btw neradi ni meni (Optima)

Imao bih da sam krao... http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1114612
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 22:09 (Lud ko puška).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Torrenthr i proxy
Imam jednu molbu.jel mi moze netko poslat invite kod ili pozivnicu(tako nesto)da se mogu uclanit na torrenthr.

Hvala
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
RE: Torrenthr i proxy
Lud ko puška kaže...

Prijatelju su mi iskljucili net zbog skidanja sa torrenta,  i slali mu mailove upozorenja prije toga ali ih on nije citao (ne koristi taj mail), opet su mu ukljucili za 1 dan net kad ih je zva i rekli su mu da je to zbog torrenta, i cak su mu dali primjer sta je skida (epizode southparka sa TPB-a).

Ima Iskon CARnet

Moguce je da provode goru verziju francuskih zakona, tako mi se cini.

 

 

ŽIVA ISTINA!

 

Btw neradi ni meni (Optima)

ovo samo vrijedi za javne trackere (na carnetu) ako koristis privatne sa iskljucenim dht nemogu ti nista.

 

Na t-konju mozes skidati sto hoces, koliko hoces i gdje hoces i nemogu ti nista.

Želite upasti na hr-invites? Javite se na IRC interview: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.5.2010 22:11 (BORG).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenthr i proxy

Borg, možeš li objasniti na koji način se mogu preko proxyja povezati. Hvala

14 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

Evo sta THR kaze na twitteru:

server je down za t-com, optima i carnet providere.
ispad linka ili slično, radimo na otklanjanju problema   

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Torrenthr i proxy
Stivri kaže...

Borg, možeš li objasniti na koji način se mogu preko proxyja povezati. Hvala

Ne, nekoristim proxy

P4k1 kaže...

Evo sta THR kaze na twitteru:

server je down za t-com, optima i carnet providere.
ispad linka ili slično, radimo na otklanjanju problema   

Vjerojatno ce brzo proraditi.

Želite upasti na hr-invites? Javite se na IRC interview: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
13 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenthr i proxy

P4k1, kako se preko proxy-ija može povezati na THR?

14 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

Prvo treba naći IP adrese sa portovima.
Da se ne bi mučili pogledajte OVDE.
Tu treba odabrati IP (sa portom naravno) koji će raditi ali da ne usporava rad neta previše.
Odaberete neku IP (ja trenutno koristim browser FireFox) odete na:
Tools===> Options/Advanced/Network/Setings

Onda ćete vidjeti novi prozor

onda kliknite na Manual Proxy Configuration
onda upišite proxy u polje HTTP Proxy......
onda kliknite Use this proxy server for all protocols

I to je to vas Firefox sada koristi proxy.

Da bi bili 100% sigurni da koristite proxy idite na site

www.whatismyip.com i pogledajte da li vam se IP promjenio.

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.5.2010 10:19 (P4k1).
 
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

Što je to dht i kako ga isključiti...molim malu pomoć, jer i meni ne radi torrenthr, a t-com mi je operater.

Također ne mogu ni preko mIRC-a na chat...

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenthr i proxy
Miri kaže...

Što je to dht i kako ga isključiti...molim malu pomoć, jer i meni ne radi torrenthr, a t-com mi je operater.

Također ne mogu ni preko mIRC-a na chat...

 

DHT je ovo

A isključiš ga tako šta otvoriš program za skidanje torrenta i na dnu po sredini ti piše DHT, desni klik na njega i izaberi disable DHT

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
offline
RE: Torrenthr i proxy
Miri kaže...

Što je to dht i kako ga isključiti...molim malu pomoć, jer i meni ne radi torrenthr, a t-com mi je operater.

Također ne mogu ni preko mIRC-a na chat...

 

 

DHT nema veze sa time, preko proxy-a se spoji na thr.

 

 

 

What is DHT and Why must i turn it off

 

DHT must be disabled in your client, DHT can cause your stats to be recorded incorrectly and could be seen as cheating also disable PEX (peer exchange) Anyone using this will be banned for cheating the system. Check your snatchlist regularly to ensure stats are being recorded correctly, allow 30mins for the tracker to update your stats.

 

 

Sa jednog trackera, na svim privatnim trackerima ovo morate isključiti u torrent klijentu.

Želite upasti na hr-invites? Javite se na IRC interview: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
14 godina
offline
Torrenthr i proxy

Ja bih invite za thr.Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenthr i proxy
Hvala na pomoci, ali...

Kazete da treba naci IP adrese sa portovima i ponudili ste pomoc, koja mi nazalost ne pomaze :-). Naime, kada otvorim tu stranicu sa proxy serverima i nigdje nisam pronasao server od Torrent.hr (bar po nazivu) odnosno nije mi poznato koji server oni koriste, tako da nemogu pronaci i naravno valjano upisati IP adresu. Možete li mi pomoci u nazivu servera i njegovovoj IP adresi.

Zahvaljujem Vam se unaprijed
15 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

e mi može netko poslati invite za torenthr na ovu adresu: pulja1@hotmail.com

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenthr i proxy
Stivri kaže...
Hvala na pomoci, ali...

Kazete da treba naci IP adrese sa portovima i ponudili ste pomoc, koja mi nazalost ne pomaze :-). Naime, kada otvorim tu stranicu sa proxy serverima i nigdje nisam pronasao server od Torrent.hr (bar po nazivu) odnosno nije mi poznato koji server oni koriste, tako da nemogu pronaci i naravno valjano upisati IP adresu. Možete li mi pomoci u nazivu servera i njegovovoj IP adresi.

Zahvaljujem Vam se unaprijed

ne koristiš broj servera od THR nego neki sa liste pa sa preko njega spajaš na THR stranicu

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Torrenthr i proxy
Pulja kaže...

e mi može netko poslati invite za torenthr na ovu adresu: pulja1@hotmail.com

imaš već temu za to

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

ma jednostavnije http://freesurfproxy.org/  tu upisi www.torrenthr.org i radi ako zelis na irc pokreni mibbit a ako nece kopiraj link koji vidis u prozoru u novi tab ili IE onaj sto pocinje sa widget.mibbit....

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Torrenthr i proxy

Proradio thr ;)

Želite upasti na hr-invites? Javite se na IRC interview: irc://irc.ipocalypse.net/hrinvites_help
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenthr i proxy

Koji je ovo vrag neće mi ni preko proxya otvorit THR{#}. Može li mi netko pomoć?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Torrenthr i proxy
tonyx1209 kaže...

Koji je ovo vrag neće mi ni preko proxya otvorit THR{#}. Može li mi netko pomoć?

Ma neće ni meni otvorit....

ovo mi piše kada otvorim THr ovo mi piše kada otvorim THr
Pro Deo Et Patria
16 godina
neaktivan
offline
Torrenthr i proxy

vjerojatno nemaju support vikendom...valjda sutra utikaju kabel sto ga je cistacica zaboravila vratit nakon usisaca u petak.

 
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice