Teamviewer

poruka: 24
|
čitano: 12.565
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Teamviewer

Pozdrav moze li mi neko napisati ukratko kako koristiti teamviewer,htio bi odavde iz Hrv upravljati jednim kompjuter u Bosni da li je to moguce i sta trebam prvo napraviti i da li ima mozda bolji program..

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Teamviewer

Probaj Log Me In

 

https://secure.logmein.com/

 

poanta je slična kao kod Teamviewera,upravljaš s drugim kompom preko web sučelja,free licenca ti vrijedi nekoliko godina. Fora ti je da samo instaliraš programčić na komp s kojim hoćeš upravljat,podesiš parametre i to je to,nije previše komplicirano.

 

Puno ti je bolja opcija od Teamviewera jer nemoraš razjenjivat id -ove i ostalo s osobom koja je na drugom kompu,sam uneseš pass u svom web sučelju....

 

Probaj pa vidi,ako ti se dopadne. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Teamviewer

Moram se registrirati nego vec imam time w instaliran znaci sad bi trebala i druga osoba skiniti time w i dati meni svoj id i to bi trebalo biti to upravljam njegovim kompom :D

15 godina
offline
Re: Teamviewer

Druga osoba instalira, da ti svoj ID i password i to je to .. 

GL&HF
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer

@ PC ovisnik

 

Pa teamviewer možeš podesiti da se pokreće na startupu, kao što mu možeš podesiti i trajan ID i password. Nema tu neke mudrosti. I onda se samo spajaš odasvuda na to računalo čiji ID već znaš...

 

Ovo što si ti opisao nije ništa drugo doli TW pristup preko weba.

What Andy giveth, Bill taketh away.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2013 21:50 (rustweaver).
12 godina
offline
Re: Teamviewer

Otisao sam na http://www.teamviewer.com/hr/download/windows.aspx i odabrao ovu verziju zadnju pri vrhu a to isto sam rekao i partneru da skine {#} nadam se da nema veze koja je verzija jer obojica koristimo win 7....

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2013 21:53 (kaw_liga).
12 godina
offline
Re: Teamviewer

Uspio sam se spojiti i sad nesto radim...trebao bi izbrisati malwere i viruse itd pa da ne otvaram novu temu mozete li mi preporuciti koji program da skinem..unaprijed hvala

14 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer

A zašto bi otvarao temu kada već imaš temu za to? Vjerojatno ni ne trebaš postavljati pitanje, da malo prolistaš po temi naći ćeš sve što te zanima. Ipak ima više od 900 stranica...

 

http://www.bug.hr/forum/topic/sigurnosni-softver/ultimativna-antivirus-tema-po/12723.aspx

What Andy giveth, Bill taketh away.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.10.2013 1:18 (rustweaver).
10 godina
neaktivan
offline
Teamviewer

Ne znam dali sam problem napisao u dobroj temi ali ne znam pod što ovo spada.
Radi se o ovome,treba da pošaljem u Ameriku braticu 2 dvd s svatovima e sad da ne dižem na neke servere ta 2 dvd dali postoji nacin da mu ja odredim folder gdje se to nalazi na mome kompu i on onda skida s mojega kompa na njegov,naravno moj komp mora biti upaljen ako ima neki takav nacin razmjene molim koji je

dali mogu preko njega slati i primati podatke logicno ako on vidi sve moje na kompu onda valjda može i da skine a i ja tako isto od njega..ili imate neki drugu ideju

 

hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer

Naravno da postoji način, ovo što ti želiš zove se Virtual Private Network (VPN). Ali datoteku možeš prebacivati i team viewerom, to je vjerojatno puno jednostavnije rješenje za par datoteka nego podizanje cijele privatne mreže.

 

Pazi samo, slanje kompletnog DVD-a sa ovim našim upload brzinama nije kratak proces.

What Andy giveth, Bill taketh away.
12 godina
offline
Teamviewer

najvažnije je da zipaš i razdjeliš te dvde na datoteke na npr 500 mb. zatim ako imaš sx763, ubodeš u njega usb stick, u postavkama omogućiš i podesiš ftp server (vrlo jednostavno) i to je to. tvoj frend u americi samo u browser upiše tvoju ip adresu te dobije fileove koji su na sticku. kad se ip adresa promjeni(njemu ili tebi - svejedno) prekine se i download te sa drugom ip adresom ponovno pokreće download - ispočetka.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Teamviewer

Imam problem sa Teamviewerom pa rkeo da pitam ovdje...

 

Koristim najnoviji Teamviewer 9 i radi sve više manje kako bi i trebalo,jedino što kad mi se komp resetira ili ugasi generira mi novi ID i mogu se hebat...

 

Znaci napravio sam "accaount" sa popisom ID-eva za komp, samo što jako često mi zna napravit novi ID tako da se preko ovih starih ni ne mogu spojit, pa onda zovi babu da čitam ID :D

 

Ugl. dali je itko ima takvih problema i dali se to može rješiti nekako?

 

Da se postavi neki statički ID ili da mi jednostavno prestane generirati novi ID

 

Tnx!

 

p.s. Koristio sam i Logmein za slucaj kad mi generira novi ID, spojim se prkeo Logmein-a i vidim koji je novi ID od Teamviewera. No sad je i Logmein bez kune 0 bodova, tj. treba platit pa sam opet u klincu... 

Ili znate mozda neki besplatni program slican Teamvieweru koji bi mi sluzio ajmo reci za backup plan ako mi Teamviewer stavi novi ID pa se ne mogu spojit. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2014 14:00 (kole2689).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Teamviewer

mozes jednostavno postaviti svoju lozinku koja uvijek vrijedi, sve imas u opcijama.. 

 

ili imas ovaj program: https://secure.logmein.com

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer
razor1988 kaže...

mozes jednostavno postaviti svoju lozinku koja uvijek vrijedi, sve imas u opcijama.. 

 

ili imas ovaj program: https://secure.logmein.com

Lozinku sam si postavio, ali mi ID mijenja stalno... a Logmein kažem, sad se naplacuje...("Subscription required

To continue using remote access, you will need to purchase an account-level subscription of LogMeIn Pro.

Buy now or contact our sales team at 1-866-478-1805 for details.")

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.2.2014 14:34 (kole2689).
10 godina
offline
Re: Teamviewer

pise da je free, kako se onda naplacuje?!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer
razor1988 kaže...

pise da je free, kako se onda naplacuje?!

pa free je za neki određeni trial iliti vrijeme, nakon toga oce cigani pare :)

 

Koristio sam ga vec neko vrijeme, izbjegavao na sve moguce nacine placanje, ali sad je doslo ili plati ili šetaj...

 

16 godina
offline
Teamviewer

Da li je moguce da frend vidi moj desktop a ja u isto vrijem njegov? Zna li itko program koji to moze

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Teamviewer
systemize kaže...

Da li je moguce da frend vidi moj desktop a ja u isto vrijem njegov? Zna li itko program koji to moze

 -nije stvar dali može (dva RDCa..) nego se to NE RADI!.. ulaziš u loop i tu je priči kraj. Može pomoči čupanje mrežnog kabla, ako ipak pokušaš. (zato normalan soft ne nudi to).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
Teamviewer

Ukratko, prije kraćeg vremena, iz meni nepoznatih razloga, Teamviewer mi sam od sebe promijeni ID. Iako sam podesio sve postavke za pristup bez nadzora. Ovo mi se dogodilo na laptopu i evo sada na desktop računalu. Molim ako netko zna što i kako jer sam korisnik Teamviewera već duži niz godina i nikada nisam imao sličnih problema s ovim programom.

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer
Jura iz druge galaksije kaže...

Ukratko, prije kraćeg vremena, iz meni nepoznatih razloga, Teamviewer mi sam od sebe promijeni ID. Iako sam podesio sve postavke za pristup bez nadzora. Ovo mi se dogodilo na laptopu i evo sada na desktop računalu. Molim ako netko zna što i kako jer sam korisnik Teamviewera već duži niz godina i nikada nisam imao sličnih problema s ovim programom.

Koliko ja znam, teamviewer ID se generira prema mac adresi. Ako promjenis mac adresu nekim spooferom ili ako koristis drugi interface na racunalu - id se mijenja.

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
16 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer

Pa nisam imao do sada potrebe mijenjati mac  adrese računala. Niti imam neki softwer za tu namijenu. Prije sam primjetio da mi na laptopu se to par puta dogodilo, a evo večeras na desktop računalu. Niti se što hardwerski mijenjalo. Jednostavno nemam neko smisleno objašnjenje.

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer

Jesi podesio onaj unattended access?

Jos nesto na sto moras paziti su mrezna sucelja. Na laptopu imas 2. Ako laptop spajas kablom - to je jedan ID, wifi je drugi Id ...

battlelog: b4stardo_CRO, FREE STEAM KLJUCEVI: http://tinyurl.com/2fcpre6
16 godina
neaktivan
offline
Re: Teamviewer
Bastardo kaže...

Jesi podesio onaj unattended access?

Jos nesto na sto moras paziti su mrezna sucelja. Na laptopu imas 2. Ako laptop spajas kablom - to je jedan ID, wifi je drugi Id ...

 

Normalno da jesam. Baš zato mi je i čudno ovo ponašanje. Na laptopu sam to i mogao shvatiti jer koristim USB3Lan Gigabit adapter, a driveri nisu savršeni. Nekad se zblesiraju pa se mora rekonektirati. Ali ovo od jučer s desktop računalom mi nikako ne ide pod kapu. Oba računala koriste ethernet interface.

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.10.2014 14:18 (Jura iz druge galaksije).
16 godina
neaktivan
offline
Teamviewer

Problem riješen na najjednostavniji način. Deinstalacijom Teamviewera na oba računala. Stavio UltraVNC, podesio ruter, no-ip i problem riješen. {#}

Zlo se sprema, dobro biti neće ...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice