Rapidshare puno linkova trebam skinuti... zaključana tema

poruka: 30
|
čitano: 7.380
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

vidio sam negdje program gdje se svi linkovi kopiraju i onda on skida. trebam skinuti 170 rarova od 100 mb sa rapidshare. molim vas pomoć. hvala svima.

Z
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Mislim da se program zove jdownloader il tako nešto.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Program se zove USDownloader

Evo link http://www.dimonius.ru/

15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

nista nisam uspio s tim . vrti nesto trazi i ne ide. a jedan po jedan skida onako kao prije-rucno :)

Z
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

CryptLoad

Radi ko urica

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Svakako odi na ovaj link i pročitaj što čovjek ima za reći glede ove teme.

Isplati se,vjeruj mi na riječ.

bubamara...hehehehehe:)))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Rapget ti je mrak za skidati sa rapidsharea.

 

http://www.rapget.com/en/

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 0:12 (ROADRUNNER).
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Da nije program FlashGet?

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
opcom kaže...

vidio sam negdje program gdje se svi linkovi kopiraju i onda on skida. trebam skinuti 170 rarova od 100 mb sa rapidshare. molim vas pomoć. hvala svima.

 Ne bi se štel mešati,ali prije budeš skinul jedan po jedan nego bude ti nekaj od predloženoga profunkcioniralo. Zakaj postoje torenti?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
xxxxx kaže...

Mislim da se program zove jdownloader il tako nešto.

 Ovo je po meni najbolji alat!
Pukni linkove za pojedine fajlove koji ce se grupirati, za svaku grupu dodaj password ( ako treba ), program ce sam unrarati datoteke i uzivaj!
Xero: ...Ti nemaš brige. Tebi se tako rečeno proc zmrzava ...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
Bugy kaže...
opcom kaže...

vidio sam negdje program gdje se svi linkovi kopiraju i onda on skida. trebam skinuti 170 rarova od 100 mb sa rapidshare. molim vas pomoć. hvala svima.

 Ne bi se štel mešati,ali prije budeš skinul jedan po jedan nego bude ti nekaj od predloženoga profunkcioniralo. Zakaj postoje torenti?
 Ovo sa Rapidshare-om je po mom mišljenju puno bolje jer nema zezancije sa seederim i leecherima, jedini problem je što moraš kupit account (možeš i besplatno ali poslije svakog skidanja moraš promijenit IP) ali u mjesec dana skineš puno više nego što bi sa torrentom.
90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
15 godina
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Naravno,ovaj link koji sam ostavio nije nitko niti pogledao.

Jer svi znaju kaj je najbolje.A,stvar je u tome

(makar sam i ostavio link jer mi se ne da objašnjavati previše)

....da se radi upravo o olakšanom skidanju sa RS-a koristeći

free account  na RS-u i  Mozilla browser.

bubamara...hehehehehe:)))
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

ja koristim unazad mjesec dana Rapid Share Downloader i meni je super..

 

u prosjeku, u sat vremena 4 puta skida, imaš opciju da ugasi racunalo kad završi, biraš jezik i sl..

GA-EP45-DS3L, Q9400, Corsair 450 W HX, Corsair XMS 2x2gb 1066 MHz, ATI 4670 512mb, WD 500gb, ANTEC 300
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
Šef kaže...
Bugy kaže...
opcom kaže...

vidio sam negdje program gdje se svi linkovi kopiraju i onda on skida. trebam skinuti 170 rarova od 100 mb sa rapidshare. molim vas pomoć. hvala svima.

 Ne bi se štel mešati,ali prije budeš skinul jedan po jedan nego bude ti nekaj od predloženoga profunkcioniralo. Zakaj postoje torenti?
 Ovo sa Rapidshare-om je po mom mišljenju puno bolje jer nema zezancije sa seederim i leecherima, jedini problem je što moraš kupit account (možeš i besplatno ali poslije svakog skidanja moraš promijenit IP) ali u mjesec dana skineš puno više nego što bi sa torrentom.
 šefe nemaš pojma
I can't remember anything Can't tell if this is true or dream
16 godina
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Prvo si skines ovo, a zatim ovo i samo u firefoxu selektiras sve linkove koje oces i stisnes download with flashgot, i onda ti bude to sve prebacil u orbit

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.6.2009 10:10 (Aki).
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

rado bih ja torrent ,sve skidam preko torrenta,ali ovo nisam našao,na žalost. a sve je oko 14 gb !!!!

Z
15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
Aki kaže...

Prvo si skines ovo, a zatim ovo i samo u firefoxu selektiras sve linkove koje oces i stisnes download with flashgot, i onda ti bude to sve prebacil u orbit

 napravio sam tako skine mi u orbit i ništa. fajlovi su oko 25 kb ,a ne 100 mb . nigdje nema opcije da pokrenem dovnload punih datoteka. ima rješenje a nitko ne zna . probao sam sve što ste naveli. da problem je u meni,ali skini ovo i ovo mi očito ne pomaže :(
Z
16 godina
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
opcom kaže...
Aki kaže...

Prvo si skines ovo, a zatim ovo i samo u firefoxu selektiras sve linkove koje oces i stisnes download with flashgot, i onda ti bude to sve prebacil u orbit

 napravio sam tako skine mi u orbit i ništa. fajlovi su oko 25 kb ,a ne 100 mb . nigdje nema opcije da pokrenem dovnload punih datoteka. ima rješenje a nitko ne zna . probao sam sve što ste naveli. da problem je u meni,ali skini ovo i ovo mi očito ne pomaže :(
 logiraj se na rapid i tam imas kak ide ono, trenutno nemam premium da pogledam, imas uglavnom u opcijama nekaj da ti automatski starta download; znaci u opcijama u rapidu imas nekaj kaj trebas odabrati a ja ti trenutacno ne mogu reci tocno kaj jer se ne sjecam, pogledaj tam malo
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Kad nećeš slušati. Dajem ti link na najjednostavniji mogući alat koji savršeno funkcionira za to što ti želiš, a opet negdje fulaš.

CryptLoad ima link collector koji se odmah pokrene ako program radi. Ako se i ne pkrene stisneš prvu ikonu gore lijevo i odabereš clipboard.

Pokrene se link collector i makar imao 200 rapid linkova sve će ih provjeriti i pitati te kako želiš dalje. Ako su linkovi nepostojeći odmah ćeš vidjeti po crvenim oznakama.

Sve ostalo je automatika.

Možeš otići na more i ostaviti mjesec dana da se skida sve što mu unutra ubaciš. Imaš opcije da rekonekta router itd, itd, itd...

Radi i za ostale servise kao megaupload, ima captcha prepoznavanje....

Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

ništa to ne radi...

ajde pomozite,nađite mi torrent za bosch esi 2009 1i2+update + k,c,w,m arhive. platim i za torrente.

Z
15 godina
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

zanima me di mogu naci torrent od crysis-a?

NIŠTA PAMETNO!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
šiloman kaže...

zanima me di mogu naci torrent od crysis-a?

 Skini Vuze i upiši u njegovu tražilicu što ti treba.
Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
15 godina
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

archer02,daj samo reci koji je vrag u tom RAR-u s CryptLoad-om????

Meni Avira javila ovo:

bubamara...hehehehehe:)))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
opcom kaže...

ništa to ne radi...

ajde pomozite,nađite mi torrent za bosch esi 2009 1i2+update + k,c,w,m arhive. platim i za torrente.

 prvo napravi moj drugi odgovor onda prvi i mora raditi 100% , ili daj premium acc na 5 min pa ti promjeni pass za to vrijeme ti podesium tu postavku
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
archer02 kaže...
šiloman kaže...

zanima me di mogu naci torrent od crysis-a?

 Skini Vuze i upiši u njegovu tražilicu što ti treba.
 tamo su samo filmovi;D
NIŠTA PAMETNO!
15 godina
protjeran
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
archer02 kaže...

Kad nećeš slušati. Dajem ti link na najjednostavniji mogući alat koji savršeno funkcionira za to što ti želiš, a opet negdje fulaš.

CryptLoad ima link collector koji se odmah pokrene ako program radi. Ako se i ne pkrene stisneš prvu ikonu gore lijevo i odabereš clipboard.

Pokrene se link collector i makar imao 200 rapid linkova sve će ih provjeriti i pitati te kako želiš dalje. Ako su linkovi nepostojeći odmah ćeš vidjeti po crvenim oznakama.

Sve ostalo je automatika.

Možeš otići na more i ostaviti mjesec dana da se skida sve što mu unutra ubaciš. Imaš opcije da rekonekta router itd, itd, itd...

Radi i za ostale servise kao megaupload, ima captcha prepoznavanje....

 skinio sam crypt loader,ali nigdje ništa. instalirao ga i gore lijevo neki paket ,kliknem-ništa... gdje da mu zadam i koje linkove. da li da te iz rapida kopiram,ne znam. to je isto kao da ja tebi kažem samo rastavi i sastavi auto ! hvala na pomoći ali ne razumijem !
Z
15 godina
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
fromcelltohell kaže...

archer02,daj samo reci koji je vrag u tom RAR-u s CryptLoad-om????

Meni Avira javila ovo:

 Begin scan in 'D:\Documents and Settings\fromcelltohell\Desktop\CryptLoad_1.1.6.rar'
D:\Documents and Settings\fromcelltohell\Desktop\CryptLoad_1.1.6.rar
  [0] Archive type: RAR
    - CryptLoad_1.1.6\router\FRITZ!Box\nc.exe
      [DETECTION] Contains recognition pattern of the SPR/Tool.NetCat.B program
Zna netko što je ovo kaj sam poboldao????
Da li je to neki malware ili je samo false positive????
Jer kad sam išao provjerit na Avira serveru,tamo nema nikakvih informacija.
Sorry za off topic,ali je ovo vezano uz post koji prati temu.
bubamara...hehehehehe:)))
15 godina
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
opcom kaže...
 skinio sam crypt loader,ali nigdje ništa. instalirao ga i gore lijevo neki paket ,kliknem-ništa... gdje da mu zadam i koje linkove. da li da te iz rapida kopiram,ne znam. to je isto kao da ja tebi kažem samo rastavi i sastavi auto ! hvala na pomoći ali ne razumijem !
 Vidiš....a,ono što sam ti ja savjetovao nisi vjerojatno niti pogledao????
Radi se o addon-u za Mozilla browser koji se zove Greasemonkey i scripti koju se
još instalira na browser.To ti omogući da sve linkove otvoriš u tab-ovima
(svaki link=jedan tab) i pokreneš automatski download
direktno iz browsera.Što dobiješ s time???? Pa,nemreš uštedit na vremenu,
ali ne moraš biti uz računalo i paziti na cijelu radnju.
Naravno,moraš još u browseru poriktat da ti automatski sprema datoteke
koje download-aš i to je to.Jednostavno da jednostavnije nemre bit.
bubamara...hehehehehe:)))
15 godina
neaktivan
offline
RE: Rapidshare puno linkova trebam skinuti...
fromcelltohell kaže...

archer02,daj samo reci koji je vrag u tom RAR-u s CryptLoad-om????

Meni Avira javila ovo:

 Ništa zabrinjavajuće. I mene je to prvi puta malo trgnulo, ali radi se koliko se sjećam o nekim pluginovima
Avira je i inače malo paranoična.
šiloman kaže...
archer02 kaže...
šiloman kaže...

zanima me di mogu naci torrent od crysis-a?

 Skini Vuze i upiši u njegovu tražilicu što ti treba.
 tamo su samo filmovi;D
 Nisu. Kada uišeš nešto u traženje pitati će te želiš li da pretraži mininovu i brjunkie. Staviš kvačicu i kažeš yes da tako ostane i ubuduće.
opcom kaže...
archer02 kaže...

Kad nećeš slušati. Dajem ti link na najjednostavniji mogući alat koji savršeno funkcionira za to što ti želiš, a opet negdje fulaš.

CryptLoad ima link collector koji se odmah pokrene ako program radi. Ako se i ne pkrene stisneš prvu ikonu gore lijevo i odabereš clipboard.

Pokrene se link collector i makar imao 200 rapid linkova sve će ih provjeriti i pitati te kako želiš dalje. Ako su linkovi nepostojeći odmah ćeš vidjeti po crvenim oznakama.

Sve ostalo je automatika.

Možeš otići na more i ostaviti mjesec dana da se skida sve što mu unutra ubaciš. Imaš opcije da rekonekta router itd, itd, itd...

Radi i za ostale servise kao megaupload, ima captcha prepoznavanje....

 skinio sam crypt loader,ali nigdje ništa. instalirao ga i gore lijevo neki paket ,kliknem-ništa... gdje da mu zadam i koje linkove. da li da te iz rapida kopiram,ne znam. to je isto kao da ja tebi kažem samo rastavi i sastavi auto ! hvala na pomoći ali ne razumijem !
 Sorry. Uglavnom npr. ovako. Nađeš film golih teta negdje na netu. Fajl je na rapidu i ima 40 linkova. Pokreneš CryptLoad, označiš u browseru sve linkove i copy.
Trebao bi se odmah pokazati link collector i u malom tom prozoru klikneš na plus da ti se proširi popis i vidiš da li su svi linkovi ok.
Ako se link collector ne pokrene auto onda klineš nakon što si linkove označio i kopirao na onu ikonu gore lijevo i odabereš clipboard i daljni postupak isti.
Stavio bi ti slikovnicu, ali nisam na windowsima
Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja.- J. Krishnamurti
15 godina
neaktivan
offline
Rapidshare puno linkova trebam skinuti...

Ja sam ovako radio:

Odem na warez-bb.org (ili neki takav site),

Nađem što mi treba,

Dobijem puno linkova za rapidshare,

Sve označim i samo stisnem copy (naravno u pozadini je upaljen FlashGet).

Prebacim se na Flashget i tamo se pojavi prozor sa tim linkovima, a iznad toga me pita za šifru i account na Rapidshare-u.

Upišem ime odnosno broj accounta i šifru, stisnem ok i kreće download. Skida po 3 rara defaultno ali možeš stavit da skida i više u postavkama.

Poslije samo te rarove extractam i to je to!

:)

90% forumaša ima potpis. Ako si među onih 10% koji nemaju, prepiši ovo u potpis. 1% forumaša ima ovaj potpis. Ako si među onih 99% koji nemaju prepiši si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice