Port finder

poruka: 6
|
čitano: 2.804
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Port finder

Ovako... Imam jedno pitanje koje me muči već duže vremena.

 

Zanima me dali postoji kakav program (bilo freeware, bilo shareware) koji bi tražio port preko kojega se otvara npr. web stranica. Budući da se ne znam izjasniti dobro, dati ću primjer.

 

Npr. postoji web stranica sa linkom:

 

www.web-stranica.com:80

 

Iz nekog razloga web stranica promjeni broj 80 u 443 ili već neki drugi broj, a da ja ne znam taj broj.

 

www.web-stranica.com:443

 

Budući da ne znam taj broj, ne mogu otvoriti web stranicu.

 

Dali postoji program koji bi tražio taj port, odnosno isprobavao brojeve od 1 - 49151 ???

 

Ipak mi je puno tražiti port po port.

 

Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima...

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Port finder

Ja koristim Advanced Port Scanner 1.3 i nemam problema s njim, moze se odabrati da skenira vise ip adresa ili range portova npr od porta 50 do 500 za vise ip adresa ili za samo jednu. Jos ispise imena za neke poznatije portove.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Port finder
.delboy kaže...

Ja koristim Advanced Port Scanner 1.3 i nemam problema s njim, moze se odabrati da skenira vise ip adresa ili range portova npr od porta 50 do 500 za vise ip adresa ili za samo jednu. Jos ispise imena za neke poznatije portove.

Da ali koliko sam shvatio APS radi tako da skenira otvorene portove mog računala. Odnosno za određenu IP adresu...

A ja bih "otkrio" broj koji dolazi nakon adrese web stranice a koji je bio umjesto 80. Jer više nije npr. 80 nego ne znam koji je, a kako ne znam koji je, ne mogu pristupiti web stranici.

Kublach
15 godina
offline
Port finder

Pa to je ista stvar samo pingaj tu web stranicu i dobj ip od nje, ubacis u aps i odaberes port range i pustis da radi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Port finder
.delboy kaže...

Pa to je ista stvar samo pingaj tu web stranicu i dobj ip od nje, ubacis u aps i odaberes port range i pustis da radi.

Jesam to napravio odmah, ali kaže da su svi portovi zatvoreni...

Kublach
16 godina
neaktivan
offline
Port finder

 Jel zna ko šta o tome ?

Kublach
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice