Ogroman facebook problem!

poruka: 11
|
čitano: 2.575
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ogroman facebook problem!

Pozdrav gospodo. Imam ogroman problem.

 

Prije nekih mjesec dana zvala me frendica i tvrdi da sam joj hakirao facebook!? naravno, nisam niti se ne upuštam u takve stvari.

Lijepo sam se nasmijao i reako da to nisam ja.

 

Naime, jučer me zove ponovno i šalje mi screenshootove svoje stranice na fejsu (pod sigurnost - trenutna aktivnost) i stvarno tamo je moja adresa!!!

 

Sad prijeti da če me prijavit policiji.

 

Molim pomoć!!

 

Ja sam promijenio sve šifre na facebooku i gmailu i nikad nisam imao problema. Kod mene u Postavkama sigurnosti piše da sam u Varaždinu!! a ja sam u Samoboru ali njoj i dalje piše Samobor.

 

Dali mogu to nekako riješiti da ne brišem facebook profil?, i dali tu stvarno može utjecat Policija?

 

Hvala.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ogroman facebook problem!

To je kad "pametnjakovićima" daš da vide trenutnu aktivnost. Koliko su puta meni za moju IP adresu rekli da se nalazi u Karlovcu ili Rijeci... Reci joj nek ne priča gluposti jer će joj se smijati na policiji.

STB-7710/SG8000/VIP1003 Firmware Development: http://blagus.info
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Ogroman facebook problem!

Reci joj da promijeni e-mail i lozinku i problem riješen.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Ogroman facebook problem!

To joj je profil od sina koji ide u osnovnu školu. i ima 2500 ljudi koji prate njegove nogometne obavijesti.

 

Znači nemoram se brinut sa ovim o policiji i te gluposti.

095/9170-795 / robert.lausin@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ogroman facebook problem!

Reci da ćeš pozvati policiju zbog maltretiranja. Nek se ostavi tehnologije i ode živjeti u šumu.

 
12 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Ogroman facebook problem!

Kako bih mogao obrisati svoje stare facebook profile koje nekoristim?
Naime, ovo je velika glupost koju sam napravio. Smijat cete mi se, znam.Još prije jedno 5-6 godina bio sam lud za igricama na facebook-u, i znate kako istrošite nergiju nemožete nastaviti igrati nego morate cekati.Onda sam ja pametnjakovic napravio 5 novih profil, i to sa mojim imenom i prezimenom, i tako je bilo skoro svaki mjesec. I pogodite sada, imam 20 profila.Pa to je bolest! Svaki dan se zivciram i grizem zbog toga.Sada mi treba vasa pomoc.Kako da ih ugasim,a neznam im ni mail ni sifru.Molim pomoc.Hvala :)

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Ogroman facebook problem!

Pronađi ih na Facebooku i prijavi ih. Obrisati će ih 100%.

 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Ogroman facebook problem!

Koliko bih taj proces trajao?
Probao sam kao 'ovo je moj stari korisnicki racun' i nisu ga ugasili,racuni su vec neaktivni 3-4 godine :/ 

13 godina
offline
Ogroman facebook problem!

Ne znam točno. Prije nekoliko godina Facebook nije reagirao na prijave no sada reagira. Pokušaj ih sada ponovno prijaviti, ako ne reagiraju za 4-5 dana prijavi ih kao da je to kopija tvog profila.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ogroman facebook problem!
Diablo86 kaže...

Reci da ćeš pozvati policiju zbog maltretiranja. Nek se ostavi tehnologije i ode živjeti u šumu.

Najbolji savjet hehe, TU za tebe :D

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ogroman facebook problem!
General_Woo kaže...

Pozdrav gospodo. Imam ogroman problem.

...

Hvala.

Kao što su ti i ostali forumaši rekli da joj porucis da se ostavi tehnologije i promijeni šifru i ostale stvari, a ti lagano idi svojim putem...
Ovo su tolike gluposti s tim lokacijama i IP adresama jer s njima ne dobiješ tocnu lokaciju pogotovo od facebook-a ... ,a policija <-- na njih možeš zaboravit. To sto tebi pise Varaždin ili Samobor nema nikakve veze.
Ja i Zagreb na XX km udaljenosti, a facebook ovako pokazuje (slika dole)

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice