Njuskalo prevara

poruka: 669
|
čitano: 472.759
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Njuskalo prevara
Najbrži kaže...

Odmah po p****, nema dalje rasprave, bye bye 👋 

Još jedan se javio 👋 

P.S. ako nađete nešto što biste kupili iz Županje, javite mi se, te osobno odem provjeriti je li legitimno. Izgleda da više nije Rovinjsko selo ili neko tamo mjesto, sad su se prebacili na Županju.

LOL: Crobrother
12 godina
offline
Re: Njuskalo prevara
Nemaju srama,koji god sam oglas stavio javljaju se sa istom glupom shemom..DPD,HP…samo sad stavu na profilnu random “svoju” sliku i ime i prezime..
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Njuskalo prevara
Najbrži kaže...
Najbrži kaže...

Odmah po p****, nema dalje rasprave, bye bye 👋 

Još jedan se javio 👋 

P.S. ako nađete nešto što biste kupili iz Županje, javite mi se, te osobno odem provjeriti je li legitimno. Izgleda da više nije Rovinjsko selo ili neko tamo mjesto, sad su se prebacili na Županju.

 Na svaki FB oglas mi se javi 5 ovakvih, često se zabavim pa ih zavlačim i zezam, na kraju odustanu :) 

16 godina
offline
Njuskalo prevara

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Njuskalo prevara

To je Dejan a ne Dijana ljubavi.....

13 godina
offline
Njuskalo prevara

Danas sam stavio jedan artikl na prodaju na FB Market i samo sam čekao kada će se javiti netko od lopovčina. I već nakon 15-ak minuta se javila Teresa sa lošim hrvatskim i klasičnom forom sa DPD-om.

 

 

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Njuskalo prevara

ok, moze pitanjce, nije prc...

 

dakle, u gornjem primjeru, netko nudi da ce poslati dostavljaca s GOTOVINOM da preuzme predmet. neka logika je, dat ce novce za taj predmet...

 

mislim, dali je itko ikada pokusao reci - nema frke, evo, nek dostavljac dodje tu i tu, u cca toliko i toliko (adresa lokalne mesnice, javne ustanove, kog briga)....?

 

Jer kuzim foru, posalji broj kartice, ovo, ono...ali, ako se salje dostavljac da pokupi predmet, gdje je prevara? niti jedan dostavljac stvarne dostavne sluzbe nece uzeti nesto, dati novac, a da ne da i odgovarajucu "potvrdu"... jebote, sve i da posalju laznog dostavljaca, opet, nema novaca, nema robe....

 

Ili, kad se pristane na taj deal onda krenu neke druge sheme, hajmo ipak preko kartice i slicno?

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Njuskalo prevara
jedino dobro kod tih "kupaca" je što nikad ne ruše cijenu😆😆
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Njuskalo prevara
Damir22 kaže...

ok, moze pitanjce, nije prc...

 

dakle, u gornjem primjeru, netko nudi da ce poslati dostavljaca s GOTOVINOM da preuzme predmet. neka logika je, dat ce novce za taj predmet...

 

mislim, dali je itko ikada pokusao reci - nema frke, evo, nek dostavljac dodje tu i tu, u cca toliko i toliko (adresa lokalne mesnice, javne ustanove, kog briga)....?

 

Jer kuzim foru, posalji broj kartice, ovo, ono...ali, ako se salje dostavljac da pokupi predmet, gdje je prevara? niti jedan dostavljac stvarne dostavne sluzbe nece uzeti nesto, dati novac, a da ne da i odgovarajucu "potvrdu"... jebote, sve i da posalju laznog dostavljaca, opet, nema novaca, nema robe....

 

Ili, kad se pristane na taj deal onda krenu neke druge sheme, hajmo ipak preko kartice i slicno?

 problem su podaci koji te traže da nakon toga popuniš, nisam išao do kraja, ali  mislim da čak i broj kartice i pin traže.

 

Ja se s njima obično zezam pa ih zavlačim i pišem gluposti.

Moram jednom upisati i lažne podatke na link koji pošalju, obično razgovor završi prije toga kad skuže da ih zezam :) 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice