Mozilla Firefox pitanja

poruka: 577
|
čitano: 177.820
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja

napravi račun na firefoxu i syncaj... poslije on vrati tabove, pass itd...

12 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja

Aha vidim gore desno sinkroniziraj i spremi podatake/ prijavi se 

 Prijavio sam se i piše ovaj Firefox je povezan sad treba na drugom pc tj kad reinstal winse...i to je to

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2022 15:11 (kaw_liga).
13 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Imaš programčić mozbackup s kojim možeš raditi backup i restore Firefoxa i Thunderbirda.
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

Pozz, moze li mala pomoc?

Koristim Firefox i ne ucitava mi automatski neke linkove tipa twitter npr.

recimo otvorim index i ako u nekom clanku ima anketa ili twitter link, ne prikaze mi se ona opcija Play i da vrtim video nego samo pise link pa moram na to kliknuti pa direktno na tvitter otici.

Ako ima neka anketa npr, samo se tri tockice vrte i nista se ne desava.

Moze li mi netko reci kako da to rijesim?

Na chrome-u sve radi normalno.

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mozilla Firefox pitanja

tražim po netu, a sad me počelo već lagano živcirat, zna netko kako se riješit ovoga?

prije bi uredno klika na youtube video i otvorilo bi mi u novom tabu sad stalno ovo

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja
Makić kaže...

tražim po netu, a sad me počelo već lagano živcirat, zna netko kako se riješit ovoga?

prije bi uredno klika na youtube video i otvorilo bi mi u novom tabu sad stalno ovo

 Meni radi normalno. Što si probao do sada? Jesi počeo od basicsa: brisanje kolačića i drugih postavki za Youtube i BOL forum, onemogućavanje adblockera, tampermonkeyja i sličnih ekstenzija, itd.? Jesi li sam postavljao Enhanched Tracking Protection (Poboljšanu zaštitu od praćenja) u postavkama? Ako jesi, probaj vratiti na "Standardno". Možeš i probati dodati novi Firefox profil (u about:profiles), pokrenuti ga i vidjeti radi li tamo. U krajnjem slučaju možeš probati resetirati Firefox (no to briše podatke - vidi https://support.mozilla.org/en-US/kb/refresh-firefox-reset-add-ons-and-settings).

 

Edit: na koji link vodi ovaj "Learn more..." ispod? Ponekad zna biti i neki error code ispod tog linka, no trenutno se ne vidi zbog malog frejma.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.3.2023 12:29 (meme3).
15 godina
offline
Re: Mozilla Firefox pitanja

gura me na ovo https://support.mozilla.org/en-US/kb/xframe-neterror-page

proba sam, restart firefox, pa clear cookies na bug.hr, disable adblockera i sve isto

idem jednom resintall odradit da vidim hoće li to pomoć

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice