Google losiji rezultati pretrage

poruka: 15
|
čitano: 3.104
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Google losiji rezultati pretrage

Neznam bas jesan li pogodia podforum, ako ne modovi prebacite.

 

Ovu "vjest" nisan nigdi prcita vec je iskljucivo moj vlastitit dojam pa me zanima dal se i vama dogadja slicna stvar. Naime imam dojam da je google pocea koristit neki novi losiji nacin rangiranja stranica paralelno sa uvodjenjenj novog dizajna prije dan 2. Prije kad bi u google upisali npr stackoerflow (fali v) on bi van uredno ka prvi rezultat izbacia stackoverflow.com sad linka na pocetnu str te stranice nema ni u prvih 30 (nije mi se dalo ic dalje)

 

Iako dosad nikad nisan korisita Bing osa san i tamo probat ukucat davdin jel problem u query-u ili "googleu" ali kako vidim bez obzira na jedno slovo manjka Bing uredno izbacuje stackoverflow.com ka prvi rez.

 

Jel vi dobivate slicne rezultate ili kod vas sve stima (inace ja san na .co.uk)

 

Note: Jasno mi je da google perslnalizira rezultate i da ce oni varirat ovisno koliko cesto googlate na koju temu ali mislim da kod ovako ocitog query-a pitanja oko prvog linka uopce nebi trebalo bit

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Google losiji rezultati pretrage

Mislim da nema rezultati pretrage i dizajn nemaju nikakve veze :D

 

Bing je dobar koliko moze kopirati Google (dokazano)

CPU AMD Athlon64 X2 5600+, MB Gigabyte MA78GM-S2H, 2xDDR2 2GB PC6400 (800MHz), HDD Seagate 320GB, Sapphire Radeon HD3870 512MB DDR4
13 godina
offline
Google losiji rezultati pretrage

Ja barem dosad nisam primjetio nikakve probleme

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google losiji rezultati pretrage
Silvonis kaže...

Mislim da nema rezultati pretrage i dizajn nemaju nikakve veze :D

 

 

Ma ne nisi me svatia, nisan reka da imaju veze, nego kako ja odtada primjecujem probleme sa pretragom nisan siguran jesu li uveli i novi sustav rangiranja stranica.

 

Inace moze li ko od vas otic na google i ukucat primjer stackoerflow i postat jel mu prvi rez stackoverflow.com ili nesto livo

 

A sta se tice kopiranja, to san sinja kad je bilo aktualno al me nije bilo previse briga kako san otkad znan za sebe na google, ali mi nije jasno kako odjednom moze radit ovakve greske

15 godina
neaktivan
offline
Re: Google losiji rezultati pretrage
CPU AMD Athlon64 X2 5600+, MB Gigabyte MA78GM-S2H, 2xDDR2 2GB PC6400 (800MHz), HDD Seagate 320GB, Sapphire Radeon HD3870 512MB DDR4
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.6.2011 22:21 (Silvonis).
16 godina
offline
Re: Google losiji rezultati pretrage
Silvonis kaže...

 "Jeste li mislili: stackowerflow"

 

Koji je to jezik? {#}

 

Bing je ipak malo normalniji...

 

stackoverflow stackoverflow
Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
14 godina
neaktivan
offline
Google losiji rezultati pretrage

Promijeni si lokaciju, ili pretražuj preko google.com.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google losiji rezultati pretrage

Evo i meni identicno kao i tebi. Na google upit za "stackoerflow" (bez navodnika) nema stackoverflowa medu prvih 10 rezultata, a zanimljivo je da upravo ova tema na forumu bude cetvrti rezultat (google.com je u pitanju)

 

Ruku na srce, ako cemo biti posteni, pri upisivanju rijeci "stackoerflow" medu ponudenim rijecima na prvom je mjestu stackoverflow, a cak i kada svejedno posaljem nepravilno napisani upit, google me pita Did you mean: stackoverflow.

So then I typed GOTO 500 - and here I am!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Google losiji rezultati pretrage
Silvonis kaže...

 

pa da tebi je normalno, meni izbacuje ovo sta tebi iznacuje poslije plave crte. Iz ovoga mi se cak cini da  mozda i nije problem u algoritmu nego u tome sta su makli ta prva 2 rezultata za ovo did you mean a da san se ja previse navika na to pa nisan ni obazira pozornt da to nije dio "normalnog querya"

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Google losiji rezultati pretrage
Orinem kaže...

Neznam bas jesan li pogodia podforum, ako ne modovi prebacite.

 

Ovu "vjest" nisan nigdi prcita vec je iskljucivo moj vlastitit dojam pa me zanima dal se i vama dogadja slicna stvar. Naime imam dojam da je google pocea koristit neki novi losiji nacin rangiranja stranica paralelno sa uvodjenjenj novog dizajna prije dan 2. Prije kad bi u google upisali npr stackoerflow (fali v) on bi van uredno ka prvi rezultat izbacia stackoverflow.com sad linka na pocetnu str te stranice nema ni u prvih 30 (nije mi se dalo ic dalje)

 

Iako dosad nikad nisan korisita Bing osa san i tamo probat ukucat davdin jel problem u query-u ili "googleu" ali kako vidim bez obzira na jedno slovo manjka Bing uredno izbacuje stackoverflow.com ka prvi rez.

 

Jel vi dobivate slicne rezultate ili kod vas sve stima (inace ja san na .co.uk)

 

Note: Jasno mi je da google perslnalizira rezultate i da ce oni varirat ovisno koliko cesto googlate na koju temu ali mislim da kod ovako ocitog query-a pitanja oko prvog linka uopce nebi trebalo bit

Da, primjetio sam da su rezultati za jedan moj site i siteove od par prijatelja i poznanika malo niže nego što su inače bili.

Potpis ;)
14 godina
neaktivan
offline
Google losiji rezultati pretrage

Meni isto baca gluposti sad neke. Zadnja 2-3 dana odkad su se neke postavke pojavile.  Prije mi je pokazivao HR linkove sada RS ili BA. NAmjestio sam HR, ali nista.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Google losiji rezultati pretrage

i meni se pretraga pormijenila, ali ne gledam o...

If applications are created with vb.net, what created vb.net ?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Google losiji rezultati pretrage

evo:

hobi: androidhr.blogspot.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Google losiji rezultati pretrage

I ja sam primjetio slično.

Bing je dobra tražilica, ali nije baš napravljena za Hrvtasku već za malo veće zemlje, pogotovo SAD.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Google losiji rezultati pretrage

Obzirom da nije vijest, ne spada u podforum u kojem je tema otvorena. Preseljeno u podforum "Internet".

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice