Amazon - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 1.537
|
čitano: 800.420
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
pbandov kaže...
yox kaže...

Da li netko sa 100% sigurnoscu zna da li ima carine ili PDV-a te koliko na knjige sa Amazona (americkog) za vrijednost oko $100-120? Zahvaljujem unaprijed

Na knjige ne ide carina općenito no za porez ti ne mogu jamčiti ništa.

 Ja nisam bio siguran da li sa američkog amazona ako naručuješ knjige ide carinjenje, tj mislio sam da neide a i vidim posvuda ljudi pišu da neide, no za porez ti automatski (ovisi koji amazon) oduzme kod checkouta njihov PDV(ili vat ili što li već) i odmah dodaju hrvatski.

13 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Htio bih si naruciti jednu stvar s Amazona no prodavatelj ne salje u Hrvatsku. Medutim negdje sam citao da postoje tvrtke preko kojih bi to mogao narucit tako da se salje njima, a oni uz naknadu prosljeduju dalje meni pa me zanima dali je itko ovdje imao iskustava s time, koliko je uopce sigurno i kolika je cijena?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
gamer34 kaže...

Htio bih si naruciti jednu stvar s Amazona no prodavatelj ne salje u Hrvatsku. Medutim negdje sam citao da postoje tvrtke preko kojih bi to mogao narucit tako da se salje njima, a oni uz naknadu prosljeduju dalje meni pa me zanima dali je itko ovdje imao iskustava s time, koliko je uopce sigurno i kolika je cijena?

 Vrlo jednostavno, utipkaj u google reship i nađi si odgovarajuću firmu, ima ih stotine. Sigurno je.

12 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Zanima me kako stoje stvari sa Amazon.de dali oni šalju u hrvatsku pošto neznam njemački nisam uspio nači da ih kontaktiram i pitam

konkretno trebaju mi hitno ove gumene čizme broj 50.               

                    

                        Čizme

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2015 1:02 (baxx).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Ovisi o prodavacu, neki salju neki ne.
9 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ukoliko netko treba nesto s amazona neka se slobodno javi na privatne poruke, imam popust na proizvode prodane od strane amazona(sold and dispatched by amazon) pa bi se mogli dogovoriti, amazon.co.uk samo

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
mikulic100 kaže...

Ukoliko netko treba nesto s amazona neka se slobodno javi na privatne poruke, imam popust na proizvode prodane od strane amazona(sold and dispatched by amazon) pa bi se mogli dogovoriti, amazon.co.uk samo

 "Popust" ha? hhahaha pa samo slijepac ne vidi da ih social engineeraš XD

9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori

Ne razumijem šta je to, ukratko imam amazon gift carde koje trebam unovčiti i ovo je jedan od načina na koje pokušavam to napravit

9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
mikulic100 kaže...

Ne razumijem šta je to, ukratko imam amazon gift carde koje trebam unovčiti i ovo je jedan od načina na koje pokušavam to napravit

 Yeah right hahhah

13 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Kupovao bi grafičku karticu sa Amazona, točnije model nvidia 980 gtx. Pošto nemam iskustva kupnje preko neta interesira me isplativost, brzina dostave i općenito slična iskustva..Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Đapa club kaže...

Kupovao bi grafičku karticu sa Amazona, točnije model nvidia 980 gtx. Pošto nemam iskustva kupnje preko neta interesira me isplativost, brzina dostave i općenito slična iskustva..Hvala unaprijed.

 Samo osvježavam pitanje jer je tema premalo aktivna..

15 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Đapa club kaže...

Kupovao bi grafičku karticu sa Amazona, točnije model nvidia 980 gtx. Pošto nemam iskustva kupnje preko neta interesira me isplativost, brzina dostave i općenito slična iskustva..Hvala unaprijed.

 

Radije naruči grafičku karticu preko češkog webshopa Alzashop.com, na forumu preporučuju trgovinu. Kupio sam otamo SSD i laptop te neke sitnice, stiže u roku 3-7 dana na kućna vrata preko DPD dostavne službe. Račun ti je ujedno i garancija. Sretno!

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
DestructoCRO kaže...
Đapa club kaže...

Kupovao bi grafičku karticu sa Amazona, točnije model nvidia 980 gtx. Pošto nemam iskustva kupnje preko neta interesira me isplativost, brzina dostave i općenito slična iskustva..Hvala unaprijed.

 

Radije naruči grafičku karticu preko češkog webshopa Alzashop.com, na forumu preporučuju trgovinu. Kupio sam otamo SSD i laptop te neke sitnice, stiže u roku 3-7 dana na kućna vrata preko DPD dostavne službe. Račun ti je ujedno i garancija. Sretno!

 

 Zanima kako onda funkcionira dostava jel ona free? Odnosno jel ja snosim još neke troškove osim cijene same kartice?

12 godina
protjeran
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Zašto malo ne pregledaš taj link koji ti je čovjek dao?

Na sajtu se nalaze sve informacije o cijeni dostave, ako ne znaš engleski onda bolje nemoj ništa naručivat iz inozemstva jer ćeš si zakomplicirati život, pogotovo prilikom reklamacija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
bill_jobs kaže...

Zašto malo ne pregledaš taj link koji ti je čovjek dao?

Na sajtu se nalaze sve informacije o cijeni dostave, ako ne znaš engleski onda bolje nemoj ništa naručivat iz inozemstva jer ćeš si zakomplicirati život, pogotovo prilikom reklamacija.

 Ako je čovjek naručivao od tamo i ima pokoje iskustvo više tim bolje, mogu ja pročitat što piše, ali nerijetko u praksi zna ispast drugačije.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.3.2015 19:53 (Đapa club).
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Dostava sa amazona.de 23 Eura? ima tko iskustva kakvih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Planiram naručiti sa amazon.com stripova u protuvrijednosti 200injak dolara plus još 100 dolara poštarina. Zanima me da li naši u carini oderu carinu na stripove? Posvuda čitam da na knjige ne ide carina a stripovi koliko znam spadaju pod knjige, odnosno literaturu. Zna netko? Zvao sam carinu ali su me odjebali....glupan nezna

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2015 20:54 (ReverseFlash).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ima li tko iskustva sa kupovinom mobitela preko amazon.de?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
hrca5 kaže...

Ima li tko iskustva sa kupovinom mobitela preko amazon.de?

 Ja. Kupio prije 10ak dana LG G3.

9 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Gledam cijene SSD-ova i na Amazon.co.uk (gledam cijene i na .de, no njemački me ne ide, te gledam najviše na britanskoj stranici)

Uglavnom, imam iskustva s eBay-om, no nisam nikad ništa s Amazona uzimao.
Malo čujem da šalju kod nas, pa malo ne, ne znam kome da više vjerujem.
Kakva bi poštarina bila za ove SSD-ove (ako uopće šalju kod nas) te kako ide rješavanje garancije?

http://www.amazon.co.uk/OCZ-ARC100-25SAT3-240G-240GB-Series-SATA/dp/B00LULV4V2/ref=pd_cp_computers_1

i ovaj

http://www.amazon.co.uk/Samsung-2-5-Inch-Solid-State-Drive/dp/B00P736UEU/ref=sr_1_1?s=computers&ie=UTF8&qid=1428783299&sr=1-1&keywords=850+EVo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ima li kakvih novina i ideja kako zaobić 25% na cijenu + 100kn od Overseasa kad narucujem iz SAD-a?

“The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge.” – Stephen Hawking
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
ReverseFlash kaže...

 Zvao sam carinu ali su me odjebali....glupan nezna

 

Nemoj biti tako strog prema sebi. Pitat ćeš tu na forumu pa ćeš biti pametniji...

Freak Show Inc.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
Friday kaže...
ReverseFlash kaže...

 Zvao sam carinu ali su me odjebali....glupan nezna

 

Nemoj biti tako strog prema sebi. Pitat ćeš tu na forumu pa ćeš biti pametniji...

 Čovječe prestani me slijediti po forumu i potraži profesionalnu pomoć.....

16 godina
odjavljen
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
ReverseFlash kaže...

 Čovječe prestani me slijediti po forumu i potraži profesionalnu pomoć.....

 

Slijediti? Pa ja tu živim...

Freak Show Inc.
11 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Naraučio bih mobitel preko amazona iz Njemčke, zanima me jeli u ovih 180 eura uključena i 2 godišnja garancija koja vrijedi i kod nas? Moto g2

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2015 9:04 (Lemr).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Pozdrav svima! Ima li netko iskustva s kupnjom ovog procesora? www.amazon.com/Intel-i7-4790K-Processor-Cache-BX80646I74790K/dp/B00KPRWAX8/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1430990166&sr=8-1&keywords=i7+4790

 

Plaća li se još nesto dodatno ili je to ta cijena? Dobije li se garancija? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Poklanjam kod od 10 eur popusta za amazon.de. Kupon važi do 24.5. Kupon se aktivira ako kupujete artikl najmanje vrijednosti 50eur.

 

Javite mi se na PP. Tko prvi njegovo. LP!

Steam: nuketown | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Amazon - pitanja i odgovori
12 godina
protjeran
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Ukupno cijena s dostavom: 29.59 funti.

 
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Amazon - pitanja i odgovori

Evo prvi put idem kupovat preko amazona (do sad sam koristio samo e-bay). Ugl... Upišem što želim izbaci mi brdo proizvoda, onda odaberem samo one koje šalju u hr i ostane samo 1 proizvod na listi od ko zna koliko... Ok odaberem taj, dodam u cart, i kad idem check out kaže da ne mogu jer ne šalju u hr. Nije mi jasno zašto?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice