Iskustva s trgovinom Zavvi

poruka: 757
|
čitano: 297.136
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
nanek kaže...

Jel se uvijek dobije tracking number ? Uvijek kada bi narucio nešto, dobio bi  onaj tracing number koji prati pošiljku dok ne napusti UK, a sada nisam dobio ni to. {#}

Ne dobiješ uvijek, zavisno od onog ko ti šalje :D

Remember that guy that gave up? Neither does anybody else!
15 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi
jel imao tko iskustva s ovom stranicom i kako ide shipping do nas jel mi moze tko rec
THE HIIIIe
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
dumina kaže...
jel imao tko iskustva s ovom stranicom i kako ide shipping do nas jel mi moze tko rec

Kolega, mislim da zadnjih 25 stranica ove teme nije napisano napamet, nego da sadrži bar dijelić iskustava. Nhf

12 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

mozw mi netko objasnit za koliko bi trebao dobiti paket. 

Posto vidim da pise da je u Hrvatskoj, pa nije... 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Naručio Ass Creed Skull Edition za PC. Uredno došao za 5 dana.

 

I prije sam kod njih naručivao. Sve uglavnom došlo u roku. Jedino mi je BF3 kasnio jedno tjedan dana.

 

S druge strane, ne preporučujem ShopTo. U accountu je stajalo da moram imat bar dvije transakcije kako bih mogao promijeniti adresu dostave. Već sam imao dvije transakcije. Pošaljem im mail u support s pitanjem zašto ne mogu promijenit adresu dostave, a već sam imao dvije transakcije. Idući dan - obrisali mi account i nikad odgovorili na mail. Poslao drugi mail, nikad dobio odgovor. Fakin užas.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.12.2013 1:45 (p3r02d3r0).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Pozz ako je netko narucivao blu ray filmove sa zavvi-a,jer ima titlovi hrvatski na filmovima,i jer su animirani sinkronizirani?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

Nisam nikad naručivao ali mislim da piše u descriptionu koji titlovi i audio imaju.

11 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

popust 10%, vrijedi do 30.12.

4566-5D97-42BF

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
Trsto332 kaže...

Pozz ako je netko narucivao blu ray filmove sa zavvi-a,jer ima titlovi hrvatski na filmovima,i jer su animirani sinkronizirani?

Provjereno NE, niti titlove niti sikronizaciju. A u opisu pojedinog filma piše koje dodatne titlove imaju, a to su uglavnom, često (arapski, njemački, čirilica, španjolski) 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
12 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi
Probao sam naručiti PS3 + GTA V bundle samo da vidim cijenu poštarine (koja je stvarno nula kuna, odlično) i piše mi ispod dvije delivery opcije:

Standard delivery - 0 funti

Tracked delivery - ako je roba preko 2 kila tracked delivery će se odabrat automatski

Baza je da što god ja izabrao cijena se ne mijenja. Jel to znači da ako je roba preko 2 kila, dobijem tracked delivery besplatno?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

ako se cijena ne mijenja onda DA. Dobiješ ga besplatno.

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
14 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
Bernard Huky Hux kaže...

ako se cijena ne mijenja onda DA. Dobiješ ga besplatno.

znači ako se poštarina ne plati prilikom plaćanja proizvoda onda je besplatna?

Laagano padam
14 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

Upravo tako Bruno. I još jedan TIP!! Kada kupujete na zavviu i plaćate, tom prilikom gore u desnom kutu odaberite valutu funte i platite u njima, NE u eurima.

Jeftinije će te proći {#}

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | XboxLive: Berologic2013
16 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Kupio sam PS4 igru Rayman Legends, stigla za 2-3 tjedna.

Malo spora dostava, ali sve uredno.

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Stigla Mass Effect 2 igra, točno 2 tjedna nakon što sam je naručio

3 funte, 0 funti dostava

 

Edit: sad je još jeftinija 2 funte!!!

Red Alert 3
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2014 13:10 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Zna li netko kolika bi bila poštarina ako bih naručivao igre za PS4?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Inace imam ok iskustva sa ovim shopom, ali evo jednog neugodnog/ugodnog iskustva :)

Nakon 25 dana igru jos nisam dobio, kontaktiram ih te se dopisujemo par dana tipa radimo na istrazi, jeste dobro, kako zena i dica.....

Usput zovem HP koja me odjebe momentalno jer nemam trackin number kojeg nisam niti dobio od Zavvi-a.

Pitam moju susjedu kojoj postar zna ostavit paket ako me nema doma. Dama blizu 90-toj, vitalna skroz, ali vec neko vrijeme ne igra nista :)

Nula bodova i kod nje. Javim sve to englezima, i napokon odgovore da kontaktiraju njihovu dostavnu sluzbu i da ipak salju novi primjerak igre.

Aleluja, nova igra ce doci, ali ce skoro proci 2 mjeseca otkad sam kupio igru....idem se opit {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Vršim   uslugu  Kupnje   preko  zavvia   

Naknada  10  kuna

Samo  na  području   rijeke

Link  što  želite  šaljite  na  mail : marioloris@net.hr

Također  nam  dostavite : kontakt  informacije ( ime  ,prezime ,adresa i  broj mobitela)

 

Pozdrav 

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Pozdrav svima, evo da i ja podijelim svoje pozitivno iskustvo prve kupovine u zavvi webshopu. 

Bluray boxet naručen 1.09. i u roku 24 sata su ga poslali (kako i stoji na web stranicama). Njihova procjena je bila da će doći do 19.09. ili ranije. Došlo je 10.09., što iznosi 7 radnih dana. Na web stranici stoji da je dostava od 3-5 radnih dana. Ova dva extra dana pripisujem činjenici da ne živim u gradu. 

Imao sam male brige oko načina pakiranja jer sam čitao na nekim mjestima da ponekad štede na zaštite, ali sam kasnije shvatio da se to uglavnom odnosi na ljude koji su iz UK {#}

Moj paket je stigao u kartonskoj kutiji, koja je bila malo izudarana u prijevozu, ali unutra su se nalazili nekakvih zračni jastućići tako da je boxset stigao u mint stanju. 

 

Sve u svemu, zasad super zadovoljan. {#}

 

P.S. Tko kupuje prvi put kod njih pri checkout može unijeti kod: WELCOME i ostvariti 10% popusta. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.9.2014 19:13 (eredhion).
 
2 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
eredhion kaže...

Pozdrav svima, evo da i ja podijelim svoje pozitivno iskustvo prve kupovine u zavvi webshopu. 

Bluray boxet naručen 1.09. i u roku 24 sata su ga poslali (kako i stoji na web stranicama). Njihova procjena je bila da će doći do 19.09. ili ranije. Došlo je 10.09., što iznosi 7 radnih dana. Na web stranici stoji da je dostava od 3-5 radnih dana. Ova dva extra dana pripisujem činjenici da ne živim u gradu. 

Imao sam male brige oko načina pakiranja jer sam čitao na nekim mjestima da ponekad štede na zaštite, ali sam kasnije shvatio da se to uglavnom odnosi na ljude koji su iz UK {#}

Moj paket je stigao u kartonskoj kutiji, koja je bila malo izudarana u prijevozu, ali unutra su se nalazili nekakvih zračni jastućići tako da je boxset stigao u mint stanju. 

 

Sve u svemu, zasad super zadovoljan. {#}

 

P.S. Tko kupuje prvi put kod njih pri checkout može unijeti kod: WELCOME i ostvariti 10% popusta. {#}

Malo suludo za ocekivati, ali imaju li bluray filmovi mozda hrvatske titlove?

Get laid, get paid, gatorade
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
piopiospy kaže...
Malo suludo za ocekivati, ali imaju li bluray filmovi mozda hrvatske titlove?

Ovisi kako koji. Na opisu nekih filmova stoje i hrvatski titlovi, na većini ne hrvatskog ili ne piše ništa osim engleskih... E sada, koliko su u zavvi-ju ažurni s tim opisima zbilja ne znam...

16 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

E jeste sritni, meni je svaka pošiljka iz ove bitige putovala 3-5 tjedana :)

Zadnja pošiljka (PS4 igra) nije nikad ni stigla, pa su nakon 30ak dana, poslali novu koja je u roku tjedan dana stigla, baš me ugodno iznenadilo :)

Sve u svemu, najsporija dostava na koju sam naiša, ali cijene na akciji su dobre i ipak na kraju sve stigne :)

Stoga im dajem + {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

Zavvi je ultra jeftin, nema poštarinu, te ima ogroman izbor stvari. Barem one koje mene zanimaju.

 

Ali, da, često im dugo treba za dostavu, te se ponekad i zagube pošiljke. U zadnje su se vrijeme ipak popravili, customer support je bolji i brže dolazi. U prosjeku 7-10 dana.

 

Kaj se tiče titlova na blurayevima, najbolji ti je otić ovdje - , pa pod rubriku subtitles upišeš Croatian. Naći će ti sve blurayeve sa našim titlovima. Nakon toga ih samo klikom na zastavicu možeš sortirati za koju regiju te zanimaju (npr, UK zastava za sve ove filmove na AmazonUK, Zavvi, TheHUT, Base), i voila!

16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
eredhion kaže...

Ja sam htio kupiti baš ovo što si i ti kupio, ali sam odustao budući da nema hrvatskih titlova.{#}

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

Meni osobno to nije problem, engleskim se koristim gotovo koliko i hrvatskim. Nisam siguran da ovo izdanje LOTR-a uopće ima HR titlove... Gledao sam malo kod nas i našao da se prodavao za 699 kn s napomenom da nema HR titlova. Trenutno je boxset na akciji za samo 19,99 funti, a ja sam iskoristio i kupon za prvu kupovinu i dobio još 10% tako da me sveukupno izašlo samo 173 kn, što je izvrsno {#}

 

Neke stvari se zbilja isplate ovdje uzimati. Nedavno je bila akcija tri bluray filma (Gladiator - dvostruko izdanje, Robin Hood - dvostruko izdanje i Spartacus) za samo 7,49 funti ili 70-tak kn. Meni su takva pakiranja i boxseti posebno zanimljivi i isplativi. {#}

16 godina
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi

I ja se koristim engleskim, ali ne želim gledati strane filmove bez titlova.

 

A ovo za 699 kn je u Algoritmu pretpostavljam. Razmišljao sam čak i o kupovini toga, makar platiti 3x više ali s titlovima. A sada ispada da ni ovaj nema titlove. Doduše, ove napomene nije bilo kad sam zadnji put gledao. Dobro da nisam kupio.

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
14 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

pretpostavljam da ako gledati film na kompjuteru da možete naknadno ubaciti titlove???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Iskustva s trgovinom Zavvi

Naručujem Blu-ray 4K diskove već par godina preko Zavvi-a, međutim zadnjih par narudžbi redovito se dogodi da koji film ne dođe pa sam krenuo razmišljati o alternativama, pogotovo s obzirom sto vražji Brexit sve dodatno komplicira.

 

Da li mi tko može preporučiti koju dobru alternativu a da nije Amazon?

 

Hvala

Computers will never take the place of books. You can't stand on a floppy disk to reach a high shelf. -- Sam Ewing
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Iskustva s trgovinom Zavvi
zavvi.de
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.7.2022 14:04 (amrlji).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice