Sony Ericsson Xperia X10?

poruka: 5
|
čitano: 3.479
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X10?

HY!!!

Oprostite sto otvaram ovu temu, mislim da sam ovakvu temu vec vidio, ali ju ne mogu nac.

Kao sto i pise u imenu teme, zanima me dali se isplati kupit X10-icu.

 

Nemorate mi predlagat druge mobitele!!

Kod mobitela mi nije vazno ima li multi-touch ili nesto slicno.

Najvazniji kriteriji su mi bogatstvo mogucnosti upravljanja multimedijskim sadrzajima i internetska komunikacija.

 

PS. trenutna cjena mu je 3600 kn.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X10?

ako ti nitko ne smije predloziti nista drugo cemu onda post? ocito si odlucio!

i sta znaci - da li se isplati? imas novce, svida ti se,.. - kupi!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Sony Ericsson Xperia X10?

nisam ja reko da nesmijete predlagat.......i da ste mi predložili ja ih nebi uzeo u obzir, a sto se tice drugog pitanja "dali se isplati" mislio sam na to dali je dobar po onome sto sam naveo da mi je najvaznije kod mobitela!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X10?
TheMrCro123 kaže...

HY!!!

Oprostite sto otvaram ovu temu, mislim da sam ovakvu temu vec vidio, ali ju ne mogu nac.

Kao sto i pise u imenu teme, zanima me dali se isplati kupit X10-icu.

 

Nemorate mi predlagat druge mobitele!!

Kod mobitela mi nije vazno ima li multi-touch ili nesto slicno.

Najvazniji kriteriji su mi bogatstvo mogucnosti upravljanja multimedijskim sadrzajima i internetska komunikacija.

 

PS. trenutna cjena mu je 3600 kn.

To što mogu i svi ostali Android telefoni (do 2.1 verzije), to može i x10. Imaš mediscape(multimedija) i timescape, a sve ostalo moraš instalirati kao i kod svakog Android uređaja.

 

Razmisli još i o iPhone-u (OS bolje ograničen nego kod x10, jednostavniji za uporabu, ima dosta aplikacija).

 

Odi u t-mobile i isprobaj jedan, pa drugi, pa odluči...

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sony Ericsson Xperia X10?
dado2202 kaže...
TheMrCro123 kaže...

HY!!!

Oprostite sto otvaram ovu temu, mislim da sam ovakvu temu vec vidio, ali ju ne mogu nac.

Kao sto i pise u imenu teme, zanima me dali se isplati kupit X10-icu.

 

Nemorate mi predlagat druge mobitele!!

Kod mobitela mi nije vazno ima li multi-touch ili nesto slicno.

Najvazniji kriteriji su mi bogatstvo mogucnosti upravljanja multimedijskim sadrzajima i internetska komunikacija.

 

PS. trenutna cjena mu je 3600 kn.

To što mogu i svi ostali Android telefoni (do 2.1 verzije), to može i x10. Imaš mediscape(multimedija) i timescape, a sve ostalo moraš instalirati kao i kod svakog Android uređaja.

 

Razmisli još i o iPhone-u (OS bolje ograničen nego kod x10, jednostavniji za uporabu, ima dosta aplikacija).

 

Odi u t-mobile i isprobaj jedan, pa drugi, pa odluči...

 vec sam isprobao, ali mi se x10 cini zanimljiviji....a i cjena mi je kod iphonea malo problam

uglavnom

tnx na misljenju

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice