Iphone igre

poruka: 9
|
čitano: 5.580
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
iPhone igre

BoK SVI MOZEMOŽE MI NETKO RECI NEKE DOBRE POMOGUCNOSTI FREE IPHONE IGRE HVALA

 

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Iphone igre

Bok... Dobru FREE igru ces tesko naci... Takve igre sluze za kracenje vremena i nece te previse zabaviti... Ako zelis igrati dobru, zanimljivu igru, plati... Vecina Gameloftovih igara je dobra, ali se znaci placa... Odaberi...

iPhone user
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone igre

A nisu stvarno skupe. Maksimalno ces na igru potrositi 9.99$, a u većini slučajeva će to biti između 4.99$ i 6.99$. A riječ je o stvarno kvalitetnim 2D/3D igrama, sa gotovo svim elementima koje jedna ozbiljna igra treba imati. Na iPhoneu imaš cijelu verziju Tony Hawks Pro Skatera 2 (grafika je više manje ista kao i na PSX-u, as imaš i cijeli carrer mode itd.), pa isto tako imaš i prvog Drivera (Take a ride, misije, challenge modovi, sve što je bilo i u cijeloj igri, sa malo boljom grafikom nego na PSX-u), Street Fighter IV (malo okrljašten ipak u odnosu na pravu verziju za PC i konzole) i to su samo neke od tih kvalitetnih igara koje moraš kupiti.

 

Što se tiče u potpunosti besplatnih igara, nema bolje preporuke od zaraznog Paper Tossa, a dobro je i provjeravati često appstore pa ćemo možda uletiti u raznorazne 1-2dnevne promocije gdje mnogi developeri ponude svoju igru beslatno. Tako sma nabavio Rat on the Run, Dark Nebula i Jungle Crash. Sve od reda male 2D igre zaraznog gameplaya...

14 godina
offline
Iphone igre

Jail breake ?!?!
Sve ti je free Smijeh

MOJ AVARTAR = JAMES HETFIELD
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone igre
ToMisLaW kaže...

BoK SVI MOZEMOŽE MI NETKO RECI NEKE DOBRE POMOGUCNOSTI FREE IPHONE IGRE HVALA

 

 

Kupi sebi neki pravopis da ti post na nesto lici umjesto da se igras. I nemoj se derati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.4.2010 10:23 (logic).
14 godina
protjeran
offline
RE: iPhone igre
logic kaže...
ToMisLaW kaže...

BoK SVI MOZEMOŽE MI NETKO RECI NEKE DOBRE POMOGUCNOSTI FREE IPHONE IGRE HVALA

 

 

Kupi sebi neki pravopis da ti post na nesto lici umjesto da se igras. I nemoj se derati.

Ako si kupi može i tebi kopirati isti,ne znaš da se imena pišu velikim slovom...Šutim

Skype: internet.gospodin
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone igre
Ementaler kaže...

A nisu stvarno skupe. Maksimalno ces na igru potrositi 9.99$, a u većini slučajeva će to biti između 4.99$ i 6.99$. A riječ je o stvarno kvalitetnim 2D/3D igrama, sa gotovo svim elementima koje jedna ozbiljna igra treba imati. Na iPhoneu imaš cijelu verziju Tony Hawks Pro Skatera 2 (grafika je više manje ista kao i na PSX-u, as imaš i cijeli carrer mode itd.), pa isto tako imaš i prvog Drivera (Take a ride, misije, challenge modovi, sve što je bilo i u cijeloj igri, sa malo boljom grafikom nego na PSX-u), Street Fighter IV (malo okrljašten ipak u odnosu na pravu verziju za PC i konzole) i to su samo neke od tih kvalitetnih igara koje moraš kupiti.

 

Što se tiče u potpunosti besplatnih igara, nema bolje preporuke od zaraznog Paper Tossa, a dobro je i provjeravati često appstore pa ćemo možda uletiti u raznorazne 1-2dnevne promocije gdje mnogi developeri ponude svoju igru beslatno. Tako sma nabavio Rat on the Run, Dark Nebula i Jungle Crash. Sve od reda male 2D igre zaraznog gameplaya...

Football Manager 2010 košta oko 12 dolara, tako ako nisi lud i ne želiš dati 60 kuna za igru=jailbreak - tisuće igara all free

14 godina
offline
Iphone igre

evo imaš jednu stranicu, igrice su free i imaš wallpapere, ja sam skinuo GTA chinatown wars, ali mi prvo trebam kupiti iphone  Plač ali prvo pročitaj ovo i uradi kako ti piše jer inače nećeš moći igrati njihove igrice

Drift in soul
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2010 18:58 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone igre

e druze ja sam skinuo igricu...gdje se ona sad treba i kako ubaciti...i skinuo sam pwnage tool jer pise da bi i to trebalo da bi podrzalo igricu gdje se on treba ubaciti ili instalirati i kako...unaprijed hvala...pozz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice