Da li mijenjati PSP i Nintendo DS lite za PS3?

poruka: 7
|
čitano: 3.922
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Dali da mijenjam

ovak mogu dobiti playstatio 3 40gb (fat) ako liku dam PSP 2004 s 3 igre,nintendo ds lite bez olvovčice s igrom new super mario i 200kn...dali mi se isplati jer nikak nemogu nagovoriti buraza da da svoj glupi nintendo ds...:P

bc
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Da li mijenjati PSP i Nintendo DS lite za PS3?

da 

Robi
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dali da mijenjam
macan321 kaže...

ovak mogu dobiti playstatio 3 40gb (fat) ako liku dam PSP 2004 s 3 igre,nintendo ds lite bez olvovčice s igrom new super mario i 200kn...dali mi se isplati jer nikak nemogu nagovoriti buraza da da svoj glupi nintendo ds...:P

očito "buraz" zna što valja ;)

 

ugl. ja ne bih mjenjao pošto nisam tip za PS3 i kao što možeš vidjeti svatko će ti dati drukčije mišljenje. Sve ovisi o tebi ;)

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
13 godina
protjeran
offline
Da li mijenjati PSP i Nintendo DS lite za PS3?

a vrijedi li dati PSP 2004 i 600 kuna za ps3 s kutijom,2 igre i uputama (bez garancije isto ko i psp)

bc
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Da li mijenjati PSP i Nintendo DS lite za PS3?
macan321 kaže...

a vrijedi li dati PSP 2004 i 600 kuna za ps3 s kutijom,2 igre i uputama (bez garancije isto ko i psp)

  to već da...

Imam DS lite već duže vrijeme i NIKAD me nije razočarao ;) (baterija mu traje po 7 sati na malo smanjenom brightnessu, igre su zakon i sl.) i čak radi savršeno s obzirom da mi padne pokoji put i sl ;)

tako da reci bratu da je pametan što neda DS :D

 

Mala moja dajem ti na znanje, sila masi daje ubrzanje. Dvije ploče, jedan izloator, mala moja to je kondenzator :D
12 godina
neaktivan
offline
Da li mijenjati PSP i Nintendo DS lite za PS3?

Ako mene pitas ja to ne bi mijenjao 2 konzole za ps3,ti kupis 10 igica za ps3 ja kupim i ps2 i nitendo ds sa igricama

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Da li mijenjati PSP i Nintendo DS lite za PS3?

tem je stara 6 mjeseca...to je bio moj stari račun :D

 

p.s i ne na kraju nisam mjenjao nego sam dao psp i samsung galaxy 5 za xbox 360 5 igri modificirani :D

vatefak is going on :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice