Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.232
|
čitano: 1.324.705
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

Maknuli su je.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Tvpronlem kaže...

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

Maknuli su je.

 ?? Jel to zajebancija neka ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Tvpronlem kaže...

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

Maknuli su je.

 ?? Jel to zajebancija neka ?

Pa uvjek nesto micu kad nesto dodaju.

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Tvpronlem kaže...

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

Maknuli su je.

 ?? Jel to zajebancija neka ?

Pa uvjek nesto micu kad nesto dodaju.

Pa dobro, al to je njihova igra. Ja sam mislil da su te za stalno tamo

EDIT:

Uopce vise ne mozes kupit Forza 7 digitalno

Nema je.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 13:27 (Santana).
12 godina
offline
Re: Xbox Series X
1st party je igra, ali su je maknuli sa prodaje jer zarada od prodaje igre pod zadnje nije pokrivala troškove ugovora o licenciranju, koji su inače užasno skupi u igrama poput forze.
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 13:30 (Apachy).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Tvpronlem kaže...

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

Maknuli su je.

 ?? Jel to zajebancija neka ?

Pa uvjek nesto micu kad nesto dodaju.

 Nije maknuto sa Gamepassa nego sa Microsoft Storea kompletno

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Tvpronlem kaže...

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

Maknuli su je.

 ?? Jel to zajebancija neka ?

Pa uvjek nesto micu kad nesto dodaju.

 Nije maknuto sa Gamepassa nego sa Microsoft Storea kompletno

To je apsolutno blesavo i nema nikakvog opravdanja(kakvo god se nudilo),ja sam dobio FH4 i Forzu 7 uz Xbox one X...valjda mi ne mogu otet moju kupljenu verziju 😁

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ima ju kupljenu za PC, ali još je nisam krenuo igrat.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...
Santana kaže...
x18x05x kaže...
Tvpronlem kaže...

nisam dugo na xboxu i nisam nikad igra forzu 7.
kako to da je nema na gamepassu?

Maknuli su je.

 ?? Jel to zajebancija neka ?

Pa uvjek nesto micu kad nesto dodaju.

 Nije maknuto sa Gamepassa nego sa Microsoft Storea kompletno

 Nema je nigdje. Gamepass ili Store. Samo ako si je kupio onda imaš i dalje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

 Nije maknuto sa Gamepassa nego sa Microsoft Storea kompletno

 Znaci maknuto je i sa gamepass....

 

Al drago mi je da si nas negira pa doda informaciju koja je zapravo potvrdila i nase informacije 

8 godina
offline
Xbox Series X

Jos jedan razlog zasto fizicki medij mora opstati. Ovo je zalosno da FM7 vise nema, a jos FM8 nije izasla

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Čovjek je napisao "uvijek nešto miču kad nešto dodaju". Znači očito je mislio da je maknuto samo sa Gamepassa. Praviš se pametan bez razloga.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Xbox Series X

Ekipa,

ako bi netko htio pod racun series s ja bih uzeo series X..

 

ali samo po razumnoj cifri.

Hvala

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Meni je xbox show bio skroz ok,nisu unistili galaksije prikazanim ali mi nije bilo dosadno a to mi je najbitnije.

Kako god okrenuli sad MS ima tesku artiljeriju za generaciju konzola koja ce zamjenit trenutnu,ako odluce da sve svoje IPove izdaju samo na Xbox platformi bit ce to gadan udarac za Sony jer puno je tu toga....Elder Scrolls,DOOM,Fallout,Diablo,COD itd itd.

Ako ih Sony pregazi i ovu generaciju onda iducu mozemo ocekivat da ce iskoristit sve sto mogu....

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Xbox Series X
Sve igre su ujedno PC...tako da ono....Evo crypto ode u mp3...bit će jeftinih grafa...za cijenu Xbox od 4500kn bolje kupiti GPU...ono sve neki 2D i 3D sa crtić grafikom...jedino Diablo IV koji je multiplatformer i Starfield....hebote niti jedan FPS...zaboli me...olakšali su mi izbor...niti Sony...niti...Xbox...BACK to master race:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
HCMAA kaže...
Sve igre su ujedno PC...tako da ono....Evo crypto ode u mp3...bit će jeftinih grafa...za cijenu Xbox od 4500kn bolje kupiti GPU...ono sve neki 2D i 3D sa crtić grafikom...jedino Diablo IV koji je multiplatformer i Starfield....hebote niti jedan FPS...zaboli me...olakšali su mi izbor...niti Sony...niti...Xbox...BACK to master race:)

Jeftine komponente,to su pametnjakovici pisali prije koliko...2 godine kad sam uzeo ovu rtx3080....oni cekaju i dan danas 🥂

Budes se i ti nacekao ili ces bit vec klasicni gtx1060 masterejs 🥂

14 godina
offline
Re: Xbox Series X

pa eto na pcekpert tržnici čovjek prodaje rtx 3070 za 4000 kn. Uzme još i5 12400f za 1400 kn, ploču za 900 kn, 2x8 gb rama za 500 kn, M2 1TB 650 kn, napajanje za 500 kn i ima komp kojim će igrati microsoft ekskluzive, sony ekskluzive, nitendo emulator, PC ekskluzive, multiplatformske igre i imati PC za multimediju i sve potrebne poslove, rad od kuće i sl.

bez plaćanja sony prplate, game pass prek vpn-a za siću, epic besplatne igre, kupovina ključeva na jeftinim stranicama...

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 20:30 (forumaš).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Jesi ti svjestan da si upravo nabrojio komponente koje koštaju preko 8000 kn sve skupa? Ovo mi je ko oni kad kažu za aute, "pa zašto kupuješ Škodu za 20k eura kad možeš dodati još 20k i kupiti BMW, i to polovni"
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...

pa eto na pcekpert tržnici čovjek prodaje rtx 3070 za 4000 kn. Uzme još i5 12400f za 1400 kn, ploču za 900 kn, 2x8 gb rama za 500 kn, M2 1TB 650 kn, napajanje za 500 kn i ima komp kojim će igrati microsoft ekskluzive, sony ekskluzive, nitendo emulator, PC ekskluzive, multiplatformske igre i imati PC za multimediju i sve potrebne poslove, rad od kuće i sl.

bez plaćanja sony prplate, game pass prek vpn-a za siću, epic besplatne igre, kupovina ključeva na jeftinim stranicama...

 Pa eto sad se rasprodaju one koje su "krepale" na rudarenju...i tebi je takva polovnjaca prihvatljiva?

Sto se tice svega ostaloga sto si naveo,imam gaming pc i znam kako sto radi/neradi i koje su prednosti pca i kome su to prednosti...gaming nije jedna od prednosti nazalost dok god to sve ne bude radilo kako treba.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Jesi ti svjestan da si upravo nabrojio komponente koje koštaju preko 8000 kn sve skupa? Ovo mi je ko oni kad kažu za aute, "pa zašto kupuješŠkodu za 20k eura kad možeš dodati još 20k i kupiti BMW, i to polovni"

 Naravno, a koliko košta PS5+jači Box+Switch uz godišnje pretplate na 6-7 godina kad se zbroje, razlika u cijni igara, PC koji može i druge stvari osim igranja?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
Pa eto sad se rasprodaju one koje su "krepale" na rudarenju...i tebi je takva polovnjaca prihvatljiva?

 

 Ima garanciju do 07.01.2024. Gdje je problem?

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...
antimadridista kaže...
Jesi ti svjestan da si upravo nabrojio komponente koje koštaju preko 8000 kn sve skupa? Ovo mi je ko oni kad kažu za aute, "pa zašto kupuješŠkodu za 20k eura kad možeš dodati još 20k i kupiti BMW, i to polovni"

 Naravno, a koliko košta PS5+jači Box+Switch uz godišnje pretplate na 6-7 godina kad se zbroje, razlika u cijni igara, PC koji može i druge stvari osim igranja?

Cjene igara i za PC idu prema gore,uvjek mozes nac neftiniji key ali i jos jeftiniji disk...kupio prije par dana Tales of Arise za PS5...disk verzija...15eu.

Ali meni nije bitna cijena igre nego da se kasnije ne zajebavam sa hrpom stvari a to mi pc gaming svako malo priusti,evo jucer pokrenuo malo Tony Hawk na kompu jer sam kupio za pc radi 120fps....jedan run mi radi gsync iduci ne i tako povremeno,neobjasnjivo zasto...pc.

Kupio bih Dying Light za komp jer je na konzolama samo 1080p u 60fps ali jednostavno se ne usudim jer pitaj boga sta nece radit kako treba,igra bi me dosla samo 40eu na Epiku jer daju nekakav popust bon....

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...
MEGATAMA kaže...
Pa eto sad se rasprodaju one koje su "krepale" na rudarenju...i tebi je takva polovnjaca prihvatljiva?

 

 Ima garanciju do 07.01.2024. Gdje je problem?

Ja za skuplje komade hardvera uzimam u globalu 5 godina gare.

Ovo sto ti navodis je apsolutno premalo i sanse da krepa nakon isteka su ogromne.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne znam uopće odakle bi krenuo. Kao prvo, uspoređuješ legalno igranje sa piratiziranjem, emuliranje sa nativnim igranjem na konzoli. Kao drugo, Sony ekskluzive čekaš godinama da dođu na PC, ako uopće dođu.

Ovo za "PC radi druge stvari osim ogranja" je već toliko izlizana fora. Vjerovao ili ne, ne živimo u 20. stoljeću pa da nitko nema doma nekakav PC/laptop već to imaju svi. Pričamo o igranju.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 20:53 (antimadridista).
14 godina
offline
Re: Xbox Series X

Na cdkeys preorderi novih naslova su 38 eura. Dva mjeseca od izlaska igre tolio koštaju i bez preordera, nakon pola godine su dvdesetak eura.

Probleme koje navodiš su tipične za tvoj komp, kod mene Dying Light radi kako trba, kupljen odmah po izlasku key tu na forumu za 200 kn

 

 

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
Ne znam uopće odakle bi krenuo. Kao prvo, uspoređuješ legalno igranje sa piratiziranjem, emuliranje sa nativnim igranjem na konzoli. Kao drugo, Sony ekskluzive čekaš godinama da dođu na PC, ako uopće dođu.

 Nije piratiziranje nego kupovanje na stranicama koje prodaju ključeve za jeftinije regije, uredno su registrirani na službenim pokretačima. Hrpa ljudi tako kupuje i igra se, sasvim legalno. Ako to prihvaća Uplay, Origin, Steam i dr. ne vidim nikakav problem.

 

što se emuliranja tiče bolje ispadne nego na original hardveru. Sony ekskluzive čekaš, ali nije problem kad imaš hrpu igara sa ostalih platformi. Igre sve sporije zastarjevaju, aktualne su i kad stignu nakon čekanja.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.6.2022 20:58 (forumaš).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...
antimadridista kaže...
Jesi ti svjestan da si upravo nabrojio komponente koje koštaju preko 8000 kn sve skupa? Ovo mi je ko oni kad kažu za aute, "pa zašto kupuješŠkodu za 20k eura kad možeš dodati još 20k i kupiti BMW, i to polovni"

 Naravno, a koliko košta PS5+jači Box+Switch uz godišnje pretplate na 6-7 godina kad se zbroje, razlika u cijni igara, PC koji može i druge stvari osim igranja?

Xbox Series X ide jedanput , dvaput mjesecno za 3900 kn na amazon.de . Tri godine gold pretplate pa konverzija za jedan euro ide oko 800 kuna.  Znaci imas tri godine minimalno igranja sa dobrom grafikom za recimo 4700 kuna. I jos je konzola nova i pokrivena garancijom 2 godine. 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
forumaš kaže...

Na cdkeys preorderi novih naslova su 38 eura. Dva mjeseca od izlaska igre tolio koštaju i bez preordera, nakon pola godine su dvdesetak eura.

Probleme koje navodiš su tipične za tvoj komp, kod mene Dying Light radi kako trba, kupljen odmah po izlasku key tu na forumu za 200 kn

 

 

 Naravno da tebi sve radi 🥂

Niz puta sam napisao da nesto nije kako treba,ekipa se sepuri kako njima sve uvjek radi,5 dana kasnije nVidia izbacuje nobe drivere da fixaju ono sto sam naveo 🤣🤣🤣

Ja mislim da je problem sto uvjek uzimam top end grafe a ne naprimjer gtx1050 jer je opcepoznato na cemu bolje rade igre 🥂

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pričam za ovo što si naveo Nintendo ekskluzive i emulatore.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice