Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.266
|
čitano: 1.380.313
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Imate na Aliexpressu expansion card adapter, samo je teže naći odgovarajući disk i zato je upitna isplativost.

https://a.aliexpress.com/_mNq6o2e
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Mogu itekako,ja imam Toshiba 3.0 USB ,2 TB vanjski disk i sve šljaka bez problema.Naravno,učitavanja nisu tako brza kao kad se igru prebaci na XSX.

 Na koju to foru radi? Ne bi smjelo raditi, meni ne da instalirati optimised igre na ext SSD tj. mogu instalirati ali ne i igrati, traži prebacivanje na internal storage.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Kaj na koju foru.Bitno da je 3.0 USB i minimalno 250GB.Uštekam na prednji port i sve mogu igrat.Samo velim,sporije je učitava jer nije na SSD-u od XSX.Nisu blokirali to kao što je Sony napravio sa PS5.
15 godina
offline
Xbox Series X

Koje slusalice koristite i na koji ih nacin spajate?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Kaj na koju foru.Bitno da je 3.0 USB i minimalno 250GB.Uštekam na prednji port i sve mogu igrat.Samo velim,sporije je učitava jer nije na SSD-u od XSX.Nisu blokirali to kao što je Sony napravio sa PS5.

Znači jedino ti od svih kupaca možeš pokretati upgraded i igre samo za x/s sa USB diska?

 

https://www.windowscentral.com/xbox-series-x-s-storage-guide

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
O čemu pričaš? Možeš pokrenuti jedino igre koje nemaju X/S optimized verziju. Za sve ostalo ti treba originalni disk koji izdaje Microsoft.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Gdje se može vidjeti do kojeg datuma traje određena rasprodaja na xbox storeu?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Imam 4 X/S optimized igre na vanjskome disku.Yakuza 7,State of Decay 2,Halo MCC,Gears 5.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne znam što bih rekao osim da si ti onda jedina osoba na planeti kojoj to polazi za rukom.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Zna li netko da li je ovo full verzija GTA V? 

https://www.eneba.com/xbox-grand-theft-auto-online-xbox-series-s-x-xbox-live-key-europe

 

Inače na xbox store ima story mode i online posebno za kupit al jedno bez drugog ne radi koliko sam skužio (ne kužim zašto ih onda uopće nude odvojeno). Na eneba.com ima ova verzija i iako piše da je online nema napomene da je nešto još potrebno za kupit da bi se igralo...

 

Edit: zasebno su, al story ne možeš igrat ako ne kupiš online

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2022 10:58 (Lopov Jack).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...
O čemu pričaš? Možeš pokrenuti jedino igre koje nemaju X/S optimized verziju. Za sve ostalo ti treba originalni disk koji izdaje Microsoft.

Ne mora biti oriđiđi, mora samo biti spojen na onaj ext utor, PCIE 4.0, problem je konektor, nije m2 ili nešto tako nego taj divlji format koji se koristio do sada samo na fotoaparatima (kolega gore je linkao adapter) i odgovarajući nvme SSD.

 

A ovo sa USBom je doslovce nemoguće. Baš bi volio vidjeti video kako to radi...

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Nakon skoro 20 godina i svih pet generacija PS-a, po prvi put migriram na xbox, naručio series s za probu...neobično sam uzbuđen, konzola mi djeluje sinpatično, taj kontroler isto, gamepass, igre poput Forze, Ori, čak me i Football Manager privlači, nekoliko sam puta pokušao igrati tu igru na PC-u, ali ja i PC gaming se nikako ne volimo, pa je sve ostalo na pokušajima.

UK acc sam si već složio po uputama sa 74. str. probao kupiti neku igru da vidim jel prolazi PayPal, sve štima.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Obje Ori igre su top tier platformanja. Must play.

Kao netko tko se naigrao Football Managera na PC-u baš me živo zanima kako je za igrati na konzoli, ali lijen sam downloadati. Onako na prvu mi zvuči kao dosta mučno iskustvo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
offline
Re: Xbox Series X

Vjerujem da neces pozaliti. Ja bio u istoj situaciji, samo sam ja na series S od 12.mjeseca :)

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Igrao sam FM i malo jest neobično s kontrolerom ali nije nemoguće. Veći je problem meni osobno to što je Xbox verzija zapravo lošija od PC verzije i to nije ista igra. Dosta featurea nedostaje na Xbox verziji pa me to odbilo.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Čitao sam da je xbox verzija jednostavnija, nema toliko dubine kao PC, ali meni to i odgovara, neznam koliko bi mi mojim tempom igranja trebalo vremena da završim jednu sezonu.😂
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
14 godina
offline
Xbox Series X

Požalio što sam prodao Series X. PS5 me nije previše dojmio. Sada bi htio opet kupit Series X. Jel ima još onih fori da se uzme sa talijanskog store-a i slično?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Jucer nakon dugo vremena pokrenuo Forzu Horizon 5,odvrtio spinove i ugasio.....steta je kako ta igra nema nikakvu trajnost nakon pocetnog odusevljenja koje splasne nakon sake sati.

Halo Infinite je jos gori,nisu normalni kako su lose odradili progress/reward sistem....igra je doslovno kompletno mrtva u MP djelu.

Na svu srecu sin igra svoje MP igre tipa Fortnite pa konzola ne stoji ugasena,nadam se da ce Starfield ovu godinu i da ce bit izvrstan pa da bude nesto i za mene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja igram Forzu otkad je izašla, a čak ni nisam ljubitelj vožnji.
Svaki tjedan odigram sve na Festival playlisti, možda koju online utrku i to mi je dovoljno.
Igra je baš dobro pogođena za kežual ekipu.
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ne znam za direktno kupovanje od M'softa. Kod nas ih imaš na gamershopu za 4500, njuškalo za cca 4000 ili pričekati Amazon restock. U zadnjih mjesec dana je bilo 3 puta dobavljivo i nije više da se rasproda u 10 minuta.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ne znam za direktno kupovanje od M'softa. Kod nas ih imaš na gamershopu za 4500, njuškalo za cca 4000 ili pričekati Amazon restock. U zadnjih mjesec dana je bilo 3 puta dobavljivo i nije više da se rasproda u 10 minuta.

 DE?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
Yep, amazon.de. Netko je ovdje stavio neki dobar site koji ti odmah pošalje mail kada se proizvod nađe na stanju.

Inače gamershop je skroz ok, cijena je 100€ viša od MSRP-a, ali dobiješ konzolu u roku od nekih 3 dana. Na njuškalu ima nekaj konzola, ali ima i dosta debosa, neki traže 4500 za godinu dana staru konzolu, a neki majstori šalju konzolu nakon uplate na račun (ne, hvala).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ja sam uzeo sa DE, ali vjerojatno su imali i ostali. Samo računaj da je cca 4100 s dostavom ako ne ideš preko mailboxa
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Ja sam uzeo sa DE, ali vjerojatno su imali i ostali. Samo računaj da je cca 4100 s dostavom ako ne ideš preko mailboxa

 Ja sam u DE, imam Prime pa nije problem. Samo nikad nisam vidio da imaju na stanju. MediaMarkt ima al dostava za mjesec dana.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Ja sam uzeo sa DE, ali vjerojatno su imali i ostali. Samo računaj da je cca 4100 s dostavom ako ne ideš preko mailboxa

 Ja sam u DE, imam Prime pa nije problem. Samo nikad nisam vidio da imaju na stanju. MediaMarkt ima al dostava za mjesec dana.

Prije desetak dana je XsXa bilo na sve strane ovdje,Mediamarkt,Saturn itd.

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Ja sam uzeo sa DE, ali vjerojatno su imali i ostali. Samo računaj da je cca 4100 s dostavom ako ne ideš preko mailboxa

 Ja sam u DE, imam Prime pa nije problem. Samo nikad nisam vidio da imaju na stanju. MediaMarkt ima al dostava za mjesec dana.

Prije desetak dana je XsXa bilo na sve strane ovdje,Mediamarkt,Saturn itd.

 Imaš li sad kakvu info, od prije 10 dana mi ništa ne znači.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Ja sam uzeo sa DE, ali vjerojatno su imali i ostali. Samo računaj da je cca 4100 s dostavom ako ne ideš preko mailboxa

 Ja sam u DE, imam Prime pa nije problem. Samo nikad nisam vidio da imaju na stanju. MediaMarkt ima al dostava za mjesec dana.

 https://t.me/joinchat/AAAAAE18UwWM0guCr-NF-A

 

Telegram za dojave xbox i ps5 na amazonu

 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Ja sam uzeo sa DE, ali vjerojatno su imali i ostali. Samo računaj da je cca 4100 s dostavom ako ne ideš preko mailboxa

 Ja sam u DE, imam Prime pa nije problem. Samo nikad nisam vidio da imaju na stanju. MediaMarkt ima al dostava za mjesec dana.

Prije desetak dana je XsXa bilo na sve strane ovdje,Mediamarkt,Saturn itd.

 Imaš li sad kakvu info, od prije 10 dana mi ništa ne znači.

Nemam,btw najbolja varijanta ti je da kao ja imas Ps5 i XsX pa kad ti jedno dosadi ili nemas sta igrat presaltas se na drugo.

Koji ono tv imas?

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
Hexfire kaže...
Ja sam uzeo sa DE, ali vjerojatno su imali i ostali. Samo računaj da je cca 4100 s dostavom ako ne ideš preko mailboxa

 Ja sam u DE, imam Prime pa nije problem. Samo nikad nisam vidio da imaju na stanju. MediaMarkt ima al dostava za mjesec dana.

Prije desetak dana je XsXa bilo na sve strane ovdje,Mediamarkt,Saturn itd.

 Imaš li sad kakvu info, od prije 10 dana mi ništa ne znači.

Nemam,btw najbolja varijanta ti je da kao ja imas Ps5 i XsX pa kad ti jedno dosadi ili nemas sta igrat presaltas se na drugo.

Koji ono tv imas?

 C1 imam. Dosadio PS5, neda mi se na njemu više igrati. Sad sam se prebacio na PC.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Xbox Series X

Riješio! Našao na lokalnom oglasniku staru 2 mjeseca.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice