Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 545.416
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Imah namjeru kupiti Tekken Tag Tournament 2 za Xbox One obzirom da je igra unazad kompatibilna. Međutim na kraju dobijem poruku tipa sorry... try again later ili tako nešto. Ako ima kakav savjet. Unaprijed zahvaljujem.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox One
brasko kaže...

Imah namjeru kupiti Tekken Tag Tournament 2 za Xbox One obzirom da je igra unazad kompatibilna. Međutim na kraju dobijem poruku tipa sorry... try again later ili tako nešto. Ako ima kakav savjet. Unaprijed zahvaljujem.

Vjerojatno ne mozes jer su Xbox 360 igre regijski zakljucane.

Za pocetak, skini prosirenje anonymox za svoj preglednik (ako ga ima, na chrome-u ima)

Izaberi regiju (ja koristim UK) u prosirenju i kupis igru preko microsoft storea.

Xbox: Muskarcina
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Netreba nikakvo proširenje,treba imat PayPal račun povezan sa svojim accountom,tada se mogu kupovat i skidat sve X360 igre,regije više ne postoje,to je ostalo samo za one sa X360 konzolama.
16 godina
offline
Re: Xbox One
Dann3R kaže...
Netreba nikakvo proširenje,treba imat PayPal račun povezan sa svojim accountom,tada se mogu kupovat i skidat sve X360 igre,regije više ne postoje,to je ostalo samo za one sa X360 konzolama.

Nebih se slozio, a znam da i drugi imaju isti problem glede skidanja X360 igara sa storea.

Imam također i PayPal povezan sa mojim accountom i jednostavno mi vecina X360 igara ne prolazi.

Sa VPN-om, u ovom slucaju sa prosirenjem  za Chrome kojeg sam napisao, svaku sam X360 igru mogao kupiti.

Također takvo prosirenje ili slicno je pomoglo i drugima.

 

Xbox: Muskarcina
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Jel skidaš na X360 ili Xbox One te igre?
16 godina
offline
Re: Xbox One
Dann3R kaže...
Jel skidaš na X360 ili Xbox One te igre?

Ne znam kome je pitanje upuceno, ali ako je meni, skidam X360 igre na Xbox One konzolu.

Kako sam gold pretplatnik, dosta X360 sam "dobio" te skoro sa svim sam imao problem glede skidanja/kupovanja.

Sa VPN-om sve rijesio.

Xbox: Muskarcina
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Ja sam jedini problem imao dosad sa Gears of War 2 ali i to sam rješio tako što sam kod aktivirao preko Xbox One nakon što sam promjenio lokaciju.A niti jednu X360 igru koju sam dobio kao Gold član nisam mogao skinut kad je bila free,pisala mi je cijena iste.Kad sam povezao svoj PayPal račun sa svojim Xbox računom odma je pisalo Free i mogao sam je skinut.
16 godina
offline
Re: Xbox One
Dann3R kaže...
Ja sam jedini problem imao dosad sa Gears of War 2 ali i to sam rješio tako što sam kod aktivirao preko Xbox One nakon što sam promjenio lokaciju.A niti jednu X360 igru koju sam dobio kao Gold član nisam mogao skinut kad je bila free,pisala mi je cijena iste.Kad sam povezao svoj PayPal račun sa svojim Xbox računom odma je pisalo Free i mogao sam je skinut.

Meni nije ni PayPal pomogao za igre koje dobivam kao Gold pretplatnik.

Ima nas dosta u EU koji imaju taj problem kod X360 igara iz razloga jer su bile regijski zakljcuane.

Nama je pomogao trik sa VPN-om. Meni je bilo najlakse instalirat prosirenje u Chromeu i za sekund sve rijeseno.

Bitno da se problem moze rijesiti.

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Xbox One

Ja nemam nikakvih problema sa skidanjem Xbox360 igri, sve ide normalno, nikakav VPN nije potreban.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

dal postoji koji 3rd party kontroler za kupiti u hr? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox One
Pozdrav momci,
Novi sam u temi a i u xbox svijetu pa bi htio pitati koja ke fora sa tom gold pretplatom i da li to moram imati?
Sad sam u bolnici pa ne mogu jos otpakirat i isprobati one s, no htio bi kupiti gears of war serijal no medjitim ne znam koju verziku igre/serijala pa bi zamolio da mi preporucite da li kupiti svaku igru posebno ili ima sve skupa...

Hvala
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Bez golda nema online igranja. Mislim da imaš gears of war ultimate edition na kojem dobis sva 4 gears of wara.  

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Ta verzija ne sadrži sve 4 Gears of War igra sa Xbox 360.To je bio token do kraja 2015 god. koji se mogao iskoristit za dobit besplatno te igre.Isto tako je bilo i do kraja 2016 god. ako ste kupili Gears of War 4,tada ste isto dobili token za sve 4 Gears igre besplatno.Sada se sve te 4 Gears igre moraju platit.Ne dobiju se sa Gears of War Ultimate Edition.
13 godina
offline
Xbox One

Pozdrav svima. Plan je nabaviti konzolu, a primarni razlog bio bi igranje s Kinectom. Malo sam pogledao postove u temi koje sam našao na tu temu, ali imam još par pitanja.

1. Ako sam dobro shvatio, u početku se Xbox one prodavao u paketu s Kinectom, sad ako kupujem novi, onda baš mora biti napomena da sadrži Kinect, nešto kao ovo (u našim shopovima nisam baš naišao na nešto takvo)

https://www.alzashop.com/microsoft-xbox-one-with-kinect-sensor-2-games-d4517275.htm?o=4

2. Ako kupim One S, onda moram posebnu kupiti i Kinect i adapter za njega?

3. Ima li negdje ažurirani popis igri koje rade na kinectu, za sad sam našao da se preporučuju ove,

Fruit Ninja, Dance central, Just Dance, Zoo Tycoon, Kinect Sport Rivals? Ima li kojih novijih?

4. Ako kupujem rabljeni, vidim da se prodaju npr. nekim accountima (gold membership...), na što obratiti pažnju?

5. Na PS-u ekvivalent Kinectu je Camera+Move? Neke prednosti ili nedostaci Kinecta?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox One
Znaci trebao bi kupiti svaku igru pojedinacno?
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
sosta kaže...

Pozdrav svima. Plan je nabaviti konzolu, a primarni razlog bio bi igranje s Kinectom. Malo sam pogledao postove u temi koje sam našao na tu temu, ali imam još par pitanja.

1. Ako sam dobro shvatio, u početku se Xbox one prodavao u paketu s Kinectom, sad ako kupujem novi, onda baš mora biti napomena da sadrži Kinect, nešto kao ovo (u našim shopovima nisam baš naišao na nešto takvo)

https://www.alzashop.com/microsoft-xbox-one-with-kinect-sensor-2-games-d4517275.htm?o=4

2. Ako kupim One S, onda moram posebnu kupiti i Kinect i adapter za njega?

3. Ima li negdje ažurirani popis igri koje rade na kinectu, za sad sam našao da se preporučuju ove,

Fruit Ninja, Dance central, Just Dance, Zoo Tycoon, Kinect Sport Rivals? Ima li kojih novijih?

4. Ako kupujem rabljeni, vidim da se prodaju npr. nekim accountima (gold membership...), na što obratiti pažnju?

5. Na PS-u ekvivalent Kinectu je Camera+Move? Neke prednosti ili nedostaci Kinecta?

 

 1. Da

2. Ako ne ide u budleu, da.

3. Na službenim stranicama.

4. Obrati pažnju kao i na sve ostalo, stanje, da li je acc bannan, koliko traje membership, i dr, 

5. Po meni, vise manje isto sranje. 

11 godina
offline
Re: Xbox One
Znaci trebao bi kupiti svaku igru pojedinacno?
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox One
Znaci trebao bi kupiti svaku igru pojedinacno?
uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
footballer kaže...

 

 1. Da

2. Ako ne ide u budleu, da.

3. Na službenim stranicama.

 

Koliko vidim, nije neka sreća s novim igrama, prošle godine izdana samo jedna.

 

 

4. Obrati pažnju kao i na sve ostalo, stanje, da li je acc bannan, koliko traje membership, i dr, 

 

Pretpostavljam da bi trebao dobiti pass za acc uz kupnju, ili ga mogu iščitati i promijeniti na konzoli? Može li recimo originalni user prebaciti igre na drugi account?

 

5. Po meni, vise manje isto sranje. 

 

13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
sosta kaže...

 

Pretpostavljam da bi trebao dobiti pass za acc uz kupnju, ili ga mogu iščitati i promijeniti na konzoli? Može li recimo originalni user prebaciti igre na drugi account?

 

 Ti možeš promijeniti pass na konzoli. Igre se ne mogu prebacivat s jednog na drugi account, kupljene igre su vezane za account, kao i gold live i ea access.

7 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
brasko kaže...

Imah namjeru kupiti Tekken Tag Tournament 2 za Xbox One obzirom da je igra unazad kompatibilna. Međutim na kraju dobijem poruku tipa sorry... try again later ili tako nešto. Ako ima kakav savjet. Unaprijed zahvaljujem.

Vjerojatno ne mozes jer su Xbox 360 igre regijski zakljucane.

Za pocetak, skini prosirenje anonymox za svoj preglednik (ako ga ima, na chrome-u ima)

Izaberi regiju (ja koristim UK) u prosirenju i kupis igru preko microsoft storea.

 

Mogu samo potvrditi da ova varijanta funkcionira. Firefox također ima proširenje anonymox, ali to nekako ne funkcionira. Barem ne meni. stoga sam skinuo Chrome i proširenje i eto mogu potvrditi da sam uspio. Doduše malo sa zakašnjenjem, ali mi nije bila hića. Ono dans ću sutra ću... šta reć. Zahvaljujem na savjetu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 18:38 (brasko).
16 godina
offline
Xbox One

Preko Chromea sa anonymoX prosirenjem sam "kupio/gold pretplata" sve Xbox 360 igre koje inace nisam mogao "normalnim" putem.

Xbox 360 igre su regijski zakljucane pa u takvim slucajevima, prosirenja kao anonymoX pomazu.

Xbox: Muskarcina
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2017 9:20 (Virty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox One

Pozdrav narode,trebao bi vasu pomoc

 

uzeo sam sad na akciji prvi put gold live. Prvi dan je sve radilo dok drugi dan su ovi u bnetu pormjenili NAT na strict.

 

kontaktirao sam xbox support ,nakon raznih testiranja rekli su da sljedece napravim tj kontaktiram bnet da mi srede :

 

These ports must be open for Xbox Live to work:

  • Port 88 (UDP)
  • Port 3074 (UDP and TCP)
  • Port 53 (UDP and TCP)
  • Port 80 (TCP)
  • Port 500 (UDP)
  • Port 3544 (UDP)
  • Port 4500 (UDP)

 

 

nazalost,sve sam to morao rucno,i nadam se da sam isto tako tocno unio

ono sto me muci a ovi iz bneta nemaju blage veze je IP adresa (to sam stavio onu koja je na konzoli) ali sto ide pod eternal  IP ??

 

ako netko moze nekako pomoc,jer jednostavno zbog toga svega ne mogu igrat online igrice.

 

 

hvala puno i lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox One

jedno noob pitanje;

da li ce controller od xbox one pasati na xbox one s?

ja bi rekao da nema problema, al eto pitam

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One

Radit ce ti bez problema..  Imam ja tako da iz prve ruke ti mogu potvrdit.. 

14 godina
offline
Re: Xbox One
Virty kaže...
cropunk kaže...

Poz ekipa

evo uskoro bi trebao dobit xbox one - pa imam par pitanja za unaprijed da si sredim stvari.

Account kad radim, UK ili radije na neku drugu drzavu?

i zanima me od kud uzimate igre - tj di su najjeftinije ; a trenutno bi si za piknuo ARK,pa da li ima izdanje sa kutijom ili samo digitalno?

 

eto ukratko,samo to zasad i hvala :)

Osobno sam na UK, a i vecina ljudi koje poznajem.

Igre vise-manje kupujem iz UK web shopova koji imaju svako malo akcije te su cijene povoljne.

Vecinom kupujem fizicke verzije koje kad odigram prodam na forumima ili njuskalu.

Bude dobrih akcija i na xbox storeu za digitalne igre tako da se tesko othrvat ne kupiti stagod dobrog i jeftinog :)

Ako imas mogucnost kupovat preko kartice/paypala, mogu ti napisat par mojih UK favorita za kupovinu igara.

 

 

 

 Kako ide online placanje (xbox store) kada se stavi UK regija a kartica i adresa u hrv ? Prolazi li noramlno kao i da imaju podrsku za nas ili se mora zezat s bonovima ili paypalom?

MadeInCroatia
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.6.2017 7:50 (Ghost777).
16 godina
offline
Re: Xbox One
cropunk kaže...

Pozdrav narode,trebao bi vasu pomoc

 

uzeo sam sad na akciji prvi put gold live. Prvi dan je sve radilo dok drugi dan su ovi u bnetu pormjenili NAT na strict.

 

kontaktirao sam xbox support ,nakon raznih testiranja rekli su da sljedece napravim tj kontaktiram bnet da mi srede :

 

These ports must be open for Xbox Live to work:

  • Port 88 (UDP)
  • Port 3074 (UDP and TCP)
  • Port 53 (UDP and TCP)
  • Port 80 (TCP)
  • Port 500 (UDP)
  • Port 3544 (UDP)
  • Port 4500 (UDP)

 

 

nazalost,sve sam to morao rucno,i nadam se da sam isto tako tocno unio

ono sto me muci a ovi iz bneta nemaju blage veze je IP adresa (to sam stavio onu koja je na konzoli) ali sto ide pod eternal  IP ??

 

ako netko moze nekako pomoc,jer jednostavno zbog toga svega ne mogu igrat online igrice.

 

 

hvala puno i lp

Pod eternal IP mislis li mozda na lokalni IP?

Lokalni i external/public IP nisu isti.

Da provjeris koji je koji, uradi ovo:

 

External/public - https://www.whatismyip.com/

Lokalni IP - Start-Run-cmd (ili search cmd) - ipconfig. Linija IPv4 Address ti je tvoj lokalni IP.

 

Isprike ako si ovo ce znao :)

Xbox: Muskarcina
16 godina
offline
Re: Xbox One
Ghost777 kaže...
Virty kaže...
cropunk kaže...

Poz ekipa

evo uskoro bi trebao dobit xbox one - pa imam par pitanja za unaprijed da si sredim stvari.

Account kad radim, UK ili radije na neku drugu drzavu?

i zanima me od kud uzimate igre - tj di su najjeftinije ; a trenutno bi si za piknuo ARK,pa da li ima izdanje sa kutijom ili samo digitalno?

 

eto ukratko,samo to zasad i hvala :)

Osobno sam na UK, a i vecina ljudi koje poznajem.

Igre vise-manje kupujem iz UK web shopova koji imaju svako malo akcije te su cijene povoljne.

Vecinom kupujem fizicke verzije koje kad odigram prodam na forumima ili njuskalu.

Bude dobrih akcija i na xbox storeu za digitalne igre tako da se tesko othrvat ne kupiti stagod dobrog i jeftinog :)

Ako imas mogucnost kupovat preko kartice/paypala, mogu ti napisat par mojih UK favorita za kupovinu igara.

 

 

 

 Kako ide online placanje (xbox store) kada se stavi UK regija a kartica i adresa u hrv ? Prolazi li noramlno kao i da imaju podrsku za nas ili se mora zezat s bonovima ili paypalom?

Vecinu kupujem preko paypala ili bonova (kad su bonovi na akciji....cdkeys.com).

Glede kartica, moje su postavke takve da sam Billing address, Country i For purchases in sve stavljene na UK.

Ime i prezime su normalno moji/tocni.

 

Xbox: Muskarcina
15 godina
offline
Re: Xbox One
Virty kaže...
cropunk kaže...

Pozdrav narode,trebao bi vasu pomoc

 

uzeo sam sad na akciji prvi put gold live. Prvi dan je sve radilo dok drugi dan su ovi u bnetu pormjenili NAT na strict.

 

kontaktirao sam xbox support ,nakon raznih testiranja rekli su da sljedece napravim tj kontaktiram bnet da mi srede :

 

These ports must be open for Xbox Live to work:

  • Port 88 (UDP)
  • Port 3074 (UDP and TCP)
  • Port 53 (UDP and TCP)
  • Port 80 (TCP)
  • Port 500 (UDP)
  • Port 3544 (UDP)
  • Port 4500 (UDP)

 

 

nazalost,sve sam to morao rucno,i nadam se da sam isto tako tocno unio

ono sto me muci a ovi iz bneta nemaju blage veze je IP adresa (to sam stavio onu koja je na konzoli) ali sto ide pod eternal  IP ??

 

ako netko moze nekako pomoc,jer jednostavno zbog toga svega ne mogu igrat online igrice.

 

 

hvala puno i lp

Pod eternal IP mislis li mozda na lokalni IP?

Lokalni i external/public IP nisu isti.

Da provjeris koji je koji, uradi ovo:

 

External/public - https://www.whatismyip.com/

Lokalni IP - Start-Run-cmd (ili search cmd) - ipconfig. Linija IPv4 Address ti je tvoj lokalni IP.

 

Isprike ako si ovo ce znao :)

 sve ok, thx na pomoci - za lokalni su mi rekli da stavim onaj koji se koristi tj na koji je spojen xbox a za ovaj external nisu imali pojma kako doci do njega tj koji je. pa cu danas ili sutra to isprobat i vidjet da li ce napokon live proraditi kak spada. pa javim rezultate

12 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Trebam pomoc oko kupovine sa store-a... Cuo sam da prolaze sve i s nasim karticama pa bi mi tu tebala pomoc... Prvo upisem svoje ime i prezime, onda podatke s kartice i tu mi je sve jasno... Ali sad treba upisat adresu, grad i odabrati state, tu su mi sad problemi... Jel bi mi mogo netko pomoci oko toga?

 

ps Stavio sam si US lokaciju

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.6.2017 18:51 (devilvu86).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice