Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.745.745
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa netko tko je marginalno bitan je reko da su iksbox igre bolje od peesa kako nerazumiješ???


Jer mišljenje osoba koje nikad nećemo upoznati je važnije od onog kojeg sami možemo formirati kritičkim razmišljanjem uzevši u obzir sve dostupne podatke koje imamo. Igra koja je meni super je nekom prosjek ili bezveze, i obrnuto.

Bitno da igramo i to je sve
15 godina
online
Sony PlayStation 5

I još se svađamo ko je jači developer Sony ili Microsoft, a oni nisu ništ razvili, samo imaju toliko bolesno puno para da mogu kupiti koga hoće za milijarde ako hoće. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
5 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisi u pravu, svakako su bitne kao i Oskari itd. Nama se samo tako cini kao nebitne... Izdavacima su nagrade jako bitne zbog cijene i popularnosti igre. Sve i jedna igra koja je bila nagrađena na game awards je bilježila znacajan rast u prodaji.
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Upravo je u tome stvar, vrijednost dionica #1, sve ostalo #2
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Od tih nabrojanih jedino je Returnal ,Sony-eva igra.Tako da je osvojio 1 nagradu.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Nisi u pravu, svakako su bitne kao i Oskari itd. Nama se samo tako cini kao nebitne... Izdavacima su nagrade jako bitne zbog cijene i popularnosti igre. Sve i jedna igra koja je bila nagrađena na game awards je bilježila znacajan rast u prodaji.

 

Pa sve te igre su i prije game awardsa imale jako dobru prodaju. Sad je vrijeme akcija i prodaja će sigurno biti bolja.

Deathloop je na akciji već tjednima, It Takes Two također. I na PCu i na PSu.

Forza Horizon 5 nije još na akciji jer je tek izašla. 

 

A ljudi su povodljivi pa kupuju kad vide da i drugi kupuju i pričaju o tome.

Zato kažem, te nagrade su glupost za nas kupce i ne treba se svađat oko toga.

Često se izmišljavaju kategorije samo da neka igra pobijedi u njoj, ovisno tko je više žirija platio. Zna se kako novinarska industrija funkcionira, sve je to reketarenje za reklamu.

A i pogledaj samo "advisory board" na njihovim stranicama. Unutra je sva top krema najskuplje hardverske i softverske industrije.

 

Što se nas kupaca tiče potpuno nebitne nagrade, na kraju godine smo već i sami znali koje su najbolje igre godine.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 11:20 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Netočno, sony je posudio igru i ona je playstation ekskuluziva, barem privremeno, sony je radio marketing za nju. Kena je isto potpomognuta Sonijem, znam jer sam surađivao s Ember Labom. Nisu Sony igre samo Exkluzive, Sony pomaze i financira brojna studia, hrpa malih indie studia su uspjeli zahvaljujući Soniju a vi gledate samo Returnal i Ratcheta.
I Kena i Deathloop su Playstation Exkluzive.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kena je i na PC-u,Deathloop je na PC-u i uskoro dolazi na Xbox.Arkane je dio Bethsede a zna se tko je Bethesdu kupio.
Dakle jedino ostaje Returnal kao PS ekskluziva.Al kako je krenulo i to će uskoro na PC.
Microsoft nema ekskluzive kad su sve na PC-u.

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 13:53 (MSXhunT3R).
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

U ovom trenutku igram Halo na XsX i imam samo rijeci hvale,FH5 je odlicna igra ali sam ju prestao igrat upalim ju povremeno.

Returnal sam dosao do mislim petog svijet i otisao na druge igre,progres je bezveze odradjen,taman sam prije toga odigrao Hades  koji sam prosao visestruko puta i dobio kraj i nije mi bio dosadan.

 

Za blagdanski period MS sa XsX nudi vise nego Sony sa Ps5 jer je Sony odgodio igre pa su se nasli u situaciji da nemaju niti jednu veliku ekskluzivu za cjele blagdane.

Ali realno iducu godinu ce Sony dobit hrpu moje love jer su poslagali igre koje zelim kupit.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne razumijes me, govorim o ekluzivama za konzole. Sony je osigurao prava i na Deathloop i na Kenu i jos neke igre. Kenu i Deathloop neces naci na xboxu. PC je druga stvar. 😄
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Deathloop je 1 godišnja konzolaška ekskluziva.O čemu tu?
Dolazi 2022 god. na Xbox sigurno.
https://www.eurogamer.net/amp/2021-07-10-deathloop-is-a-ps5-console-exclusive-until-at-least-september-2022
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 14:06 (MSXhunT3R).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ne razumijes me, govorim o ekluzivama za konzole. Sony je osigurao prava i na Deathloop i na Kenu i jos neke igre. Kenu i Deathloop neces naci na xboxu. PC je druga stvar. 😄

 
Zato što novcem mogu kupiti jadne male studije. Nema ništa pozitivno u ekskluzivnosti. Da ih je ”kupio” netko drugi izašle bi za sve platforme i zaradile još više para. Ovako su dobili investiciju da prvo Sony zaradi na njima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
I Kena i Deathloop su Playstation Exkluzive.

 Kako to da ih mogu igrati na PC-u ako su ekskluzive?

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
forumaš kaže...
Gogy7 kaže...
I Kena i Deathloop su Playstation Exkluzive.

 Kako to da ih mogu igrati na PC-u ako su ekskluzive?

 Konzolaške su ekskluzive.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

PC je sveto mjesto koje ne smeta nit jednima nit drugima, a vjerujem da bi oni htjeli prodavat svoje igre na konkurentskoj konzoli samo cekaju da netko napravi prvi potez.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
online
Sony PlayStation 5

Ne znam za vas no meni je ovo bila jedna od lošijih gamerskih godina. Jedina igra koja je izašla ove godine, a da ju odigrao je F1 2021. Sve ostale igre su bile iz 2019. ili 2020. Ova godina me učinila toliko ravnodušnom po pitanju gaminga da sam odgodio i kupnju PS5. Ali zato vjerujem da će iduća godina, uz Horizon i Gran Turismo, biti puno bolja. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prva polovica godine je bila slaba. Druga polovica godine je bila fenomenalna, ne stignem sve odigrati što želim.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pogledaj samo Q1 2022
Elden Ring
Horizon
GT 7
Dying Light 2
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pogledaj samo Q1 2022
Elden Ring
Horizon
GT 7
Dying Light 2

 Ostalo, meeh..

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Ne znam za vas no meni je ovo bila jedna od lošijih gamerskih godina. Jedina igra koja je izašla ove godine, a da ju odigrao je F1 2021. Sve ostale igre su bile iz 2019. ili 2020. Ova godina me učinila toliko ravnodušnom po pitanju gaminga da sam odgodio i kupnju PS5. Ali zato vjerujem da će iduća godina, uz Horizon i Gran Turismo, biti puno bolja. 

Vidis koliko je to individualno.

Ja bih radije bacio u smece Ps5,XsX i rtx3080 nego odigrao na njima F1.

 

6 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Vidis koliko je to individualno.

Ja bih radije bacio u smece Ps5,XsX i rtx3080 nego odigrao na njima F1.

 

 Pa da. A ja ulupao preko 100 sati u F1. A prije toga u Death Stranding 150 sati. Između se jedva natjerao da odigram Ghost of Tsushima do kraja. 

 

Najbitnije je da za mišljenja i dojmove koje ovdje iznosimo ne smatramo da ih drugi moraju prihvatiti kao činjenice. :) 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nadam se da GT7 nece vise bit odgadjan iako sve je moguce u slucaju Poliphonya....

Onaj zadnji prikaz mi ne uljeva bas povjerenje da je igra gotova i ispolirana do kraja,kad se sjetim vremena kada je PD mogao izradit po 3 igre na jednoj generaciji konzola...

 

Btw jos je jako malo vremena ostalo za VRR update koji su obecali za ovu godinu,nejasno mi je da je MS to odradio jos na lastgenu a Sony nije sposoban na Ps5.

A da o 1440p podrsci onda niti ne pricamo....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pogledaj samo Q1 2022
Elden Ring
Horizon
GT 7
Dying Light 2

 

Horizon sigurno, GT7 možda... ovo ostalo me ne zanima ni najmanje.

 

Jebe me što nemam neko pravo mjesto za volan i kad god hoću voziti muka mi je sve spajati i razvlačiti i stalak s volanom i pedalama mi mora biti nasred sobe. I onda ispadne da odigram deset sati Formule i ne da mi se svaki put prolaziti kroz istu proceduru.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Na temu kvalitete igara ove godine, slažem se da je bila relativno slaba, većinom sam isto tako igrao starije naslove. No, što sam stariji, to se manje forsam da igram kad nemam što za igrati. Kad sam bio klinac u srednjoj i na faksu prelazio sam 1-2 igre mjesečno pod obavezno. Kad je bila suša igara igrao sam sranja koja ne bi inače taknuo štapom.

 

Sad, u kasnijim 30-ima, igra se ono što valja, ostalo se ignorira. Evo, neki dan prešao Miles Moralesa (kupio igru još u 6. mjesecu, prvo sam igrao Spider-Man Remastered pa mi se nije dalo opet još jednu Spider-Man igru odmah nakon završetka te) i igra me je jako ugodno iznenadila. Nije forsirala priču duže nego što je potrebno. Broj dodatnih aktivnosti na mapi je taman, bez da igra krene u smjeru Ubisoftovih igara (horor od 800 filler aktivnosti po četvornom metru mape). Uz to, igra mi je totalno iznenađenje po pitanju priče jer je klimaks (zadnje misija i zadnja borba) još dramatičniji i bolji (IMO) od zadnje misije i borbe u originalnom Spider-Manu.

 

Trenutno sam na pauzi, i jedino pomažem klincima da pređu Lego DC Villans. Čekam Uncharted kolekciju u 1. mjesecu (srećom ne košta 500 KN kako sam očekivao) jer sam prešao prva 3 nastavka na PS3 dok sam PS4 generaciju većinom preskočio a volio bi vidjeti kako priča završava (makar sam pročitao radnju ali sam srećom i zaboravio). Probao sam igrati U4 iz one PS kolekcije ali me PS5 pretvorio u razmaženu pizdu koja više ne tolerira 30 FPS-a pa sam ugasio nakon sat vremena igranja.

 

Nakon Uncharteda na redu su Horizon i Elden Ring. To bi me trebalo držati do ljeta. Ubacit ću tu i Ratchet&Clank ako Sony odluči dati kakav pošten popust. Čisto da slinim nad grafikom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2021 8:56 (greysaint0).
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poklanjam DEMONS SOULS PS5 za Božić.
Prednost imaju roditelji s klincima ili fanovi Fromsoftwarea.
Demon's Souls je moja jedina fizička igra i saljem ju tiskom nekome od vas.
Na YT kanalu djelim Kena Deluxe Edition i FIST Forged in Shadow Torch u suradnji s Sonijem.
Samo stisnite hvala, pobjednika izvlacim u nedjelju a paket saljem u ponedjeljak :)
Moj PC  
62 0 hvala 41
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Poklanjam DEMONS SOULS PS5 za Božić.
Prednost imaju roditelji s klincima ili fanovi Fromsoftwarea.
Demon's Souls je moja jedina fizička igra i saljem ju tiskom nekome od vas.
Na YT kanalu djelim Kena Deluxe Edition i FIST Forged in Shadow Torch u suradnji s Sonijem.
Samo stisnite hvala, pobjednika izvlacim u nedjelju a paket saljem u ponedjeljak :)

 Ja sam ti dao palac gore i hvala, ne moraš meni slati. Ljepa gesta pa da te pohvalimo.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Poklanjam DEMONS SOULS PS5 za Božić.
Prednost imaju roditelji s klincima ili fanovi Fromsoftwarea.
Demon's Souls je moja jedina fizička igra i saljem ju tiskom nekome od vas.
Na YT kanalu djelim Kena Deluxe Edition i FIST Forged in Shadow Torch u suradnji s Sonijem.
Samo stisnite hvala, pobjednika izvlacim u nedjelju a paket saljem u ponedjeljak :)

Ljepo,ja sam ti samo lajkao jer zasluzujes lajk,imam igru.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice