Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.638
|
čitano: 4.788.256
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
icek_picek kaže...
Gajotres kaže...
MasterG kaže...
mAa+_ kaže...
MasterG kaže...

jel će se tako moj PS napokon podići ili mi i dalje neće htjet prihvatit klik "PS" gumba XD

presmješno da to još nisu riješili..i da kolega mi sa foruma dao info da ako isključim "link HDMI" ...ali i dalje ništa, moram baš ubit plejku iz  struje i ponovno uključit...koma

 Nisam dobro shvatio konzola ti se preko dualsense-a ne pali osim ako ju prvobitno

 ne iskopčaš iz struje i nazad ukopčaš ? Možda je do napajanja u svakom slučaju

 napravi kao ja sa svojom prvom snimi proces pošalji video dućanu gdje je kupljena

 i Sancti i traži servis ili zamjenu, zašto da sa se zaje***** nisi ju malo platio.

 ne ne...krivo sam se izrazio očito.

 

konzola mi se neće upaliti iz rest-modea.

tj upali se, odnosno pokrene se sustav, al se "zaustavi" na "click the PS button on your controller" i klikčem, ali ništa.

Sve živo sam probao i jedino riješenje je da ju isključim iz struje i ponovno uključim.

 

Dakle kad ga idem upaliti sa kontrolerom, a da sam ugasio plejku baš na shut down...sve uredno radi. Navodno je neki software problem, jer koliko sam čitao i shvatio dosta ljudi ima taj problem.

zato izbjegavam "rest mode" do daljnjeg...koji sam recimo na PS4 koristio u 99% slučajeva.

 

ovo

 Na Samsung TV-u sam to riješio gašenjem HDMI CEC, na Sonyu XH90 nije baš tako lako išlo, riješio sam tako sam PS5 resetirao na tvornićke postavke i USB stavio na love power mode. Inaće izrazito frustrirajuća stvar tokom igranja Returnala. Isto privremeno riješenje ti je Remote Play, pa kad napraviš save game, iskljućiš konzolu. Na sreću igre se učitavaju instant. 

 Majko mila, ako već ne znaš č/ć daj onda piši "c" :D

Svjestan sam da si to upravo naučio u osnovnoj školi č i ć i željan si pokazati znanje ali pleas ovo nije topick hrvatskog pravopisa nego PS5 topick 

 hahaha misliš da je zato jer je topic (ne topick) PS5, da je tvoj pravopis manja tragedija? varaš se ;) hvala za TD svim glasačima HDZa ;)

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Bitno da ti sada uvlačiš i politiku u gaming temu. Imaš kaj za napisati o PS5 ili te zanima pravopis i politika?

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 8:46 (forumaš).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...

 hahaha misliš da je zato jer je topic (ne topick) PS5, da je tvoj pravopis manja tragedija? varaš se ;) hvala za TD svim glasačima HDZa ;)

 

A pogledaj svoj pravopis. Malo prvo slovo rečenice, fale zarezi, fale točke na kraju rečenica, "zato jer je" nije ispravno, nego se piše i govori "zato što je", eventualno samo "jer je".

"... da je zato jer je..., da je tvoj..." - koji smijeh od konstrukcije rečenice.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 8:54 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Far Cry 6
Razlika izmedu PS4 i PS5 verzije je ogromna.
80GB PS4 i 40GB PS5 verzija.
Duplo manje prostora na ps5
Moj PC  
7 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Far Cry 6
Razlika izmedu PS4 i PS5 verzije je ogromna.
80GB PS4 i 40GB PS5 verzija.
Duplo manje prostora na ps5

 

Da, zbog te Kraken kompresije, svaka im čast na tome

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Far Cry 6
Razlika izmedu PS4 i PS5 verzije je ogromna.
80GB PS4 i 40GB PS5 verzija.
Duplo manje prostora na ps5

 Fali 37GB day-one patch sa 1440+ teksturama...

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

A joj, kakvo preuranjeno oduševljenje :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

A joj, kakvo preuranjeno oduševljenje :-)

 I, sta sad? Tebi isto da smeta kad se drugi necemu vesele a radujes se ako se necemu razocaraju. 

Ima vec mnogo igara koje dosta manje zauzimaju na ps5 pa me vise ne cudi kada se pojavi neki novi primjer, i naravno da ce svi pomisliti da je zbog tog razlika.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Bitanga kaže...

A joj, kakvo preuranjeno oduševljenje :-)

 I, sta sad? Tebi isto da smeta kad se drugi necemu vesele a radujes se ako se necemu razocaraju. 

Ima vec mnogo igara koje dosta manje zauzimaju na ps5 pa me vise ne cudi kada se pojavi neki novi primjer, i naravno da ce svi pomisliti da je zbog tog razlika.

 

Smeta me nepotrebno nabrijavanje oko nebitnih stvari, a pogotovo preuranjeno i bez razumjevanja.

Tako da mi je i malo drago dok se netko zajebe slušajući neprovjerene glasine.

 

A već sutra će svi hejtat Ubisoft i psovat Far Cry 6 :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Lol vidjet cemo. F1 2021 je krenuo sa 58 dosao na 101GB...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Taman napisao kako nemam problema sa rest modom na ps5 i problemi dosli 🤣🤣🤣🤣

Zavrsim igranje,stavim konzolu u rest i prilikom iduceg pokretanja umjesto da se sistem digne konzola krene.....u rest 🤣

Ehh Sony Sony....

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...
Bitanga kaže...

A joj, kakvo preuranjeno oduševljenje :-)

 I, sta sad? Tebi isto da smeta kad se drugi necemu vesele a radujes se ako se necemu razocaraju. 

Ima vec mnogo igara koje dosta manje zauzimaju na ps5 pa me vise ne cudi kada se pojavi neki novi primjer, i naravno da ce svi pomisliti da je zbog tog razlika.

 

Smeta me nepotrebno nabrijavanje oko nebitnih stvari, a pogotovo preuranjeno i bez razumjevanja.

Tako da mi je i malo drago dok se netko zajebe slušajući neprovjerene glasine.

 

A već sutra će svi hejtat Ubisoft i psovat Far Cry 6 :-)

 Opet je na PS5 39 GB a na PS4 75 GB uz iste teksture. PS5 ce sa boljim teksturama biti mozda tezine kao PS4 sa losijim.


EDIT: Teksture vece rezolucije za PS5 zauzimaju dodatnih 26.05 GB, sto ce PS5 verziju dovesti na ukupno 65 GB.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 9:31 (gamex1423).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Opet je na PS5 39 GB a na PS4 75 GB uz iste teksture. PS5 ce sa boljim teksturama biti mozda tezine kao PS4 sa losijim.


EDIT: Teksture vece rezolucije za PS5 zauzimaju dodatnih 26.05 GB, sto ce PS5 verziju dovesti na ukupno 65 GB.

 

Ma sve ok, al gle, nitko ne bi ni pričao o tome da je u PS5 veći disk (što su svi i očekivali u početku). Ali je još manji, a za sad nema nijedna igra koja stvarno iskorištava taj megaultrabrzi disk (a pitanje je kad će i biti).

A loading time od 7 sekundi umjesto 8 sekundi je stvarno nikakva razlika da bi opravdala tako mali kapacitet danas.

 

Vjerojatno će se prije pojaviti nove revizije PS5 koje će imati duplo veći kapacitet nego što će se pojaviti pokoja ekskluziva koja u potpunosti iskorištava to ultramegabrzo učitavanje u realtimeu.

 

Kompresija je super, al bitnije je koliko zauzimaju igre koje nikad ne brišeš s konzole od toga kolko Far Cry 6 zauzima (koji odigraš i obrišeš).

Čekamo da Call of Duty smanji svoju veličinu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je sad Far Cry 6 na 70GB na PS5 nakon 1.003 Patcha
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
icek_picek kaže...

 hahaha misliš da je zato jer je topic (ne topick) PS5, da je tvoj pravopis manja tragedija? varaš se ;) hvala za TD svim glasačima HDZa ;)

 

A pogledaj svoj pravopis. Malo prvo slovo rečenice, fale zarezi, fale točke na kraju rečenica, "zato jer je" nije ispravno, nego se piše i govori "zato što je", eventualno samo "jer je".

"... da je zato jer je..., da je tvoj..." - koji smijeh od konstrukcije rečenice.

Hvala ti puno na konstruktivnom komentaru, svakako ću ga uzeti u obzir i nastojati obratiti pažnju na to u budućnosti. (A ne kao kolega reći da je ovo PS5 topick, pa da je to nebitno ;)).

 

Svako dobro!

7 godina
offline
Sony PlayStation 5
Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Moj PC  
1 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel se može fifa 22 kako isprobati prije kupovine, ea play?
Nedam im više 600 kn na neviđeno.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
thekeyofdestiny13 kaže...

 Bloodborne sam zapoceo i svidjela mi se igra, medjutim rezolucija i los framepacing me odbijaju od igranja, tako da bi ovo mogla biti dobra vijest.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
gamex1423 kaže...

 Opet je na PS5 39 GB a na PS4 75 GB uz iste teksture. PS5 ce sa boljim teksturama biti mozda tezine kao PS4 sa losijim.


EDIT: Teksture vece rezolucije za PS5 zauzimaju dodatnih 26.05 GB, sto ce PS5 verziju dovesti na ukupno 65 GB.

 

Ma sve ok, al gle, nitko ne bi ni pričao o tome da je u PS5 veći disk (što su svi i očekivali u početku). Ali je još manji, a za sad nema nijedna igra koja stvarno iskorištava taj megaultrabrzi disk (a pitanje je kad će i biti).

A loading time od 7 sekundi umjesto 8 sekundi je stvarno nikakva razlika da bi opravdala tako mali kapacitet danas.

 

Vjerojatno će se prije pojaviti nove revizije PS5 koje će imati duplo veći kapacitet nego što će se pojaviti pokoja ekskluziva koja u potpunosti iskorištava to ultramegabrzo učitavanje u realtimeu.

 

Kompresija je super, al bitnije je koliko zauzimaju igre koje nikad ne brišeš s konzole od toga kolko Far Cry 6 zauzima (koji odigraš i obrišeš).

Čekamo da Call of Duty smanji svoju veličinu.

 Ok, to razumijem. Naravno da bih i ja volio da je 1TB disk, ali i da jeste opet bih se radovao kad vidim da neki devovi koriste tu kraken kompresiju  Ja sam osoba koja se veseli sitnim stvarima u vezi tehnologije i uredjaja kojih imam.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno, ea play nudi 10h trial. Krajem prošlog mjeseca se mogao uzeti ea play za svega 1€
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
thekeyofdestiny13 kaže...

Nije vijest nego glasina,a takve kruze vec godinama.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam cuo glasinu da nixxes radi port Bloodbornea za PC. Bilo bi super vidjeti remake, tesko da novi studio radi na nastavku.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A i kakva je logika da bilo tko osim fromsofta radi nastavak?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ovaj BF 2042 mi se stalno rusi i ima graficke artefakte kod deploya.
Mapa je pre ogromna i samo trcim uokolo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
igrica je grozna opcenito, od kretanja do svega
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pozdrav, gdje kupujete bonove za Indijski psn?

Moze i na pp ako ne smije ovdje.

Zivili...
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gladni kaže...
Pozdrav, gdje kupujete bonove za Indijski psn?

Moze i na pp ako ne smije ovdje.

Zivili...

https://www.offgamers.com/game-card/consoles/playstation-network-card-in

4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Da li se PS now moze share kao i PS plus, ono na princip ja imam PS now, jaran se loguje na moj acc preuzme igru i igra je sa svog profila?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
steedvd kaže...

Da li se PS now moze share kao i PS plus, ono na princip ja imam PS now, jaran se loguje na moj acc preuzme igru i igra je sa svog profila?

 Ja sam uspio sherovati na drugom acc ali na istoj konzoli, drugo nisam ni pokusavao. Samo fazon je da ti sa glavnog acc gdje je kupljena PSNow pretplata moras bar jednom pokrenuti neku igru da bi bilo moguce je igrati poslije s drugog acc.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
steedvd kaže...

Da li se PS now moze share kao i PS plus, ono na princip ja imam PS now, jaran se loguje na moj acc preuzme igru i igra je sa svog profila?

Da, radi share, čak možeš imati na taj način beskonačni free trial s dijeljenjem accounta i revolut dispostable virtual karticama.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice