Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.745.313
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da i meni stalno iskaće za TLOU2. Valjda bug.
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

I meni jucer javlja gresku da se nije instalirao update za gtav, a igra deinstalirana

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 problem bi morao bit jednak kao i na ps4 tj. u jednakoj mjeri posto je analog 100% identican na oba kontrolera

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 11:12 (Santana).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 problem bi morao bit jednak kao i na ps4 tj. u jednakoj mjeri posto je analog 100% identican na oba kontrolera

 

Ako je tako vjerujem da neće biti drastičnih problema kao kod Nintenda. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
mzopg kaže...

Što kažete na ovaj TV za PS5 i ostalo?

Čini mi se da ima sve što mi treba. Nadam se da će ubrzo stići kod nas. Vani je početna cijena 1300 eura.

 

https://www.mi.com/global/mi-tv-q1-75

 Da biram radije bi dao 200 eura više za OLED TV. 55" LG CX, nema dalje.

 Uzeo ga frend nedavno, odličan TV, ali meni je 55" premaleno za 4k sa 3-4m. Ovaj ima 20" više što je pola metra više dijagonale. :)

 

77" LG CX košta 37.000kn, to mi nije baš isplativa kupovina. Vani je 15kkn povoljniji, ali onda ide PDV i ostali troškovi pa je opet na 30.000kn.  

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da to je tragikomedija s Ninetendom. Valjda su zato i napravili da se jednostavno zamjene. Užas.
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
Da to je tragikomedija s Ninetendom. Valjda su zato i napravili da se jednostavno zamjene. Užas.

 

Da, samo kako smo pričali tamo na Nintendo topicu, skuplji su od svih kontrolera, a znaš da se budu strgali :-)

Plus na Switch Liteu se ni ne mogu zamijeniti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gajotres kaže...
Da to je tragikomedija s Ninetendom. Valjda su zato i napravili da se jednostavno zamjene. Užas.

 

Da, samo kako smo pričali tamo na Nintendo topicu, skuplji su od svih kontrolera, a znaš da se budu strgali :-)

Plus na Switch Liteu se ni ne mogu zamijeniti.

 Svi imaju svoje probleme samo ovaj Nintendov je ipak malo veci od normale.

Vidim da xbox ima neki disconnect problem isto sa kontrolerom.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ako ništa bar garancija prolazi bez problema (kod ps4). Ja sam u Sancti istog trena kad sam donio pokvareni ds4 s analog driftom dobio novi

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Ako ništa bar garancija prolazi bez problema (kod ps4). Ja sam u Sancti istog trena kad sam donio pokvareni ds4 s analog driftom dobio novi

 Jucer imao taj problem u Warzoneu...nisam uspio ni ugasit konzolu bez istekavanja power corda...popizdio

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izludi me hdmi cec.....

 

Sve radi kako bi trebalo, osim, sto kad gasim tv, a recimo da zelim da konzola ostane upaljena, iz bilo kojeg razloga, on mi konzolu automatski posalje u rest mode... 

 

Iako je isti iskljucen u postavkama konzole, da nikad ne ide u rest mode, tako da bi mi logicno bilo ili da ostavi konzolu kako je, ili da je eventualno iskljuci.

 

Nekih opcija podesavanja CEC-a nisam pronasao, ili ih nisam prepoznao, pa mi nije jasno mogu li ovo kako izbjeci, jos uvijek sam nepovjerljiv prema rest modeu, niti imam potrebe za njim....

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

Izludi me hdmi cec.....

 

Sve radi kako bi trebalo, osim, sto kad gasim tv, a recimo da zelim da konzola ostane upaljena, iz bilo kojeg razloga, on mi konzolu automatski posalje u rest mode... 

 

Iako je isti iskljucen u postavkama konzole, da nikad ne ide u rest mode, tako da bi mi logicno bilo ili da ostavi konzolu kako je, ili da je eventualno iskljuci.

 

Nekih opcija podesavanja CEC-a nisam pronasao, ili ih nisam prepoznao, pa mi nije jasno mogu li ovo kako izbjeci, jos uvijek sam nepovjerljiv prema rest modeu, niti imam potrebe za njim....

Obicno nema bas opcija osim da ugasis HDMI CEC za taj port. Mene na LGu nervira obrnuto. Kad palim TV upali mi playku iako ne zelim, ako je bio zadnje na tom inputu. A kad gasim TV playku bas i ne gasi :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, na vivaxu je taj cec radio tocno onako kako mi je odgovaralo.

Palim ps, automatski prebaci na hdmi, i to je to. Doduse, po gasenju konzole morao si rucno vratiti na tv, ali manji problem.

Konzolu ne pali sam paljenjem tv-a, ali je zato salje u rest mod...

Bezveze...
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Da, na vivaxu je taj cec radio tocno onako kako mi je odgovaralo.

Palim ps, automatski prebaci na hdmi, i to je to. Doduse, po gasenju konzole morao si rucno vratiti na tv, ali manji problem.

Konzolu ne pali sam paljenjem tv-a, ali je zato salje u rest mod...

Bezveze...

 

Implementacija CECa je problematična kod nekih brandova i ovisno o kombinaciji spojenih uređaj može se  različito manifestirati. Čini  mi se da je ovdje do TV uređaja. Na tvom bih mjestu ugasio CEC na TVu za HDMI priključak na koji je spojena konzola. Riješio bi se svih problema tako, preostalo bit ti samo prebaciti na taj AV ulaz kad se igraš i vratiti na drugi kad se prestaneš igrati. S obzirom na sve probleme koje ti stvara to bi bio nekakav kompromis koji bi te vjerojatno manje smetao.

S druge strane na tvom bih mjestu ako je TV relativno nov uputio mail podršci proizvođača i molio ih da provjere probleme, možda su spremni testirati i izdati firmware update koji bi otklonio probleme. Možda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2021 9:43 (Maat).
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Damir22 kaže...
Da, na vivaxu je taj cec radio tocno onako kako mi je odgovaralo.

Palim ps, automatski prebaci na hdmi, i to je to. Doduse, po gasenju konzole morao si rucno vratiti na tv, ali manji problem.

Konzolu ne pali sam paljenjem tv-a, ali je zato salje u rest mod...

Bezveze...

 

Implementacija CECa je problematična kod nekih brandova i ovisno o kombinaciji spojenih uređaj može se  različito manifestirati. Čini  mi se da je ovdje do TV uređaja. Na tvom bih mjestu ugasio CEC na TVu za HDMI priključak na koji je spojena konzola. Riješio bi se svih problema tako, preostalo bit ti samo prebaciti na taj AV ulaz kad se igraš i vratiti na drugi kad se prestaneš igrati. S obzirom na sve probleme koje ti stvara to bi bio nekakav kompromis koji bi te vjerojatno manje smetao.

S druge strane na tvom bih mjestu ako je TV relativno nov uputio mail podršci proizvođača i molio ih da provjere probleme, možda su spremni testirati i izdati firmware update koji bi otklonio probleme. Možda.

 

Samo fale opcije, i na playki i na TVu. Glupo je da uređaji imaju samo Enable HDMI CEC opciju, jer to ne pokriva sve moguće situacije (pogotovo sa konzolama). Nisam probao da li bi se što promijenilo kad bi input stavio kao da je PC (umjesto konzole koju je sam prepoznao), čini mi se logično da njega valjda ne bi pokušavao paliti i gasiti :-)

No, potpuno sam siguran da nitko ništa neće mijenjati u firmwareu po tom pitanju, barem ne u nekom razumnom roku.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2021 10:33 (Bitanga).
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa, vjerujem da su se mnogi susreli s ovom problematikom koja mene tišti i muči u zadnje vrijeme. Naručio sam PS5 još 6.10 i željno isčekujem dolazak konzole, ali to nije tema ove poruke.

 

Obzirom da sam sretno oženjen i namjeravam tako ostati i nakon dolaska konzole, planirao sam naći neku igru za svoju ženu. Ona nikad nije bila tip od igrica, najviše što bi na mobitelu odigrala Tetris ili neki "Home decoration". Gledam da ima Sims za ps, ali bi možda za rezervu uzeo neku avanturističku, a da je opet za "takav tip" osobe. Ništa komplicirano, a opet zanimljivo i igrivo. Ako imate prijedlog ili savjet, pomagajte! Također, neki CO-OP koji bih mogao igrati s njom (spreman sam na sve), slušam :)

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
FifaWorld kaže...

Ekipa, vjerujem da su se mnogi susreli s ovom problematikom koja mene tišti i muči u zadnje vrijeme. Naručio sam PS5 još 6.10 i željno isčekujem dolazak konzole, ali to nije tema ove poruke.

 

Obzirom da sam sretno oženjen i namjeravam tako ostati i nakon dolaska konzole, planirao sam naći neku igru za svoju ženu. Ona nikad nije bila tip od igrica, najviše što bi na mobitelu odigrala Tetris ili neki "Home decoration". Gledam da ima Sims za ps, ali bi možda za rezervu uzeo neku avanturističku, a da je opet za "takav tip" osobe. Ništa komplicirano, a opet zanimljivo i igrivo. Ako imate prijedlog ili savjet, pomagajte! Također, neki CO-OP koji bih mogao igrati s njom (spreman sam na sve), slušam :)

 

 Knack, Rayman Legends, Overcooked (ako joj nije dosta kuhinje), Hidden Agenda, Little Big Planet 3.

 

Sve gore navedene igre podrzavaju couch Co-Op.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
FifaWorld kaže...

Ekipa, vjerujem da su se mnogi susreli s ovom problematikom koja mene tišti i muči u zadnje vrijeme. Naručio sam PS5 još 6.10 i željno isčekujem dolazak konzole, ali to nije tema ove poruke.

 

Obzirom da sam sretno oženjen i namjeravam tako ostati i nakon dolaska konzole, planirao sam naći neku igru za svoju ženu. Ona nikad nije bila tip od igrica, najviše što bi na mobitelu odigrala Tetris ili neki "Home decoration". Gledam da ima Sims za ps, ali bi možda za rezervu uzeo neku avanturističku, a da je opet za "takav tip" osobe. Ništa komplicirano, a opet zanimljivo i igrivo. Ako imate prijedlog ili savjet, pomagajte! Također, neki CO-OP koji bih mogao igrati s njom (spreman sam na sve), slušam :)

 

 Hm....

CoOp = Overcooked! 


Ostalo: Crash serijal, Sackboy, Bugsnack, Rayman, Lego serijal ( ima zanimljivih tematika )

 

Ako se ne želiš svađati s njom oko konzole daj joj Demon souls nek igra :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2021 13:45 (Han).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Preporučit će ti dosta ekipe overcooked ali nemoj ni za živu glavu to krenut igrati s njom ako ne želiš rastavu braka.

Igra otkriva ono "najljepše" iz ljudi, pogotovo kad žena zafitilji gamepad par cm od glave.

 

Od tada je ta igra "ona o kojoj se ne priča" 

 
5 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Ako ništa bar garancija prolazi bez problema (kod ps4). Ja sam u Sancti istog trena kad sam donio pokvareni ds4 s analog driftom dobio novi

 baš isti tren da ti daju to ne vjerujem, ja sam imao problema sa svojim
 lijeva gljivica otisla tu sam cak i davno postao video na ps4 temi,

 dosao u sd objasnio im problem i dali su mi novi, ali sam ga cekao 4 tjedna :)

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
FifaWorld kaže...

Ekipa, vjerujem da su se mnogi susreli s ovom problematikom koja mene tišti i muči u zadnje vrijeme. Naručio sam PS5 još 6.10 i željno isčekujem dolazak konzole, ali to nije tema ove poruke.

 

Obzirom da sam sretno oženjen i namjeravam tako ostati i nakon dolaska konzole, planirao sam naći neku igru za svoju ženu. Ona nikad nije bila tip od igrica, najviše što bi na mobitelu odigrala Tetris ili neki "Home decoration". Gledam da ima Sims za ps, ali bi možda za rezervu uzeo neku avanturističku, a da je opet za "takav tip" osobe. Ništa komplicirano, a opet zanimljivo i igrivo. Ako imate prijedlog ili savjet, pomagajte! Također, neki CO-OP koji bih mogao igrati s njom (spreman sam na sve), slušam :)

 

 

Moja žena i dalje igra samo na mobitelu/tabletu. Godinama sam ju pokušavao nagovoriti na štošta, igrala je neke nintendo igre s klincima (Mario Kart) kad su ju jako nagovarali, al nikad se nije navukla na ništa od toga.

I bolje, jer da i ona još gamea uz nas trojicu mislim da ne bi nikad jeli ništa skuhano :-) Ako želiš da te pusti na miru mora imati i ona neku zanimaciju, a to možda ne mora biti nužno gaming nego nešto što nju veseli. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Daj joj da igra Astrobota i onda se pozdravi s konzolom 😌
Kome god sam dao da proba astrobota odusevio se, bilo musko ili zensko. Mozes i probati s Simsima,
preporučam i Arise a Simple story, jedna emotivna indie platformer igra o ljubavi, životu i lijepim sjecanjima.

Od coopa Trine 4, Rayman, Pode, Knack 2, Sackboy, uskoro izlazi i it takes two igra, koja ce biti coop hit.
Overcooked nemoj jer cete se posvadati 100%
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Meni ne smeta što moja ne gejma, ali mi smeta što mene za*ebava čim upalim plejku. 

 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Meni ne smeta što moja ne gejma, ali mi smeta što mene za*ebava čim upalim plejku. 

 

Tuži ju za zlostavljanje. :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sve ovisi koja ju tematika interesira. Moja voli fantasy žanr pa deremo Diablo 3. Isto tako voli i Marvel univerzum pa igra Spider-Mana. Pročitala Witcher knjige, Witcher 3 ju čeka.
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Sve ovisi koja ju tematika interesira. Moja voli fantasy žanr pa deremo Diablo 3. Isto tako voli i Marvel univerzum pa igra Spider-Mana. Pročitala Witcher knjige, Witcher 3 ju čeka.

 Kad smo kod fantasy-ja... uzeo sam warhammer Vermintide 2 i samo se pitam: pa kako nisam ranije čuo za tu igru. Igra je vrh.... interakcija likova puna humora... i nostalgično vuče na Hexen/Heretic....

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Han kaže...
robogo kaže...
Sve ovisi koja ju tematika interesira. Moja voli fantasy žanr pa deremo Diablo 3. Isto tako voli i Marvel univerzum pa igra Spider-Mana. Pročitala Witcher knjige, Witcher 3 ju čeka.

 Kad smo kod fantasy-ja... uzeo sam warhammer Vermintide 2 i samo se pitam: pa kako nisam ranije čuo za tu igru. Igra je vrh.... interakcija likova puna humora... i nostalgično vuče na Hexen/Heretic....

 Vrh od igre, da. Imam preko 500 sati u njoj :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Minneyar kaže...
Han kaže...
robogo kaže...
Sve ovisi koja ju tematika interesira. Moja voli fantasy žanr pa deremo Diablo 3. Isto tako voli i Marvel univerzum pa igra Spider-Mana. Pročitala Witcher knjige, Witcher 3 ju čeka.

 Kad smo kod fantasy-ja... uzeo sam warhammer Vermintide 2 i samo se pitam: pa kako nisam ranije čuo za tu igru. Igra je vrh.... interakcija likova puna humora... i nostalgično vuče na Hexen/Heretic....

 Vrh od igre, da. Imam preko 500 sati u njoj :D

 Ja tek počeo i ostao ugodno iznenađen, najviše interakcijom likova i komentarima koje "bacaju" usred borbi...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima li tko problema s kontrolerom? Meni jedan sam prebacuje i to uvijek prema lijevo?
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice