Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 26.208
|
čitano: 5.202.567
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

 

 

Čudi me što su ljudi prilično suzdržani u svom nezadovoljstvu. Kada je Cyberpunk odgođen to se prijetilo smrću. PS5 dobivaju neki lijevi likovi, a ljudi ništa. Razočaran sam u internet warriore. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

 

 

Čudi me što su ljudi prilično suzdržani u svom nezadovoljstvu. Kada je Cyberpunk odgođen to se prijetilo smrću. PS5 dobivaju neki lijevi likovi, a ljudi ništa. Razočaran sam u internet warriore. 

 mah kolko love ima mogo je kupit i ducan i skalpere

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

A što da kažem na ovo sve, u 2 shopa nakon košarice i svega padnem na potvrdi 5 puta.

 

Tko sam ja da sudim drugima što da rade sa svojim novcima i da dalje preprodaju, a da mi je krivo što nemam plejku je.

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Budala mogo je suigracima preprodat za jos vecu lovu

 no sta se na ebayu prodaju. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

  Sigurno se ovaj sa Lamborghinijem grdno razočarao kad je shvatio da mu u lambo ne stane kutija PS5

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crocro23 kaže...
SimeKZ kaže...
crocro23 kaže...
Thomas A. Anderson kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 

Ozbiljno?

 

Ja se predbilježim odmah za 4799kn ako dođu do Božića. 

Nema predbilježbe, jednostavno objavim fotke ovdje u topic sa sve 3 konzole i tko tada prvi pokupi u ZG istok. Samo keš. Ako cijena konzola naraste, promjenim, ako padne, spustim. Ako ostanu ovakve (5500-6000kn) ja dam za 700 kn manje jer nisam šupak. Uzeo na poslovne mobove na koje ionako ja ne platim pretplatu haha. Konzole me izađu 150 kn mj x 3. Sitnica i lagani profit.

 Jbt led... Daj se strpite za te konzole, nego kaj dajete ovima cijenu PS Headseta, dvoje igara ili 2 dualsensa. 

 Molim da me ne stavljaš u isti koš sa preprodavacima jer to nisam. Ja imam konzolu sutra, a ovo danas sam napravio jer mogu i jer ionako trebam pretplatu, a u plusu cu bit, ako i ne budem imam ljude koji ce trebat za Bozic ps pa ce dobit po cijeni koja je mene izasla, a ja te rate zamjenit sa lovom. Nemam namjeru dizat cijene kao glodavci s Njuskala. Nemam namjeru ni tražit kaparu kao ti ljudi, vidiš da sam napisao, kad dobijem i ovisno o tome kakva ce cijena biti tako cu razumno i postaviti. Naravno da necu stavit istu cijenu koju sam platio, ali ne mislim profit neki imat osim do 500 kn, ako uzmeš u obzir da je konzola inače bez popusta 4200 kn, a ne 3899 kn kao u preorderu, ja tražim 500 kn više.

 Nisi u istom kosu sa njima, jer eto ti sebe smatras milostivim posto ides na zaradu od 500kn po konzoli :D Razumna cijena je 4200kn. Cent vise, konzola je preplacena zbog hypa koji ce nestat kroz mjesec ili dva. Isto kao i preprodavaci, rade to jer mogu. Tocka.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
crocro23 kaže...
SimeKZ kaže...
crocro23 kaže...
Thomas A. Anderson kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 

Ozbiljno?

 

Ja se predbilježim odmah za 4799kn ako dođu do Božića. 

Nema predbilježbe, jednostavno objavim fotke ovdje u topic sa sve 3 konzole i tko tada prvi pokupi u ZG istok. Samo keš. Ako cijena konzola naraste, promjenim, ako padne, spustim. Ako ostanu ovakve (5500-6000kn) ja dam za 700 kn manje jer nisam šupak. Uzeo na poslovne mobove na koje ionako ja ne platim pretplatu haha. Konzole me izađu 150 kn mj x 3. Sitnica i lagani profit.

 Jbt led... Daj se strpite za te konzole, nego kaj dajete ovima cijenu PS Headseta, dvoje igara ili 2 dualsensa. 

 Molim da me ne stavljaš u isti koš sa preprodavacima jer to nisam. Ja imam konzolu sutra, a ovo danas sam napravio jer mogu i jer ionako trebam pretplatu, a u plusu cu bit, ako i ne budem imam ljude koji ce trebat za Bozic ps pa ce dobit po cijeni koja je mene izasla, a ja te rate zamjenit sa lovom. Nemam namjeru dizat cijene kao glodavci s Njuskala. Nemam namjeru ni tražit kaparu kao ti ljudi, vidiš da sam napisao, kad dobijem i ovisno o tome kakva ce cijena biti tako cu razumno i postaviti. Naravno da necu stavit istu cijenu koju sam platio, ali ne mislim profit neki imat osim do 500 kn, ako uzmeš u obzir da je konzola inače bez popusta 4200 kn, a ne 3899 kn kao u preorderu, ja tražim 500 kn više.

 Nisi u istom kosu sa njima, jer eto ti sebe smatras milostivim posto ides na zaradu od 500kn po konzoli :D Razumna cijena je 4200kn. Cent vise, konzola je preplacena zbog hypa koji ce nestat kroz mjesec ili dva. Isto kao i preprodavaci, rade to jer mogu. Tocka.

 Ma on nema veze sa preprodavačima, preprodavači su gamad koja naručuje više konzola u svrhu ostvarivanja neoporezive zarade, a na uštrp ostalih koji nisu uspjeli, mahom zbog takvih, doć do svojeg primjerka.

 

Kolega, pak, ovdje, je maltene dobročinitelj. Pazi on je naručio ukupno 4 konzole kako bi razveselio 3 sretnika kojima bi inači ta gamad od preprodavača, svejedno otela konzolu, međutim on je to spriječio, kupivši 4 i 3 daje sretnicima za samo skromnu naknadu od 500 kuna, volonterka nagrada, minimum, zaista za takav hvalevrijedan, maltene humanitaran potez.

 

10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nestat će hype tek kad ju kupe svi koji zele. Pricekaj samo sredinu prosinca, kad vecina ljudi koji naruce skuzi da nista od ps5 za Božić jer nema dovoljno konzola, tek onda ce bit prava navala, ovo je tek početak
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tamo iza 2/2021 konzola ce bit ka piljevine, tako neznam cemu strka
 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

sve se to moze gledat s dvije strane. ako je taj preprodavac ulozio "trud" da prvi klikne i kupi jos tamo u prvom valu, a neki veliki fan koji sad sve proklinje nije e jebiga. nisu ni ti preprodavaci tamo u 9. mjesecu znali da ce bit ovakva nestasica i da ce se konzole prodavat po duplo vecoj cijeni. ne vjerujem da je puno ljudi islo u prvom valu kupit da preproda nego su tek sad shvatili da ju mogu preprodat za masnu lovu a ps5 im ipak ne znaci tolko da nebi uzeli par somica u dzep za nista rada. 

 

ko kad se zalite na one sto na black fridayu stanu u red pred links 15 sati prije otvaranja da uzmu procesor na 80% snizenju da ga preprodaju, i oni su kao smece od ljudi. pa stanite u red prije njega i rijesena stvar, ali jbg kom se da cekat jel. 

 

ja sam davno prije dok su se mobiteli jos u tarifama davali za male pare ceko u redu na releasu iphona, kojih je tad isto bilo jako malo i cekalo se po mjesec-dva da dode nova posiljka, mene je ispo oko 2000-3000 kn a prodavo sam ih vec sljedece jutro po 5-6 tisuca. nitko od tih kupaca mi nije reko kakvo sam ja smece i zasto sam kupio te mobitele, a ne trebam ih osobno. 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

 

 

ja sam davno prije dok su se mobiteli jos u tarifama davali za male pare ceko u redu na releasu iphona, kojih je tad isto bilo jako malo i cekalo se po mjesec-dva da dode nova posiljka, mene je ispo oko 2000-3000 kn a prodavo sam ih vec sljedece jutro po 5-6 tisuca. nitko od tih kupaca mi nije reko kakvo sam ja smece i zasto sam kupio te mobitele, a ne trebam ih osobno. 

 sjećam se tog posta kao da je bilo jučer, pamtim te stoga kao velikog humanitarca i ljudinu koji čeka za druge. jer realno, šta je tih tvojih 3000 kn zarade u jednom danu iz današnje perspektive? ništa. pa više od toga si potrošio do dana današnjeg na wc papir. a usrećio si nekog čovjeka koji nije mogao čekati taj dan.

sad mi naviru i uspomene na drugi svjetski ajfon-android rat

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 0:12 (Ezio).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo da potvrdim da i na PS5 radi onaj "trik" sa kreiranjem novog accounta na mailu na kojem već imate PSN account od ranije (tako što se doda točka na random mjesto u mail adresi prilikom registracije, npr: "adr.esa@gmail.com".

 

Logovao sam se na PS5 sa US accountom kreiranim na gore navedeni način (iako na istom mailu od ranije imam i HRV account), ukucao bon za 12mjeseci PSPLUS (US) kupljenim na Kinguinu (30eura), prihvatilo i sve radi. Evo upravo skidam neke igre iz PSPLUS kolekcije, a već sam isprobao bugsnax..

Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...

Samo da potvrdim da i na PS5 radi onaj "trik" sa kreiranjem novog accounta na mailu na kojem već imate PSN account od ranije (tako što se doda točka na random mjesto u mail adresi prilikom registracije, npr: "adr.esa@gmail.com".

 

Logovao sam se na PS5 sa US accountom kreiranim na gore navedeni način (iako na istom mailu od ranije imam i HRV account), ukucao bon za 12mjeseci PSPLUS (US) kupljenim na Kinguinu (30eura), prihvatilo i sve radi. Evo upravo skidam neke igre iz PSPLUS kolekcije, a već sam isprobao bugsnax..

 Bolje dodaj +1 nakraj lakse za zapamtit a radi isto.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...

Samo da potvrdim da i na PS5 radi onaj "trik" sa kreiranjem novog accounta na mailu na kojem već imate PSN account od ranije (tako što se doda točka na random mjesto u mail adresi prilikom registracije, npr: "adr.esa@gmail.com".

 

Logovao sam se na PS5 sa US accountom kreiranim na gore navedeni način (iako na istom mailu od ranije imam i HRV account), ukucao bon za 12mjeseci PSPLUS (US) kupljenim na Kinguinu (30eura), prihvatilo i sve radi. Evo upravo skidam neke igre iz PSPLUS kolekcije, a već sam isprobao bugsnax..

 

Pa naravno da radi, zašto ne bi radilo. To defakto nisu iste mail adrese jer nisu isti stringovi. Druga je stvar što to google interno gleda drugačije.

No, čak i kad bi se Sony tu pravio pametan i gmail tretirao drugačije nego bilo koji drugi normalni mail server, to bi imalo veze sa cijelim PSNom, a ne sa pojedinom generacijom konzola.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...
mar123 kaže...

 

 

ja sam davno prije dok su se mobiteli jos u tarifama davali za male pare ceko u redu na releasu iphona, kojih je tad isto bilo jako malo i cekalo se po mjesec-dva da dode nova posiljka, mene je ispo oko 2000-3000 kn a prodavo sam ih vec sljedece jutro po 5-6 tisuca. nitko od tih kupaca mi nije reko kakvo sam ja smece i zasto sam kupio te mobitele, a ne trebam ih osobno. 

 sjećam se tog posta kao da je bilo jučer, pamtim te stoga kao velikog humanitarca i ljudinu koji čeka za druge. jer realno, šta je tih tvojih 3000 kn zarade u jednom danu iz današnje perspektive? ništa. pa više od toga si potrošio do dana današnjeg na wc papir. a usrećio si nekog čovjeka koji nije mogao čekati taj dan.

sad mi naviru i uspomene na drugi svjetski ajfon-android rat

 

Ma to nije uopće ista stvar, kupovina na ugovor kad se dobivalo debelo ispod cijene te prodaja za neku normalnu tržišnu vrijednost ili oko nje nije ni blizu ista kao ovo sad sa konzolama.

Nije to mogao bilo tko, samo oni sa ugovorima na isteku ili novim ugovorima i kojima nisu trebali novi mobiteli - uz to sam je sebe zakinuo da na 2 godine nije mogao kupiti novi uređaj s popustom. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 0:41 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Itko pratio Zelda shop?

Prije je samo disk verzija bila iskazana, sad se pojavio digital, obje nema na stanju.

Neka prodaja bila opet?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Nisam ga prednaručio jer mi nije palo na pamet da bi mogla biti nestašica. Ali kada ga nabavim prvo što ću učiniti je ofarbati ga u tamno crveno metalik. Ova bijela boja mi skroz loše izgleda

 

shit happens too often
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jučer u 22h mi javljaju s eKupi da je paket preuzet i javljaju link za praćenje.
Nažalost, praćenje je preko Hrvatske pošte.
Znači, ja bi mogao dobiti konzolu prije Božića
5 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
x360gamer kaže...
Jučer u 22h mi javljaju s eKupi da je paket preuzet i javljaju link za praćenje.
Nažalost, praćenje je preko Hrvatske pošte.
Znači, ja bi mogao dobiti konzolu prije Božića

 Sad kak su centralno skladiste premjestili u vg tj cijelu glavnu  postu. Moguce da se nacekas ti i do valentinova 😂

 

3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Narucio konzolu 18.09.2020 u SD ,u prvom valu,neki dan pitam kada je isporuka sad nadjem mail u spamu da isporuka ide pocetkom 2021!! ako mi ne odgovara mogu poslati povrat novaca(slika prilog)
Ima li neko iz prvog vala iz sancte da je dobio konzolu ili ovakav odgovor?
Sve mi smrdi da dilaju s već placenim konzolama...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dream0n kaže...
Narucio konzolu 18.09.2020 u SD ,u prvom valu,neki dan pitam kada je isporuka sad nadjem mail u spamu da isporuka ide pocetkom 2021!! ako mi ne odgovara mogu poslati povrat novaca(slika prilog)
Ima li neko iz prvog vala iz sancte da je dobio konzolu ili ovakav odgovor?
Sve mi smrdi da dilaju s već placenim konzolama...

 Ista situacije, 18.09.2020. u 6h ujutro sam naručio, i dobio sam isti odgovor kada sam pitao kada će biti isporuka.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SM danas stize. Od 8 do 12 dostava
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 Ufff, ponudio bi ti 3k i ps4 ali ps4 moram poklonit a za ps5 nedam vise od 4k 😁

Vandit kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam skoro narucio, ali ne treba mi pretplata + ne smijem kupit ps5. A bas me svrbi zelim ga kupit 😂

 Pa se ti zamjeri curi...

 Zaprijetila mi je da ce me ostavit ak kupim ps5, a danas 

 je kupila depilator za 2500kn s tim da mi je rekla da je to super

 cijena jer inace je 3500, ja kazem aha znaci ko ps5 ? 

 Moja sucut. 

Nego kak se igrati na ps5? 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ocito su se 18-og preracunali i prodali vise konzola nego sto su imali alocirano. Ja sam narucio 17.09 i danas ujutro sam dobio SMS da ocekujem dostavu izmedju 08:00-11:00h.

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Blago vama, izgleda da cemo mi koji smo u tele 2 uzeli isto cekati psmater

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kolacic kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 Ufff, ponudio bi ti 3k i ps4 ali ps4 moram poklonit a za ps5 nedam vise od 4k 😁

Vandit kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam skoro narucio, ali ne treba mi pretplata + ne smijem kupit ps5. A bas me svrbi zelim ga kupit 😂

 Pa se ti zamjeri curi...

 Zaprijetila mi je da ce me ostavit ak kupim ps5, a danas 

 je kupila depilator za 2500kn s tim da mi je rekla da je to super

 cijena jer inace je 3500, ja kazem aha znaci ko ps5 ? 

 Moja sucut. 

Nego kak se igrati na ps5? 

Hahah, nebi znao 😂

 

Edit: sretno svima vama kojima HP dostavlja

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 8:37 (bloodborne).
5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Izgleda nista ni danas jos uvjek stoji druga stavka na njihovim stranicama a ni sms nije stigo
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Kolacic kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...
bloodborne kaže...
crocro23 kaže...

Uzeo sad 3 komada kod tcoma hahaha

 Os prodat koji

 Hocu, 4799 kn ako im ne padne cijena prije, ako padne jebiga. Stižu 14-16.prosinca. Sve konzole su sa diskom.

 Ufff, ponudio bi ti 3k i ps4 ali ps4 moram poklonit a za ps5 nedam vise od 4k 😁

Vandit kaže...
bloodborne kaže...

Ja sam skoro narucio, ali ne treba mi pretplata + ne smijem kupit ps5. A bas me svrbi zelim ga kupit 😂

 Pa se ti zamjeri curi...

 Zaprijetila mi je da ce me ostavit ak kupim ps5, a danas 

 je kupila depilator za 2500kn s tim da mi je rekla da je to super

 cijena jer inace je 3500, ja kazem aha znaci ko ps5 ? 

 Moja sucut. 

Nego kak se igrati na ps5? 

Hahah, nebi znao 😂

 

Edit: sretno svima vama kojima HP dostavlja

 Sta ce tek biti s ps5 lol, pratite oglase danas xd

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

koji dostavljac ? 

 

Meni dosla poruka od GLS-a da stiže izmedju 9 i 12

9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jučer sam preuzeo konzolu i moram reći da sam stvarno ugodno iznenađen. Čitao sam i gledao recenzije i nije mi to bilo baš tako "wow" sve dok je jučer nisam upalio. Jako je tiha, praktički nečujna, sučelje je brzo i "glatko", nema onih trzaja koji su znali biti na ps4 i u 4k je rezoluciji. Kada palite konzolu pripremite se na dva update-a, jedan za konzolu, a drugi za gamepad. Imam jako brzi internet pa ne mogu dati informaciju koliko će vama trebat vremena za to, ali kod mene je to prošlo kroz minutu dvije. Instalacija igara sa diska je dosta brža, a izlaz iz jedne igre i ulaz u drugu jako brz (baš onako kako su recezenti pokazali, ali nije to to dok sam ne probaš). Mana novog sučelja je ta šta nisam nigdje mogao naći opciju za kreiranje mapa, da mi sve ne trpa na "glavni" izbornik. Ako sam dobro pročitao po portalima, to nisu implementirali, ali se nadam da budu kroz neki update.

Gamepad, eh kako savršeno sjedne u moje šape, sa njim su pogodili 100%. Također ove nove vibracije, to se zove napredak i promjena na bolje. Da iskusim sve nove mogućnosti igrao sam Astrobota i malo je reći da sam oduševljen. Igra komotno može stajati kao neka samostalna punokrvna arkada, bolja je od većine naslova koju platiš, a razvijena očito da se pokažu sve mogućnosti gamepada. Haptičke vibracije i "kočenje" R2/L2 tipki na papiru ne zvuči kao nešto veliko, ali kada se implementira u igru donosi veliku razliku u doživljaju igre pa se nadam da će developeri to iskoristiti.

 

Pun sam dojmova, a ne želim tu pisati biblije jer se to rijetkima da čitat, a ovako u kratko mislim da sam iznio ono najvažnije.

I am over 9000!!!
 
26 0 hvala 4
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice