Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.744.931
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

ne patim na 4k i fps. 1080p i 30 fps-a mi je dovoljno.

nisam profesionalac i ne igram apsolutno nista competitive.
a i 400-600kn mi je jeftinije od 4000kn + jos 600n za igru.

 Ja zadovoljan i sa 1080 i 60 fps-a.... briga me za 4k i rejtrejsinge.... Samo nek dela tiho i nek se ne grije.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
DeniZg kaže...

Idu neke glasine da će Demon's Souls i na PS4.

 uuu moze onda ne moram zurit sa ps5.

 Sony je kao negirao tu glasinu.

Ali, treba pričekati ako ti baš nije hitno. Ne vjerujem baš da neće na PS4 i PC. 

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo kako izgleda korisničko sučelje PlayStation 5 konzole. Izgleda da je ipak ona reklama u burger kingu najavila novi UI a ne novi hamburger. Eto, sad je sve otkriveno.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 15:26 (movie).
Moj PC  
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ma idealno bi bilo 1440/60fps sa RT i ostalim tehnikalijama... bolji AI i fizika..plus brže učitavanje i za ovu novu generaciju sasvim dovoljno

sad kad gledam 1080 na 65" vidim stvari koje kad sam tu istu rezu gledao na 32" nisam vidio:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Evo kako izgleda korisničko sučelje PlayStation 5 konzole. Izgleda da je ipak ona reklama u burger kingu najavila novi UI a ne novi hamburger. Eto, sad je sve otkriveno.

 

 Izgleda ok. Dobro je što je PS Store integriran u sistem i nije više zasebna aplikacija. PS Store na PS4 je bio toliko spor da mi je u zadnje vrijeme počelo ići strašno na živce. Sam UI izgleda moderno, samo se nadam da će se nekako moći povećati ove kartice igara na glavnom meniju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
ma idealno bi bilo 1440/60fps sa RT i ostalim tehnikalijama... bolji AI i fizika..plus brže učitavanje i za ovu novu generaciju sasvim dovoljno

sad kad gledam 1080 na 65" vidim stvari koje kad sam tu istu rezu gledao na 32" nisam vidio:)

 Ne bi bilo idealno jer se Playstation 99,9% igra na TV-u čija je nativna rezolucija ili 4K ili 1080p. 4K se jednostavno (/4) downsamplirara na 1080p ali ne baš tako jednostavno na 1440p.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ustvari 1440/60 je isto kao 4K/30 tako da ako 4K/30 recimo muku muči sa RT...onda bi i 1440/60 muku mučio

tako da bi ustvari bilo najbolje
1080/60-120
4K/30-60

ustvari ova generacija će donijeti ono što je tek krenulo pri kraju ove...postavke za grafiku...samo s razlikom da neće biti kao na PC detaljna nego jednostavno:
1.više fps...slabija grafika (60-120)
2.bolja grafika...manje fps (30-60)

mada bi mogla postojati i treća opcija:
3.RT na max i ostala tehnikalija...ali 1080/60... međutim upscaled najbolje radi upravo na 1080...tako da bi to na kraju bilo bolje nego 4K/30 uz neki minimalni RT
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

Evo kako izgleda korisničko sučelje PlayStation 5 konzole. Izgleda da je ipak ona reklama u burger kingu najavila novi UI a ne novi hamburger. Eto, sad je sve otkriveno.

 

 

Čudne su mi ove kombinacije rounded corners kvadrata i pravokutnika sa klasičnim kvadratima i pravokutnicima.

Al sve u svemu nije loše. A baš sam mislio kako neće biti puno promjena jer nije bilo ni potrebe.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
BlueMax kaže...
HCMAA kaže...
ma idealno bi bilo 1440/60fps sa RT i ostalim tehnikalijama... bolji AI i fizika..plus brže učitavanje i za ovu novu generaciju sasvim dovoljno

sad kad gledam 1080 na 65" vidim stvari koje kad sam tu istu rezu gledao na 32" nisam vidio:)

 Ne bi bilo idealno jer se Playstation 99,9% igra na TV-u čija je nativna rezolucija ili 4K ili 1080p. 4K se jednostavno (/4) downsamplirara na 1080p ali ne baš tako jednostavno na 1440p.

 

Ma output na TV će sigurno biti samo 1080p ili 4k, a playka će sama raditi upscaling rendered rezolucije na 4k kao i do sada PS4.

1440p upscalean na 4k (pa čak i downscalean na 1080p) je sigurno bolji nego 1080p sam po sebi ili 1080p upscalean na 4k.

Mapiranje pixela čak nije ni bitno nego kvaliteta algoritma.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 18:30 (Bitanga).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da li se uz ps5 dobije i punjač za kontroler ili njega treba dodatno kupovati ? 

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Neznam mozda ne dobijes jer nisu radili event za kabel 🤭
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nike098 kaže...
Neznam mozda ne dobijes jer nisu radili event za kabel 🤭

 

Hehe, stignu još. U reklami za Nutellu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
morbida kaže...

Da li se uz ps5 dobije i punjač za kontroler ili njega treba dodatno kupovati ? 

 Ako misliš na USB kabel, onda da, dobije se.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
djhuby kaže...
Shivi kaže...

Prije sat vremena sam ugrabio PS5 u Mikronisu... Ostale su dvije konzole, obje sa blueray-om.

 A sta su ti rekli za datum isporuke?

 Rekli su mi pošto je 18.11. praznik da će GLS krenut sa dostavom 19.11. pa onda ovisi o njima kada će mi stić, tj. da li će stić taj dan ili neki idući. Pitao sam ih ako će njima stić 19. da bih došao pokupit kod njih, a na to mi je prodavač odgovorio da će me kontaktirat ranije kada će dobiti više detalja od GLS-a, ali oni bi trebali direktno dostavljati na adrese, osim ako se nešt dodatno ne zakomplicira pa će konzole prvo ići u dućan pa iz dućana dalje.

I am over 9000!!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Predobro, platis 4k ps5 i 5xx igru i onda otvoriš prozorčić i samo gledaš kako bi trebao igrati. Koja je poanta?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tandara kaže...
Predobro, platis 4k ps5 i 5xx igru i onda otvoriš prozorčić i samo gledaš kako bi trebao igrati. Koja je poanta?

 Tko zeli tako prelazit igru, prode ju na taj nacin... ko ne zeli, ne koristi to. Poanta je da nismo svi jednaki. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tandara kaže...
Predobro, platis 4k ps5 i 5xx igru i onda otvoriš prozorčić i samo gledaš kako bi trebao igrati. Koja je poanta?

 Kakve veze ima prozorčić sa cijenom konzole?!

Pa nije da te sile da ga koristiš, ako te smeta, ali kakve veze cijena ima sa time? I kako ta činjenica i cijena u zbroju negativno utjeću na.. bilo što?!

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedni odrade lose drugi iznad ocekivanja,sad mi Q90R nece skakat HDR on-off izmedju sucelja i startanja igara,odlicno.

 

https://wccftech.com/xbox-series-x-ui-only-1080-ps5-ui-native-4k-hdr/

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poanta je u tome što se može toliko toga bolje napraviti. Isto tako govori se o novim znacajkama s gamepadom i svim ostalim. Dovoljno je pogledati koliko je igara koristilo onaj zvučnik na ps4 gamepadu, koliko onaj dodirnik ili kako se već zove i ostale mogućnosti... Postoji, ali nitko ne koristi.
Ne pada mi napamet svađati se zbog Sonyja i PS-a. Niste uopće shvatili što sam htio napisati. Promašili ste ceo fudbal.
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.10.2020 23:59 (tandara).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ubij me ako bi itko iz onog što si napisao shvatio ovo što sad pričaš.

A i dalje to što pričaš nema veze s ničim...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tandara kaže...
Poanta je u tome što se može toliko toga bolje napraviti. Isto tako govori se o novim znacajkama s gamepadom i svim ostalim. Dovoljno je pogledati koliko je igara koristilo onaj zvučnik na ps4 gamepadu, koliko onaj dodirnik ili kako se već zove i ostale mogućnosti... Postoji, ali nitko ne koristi.
Ne pada mi napamet svađati se zbog Sonyja i PS-a. Niste uopće shvatili što sam htio napisati. Promašili ste ceo fudbal.

 Još uvijek nitko ne zna što je pisac htio reći. Kakve veze ima koliko platiš konzolu i igru sa nekim tamo UI featurom koji ne moraš ni koristiti?

 

Da si naveo koliko platiš kilo krumpira u Konzuma, to bi mi imalo jednako smisla kao taj tvoj post.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
movie kaže...

Evo kako izgleda korisničko sučelje PlayStation 5 konzole. Izgleda da je ipak ona reklama u burger kingu najavila novi UI a ne novi hamburger. Eto, sad je sve otkriveno.

 

 

Čudne su mi ove kombinacije rounded corners kvadrata i pravokutnika sa klasičnim kvadratima i pravokutnicima.

Al sve u svemu nije loše. A baš sam mislio kako neće biti puno promjena jer nije bilo ni potrebe.

 Meni se isto sviđa, jedino me zbunjuje ovaj dio s takozvanim karticama.

 ako sam dobro shvatio moci ces putem tih kartica skakati u odredeni level igre ?

 odnosno biti ce sekvence po lvl-ima zavisno o igri i onda ces moci skakati

 da npr dovrsis sto nisi. nesto kao sto na tlou mozes skakati iz chaptera i chaptera i

 vidjeti sto nisi prosao odnosno u slucaju ps5 i itemi i postotak ?

 

 umm, ovo predvideno vrijeme trajanja levela mi je u jednu ruku fora u drugu "spoiler" da to
 tako kazem. a fora iz razloga kasno je razmisljas ici spavati i vidis oh gle imam jos 10 min

 ajde da to rijesim i onda na spavanac.

 

 picture in picture mod mi se svida i fakat su to super napravili tome se veselim a i

 novim party-ima odnosno cinjenici da ne moramo vise izlazit na meni pa u notifikacije

 da udes u party s nekim. svida mi se i stalni prikaz baterije dual sens-a u home-u.

 

 u svakom slucaju fora je svida mi se, mozda bi da su neke ikone malo veće, ali boze moj.

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koje su prednosti PS+-a?

Što se dobiva s time osim koliko sam skužio nekoliko igara besplatno svaki mjesec ili tako nešto?

 

Tipa, ako bi uzeo novi COD kada izađe, ja mogu normalno igrati multy i bez PS+?

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...

Koje su prednosti PS+-a?

Što se dobiva s time osim koliko sam skužio nekoliko igara besplatno svaki mjesec ili tako nešto?

 

Tipa, ako bi uzeo novi COD kada izađe, ja mogu normalno igrati multy i bez PS+?

 Po meni ne, piše ovo:

 

Koje su pogodnosti?

 

Usluga PlayStation Plus potrebna je za mrežno igranje na sustavu PS4 za više igrača. Osim toga, članstvo za uslugu PlayStation Plus uključuje mjesečne igre za PS4 koje možete preuzeti, ekskluzivne popuste za trgovinu PlayStation Store i 100 GB pohrane u oblaku za spremanje napretka u igrama.

 

Ako imate članstvo za uslugu PlayStation Plus, moći ćete pristupiti svim pogodnostima članova na bilo kojem sustavu PS4 na kojem se prijavite. Isto tako, drugi korisnici koji se prijave u PSN radi igranja na vašoj primarnoj konzoli PS4 moći će igrati u mrežnom načinu igre za više igrača.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

- 2 besplatne igre mj.

- cloud save

- online igranje

- dodatni popusti i pogodnosti na ps store-u ( npr. teme, avatari )

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...

Koje su prednosti PS+-a?

Što se dobiva s time osim koliko sam skužio nekoliko igara besplatno svaki mjesec ili tako nešto?

 

Tipa, ako bi uzeo novi COD kada izađe, ja mogu normalno igrati multy i bez PS+?

 PS+ manje vise moras imat, osim ako igras singleplayer igre ili freetoplay igre onda ti ne treba.
Neces moc igrat COD bez PS+

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naravno bem ti repu, trebat će mi onda i to. 

 

Gdje uzimate pretplatu? Budu li kakve akcije na PS+? 

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pero Dinamit kaže...

Naravno bem ti repu, trebat će mi onda i to. 

 

Gdje uzimate pretplatu? Budu li kakve akcije na PS+? 

 obicno oko black fridaya bude 100+kn jeftiniji i u prvom mjesecu.

 ja uglavnom uzimam preko store-a. ako ti se da kombinirat US acc onda bude i jeftinija pretplata.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice