Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.745.265
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Samo da tako bude za sve igre, a ne samo Spidermana...ako bude za svaku igru 4k i 60 fps-a onda nemam više dileme da uzmem Ps5 ili novu grafu kada izađe konzola 

 

kad bi to postao standard, onda bi ozbiljno razmislio da ne ulažem više u PC. Šta ti više treba osim 4k60fps na 140 cm dijagonali TVa. I ne bi imao ništa protiv kad bi bila odmah jača verzija konzole i da košta 700-800 eura, radije bi dao više novaca za bolju stvar

 

Tako i ja gledam, trenutno sam u dilemi dal da uložim u komp kada izađu nove grafe ili uzmem Ps 5 i završim eru PC gaminga...trenutno se više igram na Ps 4 nego na kompu, ali tih 30 fps-a me bode u oči, kad pogledam da na kompu od 4000 kn peglam bez problema igre u FHD na 60 fps-a i prebacim se na Sony treba mi 2 sata da se naviknem i prestanem primjećivati tih 30 fps-a. Po meni je puno veća revolucija što se tiče konzola tih 60 fps-a nego raytraycinzi kojekakvi, bolja grafika i šta ti ja znam, jer realno i na ps 4 igre izgledaju vrlo lijepo, tako da trenutno ciljam samo na 4k i 60 fps-a jer će to vrlo vjerojatno postati standard, ako ne uskoro kroz dvije-tri godine sigurno (za komp pričam jel,za konzole ćemo vdijeti kada izađu :D).

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2020 11:23 (lobotomac90).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Samo da tako bude za sve igre, a ne samo Spidermana...ako bude za svaku igru 4k i 60 fps-a onda nemam više dileme da uzmem Ps5 ili novu grafu kada izađe konzola 

 

kad bi to postao standard, onda bi ozbiljno razmislio da ne ulažem više u PC. Šta ti više treba osim 4k60fps na 140 cm dijagonali TVa. I ne bi imao ništa protiv kad bi bila odmah jača verzija konzole i da košta 700-800 eura, radije bi dao više novaca za bolju stvar

 E, da je bar tako jednostavno :(

Još dosta igara na konzolama ne podržava miš+tipkovnica. (Nadam se da će se to promijeniti s dolaskom nove generacije)

Ako uživaš na 60Hz na konzoli, onda je još bolje igrati na 144Hz na kompu.

 

I još k tome, PC moram imati zbog ostalih stvari koje se ne mogu na konzoli. Pa kad već imam, uložim više i imam gaming PC...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
CyberDemonVZ kaže...
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Samo da tako bude za sve igre, a ne samo Spidermana...ako bude za svaku igru 4k i 60 fps-a onda nemam više dileme da uzmem Ps5 ili novu grafu kada izađe konzola 

 

kad bi to postao standard, onda bi ozbiljno razmislio da ne ulažem više u PC. Šta ti više treba osim 4k60fps na 140 cm dijagonali TVa. I ne bi imao ništa protiv kad bi bila odmah jača verzija konzole i da košta 700-800 eura, radije bi dao više novaca za bolju stvar

 E, da je bar tako jednostavno :(

Još dosta igara na konzolama ne podržava miš+tipkovnica. (Nadam se da će se to promijeniti s dolaskom nove generacije)

Ako uživaš na 60Hz na konzoli, onda je još bolje igrati na 144Hz na kompu.

 

I još k tome, PC moram imati zbog ostalih stvari koje se ne mogu na konzoli. Pa kad već imam, uložim više i imam gaming PC...

 

a to si u pravu. Uvijek će mi trebati računalo, a kad ga već trebam i poznam sebe, uzet ću ga i za gaming

11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
CyberDemonVZ kaže...
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Samo da tako bude za sve igre, a ne samo Spidermana...ako bude za svaku igru 4k i 60 fps-a onda nemam više dileme da uzmem Ps5 ili novu grafu kada izađe konzola 

 

kad bi to postao standard, onda bi ozbiljno razmislio da ne ulažem više u PC. Šta ti više treba osim 4k60fps na 140 cm dijagonali TVa. I ne bi imao ništa protiv kad bi bila odmah jača verzija konzole i da košta 700-800 eura, radije bi dao više novaca za bolju stvar

 E, da je bar tako jednostavno :(

Još dosta igara na konzolama ne podržava miš+tipkovnica. (Nadam se da će se to promijeniti s dolaskom nove generacije)

Ako uživaš na 60Hz na konzoli, onda je još bolje igrati na 144Hz na kompu.

 

I još k tome, PC moram imati zbog ostalih stvari koje se ne mogu na konzoli. Pa kad već imam, uložim više i imam gaming PC...

 Ja kad god imam izbor kontroler ili mis + tipkovnica uvijek cu igrati na kontroleru. Mis mi jedino ima prednost ako se radi o nekom FPS ali ni tad nije dovoljno da bih igrao na njemu. Isto tako monitor + stolica u sobi ili veliki tv u dnevnom gdje sam zavaljen u fotelju ili lazy bag, odgovor je ovo drugo. Kada nesto i pokusam igrati na PC, djaba bolji FPS, djaba mrvu bolja grafa kad se ja sav ukocim  Znam da se i na PC moze igrati s kontrolerom i spojiti na TV ali to vec nije to. Takodjer na kompu se uvijek nadjem da vise cackam po postavkama i nekim gluparijama nego igram, ili sjednem za PC da igram i zavrsim na necemu desetom dok na konzoli sjednem pritisnem jedno dugme na kontroleru i sve se pali i vec spremno za uzivanciju, pa taman i kad je 30fps. Trenutno mi je draze igrat istu igru i malo graficki losiju na 30fps ako je to komocija konzole u dnevnom nego malo bolje postavke sa 60fps ako moram igrati u radnoj sobi za racunarom.

 

A da ne pricam o tome kako nemam ni volje niti vremena kao prije da igram sve redom igre, pa tako najvise igram sony eksluzive, ovo ostalo nekad kad sta dobro naleti ali nije moranje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2020 12:48 (arnes_king).
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

 

kontroler je dušu dao za igrice bez vatrenog oružja, sportske igre, vožnje itd. Miš i tipkovnica su puno zgodnije za pucačinu, strategiju i pogotovo MOBA igre. Strategije i MOBE je u biti nezamislivo igrati na kontroleru. Naravno onda opet dolazimo do toga kakve tko igre igra. Ima ljudi koji će konzolu kupiti jedino i isključivo zbog FIFE. 

 

Ja recimo volim svakakve igre, i 3d person i first person, RPGove, akcije, pucačine, ali i strategije i MOBe. Tak da mi onda očito preostaje imati i konzolu i PC. 

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

isto i ovdje..

 

na PS4 igram trenutno samo GT Sport, a konzole su mi generalno za voznje, sportske i arkadne igre, sve ostalo no way jose, jednostavno su igre cripplane do besvjesti

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CyberDemonVZ kaže...
Cansee kaže...
lobotomac90 kaže...

Samo da tako bude za sve igre, a ne samo Spidermana...ako bude za svaku igru 4k i 60 fps-a onda nemam više dileme da uzmem Ps5 ili novu grafu kada izađe konzola 

 

kad bi to postao standard, onda bi ozbiljno razmislio da ne ulažem više u PC. Šta ti više treba osim 4k60fps na 140 cm dijagonali TVa. I ne bi imao ništa protiv kad bi bila odmah jača verzija konzole i da košta 700-800 eura, radije bi dao više novaca za bolju stvar

 E, da je bar tako jednostavno :(

Još dosta igara na konzolama ne podržava miš+tipkovnica. (Nadam se da će se to promijeniti s dolaskom nove generacije)

Ako uživaš na 60Hz na konzoli, onda je još bolje igrati na 144Hz na kompu.

 

I još k tome, PC moram imati zbog ostalih stvari koje se ne mogu na konzoli. Pa kad već imam, uložim više i imam gaming PC...

Ili kupis sve pa kao ja imas problem gdje ces smijestit PS5 😁

Dobro da sam odlucio da mi series X ne treba jer on mi nikako ne stane u moj gaming setup....iako nikad ne znas, moj sin najvise igra na Xbox X pa ce mozda htjet series x 😓

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam skoro 90% vremena dok sam koristio PC...igrao sa Xbox 360 žičanim gamepad-om...PC spojen na TV...TV na pokretnom zidnom nosaču...izvališ se na krevet...podesim položaj TV-a pod pravim kutem u odnosu na oči...u ruke gamepad-om i udri.FPS mi je omiljen žanr.

Ovaj Xbox 360 gamepad je kao beton...i nakon 10 godina torture kao iz dućana.Kupio PS4pro i nikako se naviknuti na njegov gamepad...zato je sad ovaj sa PS5 dizajnom pljunuti Xbox-ov:)
Prvu stvar koju napravim je da isključim aim asistent u igrama na konzoli.

Čak igre koje u sebi nisu imale podršku za gamepad...bih igrao sa programom koji omogućava igranje sa gamepadom:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2020 15:50 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

 

kontroler je dušu dao za igrice bez vatrenog oružja, sportske igre, vožnje itd. Miš i tipkovnica su puno zgodnije za pucačinu, strategiju i pogotovo MOBA igre. Strategije i MOBE je u biti nezamislivo igrati na kontroleru. Naravno onda opet dolazimo do toga kakve tko igre igra. Ima ljudi koji će konzolu kupiti jedino i isključivo zbog FIFE. 

 

Ja recimo volim svakakve igre, i 3d person i first person, RPGove, akcije, pucačine, ali i strategije i MOBe. Tak da mi onda očito preostaje imati i konzolu i PC. 

 To sam i ja mislio dok nisam probao pravi Volan... sve to na kontroleru je okey ali i na pcu isto taj kontroler ustekas u pc i vojla... no nebitno, htio sam samo reci da bez Volana nema voznje vise za mene nikad pa ni tad...

 

Sto se tice konzola novih konzola nisam bas pozornop proucio sto i kako, ne znam dal ce xbox zasrati opet za HR s svojim region lock shemama i hoce li sve igre iz Xboxa dolaziti i na pc... ako se obistini pogotovo ovo drugo meni je odluka prilicno laka a to je PS5... 

A sto se tice pocetnog bundla kojeg cu piknuti to ce sigurno biti s Gran Turismom :)

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2020 16:00 (toxic).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
Cansee kaže...

 

kontroler je dušu dao za igrice bez vatrenog oružja, sportske igre, vožnje itd. Miš i tipkovnica su puno zgodnije za pucačinu, strategiju i pogotovo MOBA igre. Strategije i MOBE je u biti nezamislivo igrati na kontroleru. Naravno onda opet dolazimo do toga kakve tko igre igra. Ima ljudi koji će konzolu kupiti jedino i isključivo zbog FIFE. 

 

Ja recimo volim svakakve igre, i 3d person i first person, RPGove, akcije, pucačine, ali i strategije i MOBe. Tak da mi onda očito preostaje imati i konzolu i PC. 

 To sam i ja mislio dok nisam probao pravi Volan... sve to na kontroleru je okey ali i na pcu isto taj kontroler ustekas u pc i vojla... no nebitno, htio sam samo reci da bez Volana nema voznje vise za mene nikad pa ni tad...

 

Sto se tice konzola novih konzola nisam bas pozornop proucio sto i kako, ne znam dal ce xbox zasrati opet za HR s svojim region lock shemama i hoce li sve igre iz Xboxa dolaziti i na pc... ako se obistini pogotovo ovo drugo meni je odluka prilicno laka a to je PS5... 

A sto se tice pocetnog bundla kojeg cu piknuti to ce sigurno biti s Gran Turismom :)

 Problem je kaj kod vecina racing igara developeri nisu dobro slozili kontrole na gamepadu dok na GTsport je odlicno slozeno i mozes bit jako dobar s njim.

Dale bi se i simulacije igrat s njim da developeri se malo potrude oko toga.

Imam volan, al jednostavno mi se nekad neda to ic slagat da bi odvozio 30min racing igre, tad mi je puno jednostavnije uzet gamepad i vozit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam daaavno kupio x360 gamepad za pc, krepao, xbox one gamepad koji je dosao uz X konzolu krepala tipkica za uparivanje a koristio ju 3-4 puta, drugi xone x gamepad crknuo jedan od triggera......sva sreca da sam ih kupio vise ali nikad vise ne kupujem nesto takvo sa Amazona jer mi se apsolutno ne da zaj.bavat sa slanjem na garanciju pa radije odem i kupim novi.

Uglavnom Xbox gamepadovi su robusni ali po mom iskustvu odlaze tipke, DS4 je skripav ali trajniji, imam dva Pro gamepada za Switch i oni su robusni i izdrzljivi a baterija im drzi danima ali ok svaki je kostao 64 eura.

 

Nadam se da Dual Sense nece bit skripav.... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja svoga kupio 2008 u Zagrebu...280kn i radi kao prvog dana...samo se malo guma na gljivama izlizana...s obzirom da igranje igara na PC-u je vjerojatno The End...kupio konzolu(ps4pro) jer crkla grafa...mada imala je godina u sebi:)... vjerojatno se kupi PS5...2-3 godine nakon izlaska... hebiga Sony stvarno ubija s exclusive...

Ustvari ova mogućnost igranja ps4 igara na ps5 je velik uteg na vazi...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da je igranje na komp uskoro 'the end' priča se već desetljećima
Neće biti gotovo niti dok izađe ps9, a kamo li uskoro
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zasto bi Ps5 iskljucio Pc ili obrnuto.....uzet Ps5 i RTX3080ti, jedno za multiplate drugo za planine Sony ekskluziva. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Zasto bi Ps5 iskljucio Pc ili obrnuto.....uzet Ps5 i RTX3080ti, jedno za multiplate drugo za planine Sony ekskluziva. 

 MEGATAMA 

Znam par ljudi ovdje na forumu koji će prodati bubreg i kupiti RTX 3080TI sve za igru igra za sve. 

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam isto sad rekao, nema sanse da vise idem na High End PC. Ovo mi je zadnje. Mozda za nekih 5god kupim mid grafu ... ali nije mi u planu ni najmanje.

Potpuno sam fokusiran na PS5. Cak nisam jos siguran jel cu ovaj komp prodavat il ostavit pa nek se nađe bas zato jer sam pun k love stavio u njega. 

 

 

Bas sam neki dan stavljao na papir koliko sam potrosio od kad je izasao ps4. Znaci od 2013-te do danas, znaci u 7 godina, 

promijenio sam : 

 

     - 2x socket-a i 2x generacije procesora ( i7 6700k  i sada i7 9700k )

     - imao sam ps4 i ps4 pro

     - promijenio 2x grafe ( gtx 1080 i sada 2070 super )

     - kupio sam gaming monitor za 5k kn koji i sada koristim

     - tu je jos periferija za PC koju sam nedavno promijenio ( mis , sluske , tipkovnica )

 

 

Sve to, u 7 godina me doslo preko 3000 eura. Naravno, kako sam prodavao stvari tu sam si i vracao neku lovu, ali ljudi moji... PC je BOLESNO skup. 

Jednostavno za mene, nema vise to smisla. High End PC za gaming je jednostavno pretezak za moj novcanik. 

 

Cijene su otisle u nebo. Svakom generacijom ( Grafe i Procesora ) sve vise i vise.  

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2020 18:54 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sandro HR Zagorje kaže...

Ja sam isto sad rekao, nema sanse da vise idem na High End PC. Ovo mi je zadnje. Mozda za nekih 5god kupim mid grafu ... ali nije mi u planu ni najmanje.

Potpuno sam fokusiran na PS5. Cak nisam jos siguran jel cu ovaj komp prodavat il ostavit pa nek se nađe bas zato jer sam pun k love stavio u njega. 

 

 

Bas sam neki dan stavljao na papir koliko sam potrosio od kad je izasao ps4. Znaci od 2013-te do danas, znaci u 7 godina, 

promijenio sam : 

 

     - 2x socket-a i 2x generacije procesora ( i7 6700k  i sada i7 9700k )

     - imao sam ps4 i ps4 pro

     - promijenio 2x grafe ( gtx 1080 i sada 2070 super )

     - kupio sam gaming monitor za 5k kn koji i sada koristim

     - tu je jos periferija za PC koju sam nedavno promijenio ( mis , sluske , tipkovnica )

 

 

Sve to, u 7 godina me doslo preko 3000 eura. Naravno, kako sam prodavao stvari tu sam si i vracao neku lovu, ali ljudi moji... PC je BOLESNO skup. 

Jednostavno za mene, nema vise to smisla. High End PC za gaming je jednostavno pretezak za moj novcanik. 

 

Ja sam to shvatio prije 7 godina. tada sam kupio zadnje komponente. Do tada sam od 1995 godine mijenjao PC svake godine kako su izlazile nove komponente. Nigdje logike niti potrebe ali bio mi je gušt. Kada je gušt nestao prestao sam to raditi. Sada se isključivo igram na PS4 pro. Doduše igram se neusporedivo manje nego prije ali igram ono što mi se igra (ostario sam). Je li PC gaming skup ili nije po meni je nebitno. Bitno je jedino to veseli li te ili ne veseli taj sport. Uvijek sam za to da se novci ne troše na one stvari koje te ne vesele. S druge strane, neću živjeti vječno i stvarno nemam problema s tim da svoje novce potrošim na stvari koje me vesele. Kada bih sada vratio vrijeme unazad na svoje gušte sam potrošio ozbiljne novce. Ja sam već zaboravio ali s vremena na vrijeme žena me podsjeti na to kada vidi novu stvar u kući. Jebi ga, živi se samo jednom.

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam par godina igrao samo na PCu pa onda samo na Ps Pro, Xbox X i N Switch pa sad opet dodao PC u mix. 

Igram na platformi kako me privuce neka igra....recimo pola godine sam peglao samo na PCu i u to vrijeme nisam upalio NS,sad sam odigrao 3 igre za redom na NS pa onda malo nazad na PC pa ubacim malo Ps Pro u mix.

Doduse nedavno sam bio sam na Pro uz Nier i TLOU 2 i sad cu opet uzet Ghost of Tsushima.....sve ovisi sta izlazi u odredjeno vrijeme a da me privlaci. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sandro HR Zagorje kaže...

Ja sam isto sad rekao, nema sanse da vise idem na High End PC. Ovo mi je zadnje. Mozda za nekih 5god kupim mid grafu ... ali nije mi u planu ni najmanje.

Potpuno sam fokusiran na PS5. Cak nisam jos siguran jel cu ovaj komp prodavat il ostavit pa nek se nađe bas zato jer sam pun k love stavio u njega. 

 

 

Bas sam neki dan stavljao na papir koliko sam potrosio od kad je izasao ps4. Znaci od 2013-te do danas, znaci u 7 godina, 

promijenio sam : 

 

     - 2x socket-a i 2x generacije procesora ( i7 6700k  i sada i7 9700k )

     - imao sam ps4 i ps4 pro

     - promijenio 2x grafe ( gtx 1080 i sada 2070 super )

     - kupio sam gaming monitor za 5k kn koji i sada koristim

     - tu je jos periferija za PC koju sam nedavno promijenio ( mis , sluske , tipkovnica )

 

 

Sve to, u 7 godina me doslo preko 3000 eura. Naravno, kako sam prodavao stvari tu sam si i vracao neku lovu, ali ljudi moji... PC je BOLESNO skup. 

Jednostavno za mene, nema vise to smisla. High End PC za gaming je jednostavno pretezak za moj novcanik. 

 

Cijene su otisle u nebo. Svakom generacijom ( Grafe i Procesora ) sve vise i vise.  

Ja ne tvrdim da to nije skupo, ali ne moraš mijenjati stvari baš sa SVAKOM generacijom, zna to značajno pojeftiniti stvari.

Moj skok je bio GTX 470 -> GTX 970 -> GTX 1080Ti

Da, kupiš jače ali onda miruješ 3-4 godine. Padaju detalji onoga što možeš igrat, ali ne dovodiš se u situaciju svaku generaciju kupovati nešto za 400-500-800€

 

PS4 i PS4 pro... a ok, kužim pro, ali pod uvjetom da si ga kupio po 1800-2000kn, a ne po releaseu, a da si stari prodao za 1300kn recimo.

 

PS5 uzimam sigurno, kako stvari stoje i zen3/ RTX3000|rdna2 ali tu je već problem da trebam 2 računala s obzirom na klince. I da, postat će ta igra skuplja, ali ne planiram ni kune, nakon ove jeseni, ulagat slijedeće 3-4 godine, a onda ćemo vidjet to će biti sa PS5 Pro i da li će biti potrebe.... i opet, ne na releaseu nego kasnije, prodat "stari" kupit rabljeni.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Sandro HR Zagorje kaže...

Ja sam isto sad rekao, nema sanse da vise idem na High End PC. Ovo mi je zadnje. Mozda za nekih 5god kupim mid grafu ... ali nije mi u planu ni najmanje.

Potpuno sam fokusiran na PS5. Cak nisam jos siguran jel cu ovaj komp prodavat il ostavit pa nek se nađe bas zato jer sam pun k love stavio u njega. 

 

 

Bas sam neki dan stavljao na papir koliko sam potrosio od kad je izasao ps4. Znaci od 2013-te do danas, znaci u 7 godina, 

promijenio sam : 

 

     - 2x socket-a i 2x generacije procesora ( i7 6700k  i sada i7 9700k )

     - imao sam ps4 i ps4 pro

     - promijenio 2x grafe ( gtx 1080 i sada 2070 super )

     - kupio sam gaming monitor za 5k kn koji i sada koristim

     - tu je jos periferija za PC koju sam nedavno promijenio ( mis , sluske , tipkovnica )

 

 

Sve to, u 7 godina me doslo preko 3000 eura. Naravno, kako sam prodavao stvari tu sam si i vracao neku lovu, ali ljudi moji... PC je BOLESNO skup. 

Jednostavno za mene, nema vise to smisla. High End PC za gaming je jednostavno pretezak za moj novcanik. 

 

Cijene su otisle u nebo. Svakom generacijom ( Grafe i Procesora ) sve vise i vise.  

 

To ti je 267kn mjesečno. To je bagatela :-)

Ja bih prije kupio hardver nego nove hlače ili patike. Mogu hodati ko odrpanac ako treba :-P

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

Ja sam isto sad rekao, nema sanse da vise idem na High End PC. Ovo mi je zadnje. Mozda za nekih 5god kupim mid grafu ... ali nije mi u planu ni najmanje.

Potpuno sam fokusiran na PS5. Cak nisam jos siguran jel cu ovaj komp prodavat il ostavit pa nek se nađe bas zato jer sam pun k love stavio u njega. 

 

 

Bas sam neki dan stavljao na papir koliko sam potrosio od kad je izasao ps4. Znaci od 2013-te do danas, znaci u 7 godina, 

promijenio sam : 

 

     - 2x socket-a i 2x generacije procesora ( i7 6700k  i sada i7 9700k )

     - imao sam ps4 i ps4 pro

     - promijenio 2x grafe ( gtx 1080 i sada 2070 super )

     - kupio sam gaming monitor za 5k kn koji i sada koristim

     - tu je jos periferija za PC koju sam nedavno promijenio ( mis , sluske , tipkovnica )

 

 

Sve to, u 7 godina me doslo preko 3000 eura. Naravno, kako sam prodavao stvari tu sam si i vracao neku lovu, ali ljudi moji... PC je BOLESNO skup. 

Jednostavno za mene, nema vise to smisla. High End PC za gaming je jednostavno pretezak za moj novcanik. 

 

Cijene su otisle u nebo. Svakom generacijom ( Grafe i Procesora ) sve vise i vise.  

 

To ti je 267kn mjesečno. To je bagatela :-)

Ja bih prije kupio hardver nego nove hlače ili patike. Mogu hodati ko odrpanac ako treba :-P

 

 Pa da, sve je skupo cim je high end. Ja sam uz zadnjih 2 godine odjecu i obucu za planinarenje potrosio sigurno 10000kn i to mi nije zao jer to volim i koristim, a da ne pricam kolko sam potrosio na fotografiju isto hobi nisam nit kune zaradio od toga hehe

Tak da PC nije tak strasan ima puno skupljih stvari :)

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Sandro HR Zagorje kaže...

Ja sam isto sad rekao, nema sanse da vise idem na High End PC. Ovo mi je zadnje. Mozda za nekih 5god kupim mid grafu ... ali nije mi u planu ni najmanje.

Potpuno sam fokusiran na PS5. Cak nisam jos siguran jel cu ovaj komp prodavat il ostavit pa nek se nađe bas zato jer sam pun k love stavio u njega. 

 

 

Bas sam neki dan stavljao na papir koliko sam potrosio od kad je izasao ps4. Znaci od 2013-te do danas, znaci u 7 godina, 

promijenio sam : 

 

     - 2x socket-a i 2x generacije procesora ( i7 6700k  i sada i7 9700k )

     - imao sam ps4 i ps4 pro

     - promijenio 2x grafe ( gtx 1080 i sada 2070 super )

     - kupio sam gaming monitor za 5k kn koji i sada koristim

     - tu je jos periferija za PC koju sam nedavno promijenio ( mis , sluske , tipkovnica )

 

 

Sve to, u 7 godina me doslo preko 3000 eura. Naravno, kako sam prodavao stvari tu sam si i vracao neku lovu, ali ljudi moji... PC je BOLESNO skup. 

Jednostavno za mene, nema vise to smisla. High End PC za gaming je jednostavno pretezak za moj novcanik. 

 

Cijene su otisle u nebo. Svakom generacijom ( Grafe i Procesora ) sve vise i vise.  

 

To ti je 267kn mjesečno. To je bagatela :-)

Ja bih prije kupio hardver nego nove hlače ili patike. Mogu hodati ko odrpanac ako treba :-P

 

Meni zena kupuje robu jer bih ja bio zadovoljan hodat u gacama i bos 😁😁😁😁

Ali sam zato u zadnjih 2,5-3 godine potrosio blizu 10k eura na tech i igre 😂😂😂😂

Dobro da je ona takva pa razumije moju strast prema gamingu..... 

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bolje da si te novce dao za tehniku i gaming nego na kocku i drogu.

Znam tipa koji je fotošopirao kao nekakvu ovrhu da smulja ženu da je ovršen za 30 000 kn, a lovu razjebo na onim aparatima s voćkicama
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
#picajzla0707

mislio sam na moje igranje na PC-u je vjerojatno gotovo...znači sad Ps4pro...pa vjerojatno Ps5 itd:)

ja sam uzeo 2007 godine PC...nakon dvi godine prominio grafu...uzeo gtx260...do 2017 sam igrao se s istim komponentama...PC bio spojen na lcd Panasonic.... prvih 7-8 godina skidao sve živo s torrenta...evo sad gledam u dnevnik di sam zapisivao imena igara...težinu na kojoj igrao i ocjene...evo izbrojio 115 naslova s tim da je to evidencija od 2007-2012 kasnije više nisam ni zapisivao...zadnjih par godina života grafe samo sam igrao borderlands 2 i Fallout New Vegas...zadao sam cilj da moram prići obe igre sa minimalnom količinom pogibija... međutim meni su te igre toliko dobre da sam skoro 100 puta iz početka igrao... Fallout New Vegas došo do kraj na very hard...sve skupa možda manje od 5 pogibija imao...a za Borderlands 2 nisam uspio crkla grafa

Međutim kupio legalnu kopiju za ps4pro...za pc kupio sve skupa 4 igre...sva tri STALKER na sniženju s tim da sam STALKER-e uvik ostavlja za nek kraj(šlag) u međuvremenu sam postao lijen igrati sa mišem i tipkovnicom... crkla grafa tako da sam odigrao samo prvi STALKER:(

Fallout New Vegas druga najbolja igra u dosadašnjem životu...prva je BORDERLANDS svijet
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.7.2020 0:28 (HCMAA).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
A jbga, napisao si tako da je zvučalo kao da je generalno gotovo. Kad napišeš da je 'igranje na pc the end' bez riječi 'moje' ili 'za mene', onda to tako zvuči
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
...

 Kad ovakvo nešto vidim, onda se zapitam kakav sam ja gejmer?! 

 Svaka ti čast ako si imao živaca za to pisanje.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da, ovo njegovo je baš next level. Ajd, ja sam "dizajnirao" covere za igre, imao sam liste sa igrama poredane po abecedi i žanru, al' ovo je baš next level. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko će ekipe odustati od PC gaminga ako PS5 donese podršku za miš i tipkovnicu 😁

 

Neki dan sam pročitao da će ograničiti kupnju na jedan komad po osobi tak da možda i uspijem ukebat svoj primjerak.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice