Ps3 jel se isplati.

poruka: 4
|
čitano: 1.768
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Ps3 jel se isplati.

Mislim kupiti neki ps 3 polovan. Mislim preko e baya ali cuo sam ntsc da su to americke verzije znaci nece se moc igrati igre od europe jeli to istina i da njihova napajanja manja da bi i to onda morao rjesavati. pa da li se isplati kupiti preko e baya ili naci u hrv nesto jel novi su preskupi za mene

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ps3 jel se isplati.
buterino kaže...
Mislim kupiti neki ps 3 polovan. Mislim preko e baya 1. ali cuo sam ntsc da su to americke verzije znaci nece se moc igrati igre od europe jeli to istina i 2. da njihova napajanja manja da bi i to onda rjesavati.3.pa da li se isplati kupiti preko e baya ili naci u hrv nesto jel novi su preskupi za mene morao
1. koliko ja znam nije tako..
 2.kod njih ti je 110 V ,a kod nas 230 V
 3.ja mislim da se isplati kupiti kod nas jer tamo moraš riješavati napon...
Neznam se potpisat..xDD Ako sam ti pomogao pritisni Hvala !
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ps3 jel se isplati.
IMVK kaže...
buterino kaže...
Mislim kupiti neki ps 3 polovan. Mislim preko e baya 1. ali cuo sam ntsc da su to americke verzije znaci nece se moc igrati igre od europe jeli to istina i 2. da njihova napajanja manja da bi i to onda rjesavati.3.pa da li se isplati kupiti preko e baya ili naci u hrv nesto jel novi su preskupi za mene morao
1. koliko ja znam nije tako..
 2.kod njih ti je 110 V ,a kod nas 230 V
 3.ja mislim da se isplati kupiti kod nas jer tamo moraš riješavati napon...

hvala ti od srca vise na odgovoru stvarno hvala.  Znaci morao bih rjesiti napon?

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.2.2013 22:21 (buterino).
12 godina
neaktivan
offline
Ps3 jel se isplati.

Klikni HVALA !


MA ništa.. 

Neznam se potpisat..xDD Ako sam ti pomogao pritisni Hvala !
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice