PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 649.653
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ma shebo se, nije 3,55 nego 4.60, pa ak neko zna nek se javi ko zna kako dalje.

Bio sam na njihovom forumu, al il ja njih ne kuzim il neznam sta kako.

9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Probao sam na ps3 gledati dvd ali neće da ga očita.. Bluray igre i filmovi rade normalno.. 

Jel zna neko u čemu je problem?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
slk21 kaže...

Probao sam na ps3 gledati dvd ali neće da ga očita.. Bluray igre i filmovi rade normalno.. 

Jel zna neko u čemu je problem?

Vjerovatno otišo DVD laser

9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Stavio sam CFW 4.70 i FIFA 15 radi normalno. Onda napravim update igre na 1.04 jer moram ako hocu igrati Online. Tu počinju problemi. Sve šteka. U menijima FIFA-e se one ikonice dugo učitavaju, dok pokrenem meč kao da imam 15 FPS-a i nedugo nakon toga se sve zamrzne i ne mogu nista, ni PS button. Kad obrišem taj Update 1.04 onda dalje sve radi kao i prije bez ijednog problema. u multiMAN-u mi ne želi napraviti update. Ispiše mi: ''cannot find update information for this title.'' Onda napravim Update tako da pokrenem FIFA-u i onda napravim update. multiMAN mi ni za jednu igricu ne želi napraviti update nakon kaj sam stavil CFW 4.70. GTA V, GT6, UFC Undisputed 3 rade normalno al njih ne igram online i nisam radio nikad update za njih

Zna netko kako otkoniti taj problem?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
slk21 kaže...

Instaliraš webman mod i kontroliraš temperature u igri.. Meni je cpu na 56 a gpu 48 Nakon 3 sata igranja gta 5..

Ventilator na 38% 

Do 65 stupnjeva je još sve ok..  

 Mozes li mi malo detaljnije pojasniti kako da postavim do koliko temp da idu tokom igranja u webmanu,recimo da pokusava odrzati do tih 65 c i da prilagodjava ventilatore naspram te temperature ?Ima li negdje tutorijal mozda ?

14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
beli96 kaže...

Stavio sam CFW 4.70 i FIFA 15 radi normalno. Onda napravim update igre na 1.04 jer moram ako hocu igrati Online. Tu počinju problemi. Sve šteka. U menijima FIFA-e se one ikonice dugo učitavaju, dok pokrenem meč kao da imam 15 FPS-a i nedugo nakon toga se sve zamrzne i ne mogu nista, ni PS button. Kad obrišem taj Update 1.04 onda dalje sve radi kao i prije bez ijednog problema. u multiMAN-u mi ne želi napraviti update. Ispiše mi: ''cannot find update information for this title.'' Onda napravim Update tako da pokrenem FIFA-u i onda napravim update. multiMAN mi ni za jednu igricu ne želi napraviti update nakon kaj sam stavil CFW 4.70. GTA V, GT6, UFC Undisputed 3 rade normalno al njih ne igram online i nisam radio nikad update za njih

Zna netko kako otkoniti taj problem?

 Isto mi se desilo prijatelju prije desetak dana.Lik mu je stavio 4.70.Vjerujem da ce rijesiti problem u sledecih mjesec dana i da ce se update moci raditi kao i na prethodnim verzijama.Do tada updatovi se mogu naci i skinuti na externi disk i rucno instalirati.Raditi update igara sa glavnog menija nikako ne bi preporucio.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Evo je se od jutra za*ebavam s tim. Mjenjo CFW sve sve, i ne radi.

Obrišem sve fajlove kaj se ticu FIFA-e pa tako i taj update.

1. Pokrenem PSN patch; pokrenem FIFA-u; igra me traži update da skinem no ja ga odbijem i uđem u meni i dalje sve šteka.
2. Restartam konzolu; i sve isto bez uključivanja PSN patcha i radi offline super.
3. Preko Irismana skinem update i instaliram; pokrenem bez PSN patcha. Sve radi, update radi.
4. Izađem iz igre; uključim PSN patch; pokrenem igru. Opet sve šteka.

5. Dakle, mislim da je problem u PSN patchu, a ne u updateu.

Sad sam skinil SEN Enabler, no ne znam kak to funkcionira da ga koristim umjesto PSN patcha

13 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Decki pomagajte :(

 frend mi je dao ps 3 da mu probam instalirat fifu 15.

gore je multiman 02.01.00 

softwer od ps-a je 3.55

e sad kako skinut igre i kako ih instalirat? Hvala :D

totalni sam noob nazalost

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

pozdrav
imam ps3 super slim - cech 4204a
updetovan na ofw 4.70 ( nije htio na psn)
- da li se u njega može staviti cobra ode
- da li će raditi sa kopijama sa ext. hdd i orginalima
- da li treba swap disk
tražim odgovore po internetu več tjedan dana,
neki govore da se može i da sve radi , dok neki ,da još ne može
ovi sa njuškala kažu da ugrađuju u takve konzole cobru
bez problema za 800 kn,dok neki , kažu da se cobra uopče ne isplati
- kome vjerovati
jel ima neka dobra duša sa iskustvom da objasni sadašnju
situaciju sa cobrom i novim ofw 4.70
hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
tuga000 kaže...

Decki pomagajte :(

 frend mi je dao ps 3 da mu probam instalirat fifu 15.

gore je multiman 02.01.00 

softwer od ps-a je 3.55

e sad kako skinut igre i kako ih instalirat? Hvala :D

totalni sam noob nazalost

 Imaš tutorial na prvoj stranici , sve je objašnjeno , vjerojatno imaš kmeaw CFW gore , stavi http://www.ps3hax.net/2014/09/habib-cobra-4-65-v1-02-released/

14 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Jel imate mozda neke stranice di se stavljaju svaki dan novi PS3 ID? Banan mi je orginalni acc ali sam prije mjenjao samo taj ID i radilo je onda par dana..Sad nemogu nigdje bas nac neku strancu, a da je besplatno

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Chuck1 kaže...

Jel imate mozda neke stranice di se stavljaju svaki dan novi PS3 ID? Banan mi je orginalni acc ali sam prije mjenjao samo taj ID i radilo je onda par dana..Sad nemogu nigdje bas nac neku strancu, a da je besplatno

 ima na Facebooku.. Ps Unban - Ps3 console IDs grupa.. 

Al to ti nije rješenje.. 

Plati 20 eura i kupi console id i psid.. 

A ne svaki dan mijenjati drugi.. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
zlajutin kaže...
slk21 kaže...

Instaliraš webman mod i kontroliraš temperature u igri.. Meni je cpu na 56 a gpu 48 Nakon 3 sata igranja gta 5..

Ventilator na 38% 

Do 65 stupnjeva je još sve ok..  

 Mozes li mi malo detaljnije pojasniti kako da postavim do koliko temp da idu tokom igranja u webmanu,recimo da pokusava odrzati do tih 65 c i da prilagodjava ventilatore naspram te temperature ?Ima li negdje tutorijal mozda ?

 u webmanu ideš u setup.. Namjestis do koje max temperature da ti se grije.. Inače je namješteno na 68 c..

Ja ga stavim max 59 c..

I ventilator namjestim na 38%.. 

Imaš sve u postavkama webmana.. 

U igri možeš mijenjati brzinu ventilatora i ostalo..

Nije teško.. 

9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Samo da vas obavestim da sam presao sa REBUG 4.65.2 DEX na REBUG 4.70.1 DEX sa Cobra i Webman Mode i extra je. Ako hocete i vi skinite rebug 4.70.1 rex na www.rebug.me nemojte drex jer je to za dex dok je rex za cex ps3.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
slk21 kaže...
zlajutin kaže...
slk21 kaže...

Instaliraš webman mod i kontroliraš temperature u igri.. Meni je cpu na 56 a gpu 48 Nakon 3 sata igranja gta 5..

Ventilator na 38% 

Do 65 stupnjeva je još sve ok..  

 Mozes li mi malo detaljnije pojasniti kako da postavim do koliko temp da idu tokom igranja u webmanu,recimo da pokusava odrzati do tih 65 c i da prilagodjava ventilatore naspram te temperature ?Ima li negdje tutorijal mozda ?

 u webmanu ideš u setup.. Namjestis do koje max temperature da ti se grije.. Inače je namješteno na 68 c..

Ja ga stavim max 59 c..

I ventilator namjestim na 38%.. 

Imaš sve u postavkama webmana.. 

U igri možeš mijenjati brzinu ventilatora i ostalo..

Nije teško.. 

 Zar ne trebam stviti temp na zeljenu i staviti ventilatore na automatic da sam koristi koliko je potrebno za tu temp, a ne na manual jer kako onda znas da je tih 38% ventilartora dovoljno da postigne 59 c ?

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
zlajutin kaže...
slk21 kaže...
zlajutin kaže...
slk21 kaže...

Instaliraš webman mod i kontroliraš temperature u igri.. Meni je cpu na 56 a gpu 48 Nakon 3 sata igranja gta 5..

Ventilator na 38% 

Do 65 stupnjeva je još sve ok..  

 Mozes li mi malo detaljnije pojasniti kako da postavim do koliko temp da idu tokom igranja u webmanu,recimo da pokusava odrzati do tih 65 c i da prilagodjava ventilatore naspram te temperature ?Ima li negdje tutorijal mozda ?

 u webmanu ideš u setup.. Namjestis do koje max temperature da ti se grije.. Inače je namješteno na 68 c..

Ja ga stavim max 59 c..

I ventilator namjestim na 38%.. 

Imaš sve u postavkama webmana.. 

U igri možeš mijenjati brzinu ventilatora i ostalo..

Nije teško.. 

 Zar ne trebam stviti temp na zeljenu i staviti ventilatore na automatic da sam koristi koliko je potrebno za tu temp, a ne na manual jer kako onda znas da je tih 38% ventilartora dovoljno da postigne 59 c ?

 neznam meni je dovoljno do 38% ventilatora.. to je minimum.. Ne stavljam na manual nego na automatic.. Ako dođe do 59 c ventilator se pojača sam.. 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Superaconi kaže...

Samo da vas obavestim da sam presao sa REBUG 4.65.2 DEX na REBUG 4.70.1 DEX sa Cobra i Webman Mode i extra je. Ako hocete i vi skinite rebug 4.70.1 rex na www.rebug.me nemojte drex jer je to za dex dok je rex za cex ps3.

 imaš neki link??  Na toj stranici treba napraviti donacije da bi mogao skinuti.. 

9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav,

 

1.Imam ps3 slim i verzija  je 4.53.Da li moram to spustit na nižu verziju da mogu igrati kopije?

2.Kako je najbolje igrat kopije? Preko hard diska ili izravno sa dvd-a?

 

Pozz :)

 
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
medo989 kaže...

Pozdrav,

 

1.Imam ps3 slim i verzija  je 4.53.Da li moram to spustit na nižu verziju da mogu igrati kopije?

2.Kako je najbolje igrat kopije? Preko hard diska ili izravno sa dvd-a?

 

Pozz :)

Nije to ps2 da przis dvd e..

Trebaš napraviti downgrade ako već nisi na cfw u i ako se uopće može napraviti jer imaš slim..

Pročitaj od prve strane na dalje sve ima objašnjeno.. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
slk21 kaže...
Superaconi kaže...

Samo da vas obavestim da sam presao sa REBUG 4.65.2 DEX na REBUG 4.70.1 DEX sa Cobra i Webman Mode i extra je. Ako hocete i vi skinite rebug 4.70.1 rex na www.rebug.me nemojte drex jer je to za dex dok je rex za cex ps3.

 imaš neki link??  Na toj stranici treba napraviti donacije da bi mogao skinuti.. 

 Evo link: http://scmods.com/rebug/firmware/REBUG_4.70.1_REX_PS3UPDAT.PUP

8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pozdrav imam 3,55 ofw igram piratske igre preko externog hdd sad mi je mrsko skidat patcheve za 3,55 frmware mogul skinut ovaj novi 4,70 cfw i sta ako izadze novi cfw naprimjer 4,80 mogul ja sa 4,70 cfw instalirat neki novi cfw naprimjer 4,80 ili moram flasirat da ga vratim na 3,55 pa ponovo unaprijediti u naprimjer 4,80 cfw, i mogul kako online provirit da igram unaprijed zahvaljujem ako mi neko odgovori

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Imam FAT konzolu 80gb, procitao sam da moze da se jailbreakuje. 
Imam jedino problem sto mi je firmware verzija 4.21..
Gledao sam da je moguce nesto tu odraditi, tj. downgradeovati na 3.55?
Ako moze neko da da kratke upute?

Znaci zelim samo da mogu da igram normalno piratske igre sa hdd-a.. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.4.2015 21:04 (BremboBre).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
BremboBre kaže...

Imam FAT konzolu 80gb, procitao sam da moze da se jailbreakuje. 
Imam jedino problem sto mi je firmware verzija 4.21..
Gledao sam da je moguce nesto tu odraditi, tj. downgradeovati na 3.55?
Ako moze neko da da kratke upute?

Znaci zelim samo da mogu da igram normalno piratske igre sa hdd-a.. Hvala

Pa dobro jel problem pročitat prvi post ove teme?

Naravno da je moguće napravit jailbreak, ali ako nemaš E3 Flasher nemožeš sam to odradit, i moraš nekom dat ko ima da ti odradi jailbreak

8 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

A da li to moze se odradit s CEX Flasherom... I da li postoji gdje mjesto za skinut e3 flasher? hvala

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
BremboBre kaže...

A da li to moze se odradit s CEX Flasherom... I da li postoji gdje mjesto za skinut e3 flasher? hvala

 opet ne citas,da si samo pogledao prvu stranicu sve bi bilo jasno

A e3flesher nemozes nigdje skinuti jer je to hardwer koji se spaja na ps3,naravno i to pise 

Na prvoj stranici,pa prije sljedeceg pitanja daj si malo truda i procitaj

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
BremboBre kaže...

A da li to moze se odradit s CEX Flasherom... I da li postoji gdje mjesto za skinut e3 flasher? hvala

 http://www.ebay.com/itm/Useful-E3-Nor-Flasher-Limited-Downgrade-Tool-for-No-Solder-Flash-Console-/171752602450?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item27fd40bb52

Ako imaš volje narući si flasher i odradi sam, mije neki problem

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2015 10:55 (silasara2).
14 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Da li neko zna kako mogu instalirati igru na interni disk,ali iz dijelova,recimo snimljena je na 3 DVD.Kako kopirati sva tri dvd u jedan folder u ps3 kao na PC pa je pokrenuti da se instalira ili je takvu igrati.Instaliranje sa usb diska je iskljuceno jer ne rade USB portovi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Jel za pokretanje igre multimanom hdd/usb zahtjeva biti fizicka ps3 igra u konzoli? Gledao sam nes za hardove po yt, i kaze neki lik da treba "da je na tezi nacin to saznao", nisam nasao to na prvom postu ili sam preskocio ne znam.

Imam fat sa neispravnim bluray-om, pa mi je cilj modifikacija da ne kupujem novi, pa ako ne može bez diska javite mi.

Usput može li biti ps2 igra unutra za pokretanje ps3 igri ili trebam baš ps3 igru? imam fat koji moze i ps2 naslove, al mozda bi kupio mw3 zbog online ali treba onda novi laser, novi hard, novi kontroler -kupio, tak da sumnjam da se isplati.  

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
BruteElectric kaže...

Jel za pokretanje igre multimanom hdd/usb zahtjeva biti fizicka ps3 igra u konzoli? Gledao sam nes za hardove po yt, i kaze neki lik da treba "da je na tezi nacin to saznao", nisam nasao to na prvom postu ili sam preskocio ne znam.

Imam fat sa neispravnim bluray-om, pa mi je cilj modifikacija da ne kupujem novi, pa ako ne može bez diska javite mi.

Usput može li biti ps2 igra unutra za pokretanje ps3 igri ili trebam baš ps3 igru? imam fat koji moze i ps2 naslove, al mozda bi kupio mw3 zbog online ali treba onda novi laser, novi hard, novi kontroler -kupio, tak da sumnjam da se isplati.  

 

 trenutno meni na rogeru netreba skoro za ni jednu igru disk u plejki,mozda za neke treba ali ju ja nisam sreo(gta5,cod,bf4,hardline,fifa15,pes15.. I još razne top igre mi netrebaju)

Frendu je takodjer na fat rika optika i sve te igre igra normalno

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Hvala na odgovoru :) Imao sam modan slim na habib pa prek usba nije htjelo, izbacivalo, nije mi bilo jasno. Valjda je trebalo na nutarnji hdd prebaciti.

Koji ti imaš rogero a koji frend na fatu?

I usput koji imaš hard disk, koliko gb, model, i koliko igri na njemu? (ne znam koji da kupim, 500 ili 1TB Hitachi, ali oba su SATA 6Gb/s ne znam jel imaju SATA 1 kompatibilnost i jel će biti problema u igrama).

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2015 21:13 (BruteElectric).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice