Playstation VR 2 izdvojena tema

poruka: 748
|
čitano: 234.111
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Upravo pogledao cjeli video...7 godina VR gaminga...nije ni cudo da je VR u stanju kakvom je.

Igram od 1986 i nikad nisam vidio takvu hrpu smeca na "jednoj" gaming platformi.....

Nadajmo se boljoj buducnosti za VR...

 

 

Jel možemo sad reći "told you so"?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Playstation VR 2

Ovo izgleda jako dobro,nadam se da ce bit demo jer nisam siguran kako ce mi sjest ta slow paced takticka igrivost.

Odlicno je da se sve vise i na raznovrsnije nacine implementira eye tracking.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Playstation VR 2

Slažem se da su vr igre do danas pretežno smećeraj. Za trećinu s liste iz videa nisam ni čuo ali ima i dosta igara koje su po tebi, tama, smeće na viđenje jer je grafika kitanac ali su stvarno dobre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Ja polazem nade da ce Sony nastavit gurat visoku produkciju u VR,Quest headsetovi te igre ne mogu gurat ali PCVR svakako moze i tu se moze generirat dovoljno trzista/profita da se izdavacima isplati ulagat u VR.

Citao sam negdje da je Sony u suradnji sa Activisionom pripremao COD za VR2 ali to je stavljeno na led radi situacije sa Microsoft buyoutom a MS je vrlo anti VR.

AAA naslov iz COD serijala bi napravio jednak boom za VR kao i GT7.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation VR 2

Ovo izgleda brutalno:

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...

Ovo izgleda brutalno:

 

 

120fps native,foveated rendering,eye tracking,4k teksture....plus haptika VR2 Sennsova 🥂

 

Dosta novih igara su dodali za VR2 na store ali nisu jos u prodaji.

Onaj mini golf mi djeluje izvrsno.

13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

120fps native,foveated rendering,eye tracking,4k teksture....plus haptika VR2 Sennsova 🥂

 

Dosta novih igara su dodali za VR2 na store ali nisu jos u prodaji.

Onaj mini golf mi djeluje izvrsno.

 

Zanimljivo mi je kak pratim gejming vijesti al mi je većina tih "kultnih" VR naslova potpuno nepoznata. Onda sam malo searchao HCL i vidio da zapravo jako slabo uopće objavljuju vijesti vezane uz VR, kao i većina gaming portala. Primjerice Pixel Ripped ima samo jedan spomen,a već treći nastavak. Recenziju Call of the Mountaina su izbacili tek nakon mjesec dana.

Iznenađen sam koliko je bilo dobrih igara izašlo za PSVR1. Samo da većinu tog portaju bilo bi meni dovoljno.

Kao ljubitelj real life mini golfa, ovaj kupujem odmah. Negdje sam vidio da je najbolje ocijenjena VR igra ikad.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2023 15:22 (Chronosus).
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
MEGATAMA kaže...

120fps native,foveated rendering,eye tracking,4k teksture....plus haptika VR2 Sennsova 🥂

 

Dosta novih igara su dodali za VR2 na store ali nisu jos u prodaji.

Onaj mini golf mi djeluje izvrsno.

 

Zanimljivo mi je kak pratim gejming vijesti al mi je većina tih "kultnih" VR naslova potpuno nepoznata. Iznenađen sam koliko je bilo dobrih igara izašlo za PSVR1. Samo da većinu tog portaju bilo bi meni dovoljno.

Kao ljubitelj real life mini golfa, ovaj kupujem odmah. Negdje sam vidio da je najbolje ocijenjena VR igra ikad.

Upravo to sam prije istaknuo,hrpa VR igara za koje "nitko" nikad nije cuo.

Zato su velika stvar GT7,Village i Horizon...

Ponajvise GT7 o cijoj VR verziji se pisalo i na portalima za poljoprivredu....

 

Citao sam da se u Metaverse ulozilo oko 150 milijardi dolara kombinirano a gle kakva je situacija.....dojma sam da je od toga tek kap ulozena u VR igre.

 

Edit

Ja sam fan Everybodys golfa i vidio sam da ima verzija za PSVR1

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.4.2023 15:23 (MEGATAMA).
13 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2

Napokon,vec sam se pitao kad ce krenut dodavat VR naslove 🥂🥂🥂

11 godina
offline
Playstation VR 2

Cudi me da je ovo uopce legalno bez obzira na 18+ i naznaku da se ne moze zaradit prava lova.

 

 

Inace bas gledam,zadnjih dana toliko najava PSVR2 igara da to nije normalno....doduse hrpa ih je indie teritorij ali ima i "pravih" igara 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Playstation VR 2

Trenutno je nekoliko zanimljivih VR naslova na popustu - Last Labyrinth, Demeo, Tetris 25%, After the Fall 38%. Najspektakularnije - Thumper je snižen 60% (sa 150 na 60kn). To bi bio grijeh ne uzet

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2023 9:35 (Chronosus).
Moj PC  
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Uzeo i ja PSVR2, za sad prezadovoljan, stvarno ne primjetim probleme o kojima sam ovdje citao. Cini mi se da neke osobe nikada niti sa jednim uredjajem ne bi bili zadovoljni. 

Zadnji VR koji sam koristio je bio mobilni Gear VR za Samsung Galaxy S7 Edge, i bas sam cekao da tehnologija napreduje pa da opet nabavim i mislim da sam dobro sacekao, ovo ispunjava sve moje potrebe :)

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Uzeo i ja PSVR2, za sad prezadovoljan, stvarno ne primjetim probleme o kojima sam ovdje citao. Cini mi se da neke osobe nikada niti sa jednim uredjajem ne bi bili zadovoljni. 

Zadnji VR koji sam koristio je bio mobilni Gear VR za Samsung Galaxy S7 Edge, i bas sam cekao da tehnologija napreduje pa da opet nabavim i mislim da sam dobro sacekao, ovo ispunjava sve moje potrebe :)

Dobrodosao u klub 🥂

Preporuka od mene

GT7

Village

Tettris Effect

Rezz Infinite

Moss 1 i 2

 

13 godina
offline
Playstation VR 2

I Synth Riders! To je isto sad na popustu, čujem. :)

 

Dobrodošao

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Thanks obojici, GT7 sam odmah uzeo samo sad moram i neki setup s volanom :D

RE mi je super demo ali horor-alike igre ionako ne igram nikad sam tako da u VR sigurno necu nikad to zavrsiti. Uzeo sam Kayak VR, Thumper za 4$ PS5 upgrade jer sam kroz plus imao PS4 verziju, Cosmonius High na popustu jer mi se demo svidio i eto imam trenutno jos 38$ na acc pa se bas mislio da li da nabavim taj Synth Riders Remastered za 18.99$ jer nesto nisam siguran da li ce mi sjesti. Mislim vidim sta je fazon i top je to ali ovdje mi se cini nekako bezveze sto sve ide tim šinama pa kontam nije kao npr. beat saber ili slicno, mozda se i varam?

Slobodno pisite prijedloge, pogotovo ove jeftinije pa da nakupujem dok su bar snizene :D

 

Oo pa vidim Rez iNFININITE ps5 UPGRADE snizen na 9.99$ a imam ps4 ver sa plusa tako da ovo uzimam odmah :D Ostaje 28$ pa ce se vjerovatno opet dopunjavati :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.4.2023 13:11 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Thanks obojici, GT7 sam odmah uzeo samo sad moram i neki setup s volanom :D

RE mi je super demo ali horor-alike igre ionako ne igram nikad sam tako da u VR sigurno necu nikad to zavrsiti. Uzeo sam Kayak VR, Thumper za 4$ PS5 upgrade jer sam kroz plus imao PS4 verziju, Cosmonius High na popustu jer mi se demo svidio i eto imam trenutno jos 38$ na acc pa se bas mislio da li da nabavim taj Synth Riders Remastered za 18.99$ jer nesto nisam siguran da li ce mi sjesti. Mislim vidim sta je fazon i top je to ali ovdje mi se cini nekako bezveze sto sve ide tim šinama pa kontam nije kao npr. beat saber ili slicno, mozda se i varam?

Slobodno pisite prijedloge, pogotovo ove jeftinije pa da nakupujem dok su bar snizene :D

 

Oo pa vidim Rez iNFININITE ps5 UPGRADE snizen na 9.99$ a imam ps4 ver sa plusa tako da ovo uzimam odmah :D Ostaje 28$ pa ce se vjerovatno opet dopunjavati :D

 

Baš sam ti htio napisati nemoj uzimati Kayak, al rekoh neću.. :|

 

Synth Riders je sličan Beat Saberu ali je više ples nego lupanje.

Imaš tu dobar video na tu temu:

3 godine
neaktivan
offline
Re: Playstation VR 2
Chronosus kaže...
gamex1423 kaže...

Thanks obojici, GT7 sam odmah uzeo samo sad moram i neki setup s volanom :D

RE mi je super demo ali horor-alike igre ionako ne igram nikad sam tako da u VR sigurno necu nikad to zavrsiti. Uzeo sam Kayak VR, Thumper za 4$ PS5 upgrade jer sam kroz plus imao PS4 verziju, Cosmonius High na popustu jer mi se demo svidio i eto imam trenutno jos 38$ na acc pa se bas mislio da li da nabavim taj Synth Riders Remastered za 18.99$ jer nesto nisam siguran da li ce mi sjesti. Mislim vidim sta je fazon i top je to ali ovdje mi se cini nekako bezveze sto sve ide tim šinama pa kontam nije kao npr. beat saber ili slicno, mozda se i varam?

Slobodno pisite prijedloge, pogotovo ove jeftinije pa da nakupujem dok su bar snizene :D

 

Oo pa vidim Rez iNFININITE ps5 UPGRADE snizen na 9.99$ a imam ps4 ver sa plusa tako da ovo uzimam odmah :D Ostaje 28$ pa ce se vjerovatno opet dopunjavati :D

 

Baš sam ti htio napisati nemoj uzimati Kayak, al rekoh neću.. :|

 

Synth Riders je sličan Beat Saberu ali je više ples nego lupanje.

Imaš tu dobar video na tu temu:

 Ma kayak sam uzeo prije nego sam s uredjajem kuci stigao :D Neka imam tako nesto za malo chillat hahah Hvala, pogledat cu pa vjerovatno uzmem i ovo :D Imam i Horizon jer sam uzeo bundle s tom igrom.

11 godina
offline
Playstation VR 2

Kupio sam Thumper,dosao na level 2 malo da probam i moram rec da mi za sad djeluje jednolicno...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

VR zasluzuje ovakvu promociju 🥂

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Playstation VR 2
MEGATAMA kaže...

Kupio sam Thumper,dosao na level 2 malo da probam i moram rec da mi za sad djeluje jednolicno...

 

 

Isto jedna od VR igara koje sam kupio, igrao pola sata i ugasio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Koji volan predlazete za GT7 a da nije bas neki preskup? Ako ima sta do 300 eur bilo bi dobro, ako ne onda maksimalno do 500 iako bih vise volio za manje od tog proci :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Koji volan predlazete za GT7 a da nije bas neki preskup? Ako ima sta do 300 eur bilo bi dobro, ako ne onda maksimalno do 500 iako bih vise volio za manje od tog proci :D

Zadnji volan sam kupio za GT5 na PS3 pa ti ja nazalost ne mogu pomoc.

Planiras si kokpit slozit?

12 godina
offline
Re: Playstation VR 2

Za tu lovu si osuđen na neki logitech G29 ili možda neki TM.  Za 700tinjak imaš ovo: https://fanatec.com/eu-en

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.4.2023 16:18 (mla_dend).
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Koji volan predlazete za GT7 a da nije bas neki preskup? Ako ima sta do 300 eur bilo bi dobro, ako ne onda maksimalno do 500 iako bih vise volio za manje od tog proci :D

 

https://www.amazon.de/-/en/Logitech-feedback-steering-adjustable-stainless/dp/B00YUIM2J0/ref=sr_1_3?crid=2JILB5EHIZ8R3&keywords=g29&qid=1682668113&sprefix=g29%2Caps%2C158&sr=8-3

 

Eventualno doplati za H shifter ako planiraš ručno mijenjanje brzina, ništa više od toga ti ne treba ako nisi nabrijani sim racer.

 

Preporuka i za stand ak planiraš iz kauča igrat

https://wheelstandpro.com/product/wheel-stand-pro-for-logitech-g29-g920-g27-g25-racing-wheel-deluxe-v2/?region=europe

11 godina
offline
Playstation VR 2

Nadam se da necemo dugo cekat da izlistaju cijene i datum izlaska za ove nove igre koje su dodali na store.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Playstation VR 2

Hubris stize iduci mjesec sa hrpom poboljsanja za VR2,happtic,3D zvuk...

Dali ga je odigrao netko od vas na PCu?

 

The inclusion of foveated rendering is a significant enhancement for our game, which features complex and expansive scenes. This cutting-edge technology allows for a sharper resolution than anything previously achieved. The game’s textures and models are now several times clearer, while the frame rate remains stable.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Playstation VR 2

Pa nisam racing fanatik ali hocu da igram GT7 u full ugodjaju, bas sam kontao g29 jer vidim da ga hvale a nije preskup, nego imam i ponudu za 50ak eura vise trustmaster t300/t500, sta kazete da bi bio bolji izbor?

 

Htio bih se zahvaliti sto ste me nagovorili da uzmem synth riders, mislio sam da uopste nije moj tip igre, sad upalio i nmg vjerovat kako dobro i pogotovo da doslovno kipi niz mene znoj vec nakon par minuta, ruke i noge me takodjer bole :D stvarno se nisam nadao uz neki gejming pribor da cu ustvari imati vise fizicke aktivnosti umjesto manje.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Playstation VR 2
gamex1423 kaže...

Pa nisam racing fanatik ali hocu da igram GT7 u full ugodjaju, bas sam kontao g29 jer vidim da ga hvale a nije preskup, nego imam i ponudu za 50ak eura vise trustmaster t300/t500, sta kazete da bi bio bolji izbor?

 

Htio bih se zahvaliti sto ste me nagovorili da uzmem synth riders, mislio sam da uopste nije moj tip igre, sad upalio i nmg vjerovat kako dobro i pogotovo da doslovno kipi niz mene znoj vec nakon par minuta, ruke i noge me takodjer bole :D stvarno se nisam nadao uz neki gejming pribor da cu ustvari imati vise fizicke aktivnosti umjesto manje.

 

Ja imam već nekih 8 godina G27, isto sam gledao Thrustamstere ali ipak namjeravam upgradeat na G29. Thrustmasteri su skuplji, ako želiš i H shifter on je daleko skuplji za Thrustmaster, Logitech ima navodno bolje pedale. Thrustmaster navodno ima bolji/jači FF al meni je čist ok i ovaj na G27. Ne bi ga ni upgradeao da podržava PS5.

 

Synth Riders roka. Dosta VR igara izgleda bezveze kad vidiš gameplay na običnom ekranu al je skroz druga priča kad navučeš headset.

12 godina
offline
Playstation VR 2

Slažem se za Synth da je jako zabavan. I na easy je nekad zahtjevno, ne znam kako ljudi rokaju na teže razine 

No kad će BeatSaber na VR2?

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice