PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.851.332
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Wizards kaže...
hummer0 kaže...
Wizards kaže...

PS4 Pro se može prodat tu negdje za oko 1200-1500kn ne više.

 Daj ne buncaj za toliko ide obični.

 aha probaj ga stavit na njušku za 2000kn neš ga nikad prodat a ni tad.

 Ok baš me zanima po kojoj cijeni idu obične PS4 kad si tako dobro obaviješten.

 Za 800 kn s dva kontrolera bez igara doduše 4g star. Toliko je moj kum platio, 

9 godina
offline
PlayStation 4

garancija na ps4 je 12 mjeseci? nije 24??

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

garancija na ps4 je 12 mjeseci? nije 24??

 Dap i to je praksa od ps3, samo 12.

 Odnosno mozes ti nadoplatiti ako zelis.

13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

garancija na ps4 je 12 mjeseci? nije 24??

 Znaju u SD imati na akciji dodatne 2 god. za 300kn. Može se kupiti bilo kada dok ti početnih godinu dana garancie vrijedi.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
matrix777 kaže...
robogo kaže...

 

Playstation Plus pretplata svaki mjesec daje dvije besplatne igre accountu koji je nositelj Plus pretplate. Igre treba skinuti na disk konzole (ne mogu se streamati s neta). Igre su ti dostupne u libraryu dokle god ti je account aktivan i valjan, ali igre možeš preuzeti i igrati samo dok je PS Plus pretplata aktivna. Kada istekne, igre su u libraryu, ali se ne mogu pokrenuti.

 Nositelj? Dakle, account se može sherati? No prerpostavljam samo jedan korisnik može skinuti besplatne igre jer si naveo za nositelja? Kako vi koristite tu pretplatu? Više vas jedan account?

 

Da, kao što je i kolega Hexfire napisao, toga sam se "bojao". Pretplata u biti ne donosi besplatne igre, ne u smislu kao kad imaš fizički cd. No na toj Plus pretplati se mogu kupiti igre za novac? Ako se plati neka igrica, ni dalje se ne može igrati bez aktivne pretplate ili to samo vrijedi za besplatne igre koje se skinu taj mjesec?

 

 

 matrix777

Znači ako ti imaš igru na svojem acc..

Odeš kod frenda i logiraš se sa svojim podacima i u postavkama označiš konzolu kao primarnu i staviš tu igru na dowload.

Odlogiraš se i logira on sa svojim acc. i vidjet će igru na svojem acc. kako se dowloada i može se normalno igrati ne treba PS+.

PS+ treba jedino ako želite igrati online.

Znači tu igru koju šerate možete igrati u isto vrijeme i jedan protiv drugoga.

Kum i ja igramo recimo PES2019 igru koju sam ja kupio ( digitalnu) jedan protiv drugoga s tim da ja imam PS+ kupljen on nema, ali kako šeramo igru tako isto dijelimo i PS+ pretplatu.

Tako da su troškovi pola 

P.S. isto tako ako on ima neke igre kupljene na svojem acc. ( digitalne) ponoviš postupak na svojoj konzoli sa njegovim acc. i ti možeš igrati njegove igre.

Naravno ovo vrijedi samo za digitalne igre ne za fizičke kopije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 11:49 (hummer0).
11 godina
offline
PlayStation 4

Ako koga zanima imam rdr2 i wolfstein 2 collosus i re2 nove zapakirane..moze pp

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
TomekK kaže...

Da li je puno 1500 kn za PS4 500 Gb,1 kontroler +3 igrice (Detroit,Horizon zero dawn i the last of us). "samo isprobana,stara 3 tjedna)

 A gle ako nisi igrao te vrlo dobre igre onda nije baš previše iako ja osobno bi probao cimat na 1200-1400.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ljudi,

nisam bio dugo aktivan na forumu, a pogotovo ne na ovoj temi.

Imam pitanje za one koji se sjećaju dali je bilo kakvih popusta na PS+ pretplatu prosle godine nakon ovih blagdana/praznika?

Planiram uzeti PS+ pretplatu (US acc) pa da ne kupujem po punoj cijeni ako će biti kakvih popusta uskoro... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mudantos kaže...

Pozdrav ljudi,

nisam bio dugo aktivan na forumu, a pogotovo ne na ovoj temi.

Imam pitanje za one koji se sjećaju dali je bilo kakvih popusta na PS+ pretplatu prosle godine nakon ovih blagdana/praznika?

Planiram uzeti PS+ pretplatu (US acc) pa da ne kupujem po punoj cijeni ako će biti kakvih popusta uskoro... 

mudantos

 Je bilo je u 1. mjesecu. na HR Storu nisam siguran za US Store.

Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 14:51 (hummer0).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
PS PLUS IGRE SIJEČANJ 2020
*GOAT SIMULATOR
*NATHAN DRAKE COLLECTION


Bas kad sam mislio da gore ne može.
Uncharted kolekcija je ok ali platio sam ju 5$ prosle godine.
Moj PC  
6 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koze me ne zanimaju, ali Uncharted će dobro doći. Ionako bih kupio Collection kad tad pa je meni ponuda skroz ok.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Update
Video je obrisan s PlayStation Germany YT stranice. Uplodao sam ga na svom kanalu. To je zasad jedini "službeni" Leak jer se nalazio na službenoj stranici. Ali nista sigurno prije Objave u US.

PS PLUS JANUARY 2020 FREE PS4 GAMES ➡️


Vjerojatno su ga maknuli zbog hrpe dislajkova. Nadam se da ce se prije Objave u Americi predomisliti i staviti bolju ponudu.
Ne zelim da mislite da sirim Fake News. Sretna Nova Svima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Prije svega momci sretna nova godina i svako dobro.

 

Ja ne znam cemu se opterecivati. Ja se odavno ne ložim da tak kazem na te + igre.

Kroz cijelu godinu 2 mozda 3 dobra naslova. Ostalo ni ne stavim u library kamoli zaigram.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

J*biga, kraj je generacije i svi većinom već imaju kupljene sve ove popularnije i bolje igre. Uncharted collection je odlična ponuda za PS+, nije vam nitko kriv ako ste to već odigrali.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ja nisam kupio igru za PS4 već točno godinu dana kad sam kupio FIFA 19 i odigrao ju točno 4 utakmice.

Bio sam više koncentriran na PC i Switch.

 

Bojim se da za mene ni sljedeće 2 godine isto neće biti neka špica na Playstation platformi. Godina dana do PS5, a onda još godina dana da se pojave neke normalnije igre koje neće biti remasteri.

A ako će tolerirati 30 FPSa i dalje, onda ih križam do daljnjeg.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

J*biga, kraj je generacije i svi većinom već imaju kupljene sve ove popularnije i bolje igre. Uncharted collection je odlična ponuda za PS+, nije vam nitko kriv ako ste to već odigrali.

 

Da, istina, nije. Igre stare 9-13 godina su poklon kojem se ne gleda u zube.

A Goat Simulator neću ni komentirati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

J*biga, kraj je generacije i svi većinom već imaju kupljene sve ove popularnije i bolje igre. Uncharted collection je odlična ponuda za PS+, nije vam nitko kriv ako ste to već odigrali.

 

Da, istina, nije. Igre stare 9-13 godina su poklon kojem se ne gleda u zube.

A Goat Simulator neću ni komentirati.

 Više sam se zabavio igrajući tu Uncharted kolekciju nego 90% ostalih igara. Kakve veze ima koliko su stare? Ispada da bi se vi pojedinci više veselili i najnovijem simulatoru govna u WC školjci renderiranom u 4k i ultra uber detaljima nego nekim remek djelima od prije 10-ak godina. Samo nek je 60 fpsa i ultra grafika, ostalo nije bitno valjda.

 

Tko još nije odigrao Uncharted igre, ovo je super prilika. Jedna od najboljih ekskluziva u povijesti Playstationa. Ne znam čemu pljuvanje. Čak i ja koji sam odigrao se ne bunim jer znam kvalitetu tih igara.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.1.2020 20:27 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

J*biga, kraj je generacije i svi većinom već imaju kupljene sve ove popularnije i bolje igre. Uncharted collection je odlična ponuda za PS+, nije vam nitko kriv ako ste to već odigrali.

 

Da, istina, nije. Igre stare 9-13 godina su poklon kojem se ne gleda u zube.

A Goat Simulator neću ni komentirati.

 Više sam se zabavio igrajući tu Uncharted kolekciju nego 90% ostalih igara. Kakve veze ima koliko su stare? Ispada da bi se vi pojedinci više veselili i najnovijem simulatoru govna u WC školjci renderiranom u 4k i ultra uber detaljima nego nekim remek djelima od prije 10-ak godina. Samo nek je 60 fpsa i ultra grafika, ostalo nije bitno valjda.

 

Logika ti je nepogrešiva. Skroz si me pročitao.

Nigdje nisam rekao da te igre ne valjaju, ali da nisu baš najsretniji odabir poklona u ovom trenutku. I inače koštaju 150kn, a svatko tko drži do sebe i PS gaminga ih je odigrao odavno. 

Da su poklonili GTA Trilogy isto bih rekao. A s njima sam se zabavio 10 puta više nego sa Uncharted Collectionom.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

Davali su nedavno i The Last of Us na PS+ i začudio bi se kad bi ti rekao koliko je novih igrača ostalo oduševljeno tom igrom. A rekao bi da ju je već odigrao svatko tko ima PS3/PS4. Krcat je bio Youtube/twitch sa streamovima i dojmovima ljudi koji nikad nisu to igrali. Ima dosta ljudi koji valjda čekaju da sve bude besplatno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Davali su nedavno i The Last of Us na PS+ i začudio bi se kad bi ti rekao koliko je novih igrača ostalo oduševljeno tom igrom. A rekao bi da ju je već odigrao svatko tko ima PS3/PS4. Krcat je bio Youtube/twitch sa streamovima i dojmovima ljudi koji nikad nisu to igrali. Ima dosta ljudi koji valjda čekaju da sve bude besplatno.

 

Meni je ovo najbeskorisniji mjesec u zadnjih godinu dana. A i po cijenama igara, definitivno jedan od najjeftinijih, u blagdanskom raspoloženju poprilično škrto.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
antimadridista kaže...

Davali su nedavno i The Last of Us na PS+ i začudio bi se kad bi ti rekao koliko je novih igrača ostalo oduševljeno tom igrom. A rekao bi da ju je već odigrao svatko tko ima PS3/PS4. Krcat je bio Youtube/twitch sa streamovima i dojmovima ljudi koji nikad nisu to igrali. Ima dosta ljudi koji valjda čekaju da sve bude besplatno.

 

Meni je ovo najbeskorisniji mjesec u zadnjih godinu dana. A i po cijenama igara, definitivno jedan od najjeftinijih, u blagdanskom raspoloženju poprilično škrto.

 Nemoj tako kolega nisu nam mogli dati nesto bolje kad su se istrosili na temu koju su nam poklonili za bozic. ( #sarkazam ) :D

15 godina
offline
PlayStation 4

Kako se ono kaže, poklonjenom konju se ne gleda u zube. Ali ovako osobno, za kao neku ''premium'' uslugu davati igru, ma koliko dobra bila, koja je svako malo na rasprodaji za 70-tak kuna i stara je 4-5 godina, i shovelware je malo neozbiljno.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
U ovom slucaju "poklonjenoj kozi" :)
Sony mora hitno mjenjati format ps plusa. Dvije igre su se pokazale kao los format jer vecinom dobijemo lose igre. Volio bih da ps plus promovira indie igre i developere.
Recimo format od 3 igre:
Igra 1: PlayStation hits igra tipa ratchet, horizon, god of war itd
Igra 2: Family friendly igra, nesto šareno, coop ili mp, za djecu: tipa Rayman, trine,...
Igra 3: Indie igra.... Bilo koja, starija, novija. Puno indie igara prolazi ispod radara a klinci samo igraju fortnite i minecraft. Meni su indie igre osvježenje u moru preslicnih AAA igara
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kakva igretina je ovaj ac origins.Ne skidam se s igre vec par dana.Bas sam kupio i oba dlca.Za takav igrin svijet i lokacije skidam kapu.Za mene najbolja ac igra do sada(nisam jos igrao odissey).Usporedbe radi prije originsa sam.igrao days gone i prodao igru jer jednostavno je dosadna i sav svijet je prazan za razliku od originsa u kojem na svakom kutku ima nesto za istraziti i vidjeti.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
3 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kakva igretina je ovaj ac origins.Ne skidam se s igre vec par dana.Bas sam kupio i oba dlca.Za takav igrin svijet i lokacije skidam kapu.Za mene najbolja ac igra do sada(nisam jos igrao odissey).Usporedbe radi prije originsa sam.igrao days gone i prodao igru jer jednostavno je dosadna i sav svijet je prazan za razliku od originsa u kojem na svakom kutku ima nesto za istraziti i vidjeti.

 

Slažem se, a Odyssey je još bolji i veći. Imaš sa DLCovima šta za igrati 160h ako oćeš sve completeati 100%.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Trebam preporuku za volan za PS4.
Kupio sam na Amazonu Hori Apex RWA ali ne radi i vraćam ga natrag.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
tintin kaže...
Trebam preporuku za volan za PS4.
Kupio sam na Amazonu Hori Apex RWA ali ne radi i vraćam ga natrag.

Isti taj samo ispravan.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
tintin kaže...
Trebam preporuku za volan za PS4.
Kupio sam na Amazonu Hori Apex RWA ali ne radi i vraćam ga natrag.

 

Logitech G29

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
PlayStation 4

Eno, PS+ na akciji 25%, za 328,50 kn.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice