PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.742
|
čitano: 6.929.968
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
PlayStation 4

Vi koji se žalite na frame dropove jeste probali promjeniti u FHD rezoluciju i jel radi išta bolje? Ja igram na 4k i dropovi su mi gotovo neprimjetni, ne kontam jel igramo istu igru ili su pojedinci jednostavno preosjetljivi i prate jedino kako igra radi umjesto da uživaju u istoj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 9:02 (lobotomac90).
Moj PC  
3 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Vi koji se žalite na frame dropove jeste probali promjeniti u FHD rezoluciju i jel radi išta bolje? Ja igram na 4k i dropovi su mi gotovo neprimjetni, ne kontam jel igramo istu igru ili su pojedinci jednostavno preosjetljivi i prate jedino kako igra radi umjesto da uživaju u istoj.

 Ja igram na na fhd tv sa ps4 pro i meni igra klizi glatko i perfektno, naravno uživa se i to kako.

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
online
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Vi koji se žalite na frame dropove jeste probali promjeniti u FHD rezoluciju i jel radi išta bolje? Ja igram na 4k i dropovi su mi gotovo neprimjetni, ne kontam jel igramo istu igru ili su pojedinci jednostavno preosjetljivi i prate jedino kako igra radi umjesto da uživaju u istoj.

 

Psssst, nemoj, ne smijemo više pisati, Santana će poludit, on čita i druge forume koji su kul.

 

Nisam probao, igram igru na konzoli tako da ju upalim i očekujem da radi "as it's meant to be". Valjda je ovako "meant to be", pa idemo dalje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Nevalja ti konzola! Pokvarena je! Baci je Bitanga!

Napad je najbolja obrana :)
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

ma šalim se nemislim ti ja nikad ozbiljno 

nemoj je bacat daj je nekom ko će igrat ovo remek djelo RDR2 !!!

Napad je najbolja obrana :)
10 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav svima! Kupujem suprugu ps4 za 50. rodjendan pa imam par pitanja... Ispricavam se unaprijed ako pitam gluposti ali nisam se susretala s ps-om od dvojke (team tipkovnica i mis, skuzajte ). Procitala sam zadnjih 10 stranica i sad citam iz pocetka, trenutno sam negdje oko 85.  Pa krenimo :

 

1. Kupujem u tele2, da li mogu naknadno kupiti produljeno jamstvo u SD?

 

2. U paketu dolazi 5 igara - Osim COD-a 4, dobivaš  Gran Tourismo Sport, Uncharted 4-A Thief’s End i Horizon Zero Dawn Complete Edition. U webshopu dobivaš i petu igru - Assassin’s Creed Odyssey. 

Ne znam koliko dugo izdrzi jedan kontroler, da li da odmah kupim jos jedan (da ne ostane bez baterije dok igra jos traje) ili to mogu naknadno?

 

3. Da li igre kupljene preko us accounta moze igrati i preko hr accounta ako na ps-u ima registriran i hr account? U tele2 paketu mu dolazi 3 mjeseca pretplate na hr store pa bih da svi sejvovi idu preko istog accounta. A i igrat ce dosta toga online pa bi se spajao na hr servere da moze igrat sa svojom ekipom

 

4. Uzela sam mu slim 500 gb uredjaj, a s obzirom na velicinu igrica, uzela bih i ekterni hdd. Da li je 2T dovoljno ili da idem na 4T? I ako imate neku preporuku, zahvaljujem  Pretpostavljam da je to plug & play, da nije potrebno formatiranje i neka posebna podesavanja...

 

Za sad toliko, unaprijed zahvaljujem 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 14:22 (Korisnik1251).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Pozdrav svima! Kupujem suprugu ps4 za 50. rodjendan pa imam par pitanja... Ispricavam se unaprijed ako pitam gluposti ali nisam se susretala s ps-om od dvojke (team tipkovnica i mis, skuzajte ). Procitala sam zadnjih 10 stranica i sad citam iz pocetka, trenutno sam negdje oko 85.  Pa krenimo :

 

1. Kupujem u tele2, da li mogu naknadno kupiti produljeno jamstvo u SD?

 

2. U paketu dolazi 5 igara - Osim COD-a 4, dobivaš  Gran Tourismo Sport, Uncharted 4-A Thief’s End i Horizon Zero Dawn Complete Edition. U webshopu dobivaš i petu igru - Assassin’s Creed Odyssey. 

Ne znam koliko dugo izdrzi jedan kontroler, da li da odmah kupim jos jedan (da ne ostane bez baterije dok igra jos traje) ili to mogu naknadno?

 

3. Da li igre kupljene preko us accounta moze igrati i preko hr accounta ako na ps-u ima registriran i hr account? U tele2 paketu mu dolazi 3 mjeseca pretplate na hr store pa bih da svi sejvovi idu preko istog accounta. A i igrat ce dosta toga online pa bi se spajao na hr servere da moze igrat sa svojom ekipom

 

4. Uzela sam mu slim 500 gb uredjaj, a s obzirom na velicinu igrica, uzela bih i ekterni hdd. Da li je 2T dovoljno ili da idem na 4T? I ako imate neku preporuku, zahvaljujem  Pretpostavljam da je to plug & play, da nije potrebno formatiranje i neka posebna podesavanja...

 

Za sad toliko, unaprijed zahvaljujem 

1. Mislim da možeš jer su meni rekli da tokom cijele te prve godine mogu doplatiti za produljeno jamstvo doduše ja sam i kupio u SD moraš provjeriti kod njih.

2. Ma ne brini dovoljno dugo izdrži jedino ako će sa prijateljem igrati kod kuće neku sportsku igru trebaju mu 2 za online ne treba.

3. Može. Jedino sa US acc. konzola mora biti označena kao primarna  "uguglaj" 

4. Mislim da je 2TB dosta jedini uvijet je da bude USB3. .... konzola će sama tražiti formatiranje kad ga priključi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 15:14 (hummer0).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Pozdrav svima!

 Ako već nisi uzmi mu PRO. Ako te budzet bas ogranicava onda uzmi sta mozes.Ali svakako preporuka za pro.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Seki001 kaže...

ma šalim se nemislim ti ja nikad ozbiljno 

nemoj je bacat daj je nekom ko će igrat ovo remek djelo RDR2 !!!

 

Malo izazivaš ;-) Nemam ja ništ protiv gameplaya igre. Niti protiv PS4 konzole. Mislim da sam bio dovoljno jasan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Korisnik1251 kaže...

Pozdrav svima!

 Ako već nisi uzmi mu PRO. Ako te budzet bas ogranicava onda uzmi sta mozes.Ali svakako preporuka za pro.

 Ma vec sam uzela slim... Pro trenutno nemaju na stanju, a nemam ni 4k tv niti planiram uskoro tu investiciju. A i uz pro ide 1 igra (cod4) + fortnite voucher dok uz slim ide 3 mjeseca ps+ i 5 igara. Od tih 5, 2 su one radi kojih zeli ps4 - cod i gran turismo. Znaci, ja sebi jos dokupim gta5, a on ce tek kasnije poceti dodatno trositi na nove igre 

 

Jos pitanje - dva ... Sta su dlc-ovi i season passevi?

 

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dlc-downloadable content. Dodatni sadrzaj za igru koji se obicno placa.
Season pass-kupis to i imas sve buduce dlc-e koji dolaze tj sve dlc za tu igru. To te na kraju izadje jeftinije nego da kupis svaki dlc posebno kad izadje.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 16:47 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna netko oce bit kakav dobar popust na rdr2 za black friday 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Zna netko oce bit kakav dobar popust na rdr2 za black friday 

 Imaš na US storu za 380 Kn.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Korisnik1251 kaže...

 

1. Mislim da možeš jer su meni rekli da tokom cijele te prve godine mogu doplatiti za produljeno jamstvo doduše ja sam i kupio u SD moraš provjeriti kod njih.

2. Ma ne brini dovoljno dugo izdrži jedino ako će sa prijateljem igrati kod kuće neku sportsku igru trebaju mu 2 za online ne treba.

3. Može. Jedino sa US acc. konzola mora biti označena kao primarna  "uguglaj" 

4. Mislim da je 2TB dosta jedini uvijet je da bude USB3. .... konzola će sama tražiti formatiranje kad ga priključi.

 

Kill Frenzy kaže...
Dlc-downloadable content. Dodatni sadrzaj za igru koji se obicno placa.
Season pass-kupis to i imas sve buduce dlc-e koji dolaze tj sve dlc za tu igru. To te na kraju izadje jeftinije nego da kupis svaki dlc posebno kad izadje.

 Hvala 

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže... 

Malo izazivaš ;-) Nemam ja ništ protiv gameplaya igre. Niti protiv PS4 konzole. Mislim da sam bio dovoljno jasan.

 Dugo sam razmišljao i ja da uzmem 4K HDR TV da zamijenim ovaj svoj stari kojem skoro već desetljeće kuca na vrata, no kako sam istraživao skužio sam da je taj HDR trenutno još gimmick koji ili radi ili je katastrofa.

 

Pa sam i odustao od toga jer očekujem da to bude Plug 'n' Play, a ne da sad moram televizor prebacivati u ovaj mod, ovaj slajder pomaknuti tamo i čekati da sazviježđe Orion dođe u poravnanje da bi HDR ispravno radio. A moja velika tragedija je da moj televizor stvar 8 godina ima 10 bitni panel, ali nažalost nema HDR implementiran u sebe, dok se danas u televizore s 8 bitnim panelima implementira HDR... 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 19:25 (JozoBozo121).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...
hummer0 kaže...
Korisnik1251 kaže...

 

1. Mislim da možeš jer su meni rekli da tokom cijele te prve godine mogu doplatiti za produljeno jamstvo doduše ja sam i kupio u SD moraš provjeriti kod njih.

2. Ma ne brini dovoljno dugo izdrži jedino ako će sa prijateljem igrati kod kuće neku sportsku igru trebaju mu 2 za online ne treba.

3. Može. Jedino sa US acc. konzola mora biti označena kao primarna  "uguglaj" 

4. Mislim da je 2TB dosta jedini uvijet je da bude USB3. .... konzola će sama tražiti formatiranje kad ga priključi.

 

Kill Frenzy kaže...
Dlc-downloadable content. Dodatni sadrzaj za igru koji se obicno placa.
Season pass-kupis to i imas sve buduce dlc-e koji dolaze tj sve dlc za tu igru. To te na kraju izadje jeftinije nego da kupis svaki dlc posebno kad izadje.

 Hvala 

 DLC-ovi i Season passevi vrlo često NE vrijede tog novca koji se trazi, tako da se na to uopce ne obaziri. 

MadeInCroatia
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

JozoBozo121  HDR je u nekim igrama dobro implementiran,a  u nekim nije.

Nećeš ništa izgubiti ako kupiš 4K TV. To je sad standard i bit će još bar 5-8 godina. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2018 20:45 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

JozoBozo121  HDR je u nekim igrama dobro implementiran,a  u nekim nije.

Nećeš ništa izgubiti ako kupiš 4K TV. To je sad standard i bit će još bar 5-8 godina. 

 Ma slijedeće godine dolazi nešto novo tako da može i pričekati.

Svake godine izmisle nešto novo da mogu prodavati telke.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Mislim da nema ništa novo za iduću godinu. Eventualno ako svi proizvođači redom krenu stavljati Freesync u TV-e.

 

Kako JozoBozo igra na 10 godina starom FHD televizoru, siguran sam da bi ga neki novi 4K TV sa VA ili bar IPS panelom izuo iz cipela.

Nije svjestan kakva je to razlika u kvaliteti slike (pričam iz osobnog iskustva).

PSN - DeniZg80
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam prosle god uzeo sony xe7 seriju, znaci neki pocetni rang sonijeve linije televizora sa 4k i hdrom (8bit). TV sam na novogodisnjoj akciji platio svega 1.100KM 49 inch, a prethodno sam koristio LG TV 42 inch, koji sam 2012 god platio 1.300KM, razlika u kvaliteti slike je ogromna, a da ne govorim za input lag. HDR nikad ne koristim, ne da mi se gasiti paliti za igre koje podrava, tj. ne podrzava. Ako sam ja vidio razliku sa tv koji je bio star 5-6 godina i to na neki budzet 4k tv, mislim da ces i ti definitvno sa tv starog 10 god. Moja ti je preporuka da se, ako imas love, pocastis finom telkom sada za black friday, neces se pokajati.
PSN Tokioplastic292
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

cao ekipa.

 

Namjeravam vec cilu ovu godinu uzet PS4 Pro i 4k tv,zadnja konzola koju san ima je bila X360 prije 4 godine,baš san dobia želju za igranjem(a i dosta odlicnih igara za ovu generaciju je izaslo) tako da mislin da je dobar tajming.

 

Uzea bi u Sancte Domenice,ima se 10% popusta kod na newsletter,i tele2 kod za popust. Sta mislite oce li taj tele2 kod vridit kad bude black friday(tad mislim sve kupit)?

Pikiram Pro RDR2 bundle :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Uzeo i ja 50" Sony prošle godine. Dotad nisam imao TV u sobi pa se baš vidi razlika.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Tele 2 kod vrijedi do kraja ovog mjeseca.
10 godina
offline
PlayStation 4

Sorry, jos jedno pitanje... Za hr  i us account moram imati 2 razlicita maila pretpostavljam?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Sorry, jos jedno pitanje... Za hr  i us account moram imati 2 razlicita maila pretpostavljam?

 Da i registriraj se na neku adresu u US gdje nemaju porez, ali možeš tu igru sa US acc. igrati i na HR acc. imaš koju stranu prije objašnjeno kako.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hvala, to sam vec procitala (citam temu od pocetka, sad sam na 155. stranici ), samo nisam nigdje nasla ovaj podatak. 

Nisam neki fan ps-a, ali citajuci ovu temu sad JA jedva cekam da stigne. Brijem da ce ovaj morat uzet bolovanje da stigne do ps-a od mene 

10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

a ako se odma regam na newsletter za onih 10% oce li to vridit za Black Friday?

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Hvala, to sam vec procitala (citam temu od pocetka, sad sam na 155. stranici ), samo nisam nigdje nasla ovaj podatak. 

Nisam neki fan ps-a, ali citajuci ovu temu sad JA jedva cekam da stigne. Brijem da ce ovaj morat uzet bolovanje da stigne do ps-a od mene 

Zavisi koliko ste "zagrizeni" gameri, ali moglo bi se dogoditi da ces pozeljeti i jednog crnog za sebe nakon nekog vremena, ako ne budes mogla doci na red.

Stvarno su skoro svi zanrovi na PS4 pokriveni.

Em je prednost sto mozes dijeliti PS+ pretplatu na dvije konzole.

 

Em si luda, ako citas sva nasa lupetanja od pocetka 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.10.2018 17:10 (Chaky).
7 godina
offline
PlayStation 4
Ovo nije normalno. Isti boss di san zapea prije po godine, zapea i sad. Krenija san Bloodborne od pocetka i opet na Ludwigu zapea. Toliko je agresivan, neda mi disat. Niti jednog bossa dosad nisan vise od 10 puta neuspjesno pokusava ubit osin njega. Mislin da san njega sigurno 30 puta proba..nestat ce mi resina i heala ka i zadnji put i onda prvo farmaj to, pa onda na njega..i tako u nedogled
 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
Ovo nije normalno. Isti boss di san zapea prije po godine, zapea i sad. Krenija san Bloodborne od pocetka i opet na Ludwigu zapea. Toliko je agresivan, neda mi disat. Niti jednog bossa dosad nisan vise od 10 puta neuspjesno pokusava ubit osin njega. Mislin da san njega sigurno 30 puta proba..nestat ce mi resina i heala ka i zadnji put i onda prvo farmaj to, pa onda na njega..i tako u nedogled

 

Tak ti i treba :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice