Starost tema i komentara

poruka: 14
|
čitano: 2.324
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Starost tema i komentara

Na forumu postoje teme stare nekoliko mjeseci ili čak godina.Ja predlažem da se sve starije od  3(tri) mjeseca automatski briše.

Moj PC  
0 27 hvala 0
15 godina
offline
Starost tema i komentara

Kakva je svrha toga?

Death has a thousand faces,evil only one.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Starost tema i komentara

I onda netko naiđe na problem koji je eto slučajno već bio riješen na forumu, ali je tema zahvaljujući tebi izbrisana, šta onda...to nema smisla, stare teme uvijek nekome zatrebaju i sigurno i pomognu, bar su meniNamigiva

Men aren't fat, only fat women are fat.
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Starost tema i komentara

Definitivno out prjedlog. Čak volim čitat vjesti stare 10+ godina iz malo nostalgije....

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OPF Fan
Moj PC  
21 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Starost tema i komentara

Ma kontam da to ima nekakve veze s jucerasnjom masovnom navalom komentiranja vijesti starih 10 godina. Smijeh

Pathogenic fundamentals clearly indicate that homogenous populations are most vulnerable.
15 godina
odjavljen
offline
RE: Starost tema i komentara
rustweaver kaže...

Ma kontam da to ima nekakve veze s jucerasnjom masovnom navalom komentiranja vijesti starih 10 godina. Smijeh

i da nije bilo te navale, velik broj nas nebi znao da je prekjucer ili jucer bilo 15 god od izdavanja win95. tako da ... sve pohvale i zahvale @izgr

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
16 godina
moderator
offline
RE: Starost tema i komentara
rustweaver kaže...

Ma kontam da to ima nekakve veze s jucerasnjom masovnom navalom komentiranja vijesti starih 10 godina. Smijeh

ma to se zaigrao jedan forumaš, opomenut je i sada je valjda sve u redu...

 

ako bude još takvih "šaljivđija" - prijavite ih i dovest ćemo sve u red

...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Starost tema i komentara
Miro kaže...
rustweaver kaže...

Ma kontam da to ima nekakve veze s jucerasnjom masovnom navalom komentiranja vijesti starih 10 godina. Smijeh

ma to se zaigrao jedan forumaš, opomenut je i sada je valjda sve u redu...

 

ako bude još takvih "šaljivđija" - prijavite ih i dovest ćemo sve u red

To sam konkretno bio ja,dobio sam žuti i sve je u redu,samo sam se htio malo našalit. Uostalom da nisam osvježavao vijesti većina foruma nebi znala da je 15 godina prošlo od izdavanja winsa 95! (na to stalno podsjeća skank666)

Ne treba mi potpis!
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.8.2010 20:00 (lzgr).
16 godina
moderator
offline
RE: Starost tema i komentara
lzgr kaže...
Miro kaže...
rustweaver kaže...

Ma kontam da to ima nekakve veze s jucerasnjom masovnom navalom komentiranja vijesti starih 10 godina. Smijeh

ma to se zaigrao jedan forumaš, opomenut je i sada je valjda sve u redu...

 

ako bude još takvih "šaljivđija" - prijavite ih i dovest ćemo sve u red

To sam konkretno bio ja,dobio sam žuti i sve je u redu,samo sam se htio malo našalit. Uostalom da nisam osvježavao vijesti većina foruma nebi znala da je 15 godina prošlo od izdavanja winsa 95! (na to stalno podsjeća skank666)

ma jasno mi je bilo da nisi imao loše namjere, već samo se malo našaliti - ali ako bi to postala praksa zagušio bi se forum zbunjujućim temama, zato to nećemo tolerirati

...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Starost tema i komentara
Miro kaže...
lzgr kaže...
Miro kaže...
rustweaver kaže...

Ma kontam da to ima nekakve veze s jucerasnjom masovnom navalom komentiranja vijesti starih 10 godina. Smijeh

ma to se zaigrao jedan forumaš, opomenut je i sada je valjda sve u redu...

 

ako bude još takvih "šaljivđija" - prijavite ih i dovest ćemo sve u red

To sam konkretno bio ja,dobio sam žuti i sve je u redu,samo sam se htio malo našalit. Uostalom da nisam osvježavao vijesti većina foruma nebi znala da je 15 godina prošlo od izdavanja winsa 95! (na to stalno podsjeća skank666)

ma jasno mi je bilo da nisi imao loše namjere, već samo se malo našaliti - ali ako bi to postala praksa zagušio bi se forum zbunjujućim temama, zato to nećemo tolerirati

ok je sve to i jasno je da smo na neki nacin malo zaobisli pravilo "upotreba mozga" (da, procitao sam ih svojevremeno) ali mislim da bi stvarno trebali uvest jednu rubriku na BOL-u tipa TV KALENDAR. mislim da bi bilo jako zanimljivo... stavit cu ovo i u prijedloge 

would you die for me, would you die for what i`ve longed to be...
15 godina
offline
Starost tema i komentara

Da li bi onda bila opcija da se recimo tako stare teme koje već imaju rješen problem automatski zaključaju? Recimo da je stara jedno 2+ godine pa da onda do takvih "incidenata" se ne pojavi? Iako meni ovako dobro, baš sam pred nedavno kopao po svojim prvim temama koje sam otvarao i gledao kakve sam gluposti pisaoSmijeh

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Starost tema i komentara
Stoja kaže...

Da li bi onda bila opcija da se recimo tako stare teme koje već imaju rješen problem automatski zaključaju? Recimo da je stara jedno 2+ godine pa da onda do takvih "incidenata" se ne pojavi? Iako meni ovako dobro, baš sam pred nedavno kopao po svojim prvim temama koje sam otvarao i gledao kakve sam gluposti pisaoSmijeh

nema potreba za doradom foruma, to se lako rješava kartonima Cool

...
14 godina
offline
RE: Starost tema i komentara
Miro kaže...
Stoja kaže...

Da li bi onda bila opcija da se recimo tako stare teme koje već imaju rješen problem automatski zaključaju? Recimo da je stara jedno 2+ godine pa da onda do takvih "incidenata" se ne pojavi? Iako meni ovako dobro, baš sam pred nedavno kopao po svojim prvim temama koje sam otvarao i gledao kakve sam gluposti pisaoSmijeh

nema potreba za doradom foruma, to se lako rješava kartonima Cool

Kad smo već kod tema, možete li kako ukloniti neke teme sa vrha najaktivnijih. Konkretno jako mi idu na živce teme "Koji je najbolji antivirus" i "U sukobu znanosti i vjere pobjednik je jasan". U prvoj temi se likovi prepucavaju između par antivirusa, i već ima toliko bezveznih postova da se ne može čitati. U drugoj temi razglabaju o nekakvom sukobu, koji ne postoji, tj. ja kao vjernik ne vidim nikakav problem u nauci. Više uopšte ne otvaram te teme ali su svakodnevno na top listi, pa bi vas zamolio da ih uklonite odatle i stvorite mjesto za bitnije teme.

14 godina
offline
RE: Starost tema i komentara
uss kaže...
Miro kaže...
Stoja kaže...

Da li bi onda bila opcija da se recimo tako stare teme koje već imaju rješen problem automatski zaključaju? Recimo da je stara jedno 2+ godine pa da onda do takvih "incidenata" se ne pojavi? Iako meni ovako dobro, baš sam pred nedavno kopao po svojim prvim temama koje sam otvarao i gledao kakve sam gluposti pisaoSmijeh

nema potreba za doradom foruma, to se lako rješava kartonima Cool

Kad smo već kod tema, možete li kako ukloniti neke teme sa vrha najaktivnijih. Konkretno jako mi idu na živce teme "Koji je najbolji antivirus" i "U sukobu znanosti i vjere pobjednik je jasan". U prvoj temi se likovi prepucavaju između par antivirusa, i već ima toliko bezveznih postova da se ne može čitati. U drugoj temi razglabaju o nekakvom sukobu, koji ne postoji, tj. ja kao vjernik ne vidim nikakav problem u nauci. Više uopšte ne otvaram te teme ali su svakodnevno na top listi, pa bi vas zamolio da ih uklonite odatle i stvorite mjesto za bitnije teme.

A jbg svakom nešto paše..najbolje pa da se sad forum prilagođava po osobnim potrebama..zanemari i čitaj dalje..Namigiva

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice