Slike u postovima

poruka: 5
|
čitano: 1.154
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Slike u postovima

Evo jedan prijedlog :

Jel moguće da se uredi javascript pa da kad kliknem na sliku u postu da mogu vidjet sve slike na STRANICI (a ne u postu) kliknući na desni kut slike

Benzin 20 Kn. Upaljač 7 Kn. Gledati kako škola gori, neprocijenivo ! Za sve ostalo tu je MasterCard.
 
4 2 hvala 4
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike u postovima
Mitch kaže...

Evo jedan prijedlog :

Jel moguće da se uredi javascript pa da kad kliknem na sliku u postu da mogu vidjet sve slike na STRANICI (a ne u postu) kliknući na desni kut slike

ne slažem se sa idejom, jer onda kad npr gledaš nečije wallpapere kao u temi "Vaš desktop" ne znaš čiji desk gledaš...

 

ili pak u "Gaming Kviz"

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Slike u postovima
BannedOnThisForum kaže...
Mitch kaže...

Evo jedan prijedlog :

Jel moguće da se uredi javascript pa da kad kliknem na sliku u postu da mogu vidjet sve slike na STRANICI (a ne u postu) kliknući na desni kut slike

ne slažem se sa idejom, jer onda kad npr gledaš nečije wallpapere kao u temi "Vaš desktop" ne znaš čiji desk gledaš...

 

ili pak u "Gaming Kviz"

potpisujem

Prije sam bio umišljen sad sam savršen
14 godina
neaktivan
offline
RE: Slike u postovima
Mitch kaže...

Evo jedan prijedlog :

Jel moguće da se uredi javascript pa da kad kliknem na sliku u postu da mogu vidjet sve slike na STRANICI (a ne u postu) kliknući na desni kut slike

Sa originalnom idejom se ne slažem, ali možda bi se dalo napraviti nešto slično. Npr. da se može prijeći u sliku iz sljedećeg posta klikćući na poseban gumb koji bi se nalazio izvan slike, da se ne dogodi da listamo slike a uopće ne skužimo da smo prešli u sljedeći post. Ovako nekako:

Iako po meni to nije uopće potrebno, ali ako će biti neka bude ovako.

 

EDIT: zaboravio stavit sliku, i tek sad vidio Mršti se

 

Hrvojestr kaže...

potpisujem

Nemoj. Postoji TU za tu svrhu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2009 22:19 (andy0101).
14 godina
protjeran
offline
Slike u postovima

Kad bi se ostvarile sve vaše želje, forum bi jedva funkcionirao.

 

 

Ideja je bezveze. Ako si lijen klikati onda se... pa ubij. Tako je teško mišem upravljati.

Prepolovit ću pučanstvo jer ne volim kretene
Moj PC  
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice