Reklame na forumu zaključana tema

poruka: 78
|
čitano: 9.659
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu
Jel moguće da je do ovoga došlo?

Kako da zblokiram sva ta sranje ....trpio sam do sad al nemoguu više..pa pojest će me te reklame...sve mi počne blokirati kad to iskoči ......



P.S.

Sad namjerno neću kupiti milku!!!!!
kae s glavom kae s glavom
ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
27 2 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu
Novi sam pa imam pitanje jeli bio tih reklama prije
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu

Imma jednu (tri?) riječ(i?) za tebe.

AdBlockPlus.

Got a gun, in fact I've got two, that's okay man, cause I love God
Moj PC  
22 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Reklame na forumu

Meni ne iskaču nikakve reklame, bar za sad...

Moj PC  
10 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu

Netko iz Buga izlgeda jako voli Milka čokolade.

Samo cekam da pocnu iskakati reklame za krumpiriće iz McDonaldsa{#}

Živo mi se fućka, spavam do ručka, mama me mazi, a Tito me brani.
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Reklame na forumu

haha evo i meni iskočila reklama za windays u rovinju

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Reklame na forumu

Meni nikakva reklama nije dosad iskočila, a ne koristim uopće adblocker i sl. gluposti. Ako vam smetaju reklame ovdje na bugu onda otiđite na stranica poput 24 sata i sl. gdje ne možete praktički disati od reklama.

Unatoč glupome nadimku kojeg ne mogu promijeniti,ne igram CoD i sl.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na forumu
nije uopće stvar u tome...mogu podnesti neke reklame....ali reklame ovog tipa di ja moram okolo tražiti di je ixić i slične gluposti ...pa kad se žurim fulam i otvorim to sranje..e pa to me živcira..ništa čini se da ćemo morati ili trpiti ili blockere
ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
14 godina
offline
Reklame na forumu

Imam AdBlock, ali ako je ovo istina - Bugovci ovo je dno dna.

Popup reklame - {#}. Ajde još ove "normalne", ali ovo je katastrofa..i to još na forumu..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
 
15 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu

Čak i na SPAMU zarađuju {#} , to se zove poduzetništvo. {#}

I know that probably somebody will think this is stupid but i have nothing better to do
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Reklame na forumu
adblocker čuda čini kako sam ga stavio niti jednu reklamu ne vidim na bugu
Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
13 godina
offline
Reklame na forumu

Pop-up reklame pa što. Kome smetaju, lako ih se može riješiti.

 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Reklame na forumu

Ma donekle mogu podnit ove pop upove ali ovo me stvarno nervira.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Reklame na forumu
Hrvojestr kaže...
Jel moguće da je do ovoga došlo?

Kako da zblokiram sva ta sranje ....trpio sam do sad al nemoguu više..pa pojest će me te reklame...sve mi počne blokirati kad to iskoči ......



P.S.

Sad namjerno neću kupiti milku!!!!!

buahahaha, e moj bug...

14 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu

AdBlock plus i nema reklama.. {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Reklame na forumu

Ovo je skroz moj osobni stav: da se mene pita, odmah bih implementirao zaštitu protiv AdBlocka pa tko ne želi reklame ne bi niti mogao niti koristiti forum. Što mislite da ovo pada se neba? To sve košta, ogromne novce, a vi to koristite besplatno i ako ne možete tu i tamo (ove popup su zaista rijetko, jer se pazi na to) koju reklamu podnijeti koja omogućava da ovo sve vama bude besplatno, onda stvarno ne znam što bih više rekao. To je takav poslovni model - dobijete nešto free, zauzvrat gledate reklame. Ako se jedna strana ne drži pravila, onda stvar pada u vodu.

 

Budite fer, uključite reklame, kliknite tu i tamo na neku koja vam se čini zanimljiva. To je zaista najmanje što možete učiniti za ovaj forum (koji vam očito nešto znači ili barem koristi, inače ne biste dolazili) da bude zdrav i dugovječan.

Domagoj
 
29 12 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Reklame na forumu

dal se sve reklame racunaju po kliku kao ove od googla ili..?

CyberPunk
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu

Ljudi, stvarno ste dosadni s tim prigovaranjem oko reklama...

I Bug mora zivjeti od necega, nisu oni volonteri (sto se tice BOL-a i Buga, jel; mozda volontiraju u Crvenom Krizu :))...



Btw. Milka FTW! :)

[=XII=] {_.:BRUNO:._} ||| ''If something is hard to do, then it's not worth doing.'' Homer ||| Follow me - @bmarasovic
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2011 8:27 (Šef).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Reklame na forumu
ja se ne bunim protiv reklama. adblock plus mi ne dozvoljava da ih vidim. zašto bih se bunio?
Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na forumu
Domagoj kaže...

Ovo je skroz moj osobni stav: da se mene pita, odmah bih implementirao zaštitu protiv AdBlocka pa tko ne želi reklame ne bi niti mogao niti koristiti forum. Što mislite da ovo pada se neba? To sve košta, ogromne novce, a vi to koristite besplatno i ako ne možete tu i tamo (ove popup su zaista rijetko, jer se pazi na to) koju reklamu podnijeti koja omogućava da ovo sve vama bude besplatno, onda stvarno ne znam što bih više rekao. To je takav poslovni model - dobijete nešto free, zauzvrat gledate reklame. Ako se jedna strana ne drži pravila, onda stvar pada u vodu.

 

Budite fer, uključite reklame, kliknite tu i tamo na neku koja vam se čini zanimljiva. To je zaista najmanje što možete učiniti za ovaj forum (koji vam očito nešto znači ili barem koristi, inače ne biste dolazili) da bude zdrav i dugovječan.

Da se tebe pita vjerojatno bi uveli sat vremena obaveznog gledanja reklama, i kazne za one koji instaliraju AdBlock. Poslovni model je privuci posjetitelje koji vam generiraju tisuce klikova dnevno na bug.hr preko ovog foruma, pa onda tamo lijepo mozete dobro naplatit svoje reklame zbog velike posjecenosti.

Znaci ovaj forum je i vama od velike koristi kao i nama.

 

Recenice poput:"Što mislite da ovo pada se neba? To sve košta, ogromne novce, a vi to koristite besplatno!"- me podsjecaju na neka komunisticka sranja, i moljakanje da se klika na iritirajuce reklame zato sto je to "nama u interesu", (vama uopce ne) mi uopce ne izgleda kao poslovni  model nego diktatorski stav.

 

Osobno nemam nista protiv da mi ponekad iskoci koja reklama, ali cinjenica je da je meni i 80% korisnika u toj reklami jedina zanimljiva stvar krizic preko kojega iskljucujemo reklamu.

Znaci pozeljno bi bilo traziti novi i ucinkovitiji poslovni model, a ne inzistirati na najiritantnijem obliku zarade sa ovakvim blentavim izjavama.

 

Toliko me iziritirala ova izjava, da bih najradije autora opalio sa 16/10 inox tavom po tintari u svrhu "resetiranja", jer ocito je doslo do greske...

I don't speak London :)
13 godina
neaktivan
offline
Reklame na forumu

Ma jasan je meni koncept i potreba tih reklama ali recimo jučer kad sam otvorio BOL iskočila mi je reklama s desne strane tako da ne vidim dio tema na forumu pa do polovice ekrana. Ok, nisam mogao ne vidjeti o čemu je reklama (reklama je uspjela) i tako ja onda stisnem križić, a reklama se samo povuče taman da ne vidim samo teme na forumu. I tako par puta, malo refreshanja i nestane skroz (LOL). Kasnije se opet ponovilo. Ironija je to što reklama ima (od Tele2) naziv "Je li to uredu?".

salary desire.... 3 million dollars.... cash
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Reklame na forumu
Croart, a netko te sili da dolaziš ovdje?

Prilično infantilno od vas je da tražite add-free forume, sajtove i sve živo.

Međutim ne znam zašto me to ne čudi, kod nas bi ionako svi sve za badava.
Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
14 godina
offline
Reklame na forumu

A koji je forum to bez reklama?

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Reklame na forumu

Ma zasto se uopce obazirete na ovakve gluposti? Da sam ja na mjestu Bugove redakcije, naplacivao bih simbolicnu clanarinu za sudjelovanje na forumu. Bar bi bilo 90% trolova manje.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
 
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na forumu
Danny_HR kaže...
Croart, a netko te sili da dolaziš ovdje?

Prilično infantilno od vas je da tražite add-free forume, sajtove i sve živo.

Međutim ne znam zašto me to ne čudi, kod nas bi ionako svi sve za badava.

Kao sto sam rekao:"Osobno nemam nista protiv da mi ponekad iskoci koja reklama..."

Iritiraju me izjave poput:"Što mislite da ovo pada se neba? To sve košta, ogromne novce, a vi to koristite besplatno!" - kao da on i cijeli bug rade badava i nemaju koristi od toga, nego samo mi korisnici.

 

PS: Prilično infantilno od vas je da tražite iskljucivanje AdBlocka i klikanje na reklame.

 

Ja cu zavrsiti sa ovim jer ce nas odnesti u krivom smjeru, svoje misljenje sam rekao pa neka ga tumaci kako tko zeli.

Pozdrav.

I don't speak London :)
13 godina
protjeran
offline
Reklame na forumu

Meni su se pojavile reklame nekoliko puta, nekad me živciraju (poželim otići sa foruma), ali se onda sjetim da je ovo ipak Bug i nekako ih ignoriram. Da nema tih reklama, nebi bilo ni svega ostalog na forumu i općenito na BOL-u. Pa i oni su ljudi, moraju i oni od nečeg živjeti. 

Trebao bi Bug uvesti Premium Account na forumu-adFree. Ali ga onda plačajte svaki mjesec.{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.2.2011 9:29 (tonihrvat).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na forumu
Je li zaradjivate klikom?
Samo javite, svaki dan ću kliknuti, ali nam/vam ne trebaju reklame koje će mi iskakati iz Kinder jaja...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Reklame na forumu
tnakir kaže...

Ma zasto se uopce obazirete na ovakve gluposti? Da sam ja na mjestu Bugove redakcije, naplacivao bih simbolicnu clanarinu za sudjelovanje na forumu. Bar bi bilo 90% trolova manje.

Da tako naprave izgubili bi 80% posjetitelja i o tome se radi.

I don't speak London :)
15 godina
offline
RE: Reklame na forumu
croart kaže...

Kao sto sam rekao:"Osobno nemam nista protiv da mi ponekad iskoci koja reklama..."

Iritiraju me izjave poput:"Što mislite da ovo pada se neba? To sve košta, ogromne novce, a vi to koristite besplatno!" - kao da on i cijeli bug rade badava i nemaju koristi od toga, nego samo mi korisnici.

 

PS: Prilično infantilno od vas je da tražite iskljucivanje AdBlocka i klikanje na reklame.

 

Ja cu zavrsiti sa ovim jer ce nas odnesti u krivom smjeru, svoje misljenje sam rekao pa neka ga tumaci kako tko zeli.

Pozdrav.

Ako ti smeta... Idi! Zbogom.

croart kaže...
tnakir kaže...

Ma zasto se uopce obazirete na ovakve gluposti? Da sam ja na mjestu Bugove redakcije, naplacivao bih simbolicnu clanarinu za sudjelovanje na forumu. Bar bi bilo 90% trolova manje.

Da tako naprave izgubili bi 80% posjetitelja i o tome se radi.

Mozda bi bilo bolje da nekih nema.

Idemo kod Petre Sanader na party... nema joj staroga doma!
13 godina
protjeran
offline
RE: Reklame na forumu
croart kaže...
Domagoj kaže...

Ovo je skroz moj osobni stav: da se mene pita, odmah bih implementirao zaštitu protiv AdBlocka pa tko ne želi reklame ne bi niti mogao niti koristiti forum. Što mislite da ovo pada se neba? To sve košta, ogromne novce, a vi to koristite besplatno i ako ne možete tu i tamo (ove popup su zaista rijetko, jer se pazi na to) koju reklamu podnijeti koja omogućava da ovo sve vama bude besplatno, onda stvarno ne znam što bih više rekao. To je takav poslovni model - dobijete nešto free, zauzvrat gledate reklame. Ako se jedna strana ne drži pravila, onda stvar pada u vodu.

 

Budite fer, uključite reklame, kliknite tu i tamo na neku koja vam se čini zanimljiva. To je zaista najmanje što možete učiniti za ovaj forum (koji vam očito nešto znači ili barem koristi, inače ne biste dolazili) da bude zdrav i dugovječan.

Da se tebe pita vjerojatno bi uveli sat vremena obaveznog gledanja reklama, i kazne za one koji instaliraju AdBlock. Poslovni model je privuci posjetitelje koji vam generiraju tisuce klikova dnevno na bug.hr preko ovog foruma, pa onda tamo lijepo mozete dobro naplatit svoje reklame zbog velike posjecenosti.

Znaci ovaj forum je i vama od velike koristi kao i nama.

 

Recenice poput:"Što mislite da ovo pada se neba? To sve košta, ogromne novce, a vi to koristite besplatno!"- me podsjecaju na neka komunisticka sranja, i moljakanje da se klika na iritirajuce reklame zato sto je to "nama u interesu", (vama uopce ne) mi uopce ne izgleda kao poslovni  model nego diktatorski stav.

 

Osobno nemam nista protiv da mi ponekad iskoci koja reklama, ali cinjenica je da je meni i 80% korisnika u toj reklami jedina zanimljiva stvar krizic preko kojega iskljucujemo reklamu.

Znaci pozeljno bi bilo traziti novi i ucinkovitiji poslovni model, a ne inzistirati na najiritantnijem obliku zarade sa ovakvim blentavim izjavama.

 

Toliko me iziritirala ova izjava, da bih najradije autora opalio sa 16/10 inox tavom po tintari u svrhu "resetiranja", jer ocito je doslo do greske...

i mene je iznenadila ta izjava da ne kažem šokirala. kao da sam negdje u rusiji za vrijeme staljina. prestrašno. no tvoj post postavio stvari na pravo mjesto i pojasnio nedoumice. sjajno. {#}

p.s. jedino kod boldanog ne upotrijebio tavu. bojim se da je takav stav rezultat nečeg dubljeg.

Danny_HR kaže...
Croart, a netko te sili da dolaziš ovdje?

Prilično infantilno od vas je da tražite add-free forume, sajtove i sve živo.

Međutim ne znam zašto me to ne čudi, kod nas bi ionako svi sve za badava.

nisam se htio referirati na temu više, ali me tvoj odgovor naprosto ostavio bez izbora: gdje je to cro art tražio da ovo bude add free forum?

Let mi die in my old American uniform. The uniform in which I fought my battles. God forgive me forever putting on any other. Benedict Arnold, 1801.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice