Referenca na poruku na koju se karton odnosi zaključana tema

poruka: 19
|
čitano: 4.267
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dodijeljen ti je " " karton

Bilo bi dobro da se uvede kada se nekome zeli dodijeliti karton da pise u kojoj temi je napravio nesto protiv pravila a ne da non stop ispitujemo gdje smo ucinili to.

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com KLIKNI MI HVALA...tvoj klik mi puno znaci! ;)
Moj PC  
9 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
Fake_Alert kaže...

Bilo bi dobro da se uvede kada se nekome zeli dodijeliti karton da pise u kojoj temi je napravio nesto protiv pravila a ne da non stop ispitujemo gdje smo ucinili to.

I piše, u PP kojom dobiješ obavijest o kartonu ima link na poruku na koju se odnosi. Osim u slučaju da je poruka izbrisana, što je manji broj slučajeva, jer onda nema na što linkati.

Domagoj
15 godina
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
Domagoj kaže...
Fake_Alert kaže...

Bilo bi dobro da se uvede kada se nekome zeli dodijeliti karton da pise u kojoj temi je napravio nesto protiv pravila a ne da non stop ispitujemo gdje smo ucinili to.

I piše, u PP kojom dobiješ obavijest o kartonu ima link na poruku na koju se odnosi. Osim u slučaju da je poruka izbrisana, što je manji broj slučajeva, jer onda nema na što linkati.

Nije tocno,ja sam vec dosta puta dobio neki karton.

Dobio sam objasnjenje(spamm i sl.)a link niti temu u kojoj sam to "pocinio"nisam.

Luckyluke!
14 godina
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
Domagoj kaže...
Fake_Alert kaže...

Bilo bi dobro da se uvede kada se nekome zeli dodijeliti karton da pise u kojoj temi je napravio nesto protiv pravila a ne da non stop ispitujemo gdje smo ucinili to.

I piše, u PP kojom dobiješ obavijest o kartonu ima link na poruku na koju se odnosi. Osim u slučaju da je poruka izbrisana, što je manji broj slučajeva, jer onda nema na što linkati.

Eo prije cca 1 h sam dobil karton za spam od naxxema i nepise gdje sam to pocinio i sad ja moderatora pitam (naxxema) di sam dobil i jos uvijek njegov odogvor nisam dobio,i sad bi ja trebao sve svoje poruke preprovit da prodanem mozda nesto gdje sam progrijesio.Izlanuo se Da meni je poruka izbrisana ali je bar mogao reci u kojoj je to temi bilo pa bi se ja sjetio vec tog,a ne ostavit bez iceg neg sam ti dat karton i to je to.

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com KLIKNI MI HVALA...tvoj klik mi puno znaci! ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.12.2009 22:38 (Fake_Alert).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton

Trebalo bi ti pisati ovako:

Izbrisao sam pošiljatelja i tekst poruke sa slike Izbrisao sam pošiljatelja i tekst poruke sa slike
14 godina
offline
Dodijeljen ti je " " karton

ja sam isto dobivo kartone nexema bez obrazloženja u kojoj sam temi počinio zlodjelo xD

Dobra vila mi je ispunila dvije želje. Treći put nisam mogao.
 
7 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
Fake_Alert kaže...

Eo prije cca 1 h sam dobil karton za spam od naxxema i nepise gdje sam to pocinio i sad ja moderatora pitam (naxxema) di sam dobil i jos uvijek njegov odogvor nisam dobio,i sad bi ja trebao sve svoje poruke preprovit da prodanem mozda nesto gdje sam progrijesio.Izlanuo se Da meni je poruka izbrisana ali je bar mogao reci u kojoj je to temi bilo pa bi se ja sjetio vec tog,a ne ostavit bez iceg neg sam ti dat karton i to je to.

Obrisana ti je poruka, što je legitimno pravo moderatora i zato nema linka - jer nema te kamo odvesti!

 

Ovo je tekst te poruke (zadnji u nizu tvojih kartona):

"Isusov,nema ga!"

 

Da bi u poruci trebao pisati barem naslov teme - slažem se. Tako bi bilo jasnije (posebice onim "produktivnima" koji više i ne pamte gdje su sve pisali poruke).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
cuspajz kaže...

ja sam isto dobivo kartone nexema bez obrazloženja u kojoj sam temi počinio zlodjelo xD

naxeem zna davati kartone kad ne treba. Poznajem par ljudi s foruma s kojima sam o tome diskutirao. I meni je jednom dao bijeli nepotrebno, samo sto je to bio bijeli pa me nije puno diralo.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
offline
Dodijeljen ti je " " karton

Meni je prvi acc zatvoren zbog pojma nemam čega pa sam otvoril novi...

živjela revolucija!!!

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
luckyluke kaže...
Domagoj kaže...
Fake_Alert kaže...

Bilo bi dobro da se uvede kada se nekome zeli dodijeliti karton da pise u kojoj temi je napravio nesto protiv pravila a ne da non stop ispitujemo gdje smo ucinili to.

I piše, u PP kojom dobiješ obavijest o kartonu ima link na poruku na koju se odnosi. Osim u slučaju da je poruka izbrisana, što je manji broj slučajeva, jer onda nema na što linkati.

Nije tocno,ja sam vec dosta puta dobio neki karton.

Dobio sam objasnjenje(spamm i sl.)a link niti temu u kojoj sam to "pocinio"nisam.

aj netribas sad tu i cmizdriti, lipo se ponasaj pa nece biti nikakvih zutih kartona

16 godina
neaktivan
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
Prison Breaker kaže...
cuspajz kaže...

ja sam isto dobivo kartone nexema bez obrazloženja u kojoj sam temi počinio zlodjelo xD

naxeem zna davati kartone kad ne treba. Poznajem par ljudi s foruma s kojima sam o tome diskutirao. I meni je jednom dao bijeli nepotrebno, samo sto je to bio bijeli pa me nije puno diralo.

Makar vi nemali pristup tome, mi moderatori sve vidimo i kroz povijest, kao i obrisane poruke. Poruka kada se obriše na forumu, nestane, vi je ne vidite, ali mi je vidimo i uvijek se može vidjeti za što je karton dodijeljen.

Tek tako, da se zna. ;)

 

Inače, kada pogriješim s kartonom, i ispričam se i smanjim ili uklonim karton.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2009 11:32 (naxeem).
16 godina
moderator
offline
RE: Dodijeljen ti je " " karton
Dodi NAPALMIKUS kaže...

Meni je prvi acc zatvoren zbog pojma nemam čega pa sam otvoril novi...

živjela revolucija!!!

Zasto? Koliko vidim, previse toga bi ti napalmom zapalio... Necu sad ulaziti u to koliko je opravdano sto si dobio crni karton - ako si smatrao da je neopravdano, trebao si to rascistiti s odgovornima, a ne otvarati drugi korisnicki racun - multi-account zabranjen.

 

Znaci, zabranjeno je da jedna osoba otvori vise racuna, bez obzira sto joj je prijasnji racun "zatvoren" - mozda jest "zatvoren", ali nije obrisan. I kad dobis crni karton, time ti se ne kaze da vise ne zelimo taj tvoj korisnicki racun na forumu, nego da ne zelimo tebe kao korisnika, jer si krsio pravila foruma. Jasno? S ovom porukom dao si nam povod da ti damo crni i za tvoj trenutni korisnicki racun. Al dobro, kako sad ne krsis pravila foruma, pravit cemo se da nismo nista vidjeli. Ali, za ubuduce da znas...

16 godina
moderator
offline
Referenca na poruku na koju se karton odnosi

Otišli ste u off-topic - lock!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Referenca na poruku na koju se karton odnosi

Napravljeno je da piše u samoj privatnoj poruci (obavijesti o kartonu) na koju se poruku (post) odnosi.

Osim toga, tu je i link na samu poruku (po novom na dnu privatne poruke, no samo ako post nije izbrisan; ako je izbrisan onda, očito, nema na što voditi pa ga niti nema).

Domagoj
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Referenca na poruku na koju se karton odnosi
Domagoj kaže...

Napravljeno je da piše u samoj privatnoj poruci (obavijesti o kartonu) na koju se poruku (post) odnosi.

Osim toga, tu je i link na samu poruku (po novom na dnu privatne poruke, no samo ako post nije izbrisan; ako je izbrisan onda, očito, nema na što voditi pa ga niti nema).

Hvala,sad netrebam glumiti majmuna i moliti moda di sam pogrijesil i jos k tome ak mi ne odogovori trazit jos tu porukuIzlanuo se

xfire: hole3store msn: musared@hotmail.com Steam : lukicar995
14 godina
neaktivan
offline
Referenca na poruku na koju se karton odnosi

naxeem je i meni udjelio zuti karton, zato sto sam napisao prvo sto mi je palo napamet gdje bi mogao covjek pogledat build winsa da mu mozemo pomoc- a on meni odma udjelio zuti!(ili se to odnosilo na ono sto sam zahvalio covjeku sto je napisao ono sto nisam do sada znao??) bilo kako bilo neznam zasto bi to bio offtopic ako mu pokusavamo pomoc oko winsa u topicu windows 7- problemi

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Referenca na poruku na koju se karton odnosi

Prestanite chatati i prepucavati se u temema koje tome nisu namijenjene pa neće biti kartona.

Sve što sam napisao nije mišljenje BUG d.o.o., nego je isključivo moje mišljenje na koje imam pravo po članku 38. Ustava Republike Hrvatske koji jamči slobodu mišljenja i izražavanja misli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Referenca na poruku na koju se karton odnosi

Ja mislim da bi moderatori trebali poslat mail s obrazlozenjem protjeranom korisniku.

Danas Pobrao 2x zuti karton ,ufff :| Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Referenca na poruku na koju se karton odnosi
uber_low kaže...

naxeem je i meni udjelio zuti karton, zato sto sam napisao prvo sto mi je palo napamet gdje bi mogao covjek pogledat build winsa da mu mozemo pomoc- a on meni odma udjelio zuti!(ili se to odnosilo na ono sto sam zahvalio covjeku sto je napisao ono sto nisam do sada znao??) bilo kako bilo neznam zasto bi to bio offtopic ako mu pokusavamo pomoc oko winsa u topicu windows 7- problemi

I sad to opet radiš, u temi koja nema veze s time o čemu pričaš, i još se žališ na moderatora protivno pravilima foruma. Hoćeš još jedan, ili dva?

Domagoj
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice