PS3 - nemogućnost logiranja

poruka: 9
|
čitano: 3.518
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
PS3 - nemogućnost logiranja

Naime,kako je useru Armoru PC trenutno u banani te kako nikako ne može pristupiti forumu, zamolio me da o ovome problemu otvorim temu.

 

Pokušava se logirati na Bug forum preko svog PS3-a ,ali nakon ispunjenih polja e-mail i password te potvrdom na gumb "prijavi me" izbacuje ga na stranicu "nedavno prijavljeni autori" te se nikako ne može prijaviti.

 

Važno je reći da se može logirati na sve ostale forume poput CSR-a,Gameplaya,PSU-a,HCL-a.

 

Browser je onaj standarni koji dolazi sa PS3-em.

 

Eto,ako imate kakav prijedlog recite, ili ako netko od admina može riješiti ovaj problem da se Armor može logirati ko čovjek.Namigiva

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                                         Hvala!

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
protjeran
offline
PS3 - nemogućnost logiranja

preglednik je netfront i on ima problema sa javascriptom (barem na ps3) i moguce da je zato nemogucnost 

logiranja

 

sam neznam onda zasto se nemoze i na m.bug

◕ ◡ ◕ Furi Curi フリクリ // http://asukaanime.weebly.com
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2010 22:36 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - nemogućnost logiranja

Moze otici do nekog frenda (ili dati njemu pass) pa se ulogirati na BUG forum i onda nek se odlogira.

Mozda to pomogne.

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PS3 - nemogućnost logiranja
Potpis,i meni to dolazi.

Fat PS3, najnoviji FW.
PSN: filip99 // XF: filipscekic // Klikni HVALA ili te prebijem! // Sent from my Desire.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - nemogućnost logiranja

Domagoje, hoće li biti kaj od ovog?

{#}

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PS3 - nemogućnost logiranja

Evo i ja sam isto bez kompa a posto imam PS3 isto se nemogu logirat na bug.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
PS3 - nemogućnost logiranja

Nemam PS3 pa nemam pojma niti kako bih to testirao, no ako njegov browser ne podržava JavaScript kako treba, onda se nećemo niti truditi jer bez JS forum jednostavno ne radi. Sori.

Domagoj
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: PS3 - nemogućnost logiranja
Domagoj kaže...

Nemam PS3 pa nemam pojma niti kako bih to testirao, no ako njegov browser ne podržava JavaScript kako treba, onda se nećemo niti truditi jer bez JS forum jednostavno ne radi. Sori.

da ne podrzava :(,ali kad bi barem se mogao na m.bug ulogirat 

nece niti tamo 

uglavnom ulogiran si jednu stranicu cim ides na drugu stranu odlogira te

CyberPunk http://myanimelist.net/animelist/FranzBonaparta
16 godina
offline
Re: PS3 - nemogućnost logiranja
Domagoj kaže...

ako njegov browser ne podržava JavaScript kako treba, onda se nećemo niti truditi jer bez JS forum jednostavno ne radi. Sori.

 

To je prilično daleko od točnog.

Naime, ja sam mogel pregledavati teme i sve - nije bilo ko na PC-u al je šljakalo sasvim pristojno.

Štos je samo u logiranju, neka sitna caka je u pitanju.

 

Kad s Plejke neko upiše svoje podatke, forum ga logira, tj. registrira u "Nedavno prijavljeni autori", no to je login na manje od sekunde, pošto se odma opet prikažu polja za logiranje...

Znači, postoji samo "greška u koraku", vjerojatno jednom.

 

Bilo bi dobro da se to ispravi... ;)

Sto mi Darkwoodskih bubnjeva! |CroSimRacing|
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice