Propust u glasovanju.

poruka: 13
|
čitano: 3.167
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Jedan bug...

Pozdrav,vidim da nekim temama  ovo "glasanje" (neznam ni sam kak to napravit),e sad,prijavljujem jedan bug.Npr neko je stavio da se glasa protiv i za,ja kliknem "za" i refresh stranicu i opet mogu kliknut "za"..Dali je to namjerno stavljeno ili neki propust?

 

 

PS: Stavio sam glasanje pa probajte sami napravit

 

EDIT: Evo sad sam sam sebi kliknuo 2 "Da"

15 Da
15 Ne
Battlement plan's a bad plan I'm raw like cats from Afghanistan with gats in their hands From Philly to Pakistan space packin the stands You make all fake thugs start acting like stans
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.11.2010 12:10 (Fake_Alert).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Propust u glasovanju.

Piše 1....

X4 945 @ 3.8 ghz
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Propust u glasovanju.
cini ti se
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Propust u glasovanju.
Sesvetski Kraljevec kaže...
cini ti se

Ne cini,pogledaj prvi post,sad uplodao sliku sa 2,evo 3 sam kliknuo.

Battlement plan's a bad plan I'm raw like cats from Afghanistan with gats in their hands From Philly to Pakistan space packin the stands You make all fake thugs start acting like stans
14 godina
neaktivan
offline
Propust u glasovanju.

Istina je da kad refreshas stranicu mozes opet glasati za za, ali refreshaj opet i taj jedan za nestane...............

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Propust u glasovanju.
Ivan 992 kaže...

Istina je da kad refreshas stranicu mozes opet glasati za za, ali refreshaj opet i taj jedan za nestane...............

Neznam,meni nekad ne,nekad se makne i tako kak mu je volja on se mice,odnosno ostane.

 

Sam kazem da ima neki propust(barem meni) pa nek sam provjere da bude ucinkovitije.

Battlement plan's a bad plan I'm raw like cats from Afghanistan with gats in their hands From Philly to Pakistan space packin the stands You make all fake thugs start acting like stans
14 godina
neaktivan
offline
Propust u glasovanju.
haha kul
GENERATION 18: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Propust u glasovanju.

Ako si glasao jednom, pa onda dođeš ponovno u temu i glasaš drugi puta za isti odgovor ubrojat će ti odgovor, ali sljedeći puta kada refrešaš ili otvoriš temu, neće biti tvog drugog glasa.

Radio, ne radio, svira radio!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Propust u glasovanju.

Istina, ali to svejedno trebao popraviti (da vidim da sam glasovao još prije)..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Propust u glasovanju.
DamageHigh kaže...

Istina, ali to svejedno trebao popraviti (da vidim da sam glasovao još prije)..

Da je baba muško zvala bi se Duško.

Radi sve OK, ne znam što želite? Vrijeme, datum i ime forumaša koji je glasao, statistički pregled glasovanja itd?

Radio, ne radio, svira radio!
15 godina
neaktivan
offline
Propust u glasovanju.

Prema BUG-ovim stručnjacima, propust bi mogao uzrokavati proizvoljno spamanje.

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Propust u glasovanju.

meni je samo želja da dobijemo mogućnosti za još više mogućnosti kod glasanja. ima ih samo 5 :/

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Propust u glasovanju.
Pa nije li logično da mi je i nakon refresha poslije glasovanja moj glas (meni) obilježen (plavo boldano)? Ovako ne znam je sam li na tu anketu već glasao i što sam glasao. Ako tako funkcioniraju i TU/TD, ne shvaćam zašto tako ne bi bilo tj. nije i u anketi...
I trebalo bi uvesti da se može promijeniti izbor bez refresha..
Dakle trebalo bi sve funkcionirati kao s palcima..
/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice