Privremeni blok računa zaključana tema

poruka: 45
|
čitano: 9.784
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Privremeni blok računa

Za početak, ispričavam se ukoliko je ova ideja već predložena.

Ovako, ideja je da svaki korisnik na forumu može tražiti privremeni blok računa radi toga da se ne gubi na aktivnosti, primjerice odlaska na more, put, neće biti u mogućnosti posjećivati forumu ili jednostavno traži malo odmora.

Dakle, kada bi to moglo biti ostvareno, ideja je da na statusu piše "na godišnjem" ili "privremeno odsutan"

Znači cilj je to da korisnici ne gube svoj status (zvjezdice) ako nisu u mogućnosti posjećivati forum.

Upali svijetlo-Žuja je mrak
Moj PC  
25 1 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

hehe .. kao u onim browser igrama .. modus odsustva xD

xFire: rebelsy
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Odlična ideja, već par puta sam ostao bez neta na par tjedana i izgubio pol zvjezdice.

PSN: filip99 // If you're a woman, and you're watching my sig, THEN WHAT THE HELL ARE YOU DOING OUTSIDE OF THE KITCHEN!?!?
Moj PC  
4 0 hvala 2
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
AlienWare1 kaže...

Odlična ideja, već par puta sam ostao bez neta na par tjedana i izgubio pol zvjezdice.

Pa da, mislim da bi bilo korisno.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Privremeni blok računa
kingmedo kaže...

Za početak, ispričavam se ukoliko je ova ideja već predložena.

Ovako, ideja je da svaki korisnik na forumu može tražiti privremeni blok računa radi toga da se ne gubi na aktivnosti, primjerice odlaska na more, put, neće biti u mogućnosti posjećivati forumu ili jednostavno traži malo odmora.

Dakle, kada bi to moglo biti ostvareno, ideja je da na statusu piše "na godišnjem" ili "privremeno odsutan"

Znači cilj je to da korisnici ne gube svoj status (zvjezdice) ako nisu u mogućnosti posjećivati forum.

ma odlična ideja,ali kad idem negdje nosim laptop ,a taj vražji net je skoro svuda dostupan
a i mobitel je tu
ali podržavam,simpatična opcija

14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
seneka kaže...
kingmedo kaže...

Za početak, ispričavam se ukoliko je ova ideja već predložena.

Ovako, ideja je da svaki korisnik na forumu može tražiti privremeni blok računa radi toga da se ne gubi na aktivnosti, primjerice odlaska na more, put, neće biti u mogućnosti posjećivati forumu ili jednostavno traži malo odmora.

Dakle, kada bi to moglo biti ostvareno, ideja je da na statusu piše "na godišnjem" ili "privremeno odsutan"

Znači cilj je to da korisnici ne gube svoj status (zvjezdice) ako nisu u mogućnosti posjećivati forum.

ma odlična ideja,ali kad idem negdje nosim laptop ,a taj vražji net je skoro svuda dostupan
a i mobitel je tu
ali podržavam,simpatična opcija

Pa da, ali može poslužiti i kao odmor od foruma.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
13 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

jel se moze obrisat racun na ovom forumu i kako? Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

i onako torrentaski,neka se nazove "parkiranje racuna".

teško vrijeme za matore
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Privremeni blok računa

meni je kao prvo glupo sta forum funkcinira uopce na takav nacin al ajde....

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.7.2010 23:38 (R4zOR229).
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
KickAss00 kaže...

jel se moze obrisat racun na ovom forumu i kako? Tnx

Ne.

R4zOR229 kaže...

meni je kao prvo glupo sta forum funkcinira uopce na takav nacin al ajde....

Meni je dobro, eto vidiš kako kome.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
15 godina
offline
RE: Privremeni blok računa
Dobra je ideja ali ima tu nelogicnosti.
Znaci,netko sa 5 zvj. si parkira acc na 2 godine i on ce nakon 2 god jos uvijek imati 5 zvj.?
To ne bi moglo tako ici.
Dok se ova ideja ne implementira(ako hoce,a nadam se),mozete u profilu mijenjati lokaciju.
Napisete ''na moru'',''u kazni :P" itd.
Tako sam ja znao,kad bih otisao na more,napisati pod lokacijom mjesto na kojem sam i to je to.
Death has a thousand faces,evil only one.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
luckyluke kaže...
Dobra je ideja ali ima tu nelogicnosti.
Znaci,netko sa 5 zvj. si parkira acc na 2 godine i on ce nakon 2 god jos uvijek imati 5 zvj.?
To ne bi moglo tako ici.
Dok se ova ideja ne implementira(ako hoce,a nadam se),mozete u profilu mijenjati lokaciju.
Napisete ''na moru'',''u kazni :P" itd.
Tako sam ja znao,kad bih otisao na more,napisati pod lokacijom mjesto na kojem sam i to je to.

I onda gubiš na aktivnosti. To se može riješiti tako da se ograniči na minimalno primjerice 3 dana i maksimalno 2 mjeseca.

Nije ništa jednostavno, ali je moguće.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
15 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Da stvarno dobra ideja da se zamrzne račun na određeno vrijeme. Tako bi se spriječilo gubljenje zvjezdica zbog odmora, praznika ili tehničkih problema.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Dobra ideja Namigiva

Pan.Osvjezi dan!
 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Koga briga za zvjezdice?

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
franky kaže...

Koga briga za zvjezdice?

Forumaše. Možda nikome nije bitno koliko će ih skupiti, ali nije nikom svejedno izgubit zvjezdicu.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Privremeni blok računa
kingmedo kaže...
franky kaže...

Koga briga za zvjezdice?

Forumaše. Možda nikome nije bitno koliko će ih skupiti, ali nije nikom svejedno izgubit zvjezdicu.

  Hahaha!!! Ja definitivno ode s ovog foruma. Sr*** na kvadrat. Ekipa za popiz***. Hvala Bogu da znam engleski jer na ovim našim forumima ćeš rijetko nać nekog tko se stvarno kuzi u ono sto prica.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Privremeni blok računa
ideja mi se cini koda si pomalo ovisan o ovome forumu zar je vazno kolko imas zvijzdica? Vazno je da budeš pošten čovjek kako u zivotu tako i na forumu i da pomazes drugima kad god mozes a ne ko neki da pljuješ po drugima i uvlačiš se modovima. Uzivaj :D
Izradujem Pro Clan WEB-ove,Osobne i poslovne WEB-ove!(Webspell,Joomla,HTML,Wordpress,SMF..) Vrlo povoljno, kontaktirajte na live chat xfire:bilypiton ili privatnom porukom na BUG Forumu.
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
UBIZEC cORPORATION kaže...
ideja mi se cini koda si pomalo ovisan o ovome forumu zar je vazno kolko imas zvijzdica? Vazno je da budeš pošten čovjek kako u zivotu tako i na forumu i da pomazes drugima kad god mozes a ne ko neki da pljuješ po drugima i uvlačiš se modovima. Uzivaj :D

Ne znam baš, tu sam 12 mjeseci i imam samo jednu i pol zvjezdicu. Valjda možeš malo razmislit da shvatiš da mi onda to nije bio. Ni najmanje. Ali korisno je, ako ti dosadi ili što već...

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
15 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Bilo bi dobro da se netko od moderatora javi i kaže dali je ova ideja prihvatljiva

Ja sam za! Kad odem na more samo blokiram acc i to je to!

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Podržavam ideju!

No ipak, zvjezdice nešto i znače tako da se ipak od onog forumaša koji ima velik broj zvjezdica očekuju određene stvari.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Privremeni blok računa

Jbo zvjezdice...;)

∂αмαgєнιgн // Dijelim časopis VIDI u PDF-u! (iz arhive, dakle svaki mjesec imam za prošli mjesec).
 
4 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
DamageHigh kaže...

Jbo zvjezdice...;)

To svi kažu...

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
15 godina
offline
RE: Privremeni blok računa
kingmedo kaže...
UBIZEC cORPORATION kaže...
ideja mi se cini koda si pomalo ovisan o ovome forumu zar je vazno kolko imas zvijzdica? Vazno je da budeš pošten čovjek kako u zivotu tako i na forumu i da pomazes drugima kad god mozes a ne ko neki da pljuješ po drugima i uvlačiš se modovima. Uzivaj :D

Ne znam baš, tu sam 12 mjeseci i imam samo jednu i pol zvjezdicu. Valjda možeš malo razmislit da shvatiš da mi onda to nije bio. Ni najmanje. Ali korisno je, ako ti dosadi ili što već...

pa ja sam dvije god i imam 2 vec sam se pomirio s time da je jako glupa ovo ideja jel netko ko npravi nekakv tut dobi npr 50 hvala a neko pomogne isto tolko ljudi i puno se vise namuci jel rijesi vise problema a ima manje zvjezdica al pomirio sam se s tim tak da me zaboli jedna stvar za te zvjezdice

Life will kill you, even if you're in a rock and roll band
14 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Ja sam za, al da ima opcija blokiranja na određeno vrijeme i to ne previše, jer kako je rekao LuckyLuke,  nemože sad netko ko ima 5 zvjezdica zamrznut acc i nakon dvije godine da dođe i opet ima 5 zvjezdica Neodlučan

Waiting for Mafia II ---24.08
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.7.2010 22:26 (Gamer71).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
Gamer71 kaže...

Ja sam za, al da ima opcija blokiranja na određeno vrijeme i to ne previše, jer kako je rekao LuckeyLuke,  nemože sad netko ko ima 5 zvjezdica zamrznut acc i nakon dvije godine da dođe i opet ima 5 zvjezdica Neodlučan

To i je ideja, već sam i rekao gore...

Ali svejedno je vjerojatno neizvedivo.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
14 godina
neaktivan
offline
Privremeni blok računa

Možda bi bilo izvedivo uz nekakvo dodatno objašnjenje moderatorima, i uz uvjet da se ne koristi ta mogućnost često i na dugi period.

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Privremeni blok računa
godo kaže...

Možda bi bilo izvedivo uz nekakvo dodatno objašnjenje moderatorima, i uz uvjet da se ne koristi ta mogućnost često i na dugi period.

Pa da, na minimalna i maksimalna ograničenja. I ograničenja na učestalost korištenja.

Samo što se nitko od moderatora ne javlja.

Upali svijetlo-Žuja je mrak.
15 godina
offline
RE: Privremeni blok računa
Bilo bi najbolje da se zvjezdice jednako proracunavaju neovisno o tome da li je juzer parkirao/neparkirao account.
Death has a thousand faces,evil only one.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Privremeni blok računa
luckyluke kaže...
Bilo bi najbolje da se zvjezdice jednako proracunavaju neovisno o tome da li je juzer parkirao/neparkirao account.

Kakve onda svrhe ima parkiranje?

PSN: filip99 // If you're a woman, and you're watching my sig, THEN WHAT THE HELL ARE YOU DOING OUTSIDE OF THE KITCHEN!?!?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice