Oću crveni karton zaključana tema

poruka: 5
|
čitano: 1.554
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Oću crveni karton

Prije par mjeseci (nisam bio ovdje jako dugo) jedan od najpametnijih ljudi na ovom forumu zvan 'MODERATOR' dao mi je žuti karton bez ikakvog razloga (kritizirao XP). Nemam ništa protiv vas, sam sam moderator na dosta mjesta, ali mislim da bi trebali shvatiti da svoje frustracije ne trebate iskaljivati na korisnicima foruma (čast iznimkama). U svakom slučaju sada želim crveni karton i brisanje računa. Ah da, moderator ne može izbrisati račun..

ako nešto ne ide uzmi veći čekić
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Oću crveni karton

ROFL svrha teme?

 

Al da slazem se da neki moderatori si malo previse dozvoljavaju, a i neki korisnici (ti).

Nemos napisat temu ocu crveni karton. Tako se to ne radi i tako neces nista postic.

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz GTX 260 896 MB 2GB DDR2 Dual Channel 800 Mhz HDD Seagate Barracuda 120 GB+500 GB Windows Vista Ultimate x64 Service Pack 1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: Oću crveni karton

tema ima ovaj naziv jer želim dati opravdan razlog za dodjelu crvenog. Primarni cilj je brisanje mog računa s ovoga foruma

ako nešto ne ide uzmi veći čekić
16 godina
neaktivan
offline
RE: Oću crveni karton
fitslash kaže...

tema ima ovaj naziv jer želim dati opravdan razlog za dodjelu crvenog. Primarni cilj je brisanje mog računa s ovoga foruma

 A da se jednostavno više ne pojaviš na ovom forumu ?
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Oću crveni karton
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice