Kratice za emoticone na forumu

poruka: 9
|
čitano: 3.924
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kratice za emoticone na forumu

Znam da će me dosta ljudi sad vjerojatno popljuvat, no zanima me je li moguće da se na forumu napravi sljedeće: pošto sam navikao da često pišem oznake za smajliće tipa :D :P ;) i ostale da se nakon postanja poruke prikažu kao emoticoni koji već postoje na forumu? Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Music is my life :)
Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kratice za emoticone na forumu
makaweli kaže...

Znam da će me dosta ljudi sad vjerojatno popljuvat, no zanima me je li moguće da se na forumu napravi sljedeće: pošto sam navikao da često pišem oznake za smajliće tipa :D :P ;) i ostale da se nakon postanja poruke prikažu kao emoticoni koji već postoje na forumu? Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Meni se ideja sviđa,ali i ovako je dobro...

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Kratice za emoticone na forumu

Definitivno. Ja uvijek pišem kratice, lakše je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kratice za emoticone na forumu

I ja isto ali cudno je sto nece doc kad stavim :D da dode smajlic koji se nasmijao od uha do uha xd

Znam Super Admina osobno,zato ne kenjaj! :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kratice za emoticone na forumu

Ja bi samo da uvedu xD emotion

pa kako bilo da bilo.

Granice nisu nista drugo do linija u atlasu, al' jesu stvarne onda kad idu od srca ka srcu...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Kratice za emoticone na forumu

vec ima dosta emoticona tu, pa nebi bilo lose, nekako ih povezat s kraticama, to je odlicna ideja :)

 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
RE: Kratice za emoticone na forumu
makaweli kaže...

Znam da će me dosta ljudi sad vjerojatno popljuvat, no zanima me je li moguće da se na forumu napravi sljedeće: pošto sam navikao da često pišem oznake za smajliće tipa :D :P ;) i ostale da se nakon postanja poruke prikažu kao emoticoni koji već postoje na forumu? Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Prijedlog je već bio prije mnogo mjeseci, i odgovor je ne, jer neki ljudi vole tekstualne smajliće (npr. ja), a onda ih ne bi mogli stavljati.

Domagoj
16 godina
offline
RE: Kratice za emoticone na forumu
Eto, ja spadam među njih.

Puno više preferiram tekstualne smajleke... malo retro ugođaja. :)
...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kratice za emoticone na forumu
Domagoj kaže...
makaweli kaže...

Znam da će me dosta ljudi sad vjerojatno popljuvat, no zanima me je li moguće da se na forumu napravi sljedeće: pošto sam navikao da često pišem oznake za smajliće tipa :D :P ;) i ostale da se nakon postanja poruke prikažu kao emoticoni koji već postoje na forumu? Unaprijed zahvaljujem na odgovorima.

Prijedlog je već bio prije mnogo mjeseci, i odgovor je ne, jer neki ljudi vole tekstualne smajliće (npr. ja), a onda ih ne bi mogli stavljati.

A da se postavi opcija odabira kao ono uključi/isključi WYSIWYG,npr uključi/isključi kratice?To ne bi bilo loše....?

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.7.2009 15:30 (big_guy).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice