Dva prijedloga za BOL Forum

poruka: 6
|
čitano: 1.762
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Sva prijedloga za BOL

Imam kako se i može uvidjeti dva prijedloga za BOL

 

1.Jer bi se ikako moglo napravit riješenje za brzi odgovor.Konkretno,da se taj prozorčić može pomicati jer kada hoću nešto pogledat moram otići na odustani.A onda izgubim nit čega sam htio reći.

2.Što kažete da stavite opciju da li je korisnik on line ili ofline pokraj njegovog avatara.NPR kad pitam nekog za neki problem da znam  je li ovdje da se s njim može razgovarat

 

vasilji (hvala)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sva prijedloga za BOL
Malo sam fulo naslov,jer netko to može popravit od moderatora trebalo bi pisati Dva.

hvala!
16 godina
moderator
offline
RE: Sva prijedloga za BOL
unknown kaže...

1.Jer bi se ikako moglo napravit riješenje za brzi odgovor.Konkretno,da se taj prozorčić može pomicati jer kada hoću nešto pogledat moram otići na odustani.A onda izgubim nit čega sam htio reći.

2.Što kažete da stavite opciju da li je korisnik on line ili ofline pokraj njegovog avatara.NPR kad pitam nekog za neki problem da znam  je li ovdje da se s njim može razgovarat


Ad 1. Hvala na prijedlogu, to već imamo na listi ideja, no nije baš previše prioritetna pa kad će - vidjet ćemo :-)
Ad 2. Hvala na prijedlogu, to već imamo na listi ideja i jedna je od prioritetnijih pa ju možete očekivati... uskoro :-)

unknown kaže...
Malo sam fulo naslov,jer netko to može popravit od moderatora trebalo bi pisati Dva.

Fulo si i forum, kad smo već kod fulavanja :-) Preselio sam i ispravio.
Domagoj
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sva prijedloga za BOL
Drago mi je što sam pomogao :-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sva prijedloga za BOL
hmmmm... kad sam ja to pitao nije bilo dobro... btw domagoj odgovori na temu "veca nadogradnja foruma"
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sva prijedloga za BOL
Što kažete, jer moguće staiti opciju da se svaki autor koji otvara novu temu može napraviti i svoju anketu u toj temi ?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice