Bug u PM-u

poruka: 22
|
čitano: 4.954
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Bug u PM-u

Prilikom dopisivanja sa kolegicom sa foruma, preko PM-a, jel, ustanovili smo bug, koji je nemoguće ne prijavit i preć preko istog.

Naime, kada se piše poveći tekst, koji se sastavlja ipak određeni broj minuta, nakon pritiska na "Pošalji", ista poruka ne bude poslana.

Primaoc je ne primi i ne nelazi se u "Poslane poruke". Ovo se već dogodilo par puta!

Nemoram govorit koliko frustira ovo pa ako je ikako moguće riješit ovaj bug....

 

MIKROBLOG: Nakon dugo vremena, sretnem jednog frenda i pitam: Di se krećeš na internetu... ?!wt
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bug u PM-u

Da, primjetio sam i ja istu stvar..

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Re: Bug u PM-u
KIKI3ooo kaže...

Prilikom dopisivanja sa kolegicom sa foruma, preko PM-a, jel, ustanovili smo bug, koji je nemoguće ne prijavit i preć preko istog.

Naime, kada se piše poveći tekst, koji se sastavlja ipak određeni broj minuta, nakon pritiska na "Pošalji", ista poruka ne bude poslana.

Primaoc je ne primi i ne nelazi se u "Poslane poruke". Ovo se već dogodilo par puta!

Nemoram govorit koliko frustira ovo pa ako je ikako moguće riješit ovaj bug....

 

Mozda je ogranicena maximalna duljina texta

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug u PM-u
KIKI3ooo kaže...

Prilikom dopisivanja sa kolegicom sa foruma, preko PM-a, jel, ustanovili smo bug, koji je nemoguće ne prijavit i preć preko istog.

Naime, kada se piše poveći tekst, koji se sastavlja ipak određeni broj minuta, nakon pritiska na "Pošalji", ista poruka ne bude poslana.

Primaoc je ne primi i ne nelazi se u "Poslane poruke". Ovo se već dogodilo par puta!

Nemoram govorit koliko frustira ovo pa ako je ikako moguće riješit ovaj bug....

 

{#}

14 godina
protjeran
offline
Re: Bug u PM-u
KIKI3ooo kaže...

Prilikom dopisivanja sa kolegicom sa foruma, preko PM-a, jel, ustanovili smo bug, koji je nemoguće ne prijavit i preć preko istog.

Naime, kada se piše poveći tekst, koji se sastavlja ipak određeni broj minuta, nakon pritiska na "Pošalji", ista poruka ne bude poslana.

Primaoc je ne primi i ne nelazi se u "Poslane poruke". Ovo se već dogodilo par puta!

Nemoram govorit koliko frustira ovo pa ako je ikako moguće riješit ovaj bug....

 

i meni se to dogodilo jednom. također s kolegicom. {#}

pouka: pišite kratko i pišite brzo {#}

Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bug u PM-u
KIKI3ooo kaže...

Prilikom dopisivanja sa kolegicom sa foruma, preko PM-a, jel, ustanovili smo bug, koji je nemoguće ne prijavit i preć preko istog.

Naime, kada se piše poveći tekst, koji se sastavlja ipak određeni broj minuta, nakon pritiska na "Pošalji", ista poruka ne bude poslana.

Primaoc je ne primi i ne nelazi se u "Poslane poruke". Ovo se već dogodilo par puta!

Nemoram govorit koliko frustira ovo pa ako je ikako moguće riješit ovaj bug....

 

Forum sadrži anti-šarm opciju. Dakle, ne možeš zavoditi žene preko p.m-a.

 

Napiši normalan tekst i pošalji i bit će u redu.

 

p.s. anti-šarm ne radi ako se upucavate muškarcima.  BUG says: Gay is ok.{#}

Imamo televune, radivone, televizije, lektrika, lektrika, sva čuda, raj na zemlji brajo... Samo nemamo pisme, ni ognjišta ni smija... E!
13 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

Ja sam "kolegica" {#} Bravo, Kiki, ovo se treba prijavit! I meni se događalo isto.

Budite dobri prema štreberima jer ćete možda jednog dana raditi za jednog od njih - Bill Gates / Avatar: http://crysa.deviantart.com/#/d27uod7
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bug u PM-u
KIKI3ooo kaže...

Prilikom dopisivanja sa kolegicom sa foruma, preko PM-a, jel, ustanovili smo bug, koji je nemoguće ne prijavit i preć preko istog.

Naime, kada se piše poveći tekst, koji se sastavlja ipak određeni broj minuta, nakon pritiska na "Pošalji", ista poruka ne bude poslana.

Primaoc je ne primi i ne nelazi se u "Poslane poruke". Ovo se već dogodilo par puta!

Nemoram govorit koliko frustira ovo pa ako je ikako moguće riješit ovaj bug....

 

Koji browser? Koliko je to otprilike vremena? Događa li se kod kratih i/ili dugih poruka ili je svejedno?

Domagoj
14 godina
protjeran
offline
Re: Bug u PM-u
browser chrome i ff događa se kod dužih poruka
Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
15 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

Meni se događalo i s kratkim porukama. Firefox 3.6.

Razer_Copperhead
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.5.2011 11:57 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

mislim da nije stavr u dužini nego o vremenu.. to mi se znalo dešavat i na drugim forumima... kad dugo pišeš poruku jedno se zblokira...

onda sam znao samo copy paste napraviti i poslao je bez problema...

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

Baš ću obratiti pažnju na to..Još mi se nije događalo..ili bar mislim da nije {#}

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bug u PM-u
Domagoj kaže...
KIKI3ooo kaže...

Prilikom dopisivanja sa kolegicom sa foruma, preko PM-a, jel, ustanovili smo bug, koji je nemoguće ne prijavit i preć preko istog.

Naime, kada se piše poveći tekst, koji se sastavlja ipak određeni broj minuta, nakon pritiska na "Pošalji", ista poruka ne bude poslana.

Primaoc je ne primi i ne nelazi se u "Poslane poruke". Ovo se već dogodilo par puta!

Nemoram govorit koliko frustira ovo pa ako je ikako moguće riješit ovaj bug....

 

Koji browser? Koliko je to otprilike vremena? Događa li se kod kratih i/ili dugih poruka ili je svejedno?

Svejedno je.. meni jucer kod poruke koja je stala u jedan red

Chrome

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
16 godina
moderator
offline
Bug u PM-u

Može li neko procijenit o kojem se vremenu radi? Koliko dugo pišete te poruke? Minutu, deset minuta, pola sata?

 

Domagoj
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bug u PM-u
Domagoj kaže...

Može li neko procijenit o kojem se vremenu radi? Koliko dugo pišete te poruke? Minutu, deset minuta, pola sata?

 

Svejedno, jer nam isto dođe kada pišemo tu poruku u prozoru za privatnu poruku, a isto kad kopiram/o iz notepada (ili nekog drugog text editora) tu identičnu poruku.

80 % mladih ne zna matematiku. Ako si među onih 40 % što znaju, stavi ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

Upravo sam pisao poruku nekih 5minuta...i najnormalnije je poslalo...preglednik FF 4

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Bug u PM-u

Mislim da sam ja svoju manje od minute...te nisam uspio

Google is NOT your friend!!! (btw: 1domagoj1 IS time traveler)
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.5.2011 11:44 (passat).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

Mislim da sam rješila dio "misterije" {#}

 

Ovako, dakle Bug ima ograničen broj znakova koji se mogu poslat u poruci. Kada prijeđemo taj limit ništa nas ne spriječava da pišemo dalje. Kad idemo poslat takvu poruku, animacija i sve bude isto kao da je poruka poslana, opet bez upozorenja. Jedino kako možemo vidit da slanje zapravo nije uspijelo je da kliknemo na poslane poruke te uočimo da poruka nije tu.

 

Predlažem da se javi neko upozorenje kad idemo poslat "preveliku" poruku ili barem da imamo indikator koliko je znakova ostalo dok pišemo.

 

Unaprijed hvala {#}

Budite dobri prema štreberima jer ćete možda jednog dana raditi za jednog od njih - Bill Gates / Avatar: http://crysa.deviantart.com/#/d27uod7
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Bug u PM-u

Meni se na IE to nije dešavalo. Ni na v. 8 ni na v. 9.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

Ako je tocno sto je Sharada napisala: zasto BUG nebi automatski cijepao preveliku poruku na dvije ili vise te ju tako poslao primatelju

Postoje samo 10 vrste ljudi - oni koji razumiju binarni sustav i oni koji ne razumiju binarni sustav.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bug u PM-u

Morati cu pronaci kolegicu da i ja to isporbam :P

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bug u PM-u

Bug na Bug forumu :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice