Bug ne označi sve kao pročitano

poruka: 11
|
čitano: 4.309
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Bug na označi sve kao pročitano

Neznam dal je netko to već prijavio ili ne, ali sam primijetio jednu nepravilnost, točnije kad kiliknem na označi kao pročitano klikom na to browser me direktno vodi na BUG Online, što ja nikako ne želim. Stvar se počela pojavljivati od kako su nastupile promijene na BUG-ovom forumu, odnosno sajtu.

 

Što koristim: Win. XP i FF kao browser, da samo napomenem prije, unazad dva dana tog problema nisam imao. Dali je to sad nešto do mene (mog PC) ili je to svima, pa ako može povratak na staro.


هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug na označi sve kao pročitano

isti problem.

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug na označi sve kao pročitano

Da ne otvaram novi topic... Isto tako problem od kad je promijenjen site, kad god naštimam način sortiranja poruka na "novije poruke gore", uvijek se vrati na starije.

 

Karma is a funny thing.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2008 14:00 (CikaSpaso).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug na označi sve kao pročitano

i meni se to događa

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug na označi sve kao pročitano

I meni se događa da svaki put kad otvorim drugu stranicu da mi postavlja na "starije poruke gore", a na "starom" forumu tog problema nije bilo (morao sam na bilo koju stranicu staviti "novije poruke gore" i sve druge bi se tako otvarale... i jako me živcira što moram sada svaku posebno postavljati na nobije poruke gore

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.12.2008 14:42 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Bug na označi sve kao pročitano

Oba problema sređena, hvala na pomoći!

Domagoj
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug na označi sve kao pročitano

svaka časta, baš sad da pogledam dal je sređena stvari i gle, radi.

هردسري & سبيدسري
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bug ne označi sve kao pročitano

Thx moderatori Smijeh

̿ ̿'\̵͇̿̿\з==(•̪●)==ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ Mess with the best, die like the rest!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug ne označi sve kao pročitano

Imam problem tijekom promjene avatara, naime kad stavim novi i stisnem gumb snimi on ništa ne promijeni već ostavi staru sliku, a kad uđem u Uredi profil na mjestu avatara umjesto novoga stoji prazno

 

područje kao da ga nisam ni stavljao. Jeli itko drugi imao problema sa avatarom. Molim Vas da to što prije riješite ako se pokaže problemom

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- intel e7200 3ghz,gigabyte ep35-ds3,gainward 8800gt OC,segate barracuda 500gb,2x 2 gb kingmax ram,thertmlake soprano
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bug ne označi sve kao pročitano

Ja znam kada kliknem na moj profil na stranici, prebaci me na forum i ne pokaze sliku.

"An expert is a person who has made all the mistakes that can be made in a very narrow field." - Niels Bohr
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bug ne označi sve kao pročitano

Ista stvar i kod mene...to je do njih....

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice