bug aplikacija za android/iphone

poruka: 26
|
čitano: 4.105
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
bug aplikacija
evo posto sve vise nas koristi smartphone dosao sam na ideju da se napravi aplikacija za bug forum.
na ideju sam dosao kad sam vidio da xda developers forum ima svoju aplilaciju i pomislio zasto i bug to nebi imao? :)
znaci tu aplikaciju sam zamislio da bude kao facebook aplikacija koju kad otvorimo dobivamo izbor izmedu aktivnih tema, tema u kojima sudjelujemo, tema koje pratimo, inbox-a i liste autora koje pratim.
sta mislite? :)
Bilo bi zgodno... ali nije potrebno.
Moj PC  
14 0 hvala 7
14 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone

Ideja je dobra samo treba okupit neku ekipu s bug-a koja zna to.

Lagano je okupit ljude samo održat projekt do kraja je teško je pol njih odustane znam iz iskustva.

Ali ako ih u ovom trenutku ima dosta zainteresiranih za pomoć samo naprijed.

Ja sam također tu ako trebate pomoć

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.10.2010 17:31 (Skizzy).
 
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: bug aplikacija za android/iphone
14 godina
protjeran
offline
bug aplikacija za android/iphone
To bi bilo odlicno jer sam vecinu vremena dok sam na bugu na iphone.

Iako vec postonji m.bug.hr ja ge ne koristim jer me ogranicava,a puna verzija je preglomazna za iphone.
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: bug aplikacija za android/iphone

Mislim da bi bilo zanimljivije ako nas ima na Bug Forumu koji znamo to radit.

Ovo i treba skupo platit pa sumnjam da će to upalit.

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
14 godina
offline
bug aplikacija za android/iphone

Definitivno podržavan ideju, premda neznan programirat niti išta ali svakako je ideja odlična. 

 

Bilo bi zgodno kad bi bila besplatna...

That's no reason to cry. One cries because one is sad. For example, I cry because others are stupid, and it makes me sad.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
bug aplikacija za android/iphone

Problem je to što za iPhone morate imat onu licencu za App Store koja dođe 99 USD, a sumnjam da je netko ovdje ima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone

Šta fali da ga jednostavno koristiš iz browsera? Nemam ništa protiv ideje, ali ne vidim neku naročitu svrhu.

Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
bug aplikacija za android/iphone
Ako bi se mogao koristiti kompletan forum sa svim funkcijama onda bi bilo super, jer bi to znacilo da bi mogao lakse citirati, stavljati smiley-e ne bi morao stalno zoomirati u stranice i sl. Samo sto je to puno posla jer ovaj forum ima dosta svakakvih funkcija pa bi trebalo sve to nakrcati, a ako bi po funkcijama bio kao m.bug.hr onda mu ne bi vidio smisla...

Barem za android moze svatko raditi pa ako netko zna i ima volje moze probati uraditi, ja sam tek poceo uciti c pa neznam koliko mogu biti od pomoci, jedino kao beta tester sa desire-om ;)
Stoja
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
bug aplikacija za android/iphone

Mislim da je m.bug.hr stvoren da troši manje bandwidtha na mobitelu (uz pretpostavku da mobitel koristite dok niste u mogućnosti spojiti se preko wlana), a ne da stane na mobilni ekran. Ne vidim smisao te aplikacije ako bi bila natrpana svime i svačime.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
bug aplikacija za android/iphone
Pa ima smisla, jer sve radi puno brze kada si u appu nego preko browsera. Ali treba puno posla uloziti u sucelje da je jednostavno a funkcionalno. Primjer bi ti bio da su ti tipke "TU TD Hvala" uvecane da lakse stisnes, za razliku di u browseru moram malo zoomirat da ne bi fulao i sl. Jos ako bi recimo imao poboljsano pregledavanje slika( lakse listanje/zoomiranje i jednostavnije ubacivanje linkova, app bi bio dosta funkcionalniji na mobu od desktop verzije, samo kazem puno posla je za tako nesto potrebno, ja bi se odmah sada toga uhvatio kada bi znao...
Stoja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone

Postoji več bug aplikacija za symbian

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: bug aplikacija za android/iphone
AFK kaže...

Postoji več bug aplikacija za symbian

Govorimo o Androidu/iOS-u

14 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone

Ja bi mogo pomoć za Android samo neznam kako ćemo skupit ekipu.

http://vocaroo.com/?media=vTI0Gt85vtxkjp2Jx
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone
+1!

XDA app uvelike olakšava surfanje onim forumom, ali on je ustvari modificirani/nadograđeni Tapatalk...
Na ovom bi vjerojatno trebalo više rada...
Kad bih znao kako, počeo bih raditi, ali nemam blage veze o tome...


Ako treba neki beta tester, evo me, ali i Forum ih je prepun...
[=XII=] (_.:BRUNO:._) /////// Work less, relax more
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
bug aplikacija za android/iphone

Sto se tice iphone aplikacije mislim da bi dobar uzor bila engadgetova aplikacija:

 

http://www.engadget.com/downloads/iphone

 

A sto se tice to da bi trebalo placati za onu developersku licencu - ne mora biti nuzno, mozete staviti aplikaciju na cydia store besplatno (naravno u tom slucaju samo za jailbreakane iphonove).

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: bug aplikacija za android/iphone
Ne bi skodilo da se napravi i za symbian, ova koja je dostupna na ovi storeu nist ne valja, troma je i bez ikakvih mogućnosti... Gledanje slika i thumbova bi bilo poželjno u aplikaciji.
Ustanite kao lavovi iz drijemeža, stresite lance ko rosu sa vas, vas je mnogo a njih je - malo.
12 godina
protjeran
offline
bug aplikacija za android/iphone
Zasto je ideja stala? Ajde probudite se programeri:) ako treba donirat neke novce tu sam:) okupite ekipu i deri:)
Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone

Pa!

Mogli bi u html-u/javi nešto iskemijati..

Vidit ću što se može

Tu sam: lzgr.me@gmail.com ... Onaj na avataru: Sir Clive Sinclair
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
bug aplikacija za android/iphone
http://steam-expo.com/
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2011 23:44 (OriginalEXE).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: bug aplikacija za android/iphone

Problem je srediti program da se sprijatelji sa tinymce-editorom i njegovim opcijama.

Tu sam: lzgr.me@gmail.com ... Onaj na avataru: Sir Clive Sinclair
15 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone

Mene zanima što se tiče foruma bili bila moguća integracija s tapatalkom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: bug aplikacija za android/iphone
Dkc kaže...

Mene zanima što se tiče foruma bili bila moguća integracija s tapatalkom?

Dis iz not phbb forum {#}

Tu sam: lzgr.me@gmail.com ... Onaj na avataru: Sir Clive Sinclair
15 godina
neaktivan
offline
Re: bug aplikacija za android/iphone
lzgr kaže...
Dkc kaže...

Mene zanima što se tiče foruma bili bila moguća integracija s tapatalkom?

Dis iz not phbb forum {#}

Ma znam da nije, zato i pitam :D

12 godina
protjeran
offline
bug aplikacija za android/iphone

A možda da skupimo novce nas par tu i platimo nekoj firmi da napravi, npr. njima.

Već sam izmjenio par mailova. ako nije skuplje od 500-600 kn, zašto ne, svatko da 50-60 kn tko želi koristi i projekt bi bio moguć.

U mailu su mi odgovorili da imaju trenutno puno posla ali ako se stavimo na čekanje da bi za mjesec dana ili manje mogli biti u mogućnosti krenut sa projektom.

Neznam dali bi za izradu aplikacije trebali neku potvrdu od bug foruma da se to smije radit ili nešto?

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
bug aplikacija za android/iphone

pozdrav,

 

nasa aplikacija je za android i  na marketu je od ozujka, vidjeli smo da je link vec stavljen gore na thread. Radi skoro sve sto ste ovdje napisali osim pregleda inboxa, isto tako mozete se ulogirati u forum i pisati postove, mozete citati teme koje pratite u kojima sudjelujete sve to direktno na homescreenu. Widget je za brzi pristup i direktno citanje vijesti i forum postova te odgovaranja, a aplikacijski dio je za surfanje kroz portal, te citanje vijesti, gledanje videa, takodjer je povezan s forumom da mozete direktno u thread vijesti i komentirati. I sve to je naravno besplatno :)

 

Aplikaciju konstatno nadogradjujemo tako da sve ideje , sugestije , itd... su dobrodosle pisite nam :

 

http://www.bug.hr/forum/topic/rucna-racunala/android-aplikacija-bugdroid-citanje-bugonline/92141.aspx

http://www.facebook.com/BugDroid

 

 

P.S. nazalost za iPhone jos nismo krenuli, ali kad budemo sigurno cemo portati ovu aplikaciju

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice